ЗСУ, В.Мости

М Команда І РМ О
1 В.Мости 3 12 9
2 Пристань 3 -1 6
3 Бутини 3 -5 1
4 Куличків 3 -6 1

ПЛЛ

М Команда І О
1 Білка 24 64
2 Миколаїв 24 58
3 Підмонастир 24 55
4 Куликів 24 47
5 Стрий 24 42
6 Торчиновичі 24 41
7 Відники 24 28
8 Дрогобич 24 26
9 Погонь 24 22
10 Корміл 24 21
11 Рух-2 24 18
12 Самбір 24 17
13 ДЮШ 24 10

1 ліга, гр. А

М Команда І О
1 Яворів 18 44
2 Лео-Кераміка 18 37
3 Брюховичі 18 34
4 Червоноград 18 25
5 Новояворівськ 18 24
6 Кам'янка 18 21
7 "Богун" 18 20
8 Винники 18 20
9 Золочів 18 16
10 Н.Яричів 18 12

ПЛЛ, бомбардири

Гол
М Гравець Команда Гол
1 Балух І. Микл 22
2 Фещук М. Підм 20
3 Черепушак Ю. Стрй 15
4 Гнатів Р. Підм 13
5 Дева А. Кулк 10


Перша ліга Львівщини 2021 - Група Б



М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки
1 СКК "Пісочна" 20 17 2 1 54:19 35 53
2 СК "Нафтовик" Борислав 20 13 3 4 44:16 28 42
3 СК "Дубляни" 20 13 2 5 44:29 15 41
4 ФК "Мостиська" 20 13 1 6 51:21 30 40
5 СКК "Демня" 20 10 5 5 35:28 7 35
6 "Газовик-Хуртовина" Комарно 20 9 3 8 43:41 2 30
7 СОК "Пульс-Авангард" Жидачів 20 7 5 8 39:32 7 26
8 ФОК "Городок" 20 5 3 12 34:57 -23 18
9 "Сокіл" Сокільники 20 3 3 14 24:49 -25 12
10 ФК "Ходорів/Вовчатичі" 20 3 1 16 23:63 -40 10
11 "Вишня" Судова Вишня 20 2 2 16 17:53 -36 8

1 тур
09-05-2021
events.png 16:00
СКК "Пісочна" -
"Газовик-Хуртовина" Комарно
 4 - 2  Судді: Юрій Пилипів (Головний суддя), Ігор Смульський (Асистент), Мирон Гапчин (Асистент),
events.png 16:00
"Вишня" Судова Вишня -
СК "Дубляни"
 0 - 4  Судді: Олег Ващишин (Головний суддя), Ігор Козоріз (Асистент), Юрій Кравченко (Асистент),
events.png 16:00
СОК "Пульс-Авангард" Жидачів -
ФК "Мостиська"
 0 - 1  Судді: Борис Гребінь (Головний суддя), Іван Родін (Асистент), Ірина Чайка (Асистент),
10-05-2021
  18:00
СКК "Демня" -
"Сокіл" Сокільники
 0 - 0  Судді: Андрій Смольський (Головний суддя), Анастасія Янтуріна (Асистент), Тарас Путас (Асистент),
10-06-2021
events.png 17:00
ФК "Ходорів/Вовчатичі" -
СК "Нафтовик" Борислав
 0 - 2  Судді: Юрій Пилипів (Головний суддя), Ігор Козоріз (Асистент), Михайло Савка (Асистент), Стадіон:
2 тур
15-05-2021
events.png 16:00
ФК "Мостиська" -
ФК "Ходорів/Вовчатичі"
 2 - 1  Судді: Андрій Чулик (Головний суддя), Юрій Олійник (Асистент), Павло Кравчук (Асистент),
events.png 17:00
СКК "Демня" -
СК "Дубляни"
 1 - 1  Судді: Юрій Пилипів (Головний суддя), Юрій Голубець (Асистент), Тарас Путас (Асистент),
16-05-2021
events.png 15:00
"Газовик-Хуртовина" Комарно -
"Вишня" Судова Вишня
 4 - 1  Судді: Богдан Горошко (Головний суддя), Юрій Кравченко (Асистент), Ігор Козоріз (Асистент),
events.png 16:00
"Сокіл" Сокільники -
СОК "Пульс-Авангард" Жидачів
 2 - 4  Судді: Андрій Чулик (Головний суддя), Тарас Путас (Асистент), Іван Родін (Асистент),
events.png 17:00
ФОК "Городок" -
СКК "Пісочна"
 1 - 2  Судді: Олег Ващишин (Головний суддя), Олег Кузик (Асистент), Денис Мороз (Асистент),
3 тур
22-05-2021
events.png 14:00
ФК "Мостиська" -
СК "Нафтовик" Борислав
 1 - 0  Судді: Юрій Пилипів (Головний суддя), Юрій Ковальчук (Асистент), Андрій Смольський (Асистент),
events.png 17:00
СОК "Пульс-Авангард" Жидачів -
СК "Дубляни"
 1 - 1  Судді: Володимир Міняйло (Головний суддя), Юрій Голубець (Асистент), Тетяна Гринишена (Асистент),
events.png 17:00
"Сокіл" Сокільники -
ФК "Ходорів/Вовчатичі"
 3 - 1  Судді: Ярослав Леськів (Головний суддя), Анастасія Янтуріна (Асистент), Назарій Цмоканич (Асистент),
events.png 17:30
"Вишня" Судова Вишня -
ФОК "Городок"
 3 - 0  Судді: Андрій Смольський (Головний суддя), Юрій Пилипів (Асистент), Юрій Ковальчук (Асистент),
23-05-2021
events.png 18:00
СКК "Демня" -
"Газовик-Хуртовина" Комарно
 3 - 1  Судді: Андрій Смольський (Головний суддя), Ігор Козоріз (Асистент), Олександра Вдовіна (Асистент),
4 тур
26-05-2021
events.png 17:00
ФК "Ходорів/Вовчатичі" -
СК "Дубляни"
 2 - 3  Судді: Роман Холявко (Головний суддя), Тетяна Гринишена (Асистент), Павло Кравчук (Асистент),
29-05-2021
events.png 15:00
ФОК "Городок" -
СКК "Демня"
 1 - 5  Судді: Юрій Пилипів (Головний суддя), Юрій Олійник (Асистент), Тарас Путас (Асистент),
30-05-2021
events.png 14:00
СКК "Пісочна" -
"Вишня" Судова Вишня
 6 - 1  Судді: Богдан Грисьо (Головний суддя), Ігор Смульський (Асистент), Олег Федьків (Асистент),
events.png 16:00
СК "Нафтовик" Борислав -
"Сокіл" Сокільники
 2 - 1  Судді: Андрій Чулик (Головний суддя), Юрій Олійник (Асистент), Юрій Кравченко (Асистент),
events.png 16:00
"Газовик-Хуртовина" Комарно -
СОК "Пульс-Авангард" Жидачів
 4 - 3  Судді: Василь Верблянський (Головний суддя), Ігор Дорош (Асистент), Тетяна Гринишена (Асистент),
5 тур
06-06-2021
  16:00
СКК "Демня" -
СКК "Пісочна"
 1 - 1  Судді: Андрій Чулик (Головний суддя), Ігор Савка (Асистент), Юрій Голубець (Асистент),
events.png 16:00
СОК "Пульс-Авангард" Жидачів -
ФОК "Городок"
 2 - 2  Судді: Роман Холявко (Головний суддя), Андрій-Степан Гой (Асистент), Тетяна Гринишена (Асистент),
events.png 16:00
ФК "Ходорів/Вовчатичі" -
"Газовик-Хуртовина" Комарно
 2 - 4  Судді: Борис Гребінь (Головний суддя), Олег Кузик (Асистент), Орест Дуцяк (Асистент),
events.png 16:00
СК "Нафтовик" Борислав -
СК "Дубляни"
 1 - 0  Судді: Василь Файда (Головний суддя), Ігор Козоріз (Асистент), Олег Патик (Асистент),
24-07-2021
events.png 17:00
ФК "Мостиська" -
"Сокіл" Сокільники
 6 - 0  Судді: Василь Файда (Головний суддя), Ігор Смульський (Асистент), Ігор Савка (Асистент),
6 тур
13-06-2021
events.png 16:00
ФОК "Городок" -
ФК "Ходорів/Вовчатичі"
 6 - 2  Судді: Роман Холявко (Головний суддя), Тетяна Гринишена (Асистент), Денис Мороз (Асистент),
events.png 17:00
"Вишня" Судова Вишня -
СКК "Демня"
 1 - 3  Судді: Андрій Чулик (Головний суддя), Юрій Голубець (Асистент), Ігор Савка (Асистент),
events.png 17:30
СКК "Пісочна" -
СОК "Пульс-Авангард" Жидачів
 1 - 0  Судді: Тарас Козак (Головний суддя), Ігор Козоріз (Асистент), Олег Патик (Асистент),
15-06-2021
events.png 17:00
ФК "Мостиська" -
СК "Дубляни"
 7 - 0  Судді: Юрій Пилипів (Головний суддя), Андрій Смольський (Асистент), Тарас Путас (Асистент),
27-06-2021
events.png 16:00
"Газовик-Хуртовина" Комарно -
СК "Нафтовик" Борислав
 2 - 0  Судді: Василь Верблянський (Головний суддя), Тетяна Гринишена (Асистент), Юрій Олійник (Асистент),
7 тур
19-06-2021
events.png 16:00
СОК "Пульс-Авангард" Жидачів -
"Вишня" Судова Вишня
 4 - 0  Судді: Богдан Грисьо (Головний суддя), Ігор Смульський (Асистент), Остап Петріца (Асистент),
events.png 16:00
СК "Нафтовик" Борислав -
ФОК "Городок"
 5 - 0  Судді: Юрій Пилипів (Головний суддя), Тарас Путас (Асистент), Андрій Смольський (Асистент),
events.png 17:00
ФК "Ходорів/Вовчатичі" -
СКК "Пісочна"
 0 - 2  Судді: Василь Верблянський (Головний суддя), Олександра Вдовіна (Асистент), Степан Лужецький (Асистент),
events.png 18:00
ФК "Мостиська" -
"Газовик-Хуртовина" Комарно
 0 - 2  Судді: Володимир Міняйло (Головний суддя), Андрій Чулик (Асистент), Назарій Цмоканич (Асистент),
20-06-2021
events.png 16:00
"Сокіл" Сокільники -
СК "Дубляни"
 0 - 1  Судді: Сергій Валенко (Головний суддя), Андрій-Степан Гой (Асистент), Олег Патик (Асистент),
8 тур
13-06-2021
events.png 16:00
"Газовик-Хуртовина" Комарно -
"Сокіл" Сокільники
 4 - 1  Судді: Степан Лужецький (Головний суддя), Ігор Юзв
22-06-2021
events.png 18:00
СКК "Пісочна" -
СК "Нафтовик" Борислав
 1 - 1  Судді: Василь Файда (Головний суддя), Борис Гребінь (Асистент), Ігор Козоріз (Асистент),
26-06-2021
events.png 16:00
ФОК "Городок" -
ФК "Мостиська"
 0 - 8  Судді: Василь Верблянський (Головний суддя), Денис Мороз (Асистент), Тетяна Гринишена (Асистент),
27-06-2021
events.png 16:00
СКК "Демня" -
СОК "Пульс-Авангард" Жидачів
 3 - 1  Судді: Володимир Міняйло (Головний суддя), Степан Лужецький (Асистент), Олег Патик (Асистент),
30-06-2021
events.png 18:00
"Вишня" Судова Вишня -
ФК "Ходорів/Вовчатичі"
 1 - 3  Судді: Богдан Горошко (Головний суддя), Володимир Болізюк (Асистент), Данило Навка (Асистент),
9 тур
03-07-2021
events.png 17:00
ФК "Мостиська" -
СКК "Пісочна"
 1 - 2  Судді: Степан Лапко (Головний суддя), Юрій Олійник (Асистент), Андрій Чулик (Асистент),
04-07-2021
  16:00
ФК "Ходорів/Вовчатичі" -
СКК "Демня"
 2 - 3  Судді: Роман Холявко (Головний суддя), Ігор Дорош (Асистент), Ігор Козоріз (Асистент),
events.png 16:00
СК "Нафтовик" Борислав -
"Вишня" Судова Вишня
 3 - 0  Судді: Ярослав Леськів (Головний суддя), Ірина Чайка (Асистент), Ігор Кахнич (Асистент),
events.png 16:00
"Сокіл" Сокільники -
ФОК "Городок"
 1 - 1  Судді: Олег Ващишин (Головний суддя), Тетяна Гринишена (Асистент), Андрій Боднарчук (Асистент),
events.png 16:00
"Газовик-Хуртовина" Комарно -
СК "Дубляни"
 2 - 3  Судді: Василь Верблянський (Головний суддя), Роман Фредина (Асистент), Юрій Олійник (Асистент),
10 тур
27-06-2021
events.png 16:00
СКК "Пісочна" -
"Сокіл" Сокільники
 2 - 1  Судді: Борис Гребінь (Головний суддя), Олег Кузик (Асистент), Андрій-Степан Гой (Асистент),
08-07-2021
events.png 18:00
ФОК "Городок" -
СК "Дубляни"
 1 - 5  Судді: Василь Верблянський (Головний суддя), Данило Навка (Асистент), Іван Родін (Асистент),
11-07-2021
events.png 16:00
"Вишня" Судова Вишня -
ФК "Мостиська"
 0 - 1  Судді: Андрій Чулик (Головний суддя), Павло Кравчук (Асистент), Юрій Олійник (Асистент),
events.png 16:00
СКК "Демня" -
СК "Нафтовик" Борислав
 2 - 0  Судді: Степан Лапко (Головний суддя), Юрій Голубець (Асистент), Юрій Ковальчук (Асистент),
events.png 16:00
СОК "Пульс-Авангард" Жидачів -
ФК "Ходорів/Вовчатичі"
 5 - 0  Судді: Василь Верблянський (Головний суддя), Ігор Дорош (Асистент), Степан Лужецький (Асистент),
11 тур
26-05-2021
events.png 17:00
ФК "Мостиська" -
СКК "Демня"
 4 - 0  Судді: Богдан Горошко (Головний суддя), Василь Притула (Асистент), Юрій Кравченко (Асистент),
10-06-2021
events.png 18:00
"Газовик-Хуртовина" Комарно -
ФОК "Городок"
 4 - 1  Судді: Василь Файда (Головний суддя), Юрій Суряк (Асистент), Роман Фредина (Асистент),
11-07-2021
events.png 16:00
СКК "Пісочна" -
СК "Дубляни"
 7 - 1  Судді: Юрій Пилипів (Головний суддя), Тарас Путас (Асистент), Андрій Смольський (Асистент),
18-07-2021
events.png 16:00
СК "Нафтовик" Борислав -
СОК "Пульс-Авангард" Жидачів
 2 - 0  Судді: Юрій Пилипів (Головний суддя), Тарас Путас (Асистент), Юрій Олійник (Асистент),
events.png 16:00
"Сокіл" Сокільники -
"Вишня" Судова Вишня
 1 - 1  Судді: Тарас Козак (Головний суддя), Роман Фредина (Асистент), Володимир Мороз (Асистент),
12 тур
07-08-2021
events.png 17:00
СК "Нафтовик" Борислав -
ФК "Ходорів/Вовчатичі"
 6 - 0  Судді: Сергій Валенко (Головний суддя), Тарас Путас (Асистент), Юрій Олійник (Асистент),
08-08-2021
events.png 17:00
"Сокіл" Сокільники -
СКК "Демня"
 1 - 2  Судді: Юрій Пилипів (Головний суддя), Андрій Смольський (Асистент), Анастасія Янтуріна (Асистент),
events.png 18:00
СК "Дубляни" -
"Вишня" Судова Вишня
 4 - 0  Судді: Ярослав Леськів (Головний суддя), Ігор Козоріз (Асистент), Ігор Смульський (Асистент),
09-10-2021
  16:00
ФК "Мостиська" -
СОК "Пульс-Авангард" Жидачів
 3 - 0  Судді: Юрій Пилипів (Головний суддя), Юрій Голубець (Асистент), Ігор Козоріз (Асистент), Стадіон:
10-10-2021
events.png 14:00
"Газовик-Хуртовина" Комарно -
СКК "Пісочна"
 3 - 5  Судді: Василь Верблянський (Головний суддя), Тетяна Гринишена (Асистент), Ігор Козоріз (Асистент),
13 тур
15-08-2021
events.png 16:00
ФК "Ходорів/Вовчатичі" -
ФК "Мостиська"
 1 - 5  Судді: Михайло Савка (Головний суддя), Володимир Болізюк (Асистент), Юрій Кравченко (Асистент),
events.png 16:00
СОК "Пульс-Авангард" Жидачів -
"Сокіл" Сокільники
 5 - 0  Судді: Богдан Грисьо (Головний суддя), Ярослав Сторожук (Асистент), Ігор Дорош (Асистент),
events.png 16:00
СК "Дубляни" -
СКК "Демня"
 0 - 3  Судді: Василь Верблянський (Головний суддя), Юрій Голубець (Асистент), Володимир Мороз (Асистент),
  16:00
"Вишня" Судова Вишня -
"Газовик-Хуртовина" Комарно
 0 - 0  Судді: Андрій Чулик (Головний суддя), Павло Кравчук (Асистент), Андрій Боднарчук (Асистент),
events.png 16:00
СКК "Пісочна" -
ФОК "Городок"
 1 - 0  Судді: Сергій Валенко (Головний суддя), Тетяна Гринишена (Асистент), Ігор Козоріз (Асистент),
14 тур
11-08-2021
  17:00
СК "Нафтовик" Борислав -
ФК "Мостиська"
 0 - 0  Судді: Юрій Пилипів (Головний суддя), Юрій Кравченко (Асистент), Юрій Суряк (Асистент),
21-08-2021
events.png 17:00
ФК "Ходорів/Вовчатичі" -
"Сокіл" Сокільники
 2 - 1  Судді: Роман Холявко (Головний суддя), Ігор Кахнич (Асистент), Олег Патик (Асистент),
22-08-2021
events.png 16:00
ФОК "Городок" -
"Вишня" Судова Вишня
 4 - 1  Судді: Василь Верблянський (Головний суддя), Роман Любінець (Асистент), Ігор Козоріз (Асистент),
events.png 16:00
"Газовик-Хуртовина" Комарно -
СКК "Демня"
 1 - 1  Судді: Юрій Пилипів (Головний суддя), Тарас Путас (Асистент), Юрій Суряк (Асистент),
events.png 16:00
СК "Дубляни" -
СОК "Пульс-Авангард" Жидачів
 3 - 2  Судді: Олег Ващишин (Головний суддя), Тетяна Гринишена (Асистент), Ігор Смульський (Асистент),
15 тур
25-08-2021
events.png 17:00
СК "Дубляни" -
ФК "Ходорів/Вовчатичі"
 6 - 0  Судді: Тарас Козак (Головний суддя), Ігор Козоріз (Асистент), Володимир Болізюк (Асистент),
29-08-2021
events.png 16:00
"Сокіл" Сокільники -
СК "Нафтовик" Борислав
 3 - 6  Судді: Ігор Савка (Головний суддя), Юрій Голубець (Асистент), Ростислав Якимик (Асистент),
events.png 16:00
СОК "Пульс-Авангард" Жидачів -
"Газовик-Хуртовина" Комарно
 2 - 2  Судді: Степан Лужецький (Головний суддя), Олег Патик (Асистент), Ірина Чайка (Асистент),
events.png 16:00
СКК "Демня" -
ФОК "Городок"
 3 - 3  Судді: Василь Верблянський (Головний суддя), Юрій Кравченко (Асистент), Павло Кравчук (Асистент),
events.png 16:00
"Вишня" Судова Вишня -
СКК "Пісочна"
 0 - 2  Судді: Тарас Козак (Головний суддя), Ігор Козоріз (Асистент), Юрій Суряк (Асистент),
16 тур
02-09-2021
events.png 17:00
СК "Дубляни" -
СК "Нафтовик" Борислав
 1 - 2  Судді: Андрій Чулик (Головний суддя), Андрій Смольський (Асистент), Ігор Козоріз (Асистент),
05-09-2021
events.png 16:00
"Сокіл" Сокільники -
ФК "Мостиська"
 2 - 0  Судді: Богдан Горошко (Головний суддя), Андрій Баран (Асистент), Василь Притула (Асистент),
events.png 16:00
СКК "Пісочна" -
СКК "Демня"
 2 - 0  Судді: Степан Лапко (Головний суддя), Тарас Путас (Асистент), Юрій Суряк (Асистент),
events.png 16:00
ФОК "Городок" -
СОК "Пульс-Авангард" Жидачів
 1 - 2  Судді: Василь Верблянський (Головний суддя), Павло Кравчук (Асистент), Богдан Грисьо (Асистент),
21-09-2021
events.png 17:00
"Газовик-Хуртовина" Комарно -
ФК "Ходорів/Вовчатичі"
 1 - 2  Судді: Богдан Горошко (Головний суддя), Тетяна Гринишена (Асистент), Василь Притула (Асистент),
17 тур
12-09-2021
events.png 16:00
СК "Дубляни" -
ФК "Мостиська"
 2 - 0  Судді: Василь Верблянський (Головний суддя), Юрій Голубець (Асистент), Анастасія Янтуріна (Асистент),
events.png 16:00
СК "Нафтовик" Борислав -
"Газовик-Хуртовина" Комарно
 4 - 1  Судді: Роман Холявко (Головний суддя), Тетяна Гринишена (Асистент), Павло Кравчук (Асистент),
events.png 16:00
ФК "Ходорів/Вовчатичі" -
ФОК "Городок"
 2 - 4  Судді: Ярослав Леськів (Головний суддя), Ігор Кахнич (Асистент), Олег Патик (Асистент),
events.png 16:00
СОК "Пульс-Авангард" Жидачів -
СКК "Пісочна"
 2 - 3  Судді: Олег Кузик (Головний суддя), Ігор Дорош (Асистент), Ярослав Сторожук (Асистент),
events.png 16:00
СКК "Демня" -
"Вишня" Судова Вишня
 3 - 2  Судді: Андрій Чулик (Головний суддя), Ігор Козоріз (Асистент), Володимир Болізюк (Асистент),
18 тур
17-09-2021
events.png 17:30
СКК "Пісочна" -
ФК "Ходорів/Вовчатичі"
 4 - 1  Судді: Андрій Чулик (Головний суддя), Володимир Болізюк (Асистент), Тарас Путас (Асистент),
18-09-2021
events.png 16:00
"Вишня" Судова Вишня -
СОК "Пульс-Авангард" Жидачів
 1 - 2  Судді: Олег Ващишин (Головний суддя), Юрій Голубець (Асистент), Ігор Савка (Асистент),
events.png 16:00
"Газовик-Хуртовина" Комарно -
ФК "Мостиська"
 3 - 1  Судді: Юрій Пилипів (Головний суддя), Юрій Ковальчук (Асистент), Юрій Суряк (Асистент),
19-09-2021
events.png 14:00
ФОК "Городок" -
СК "Нафтовик" Борислав
 1 - 3  Судді: Василь Верблянський (Головний суддя), Ростислав Якимик (Асистент), Анастасія Янтуріна (Асистент),
10-10-2021
events.png 16:00
СК "Дубляни" -
"Сокіл" Сокільники
 1 - 0  Судді: Юрій Пилипів (Головний суддя), Юрій Голубець (Асистент), Тарас Путас (Асистент),
19 тур
25-09-2021
events.png 14:00
ФК "Мостиська" -
ФОК "Городок"
 4 - 2  Судді: Сергій Валенко (Головний суддя), Юрій Кравченко (Асистент), Назарій Цмоканич (Асистент),
26-09-2021
events.png 16:00
"Сокіл" Сокільники -
"Газовик-Хуртовина" Комарно
 2 - 3  Судді: Олег Кузик (Головний суддя), Андрій Гірковий (Асистент), Ірина Янішевська (Асистент),
events.png 16:00
СК "Нафтовик" Борислав -
СКК "Пісочна"
 0 - 1  Судді: Василь Верблянський (Головний суддя), Мирон Гапчин (Асистент), Тетяна Гринишена (Асистент),
events.png 16:00
ФК "Ходорів/Вовчатичі" -
"Вишня" Судова Вишня
 1 - 3  Судді: Михайло Савка (Головний суддя), Олег Патик (Асистент), Данило Чопик (Асистент),
events.png 16:00
СОК "Пульс-Авангард" Жидачів -
СКК "Демня"
 1 - 0  Судді: Роман Холявко (Головний суддя), Орест Дуцяк (Асистент), Роман Фредина (Асистент),
20 тур
02-10-2021
  14:00
СКК "Пісочна" -
ФК "Мостиська"
 5 - 1  Судді: Андрій Чулик (Головний суддя), Борис Гребінь (Асистент), Тарас Путас (Асистент),
events.png 16:00
"Вишня" Судова Вишня -
СК "Нафтовик" Борислав
 0 - 2  Судді: Василь Файда (Головний суддя), Ігор Козоріз (Асистент), Андрій Смольський (Асистент),
03-10-2021
events.png 16:00
СКК "Демня" -
ФК "Ходорів/Вовчатичі"
 1 - 0  Судді: Степан Лапко (Головний суддя), Борис Гребінь (Асистент), Андрій Смольський (Асистент),
events.png 16:00
ФОК "Городок" -
"Сокіл" Сокільники
 3 - 1  Судді: Володимир Міняйло (Головний суддя), Мирон Гапчин (Асистент), Олег Патик (Асистент),
  16:00
СК "Дубляни" -
"Газовик-Хуртовина" Комарно
 3 - 0  Судді: Василь Верблянський (Головний суддя), Тетяна Гринишена (Асистент), Павло Кравчук (Асистент),
21 тур
16-10-2021
events.png 13:00
ФК "Мостиська" -
"Вишня" Судова Вишня
 3 - 0  Судді: Богдан Горошко (Головний суддя), Юрій Кравченко (Асистент), Юрій Суряк (Асистент),
17-10-2021
events.png 13:00
"Сокіл" Сокільники -
СКК "Пісочна"
 1 - 3  Судді: Михайло Савка (Головний суддя), Юрій Кравченко (Асистент), Ігор Козоріз (Асистент),
  16:00
СК "Дубляни" -
ФОК "Городок"
 3 - 0  Судді: Василь Верблянський (Головний суддя), Андрій Смольський (Асистент), Анастасія Янтуріна (Асистент),
events.png 16:00
СК "Нафтовик" Борислав -
СКК "Демня"
 3 - 0  Судді: Юрій Пилипів (Головний суддя), Ростислав Якимик (Асистент), Тарас Путас (Асистент),
events.png 16:00
ФК "Ходорів/Вовчатичі" -
СОК "Пульс-Авангард" Жидачів
 1 - 1  Судді: Роман Холявко (Головний суддя), Тетяна Гринишена (Асистент), Ігор Смульський (Асистент),
22 тур
24-10-2021
events.png 15:00
СОК "Пульс-Авангард" Жидачів -
СК "Нафтовик" Борислав
 2 - 2  Судді: Сергій Валенко (Головний суддя), Олег Патик (Асистент), Назарій Цмоканич (Асистент),
events.png 15:00
СКК "Демня" -
ФК "Мостиська"
 1 - 3  Судді: Андрій Чулик (Головний суддя), Ігор Дорош (Асистент), Ігор Козоріз (Асистент),
events.png 15:00
"Вишня" Судова Вишня -
"Сокіл" Сокільники
 2 - 3  Судді: Тарас Козак (Головний суддя), Тетяна Гринишена (Асистент), Ігор Смульський (Асистент),
events.png 15:00
СК "Дубляни" -
СКК "Пісочна"
 2 - 0  Судді: Юрій Пилипів (Головний суддя), Юрій Голубець (Асистент), Анастасія Янтуріна (Асистент),
events.png 15:00
ФОК "Городок" -
"Газовик-Хуртовина" Комарно
 3 - 0  Судді: Василь Верблянський (Головний суддя), Роман Любінець (Асистент), Роман Фредина (Асистент),
стикові матчі за 1-2 місце
31-10-2021
  14:00
ФСК "Яворів" -
СКК "Пісочна"
 0 - 1  Судді: Юрій Пилипів (Головний суддя), Юрій Голубець (Асистент), Роман Фредина (Асистент),
07-11-2021
events.png 14:00
СКК "Пісочна" -
ФСК "Яворів"
 1 - 4  Судді: Богдан Горошко (Головний суддя), Андрій Смольський (Асистент), Тарас Путас (Асистент),
стикові матчі за 3-4 місце
31-10-2021
events.png 14:00
СК "Нафтовик" Борислав -
"Лео-Кераміка" Львів
 2 - 3  Судді: Василь Файда (Головний суддя), Ігор Кахнич (Асистент), Павло Кравчук (Асистент),
07-11-2021
events.png 14:00
"Лео-Кераміка" Львів -
СК "Нафтовик" Борислав
 2 - 3 (Пен. 4 - 2)  Судді: Юрій Пилипів (Головний суддя), Василь Притула (Асистент), Анастасія Янтуріна (Асистент),

© 2021 ГС Асоціація футболу Червоноградського району