Червоноград

М Команда І РМ О
1 Гірник 22 61 59
2 Межиріччя 22 37 51
3 В.Мости 22 56 47
4 Острів 22 33 47
5 Волсвин 22 6 32
6 Бутини 22 -20 30
7 Яструбичі 22 0 28
8 Сілець 22 3 26
9 Пристань 22 -40 19
10 Бендюга 22 -25 14
11 Добрячин 22 -59 14
12 Куличків 22 -52 11

ПЛЛ

М Команда І О
1 Білка 24 64
2 Миколаїв 24 58
3 Підмонастир 24 55
4 Куликів 24 47
5 Стрий 24 42
6 Торчиновичі 24 41
7 Відники 24 28
8 Дрогобич 24 26
9 Погонь 24 22
10 Корміл 24 21
11 Рух-2 24 18
12 Самбір 24 17
13 ДЮШ 24 10

1 ліга, гр. А

М Команда І О
1 Яворів 18 44
2 Лео-Кераміка 18 37
3 Брюховичі 18 34
4 Червоноград 18 25
5 Новояворівськ 18 24
6 Кам'янка 18 21
7 "Богун" 18 20
8 Винники 18 20
9 Золочів 18 16
10 Н.Яричів 18 12

ПЛЛ, бомбардири

Гол
М Гравець Команда Гол
1 Балух І. Микл 22
2 Фещук М. Підм 20
3 Черепушак Ю. Стрй 15
4 Гнатів Р. Підм 13
5 Дева А. Кулк 10


Прем'єр-ліга 2021



М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки
1 "Юність" Верхня/Нижня Білка 24 21 1 2 66:12 54 64
2 ФК "Миколаїв" 24 19 1 4 65:14 51 58
3 "Фенікс" Підмонастир 24 17 4 3 58:22 36 55
4 ФК "Куликів" 24 15 2 7 49:22 27 47
5 "Скала 1911" Стрий 24 12 6 6 29:19 10 42
6 "Кар'єр/Дністер" Торчиновичі/Ст.Самбір 24 13 2 9 36:28 8 41
7 "Темп" Відники 24 8 4 12 37:44 -7 28
8 МФК "Галичина" Дрогобич 24 7 5 12 22:39 -17 26
9 ЛСК "Погонь" Львів 24 6 4 14 23:55 -32 22
10 "Корміл" Давидів 24 6 3 15 30:41 -11 21
11 ФК "Рух-2" Львів 24 6 0 18 16:57 -41 18
12 ФСК "Самбір" 24 4 5 15 22:59 -37 17
13 ДЮШ "Львів" 24 3 1 20 15:56 -41 10


1 тур
14-04-2021
events.png 18:30
"Юність" Верхня/Нижня Білка -
"Скала 1911" Стрий
 1 - 0  Судді: Роман Блавацький (Головний суддя), Андрій Смольський (Асистент), Юрій Суряк (Асистент), Стадіон: Академія "Руху", Винники
18-04-2021
events.png 16:00
ФК "Миколаїв" -
"Корміл" Давидів
 1 - 0  Судді: Степан Лапко (Головний суддя), Юрій Олійник (Асистент), Андрій Смольський (Асистент), Стадіон: "Міський", м.Миколаїв
  16:00
"Темп" Відники -
МФК "Галичина" Дрогобич
 0 - 0  Судді: Богдан Горошко (Головний суддя), Тарас Путас (Асистент), Ростислав Якимик (Асистент), Стадіон: "Зубр", с.Зубра
events.png 17:30
"Фенікс" Підмонастир -
ЛСК "Погонь" Львів
 1 - 0  Судді: Олександр Шандор (Головний суддя), Юрій Суряк (Асистент), Назарій Цмоканич (Асистент), Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
20-04-2021
events.png 17:00
ФК "Куликів" -
ФСК "Самбір"
 3 - 1  Судді: Роман Блавацький (Головний суддя), Юрій Ковальчук (Асистент), Тарас Путас (Асистент), Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
21-04-2021
events.png 18:00
ДЮШ "Львів" -
"Кар'єр/Дністер" Торчиновичі/Ст.Самбір
 0 - 1  Судді: Юрій Пилипів (Головний суддя), Анастасія Янтуріна (Асистент), Андрій Смольський (Асистент), Стадіон: "Сокіл", м. Львів
2 тур
21-04-2021
events.png 17:00
"Юність" Верхня/Нижня Білка -
ФК "Миколаїв"
 2 - 0  Судді: Роман Блавацький (Головний суддя), Юрій Ковальчук (Асистент), Ростислав Якимик (Асистент), Стадіон: Академія "Руху", Винники
25-04-2021
events.png 16:00
"Скала 1911" Стрий -
"Кар'єр/Дністер" Торчиновичі/Ст.Самбір
 2 - 0  Судді: Володимир Міняйло (Головний суддя), Роман Любінець (Асистент), Андрій Смольський (Асистент), Стадіон: "Сокіл", м.Стрий
events.png 16:00
МФК "Галичина" Дрогобич -
"Фенікс" Підмонастир
 3 - 3  Судді: Юрій Пилипів (Головний суддя), Тарас Путас (Асистент), Павло Кравчук (Асистент), Стадіон: "Каменяр", м.Дрогобич
events.png 16:00
"Темп" Відники -
ФСК "Самбір"
 2 - 2  Судді: Степан Лапко (Головний суддя), Назарій Цмоканич (Асистент), Андрій Чулик (Асистент), Стадіон: "Зубр", с.Зубра
events.png 16:00
"Корміл" Давидів -
ФК "Куликів"
 1 - 3  Судді: Богдан Горошко (Головний суддя), Анастасія Янтуріна (Асистент), Роман Фредина (Асистент), Стадіон: "СКА", м.Львів
01-06-2021
events.png 17:00
ЛСК "Погонь" Львів -
ДЮШ "Львів"
 0 - 1  Судді: Роман Блавацький (Головний суддя), Василь Притула (Асистент), Роман Фредина (Асистент), Стадіон: "Гарт"/"Трудові резерви", м.Львів
3 тур
09-05-2021
events.png 16:00
ФК "Миколаїв" -
"Скала 1911" Стрий
 3 - 1  Судді: Степан Лапко (Головний суддя), Юрій Суряк (Асистент), Ростислав Якимик (Асистент), Стадіон: "Міський", м.Миколаїв
events.png 16:00
"Темп" Відники -
"Корміл" Давидів
 1 - 4  Судді: Богдан Горошко (Головний суддя), Роман Любінець (Асистент), Анастасія Янтуріна (Асистент), Стадіон: "Зубр", с.Зубра
events.png 16:00
"Фенікс" Підмонастир -
ФСК "Самбір"
 4 - 1  Судді: Володимир Міняйло (Головний суддя), Павло Кравчук (Асистент), Олег Патик (Асистент), Стадіон: "Арена Фенікс", с.Підмонастир
events.png 16:00
"Кар'єр/Дністер" Торчиновичі/Ст.Самбір -
ЛСК "Погонь" Львів
 1 - 2  Судді: Сергій Валенко (Головний суддя), Назарій Цмоканич (Асистент), Андрій Смольський (Асистент), Стадіон: "Дністер", м.Старий Самбір
12-05-2021
events.png 17:00
ФК "Куликів" -
"Юність" Верхня/Нижня Білка
 3 - 1  Судді: Степан Лапко (Головний суддя), Юрій Ковальчук (Асистент), Назарій Цмоканич (Асистент), Стадіон: "Куликів-Арена", смт.Куликів
events.png 17:00
МФК "Галичина" Дрогобич -
ДЮШ "Львів"
 1 - 0  Судді: Василь Верблянський (Головний суддя), Юрій Суряк (Асистент), Андрій Смольський (Асистент), Стадіон: "Каменяр", м.Дрогобич
4 тур
16-05-2021
events.png 16:00
"Скала 1911" Стрий -
ЛСК "Погонь" Львів
 1 - 2  Судді: Володимир Міняйло (Головний суддя), Ростислав Якимик (Асистент), Ігор Смульський (Асистент), Стадіон: "Сокіл", м.Стрий
events.png 16:00
МФК "Галичина" Дрогобич -
"Кар'єр/Дністер" Торчиновичі/Ст.Самбір
 0 - 1  Судді: Василь Верблянський (Головний суддя), Юрій Суряк (Асистент), Анастасія Янтуріна (Асистент), Стадіон: "Каменяр", м.Дрогобич
events.png 16:00
"Корміл" Давидів -
"Фенікс" Підмонастир
 0 - 2  Судді: Роман Блавацький (Головний суддя), Ігор Смульський (Асистент), Роман Фредина (Асистент), Стадіон: "Центральний", с.Давидів
events.png 16:00
"Юність" Верхня/Нижня Білка -
"Темп" Відники
 2 - 1  Судді: Тарас Козак (Головний суддя), Олег Патик (Асистент), Мирон Гапчин (Асистент), Стадіон: "Юність", с.Нижня Білка
events.png 17:00
ФК "Миколаїв" -
ФК "Куликів"
 0 - 1  Судді: Василь Файда (Головний суддя), Юрій Олійник (Асистент), Павло Кравчук (Асистент), Стадіон: "Міський", м.Миколаїв
19-05-2021
events.png 17:00
ДЮШ "Львів" -
ФСК "Самбір"
 0 - 2  Судді: Олег Ващишин (Головний суддя), Назарій Цмоканич (Асистент), Олександра Вдовіна (Асистент), Стадіон: "Сокіл", м. Львів
5 тур
19-05-2021
events.png 17:00
"Фенікс" Підмонастир -
"Юність" Верхня/Нижня Білка
 1 - 1  Судді: Степан Лапко (Головний суддя), Роман Любінець (Асистент), Юрій Ковальчук (Асистент), Стадіон: "Арена Фенікс", с.Підмонастир
20-05-2021
events.png 17:00
ЛСК "Погонь" Львів -
МФК "Галичина" Дрогобич
 1 - 0  Судді: Василь Файда (Головний суддя), Юрій Суряк (Асистент), Ростислав Якимик (Асистент), Стадіон: "Гарт"/"Трудові резерви", м.Львів
23-05-2021
events.png 16:00
ФК "Куликів" -
"Скала 1911" Стрий
 3 - 0  Судді: Василь Файда (Головний суддя), Анастасія Янтуріна (Асистент), Назарій Цмоканич (Асистент), Стадіон: "Куликів-Арена", смт.Куликів
events.png 16:00
"Темп" Відники -
ФК "Миколаїв"
 1 - 2  Судді: Василь Верблянський (Головний суддя), Юрій Суряк (Асистент), Ірина Чайка (Асистент), Стадіон: "Зубр", с.Зубра
events.png 16:00
"Кар'єр/Дністер" Торчиновичі/Ст.Самбір -
ФСК "Самбір"
 2 - 1  Судді: Роман Блавацький (Головний суддя), Юрій Ковальчук (Асистент), Роман Любінець (Асистент), Стадіон: "Дністер", м.Старий Самбір
09-06-2021
events.png 17:00
ДЮШ "Львів" -
"Корміл" Давидів
 2 - 3  Судді: Богдан Горошко (Головний суддя), Назарій Цмоканич (Асистент), Андрій Смольський (Асистент), Стадіон: "Сокіл", м. Львів
6 тур
26-05-2021
events.png 17:00
"Юність" Верхня/Нижня Білка -
ДЮШ "Львів"
 2 - 1  Судді: Олександр Шандор (Головний суддя), Ростислав Якимик (Асистент), Тарас Путас (Асистент), Стадіон: "Юність", с.Нижня Білка
events.png 17:00
ЛСК "Погонь" Львів -
ФСК "Самбір"
 2 - 2  Судді: Ярослав Леськів (Головний суддя), Олександра Вдовіна (Асистент), Олег Патик (Асистент), Стадіон: "Гарт"/"Трудові резерви", м.Львів
30-05-2021
events.png 16:00
"Скала 1911" Стрий -
МФК "Галичина" Дрогобич
 2 - 0  Судді: Степан Лапко (Головний суддя), Назарій Цмоканич (Асистент), Олександра Вдовіна (Асистент), Стадіон: "Сокіл", м.Стрий
events.png 16:00
"Корміл" Давидів -
"Кар'єр/Дністер" Торчиновичі/Ст.Самбір
 0 - 1  Судді: Олександр Шандор (Головний суддя), Василь Притула (Асистент), Ірина Чайка (Асистент), Стадіон: "Арена Фенікс", с.Підмонастир
events.png 16:00
ФК "Куликів" -
"Темп" Відники
 2 - 0  Судді: Володимир Міняйло (Головний суддя), Ігор Козоріз (Асистент), Тарас Путас (Асистент), Стадіон: "Куликів-Арена", смт.Куликів
events.png 17:00
ФК "Миколаїв" -
"Фенікс" Підмонастир
 3 - 1  Судді: Василь Файда (Головний суддя), Анастасія Янтуріна (Асистент), Юрій Ковальчук (Асистент), Стадіон: "Міський", м.Миколаїв
7 тур
05-06-2021
events.png 16:00
МФК "Галичина" Дрогобич -
ФСК "Самбір"
 1 - 0  Судді: Степан Лапко (Головний суддя), Олег Патик (Асистент), Анастасія Янтуріна (Асистент), Стадіон: "Карпати", с.Доброгостів
06-06-2021
events.png 16:00
"Фенікс" Підмонастир -
ФК "Куликів"
 4 - 2  Судді: Олександр Шандор (Головний суддя), Юрій Суряк (Асистент), Юрій Кравченко (Асистент), Стадіон: "Арена Фенікс", с.Підмонастир
events.png 16:00
ДЮШ "Львів" -
ФК "Миколаїв"
 0 - 1  Судді: Юрій Пилипів (Головний суддя), Василь Притула (Асистент), Ірина Чайка (Асистент), Стадіон: "Сокіл", м. Львів
events.png 16:00
ЛСК "Погонь" Львів -
"Корміл" Давидів
 1 - 0  Судді: Роман Блавацький (Головний суддя), Олександра Вдовіна (Асистент), Анастасія Янтуріна (Асистент), Стадіон: "Гарт"/"Трудові резерви", м.Львів
events.png 17:00
"Темп" Відники -
"Скала 1911" Стрий
 1 - 1  Судді: Софія Причина (Головний суддя), Андрій Смольський (Асистент), Тарас Путас (Асистент), Стадіон: "Зубр", с.Зубра
08-06-2021
events.png 17:00
"Кар'єр/Дністер" Торчиновичі/Ст.Самбір -
"Юність" Верхня/Нижня Білка
 1 - 2  Судді: Василь Верблянський (Головний суддя), Юрій Ковальчук (Асистент), Тарас Путас (Асистент), Стадіон: "Дністер", м.Старий Самбір
8 тур
12-06-2021
events.png 17:00
"Скала 1911" Стрий -
ФСК "Самбір"
 2 - 1  Судді: Василь Верблянський (Головний суддя), Андрій Смольський (Асистент), Юрій Суряк (Асистент), Стадіон: "Медик", м.Моршин
13-06-2021
events.png 16:00
"Корміл" Давидів -
МФК "Галичина" Дрогобич
 1 - 2  Судді: Сергій Валенко (Головний суддя), Павло Кравчук (Асистент), Анастасія Янтуріна (Асистент), Стадіон: "Арена Фенікс", с.Підмонастир
events.png 16:00
ФК "Куликів" -
ДЮШ "Львів"
 3 - 1  Судді: Юрій Пилипів (Головний суддя), Роман Любінець (Асистент), Роман Фредина (Асистент), Стадіон: "Куликів-Арена", смт.Куликів
events.png 16:00
"Темп" Відники -
"Фенікс" Підмонастир
 1 - 3  Судді: Василь Файда (Головний суддя), Іван Родін (Асистент), Тарас Путас (Асистент), Стадіон: "Зубр", с.Зубра
15-06-2021
events.png 18:00
ФК "Миколаїв" -
"Кар'єр/Дністер" Торчиновичі/Ст.Самбір
 2 - 1  Судді: Василь Файда (Головний суддя), Назарій Цмоканич (Асистент), Юрій Ковальчук (Асистент), Стадіон: "Міський", м.Миколаїв
23-06-2021
events.png 17:00
"Юність" Верхня/Нижня Білка -
ЛСК "Погонь" Львів
 5 - 0  Судді: Роман Блавацький (Головний суддя), Юрій Ковальчук (Асистент), Юрій Олійник (Асистент), Стадіон: "Юність", с.Нижня Білка
9 тур
19-06-2021
events.png 17:00
МФК "Галичина" Дрогобич -
"Юність" Верхня/Нижня Білка
 0 - 2  Судді: Василь Файда (Головний суддя), Юрій Олійник (Асистент), Олег Патик (Асистент), Стадіон: "Карпати", с.Доброгостів
20-06-2021
events.png 16:00
"Фенікс" Підмонастир -
"Скала 1911" Стрий
 1 - 1  Судді: Юрій Пилипів (Головний суддя), Анастасія Янтуріна (Асистент), Василь Притула (Асистент), Стадіон: "Арена Фенікс", с.Підмонастир
events.png 16:00
ДЮШ "Львів" -
"Темп" Відники
 0 - 1  Судді: Василь Файда (Головний суддя), Юрій Голубець (Асистент), Ігор Дорош (Асистент), Стадіон: "Сокіл", м. Львів
events.png 16:00
"Кар'єр/Дністер" Торчиновичі/Ст.Самбір -
ФК "Куликів"
 2 - 1  Судді: Роман Блавацький (Головний суддя), Юрій Ковальчук (Асистент), Андрій Смольський (Асистент), Стадіон: "Дністер", м.Старий Самбір
events.png 16:00
ЛСК "Погонь" Львів -
ФК "Миколаїв"
 0 - 5  Судді: Володимир Міняйло (Головний суддя), Назарій Цмоканич (Асистент), Тарас Путас (Асистент), Стадіон: "Гарт"/"Трудові резерви", м.Львів
  16:00
ФСК "Самбір" -
"Корміл" Давидів
 0 - 0  Судді: Василь Верблянський (Головний суддя), Павло Кравчук (Асистент), Юрій Олійник (Асистент), Стадіон: ім. Лева Броварського, м.Самбір
10 тур
26-06-2021
events.png 16:00
"Фенікс" Підмонастир -
ДЮШ "Львів"
 4 - 0  Судді: Олег Ващишин (Головний суддя), Роман Фредина (Асистент), Василь Притула (Асистент), Стадіон: "Арена Фенікс", с.Підмонастир
events.png 17:00
"Скала 1911" Стрий -
"Корміл" Давидів
 1 - 0  Судді: Тарас Козак (Головний суддя), Тарас Путас (Асистент), Назарій Цмоканич (Асистент), Стадіон: "Медик", м.Моршин
events.png 17:00
"Юність" Верхня/Нижня Білка -
ФСК "Самбір"
 5 - 0  Судді: Василь Файда (Головний суддя), Павло Кравчук (Асистент), Ірина Чайка (Асистент), Стадіон: "Юність", с.Нижня Білка
events.png 17:00
ФК "Миколаїв" -
МФК "Галичина" Дрогобич
 3 - 2  Судді: Роман Блавацький (Головний суддя), Анастасія Янтуріна (Асистент), Юрій Ковальчук (Асистент), Стадіон: "Міський", м.Миколаїв
events.png 17:00
ФК "Куликів" -
ЛСК "Погонь" Львів
 5 - 0  Судді: Ярослав Леськів (Головний суддя), Олександра Вдовіна (Асистент), Ігор Смульський (Асистент), Стадіон: "Куликів-Арена", смт.Куликів
events.png 17:00
"Темп" Відники -
"Кар'єр/Дністер" Торчиновичі/Ст.Самбір
 1 - 4  Судді: Юрій Пилипів (Головний суддя), Андрій Смольський (Асистент), Юрій Олійник (Асистент), Стадіон: "Зубр", с.Зубра
11 тур
08-05-2021
events.png 16:00
МФК "Галичина" Дрогобич -
ФК "Куликів"
 0 - 3  Судді: Олег Ващишин (Головний суддя), Ігор Козоріз (Асистент), Юрій Ковальчук (Асистент), Стадіон: "Каменяр", м.Дрогобич
30-06-2021
events.png 17:00
ДЮШ "Львів" -
"Скала 1911" Стрий
 0 - 1  Судді: Василь Файда (Головний суддя), Юрій Ковальчук (Асистент), Олександра Вдовіна (Асистент), Стадіон: "Сокіл", м. Львів
events.png 17:00
"Кар'єр/Дністер" Торчиновичі/Ст.Самбір -
"Фенікс" Підмонастир
 1 - 2  Судді: Степан Лапко (Головний суддя), Юрій Олійник (Асистент), Назарій Цмоканич (Асистент), Стадіон: "Дністер", м.Старий Самбір
events.png 17:00
ЛСК "Погонь" Львів -
"Темп" Відники
 0 - 3  Судді: Сергій Валенко (Головний суддя), Ігор Козоріз (Асистент), Ігор Савка (Асистент), Стадіон: "Гарт"/"Трудові резерви", м.Львів
events.png 17:00
ФСК "Самбір" -
ФК "Миколаїв"
 0 - 3  Судді: Юрій Пилипів (Головний суддя), Тарас Путас (Асистент), Андрій Смольський (Асистент), Стадіон: ім. Лева Броварського, м.Самбір
events.png 18:00
"Корміл" Давидів -
"Юність" Верхня/Нижня Білка
 0 - 1  Судді: Роман Блавацький (Головний суддя), Василь Притула (Асистент), Ірина Чайка (Асистент), Стадіон: "Центральний", с.Давидів
12 тур
09-06-2021
  14:00
ФК "Рух-2" Львів -
"Юність" Верхня/Нижня Білка
 0 - 3   
06-07-2021
  14:00
ФК "Рух-2" Львів -
"Скала 1911" Стрий
 0 - 3   
17-07-2021
  14:00
ФК "Рух-2" Львів -
ДЮШ "Львів"
 0 - 3   
23-07-2021
  14:00
ФК "Рух-2" Львів -
"Корміл" Давидів
 0 - 3   
28-07-2021
  14:00
ФК "Рух-2" Львів -
"Фенікс" Підмонастир
 0 - 3   
29-07-2021
  14:00
ФК "Рух-2" Львів -
"Темп" Відники
 0 - 3   
13 тур
14-07-2021
  14:00
ФК "Рух-2" Львів -
МФК "Галичина" Дрогобич
 0 - 3   
16-07-2021
  14:00
ФК "Рух-2" Львів -
ФСК "Самбір"
 0 - 3   
21-07-2021
  14:00
ФК "Рух-2" Львів -
ЛСК "Погонь" Львів
 0 - 3   
25-07-2021
  14:00
ФК "Рух-2" Львів -
ФК "Миколаїв"
 0 - 3   
30-07-2021
  14:00
ФК "Рух-2" Львів -
"Кар'єр/Дністер" Торчиновичі/Ст.Самбір
 0 - 3   
31-07-2021
  14:00
ФК "Рух-2" Львів -
ФК "Куликів"
 0 - 3   
14 тур
04-08-2021
events.png 17:00
"Кар'єр/Дністер" Торчиновичі/Ст.Самбір -
ДЮШ "Львів"
 0 - 1  Судді: Роман Блавацький (Головний суддя), Юрій Суряк (Асистент), Анастасія Янтуріна (Асистент), Стадіон: "Дністер", м.Старий Самбір
events.png 17:00
"Скала 1911" Стрий -
"Юність" Верхня/Нижня Білка
 1 - 2  Судді: Степан Лапко (Головний суддя), Юрій Ковальчук (Асистент), Назарій Цмоканич (Асистент), Стадіон: "Медик", м.Моршин
07-08-2021
events.png 17:00
МФК "Галичина" Дрогобич -
"Темп" Відники
 2 - 1  Судді: Василь Верблянський (Головний суддя), Андрій Смольський (Асистент), Назарій Цмоканич (Асистент), Стадіон: "Каменяр", м.Дрогобич
08-08-2021
events.png 16:00
ФСК "Самбір" -
ФК "Куликів"
 0 - 3  Судді: Василь Файда (Головний суддя), Ірина Чайка (Асистент), Роман Фредина (Асистент), Стадіон: ім. Лева Броварського, м.Самбір
events.png 16:00
"Корміл" Давидів -
ФК "Миколаїв"
 0 - 1  Судді: Богдан Горошко (Головний суддя), Тарас Путас (Асистент), Олександра Вдовіна (Асистент), Стадіон: "Сокіл", с.Суховоля
13-10-2021
events.png 16:00
ЛСК "Погонь" Львів -
"Фенікс" Підмонастир
 1 - 1  Судді: Василь Файда (Головний суддя), Олександра Вдовіна (Асистент), Ірина Чайка (Асистент), Стадіон: "Гарт"/"Трудові резерви", м.Львів
15 тур
11-08-2021
events.png 17:00
ДЮШ "Львів" -
ЛСК "Погонь" Львів
 1 - 4  Судді: Тарас Козак (Головний суддя), Олександра Вдовіна (Асистент), Анастасія Янтуріна (Асистент), Стадіон: "Сокіл", м. Львів
events.png 17:00
"Фенікс" Підмонастир -
МФК "Галичина" Дрогобич
 3 - 0  Судді: Степан Лапко (Головний суддя), Тарас Путас (Асистент), Юрій Ковальчук (Асистент), Стадіон: "Арена Фенікс", с.Підмонастир
events.png 17:00
"Юність" Верхня/Нижня Білка -
ФК "Рух-2" Львів
 4 - 0  Судді: Василь Файда (Головний суддя), Назарій Цмоканич (Асистент), Юрій Олійник (Асистент), Стадіон: "Юність", с.Нижня Білка
15-08-2021
events.png 16:00
ФСК "Самбір" -
"Темп" Відники
 0 - 2  Судді: Ярослав Леськів (Головний суддя), Роман Любінець (Асистент), Тарас Путас (Асистент), Стадіон: ім. Лева Броварського, м.Самбір
events.png 16:00
ФК "Куликів" -
"Корміл" Давидів
 2 - 0  Судді: Василь Файда (Головний суддя), Юрій Олійник (Асистент), Юрій Ковальчук (Асистент), Стадіон: "Куликів-Арена", смт.Куликів
events.png 16:00
"Скала 1911" Стрий -
ФК "Миколаїв"
 1 - 1  Судді: Юрій Пилипів (Головний суддя), Назарій Цмоканич (Асистент), Ростислав Якимик (Асистент), Стадіон: "Медик", м.Моршин
16 тур
15-08-2021
events.png 16:00
ЛСК "Погонь" Львів -
"Кар'єр/Дністер" Торчиновичі/Ст.Самбір
 1 - 2  Судді: Володимир Міняйло (Головний суддя), Андрій Смольський (Асистент), Анастасія Янтуріна (Асистент), Стадіон: "Гарт"/"Трудові резерви", м.Львів
18-08-2021
events.png 17:00
ДЮШ "Львів" -
МФК "Галичина" Дрогобич
 1 - 2  Судді: Володимир Міняйло (Головний суддя), Андрій Смольський (Асистент), Тарас Путас (Асистент), Стадіон: "Сокіл", м. Львів
21-08-2021
events.png 17:30
"Корміл" Давидів -
"Темп" Відники
 2 - 4  Судді: Степан Лапко (Головний суддя), Андрій Смольський (Асистент), Тарас Путас (Асистент), Стадіон: "Центральний", с.Давидів
22-08-2021
events.png 16:00
"Скала 1911" Стрий -
ФК "Куликів"
 1 - 1  Судді: Василь Файда (Головний суддя), Юрій Олійник (Асистент), Олег Патик (Асистент), Стадіон: "Центральний", с.Миртюки
03-10-2021
events.png 16:00
ФСК "Самбір" -
"Фенікс" Підмонастир
 1 - 3  Судді: Сергій Валенко (Головний суддя), Юрій Ковальчук (Асистент), Ростислав Якимик (Асистент), Стадіон: ім. Лева Броварського, м.Самбір
20-10-2021
events.png 16:00
ФК "Миколаїв" -
ФК "Рух-2" Львів
 0 - 1  Судді: Богдан Горошко (Головний суддя), Василь Притула (Асистент), Роман Фредина (Асистент), Стадіон: "Міський", м.Миколаїв
17 тур
25-08-2021
events.png 17:00
ФСК "Самбір" -
ДЮШ "Львів"
 3 - 0  Судді: Олександр Шандор (Головний суддя), Анастасія Янтуріна (Асистент), Олександра Вдовіна (Асистент), Стадіон: ім. Лева Броварського, м.Самбір
events.png 17:00
"Фенікс" Підмонастир -
"Корміл" Давидів
 6 - 1  Судді: Юрій Пилипів (Головний суддя), Юрій Кравченко (Асистент), Назарій Цмоканич (Асистент), Стадіон: "Арена Фенікс", с.Підмонастир
events.png 17:00
ФК "Миколаїв" -
"Юність" Верхня/Нижня Білка
 1 - 0  Судді: Роман Блавацький (Головний суддя), Юрій Суряк (Асистент), Юрій Ковальчук (Асистент), Стадіон: "Міський", м.Миколаїв
29-08-2021
events.png 16:00
"Кар'єр/Дністер" Торчиновичі/Ст.Самбір -
МФК "Галичина" Дрогобич
 4 - 1  Судді: Василь Файда (Головний суддя), Юрій Ковальчук (Асистент), Назарій Цмоканич (Асистент), Стадіон: "Дністер", м.Старий Самбір
events.png 16:00
"Скала 1911" Стрий -
"Темп" Відники
 2 - 1  Судді: Володимир Міняйло (Головний суддя), Олександра Вдовіна (Асистент), Анастасія Янтуріна (Асистент), Стадіон: "Медик", м.Моршин
13-10-2021
events.png 16:00
ФК "Куликів" -
ФК "Рух-2" Львів
 3 - 0  Судді: Степан Лапко (Головний суддя), Юрій Ковальчук (Асистент), Юрій Кравченко (Асистент), Стадіон: "Куликів-Арена", смт.Куликів
18 тур
01-09-2021
events.png 17:00
"Скала 1911" Стрий -
"Фенікс" Підмонастир
 1 - 0  Судді: Василь Верблянський (Головний суддя), Юрій Кравченко (Асистент), Юрій Суряк (Асистент), Стадіон: "Медик", м.Моршин
events.png 17:30
"Корміл" Давидів -
ДЮШ "Львів"
 4 - 0  Судді: Сергій Валенко (Головний суддя), Василь Притула (Асистент), Ірина Чайка (Асистент), Стадіон: "Сокіл", с.Суховоля
05-09-2021
events.png 16:00
ФСК "Самбір" -
"Кар'єр/Дністер" Торчиновичі/Ст.Самбір
 0 - 3  Судді: Олександр Шандор (Головний суддя), Андрій Смольський (Асистент), Назарій Цмоканич (Асистент), Стадіон: ім. Лева Броварського, м.Самбір
  16:00
МФК "Галичина" Дрогобич -
ЛСК "Погонь" Львів
 0 - 0  Судді: Юрій Пилипів (Головний суддя), Олег Патик (Асистент), Анастасія Янтуріна (Асистент), Стадіон: "Каменяр", м.Дрогобич
events.png 17:30
"Темп" Відники -
ФК "Рух-2" Львів
 1 - 2  Судді: Василь Файда (Головний суддя), Юрій Кравченко (Асистент), Юрій Ковальчук (Асистент), Стадіон: "Зубр", с.Зубра
08-09-2021
events.png 17:00
"Юність" Верхня/Нижня Білка -
ФК "Куликів"
 2 - 0  Судді: Олександр Шандор (Головний суддя), Юрій Суряк (Асистент), Ростислав Якимик (Асистент), Стадіон: "Юність", с.Нижня Білка
19 тур
18-08-2021
events.png 17:00
"Темп" Відники -
"Юність" Верхня/Нижня Білка
 0 - 6  Судді: Богдан Горошко (Головний суддя), Роман Фредина (Асистент), Юрій Кравченко (Асистент), Стадіон: "Зубр", с.Зубра
08-09-2021
events.png 17:00
ФСК "Самбір" -
ЛСК "Погонь" Львів
 2 - 2  Судді: Сергій Валенко (Головний суддя), Роман Фредина (Асистент), Олександра Вдовіна (Асистент), Стадіон: ім. Лева Броварського, м.Самбір
events.png 17:00
"Скала 1911" Стрий -
ДЮШ "Львів"
 0 - 0  Судді: Степан Лапко (Головний суддя), Тарас Путас (Асистент), Юрій Ковальчук (Асистент), Стадіон: "Медик", м.Моршин
events.png 17:00
"Фенікс" Підмонастир -
ФК "Рух-2" Львів
 4 - 0  Судді: Роман Блавацький (Головний суддя), Андрій Смольський (Асистент), Юрій Кравченко (Асистент), Стадіон: "Арена Фенікс", с.Підмонастир
12-09-2021
events.png 16:00
"Кар'єр/Дністер" Торчиновичі/Ст.Самбір -
"Корміл" Давидів
 1 - 1  Судді: Василь Файда (Головний суддя), Тарас Путас (Асистент), Андрій Смольський (Асистент), Стадіон: "Дністер", м.Старий Самбір
events.png 16:00
ФК "Куликів" -
ФК "Миколаїв"
 0 - 2  Судді: Юрій Пилипів (Головний суддя), Юрій Кравченко (Асистент), Юрій Ковальчук (Асистент), Стадіон: "Куликів-Арена", смт.Куликів
20 тур
15-09-2021
events.png 17:00
"Юність" Верхня/Нижня Білка -
"Фенікс" Підмонастир
 1 - 0  Судді: Роман Блавацький (Головний суддя), Юрій Ковальчук (Асистент), Назарій Цмоканич (Асистент), Стадіон: "Юність", с.Нижня Білка
events.png 17:00
ДЮШ "Львів" -
ФК "Рух-2" Львів
 1 - 2  Судді: Василь Верблянський (Головний суддя), Олександра Вдовіна (Асистент), Анастасія Янтуріна (Асистент), Стадіон: "Сокіл", м. Львів
17-09-2021
  17:00
ФСК "Самбір" -
МФК "Галичина" Дрогобич
 0 - 0  Судді: Степан Лапко (Головний суддя), Юрій Кравченко (Асистент), Назарій Цмоканич (Асистент), Стадіон: ім. Лева Броварського, м.Самбір
19-09-2021
events.png 16:00
ФК "Миколаїв" -
"Темп" Відники
 5 - 0  Судді: Богдан Горошко (Головний суддя), Василь Притула (Асистент), Юрій Суряк (Асистент), Стадіон: "Міський", м.Миколаїв
events.png 16:00
"Корміл" Давидів -
ЛСК "Погонь" Львів
 6 - 2  Судді: Ярослав Леськів (Головний суддя), Андрій Смольський (Асистент), Тарас Путас (Асистент), Стадіон: "Гарт"/"Трудові резерви", м.Львів
17-10-2021
events.png 16:00
"Кар'єр/Дністер" Торчиновичі/Ст.Самбір -
"Скала 1911" Стрий
 1 - 0  Судді: Степан Лапко (Головний суддя), Юрій Ковальчук (Асистент), Юрій Суряк (Асистент), Стадіон: "Дністер", м.Старий Самбір
21 тур
21-09-2021
events.png 17:00
"Кар'єр/Дністер" Торчиновичі/Ст.Самбір -
ФК "Рух-2" Львів
 2 - 1  Судді: Василь Верблянський (Головний суддя), Тарас Путас (Асистент), Анастасія Янтуріна (Асистент), Стадіон: "Дністер", м.Старий Самбір
22-09-2021
events.png 17:00
ДЮШ "Львів" -
"Юність" Верхня/Нижня Білка
 0 - 4  Судді: Василь Файда (Головний суддя), Роман Любінець (Асистент), Роман Фредина (Асистент), Стадіон: "Юність", м.Львів
events.png 17:00
"Фенікс" Підмонастир -
ФК "Миколаїв"
 1 - 0  Судді: Степан Лапко (Головний суддя), Юрій Ковальчук (Асистент), Юрій Кравченко (Асистент), Стадіон: "Арена Фенікс", с.Підмонастир
26-09-2021
events.png 16:00
МФК "Галичина" Дрогобич -
"Корміл" Давидів
 1 - 2  Судді: Юрій Пилипів (Головний суддя), Юрій Голубець (Асистент), Анастасія Янтуріна (Асистент), Стадіон: "Каменяр", м.Дрогобич
events.png 16:00
ЛСК "Погонь" Львів -
"Скала 1911" Стрий
 0 - 1  Судді: Володимир Міняйло (Головний суддя), Андрій Смольський (Асистент), Ірина Чайка (Асистент), Стадіон: "Гарт"/"Трудові резерви", м.Львів
events.png 16:00
"Темп" Відники -
ФК "Куликів"
 1 - 0  Судді: Ярослав Леськів (Головний суддя), Тарас Путас (Асистент), Павло Кравчук (Асистент), Стадіон: "Зубр", с.Зубра
22 тур
29-09-2021
events.png 17:00
ФК "Куликів" -
"Фенікс" Підмонастир
 1 - 2  Судді: Олександр Шандор (Головний суддя), Ростислав Якимик (Асистент), Юрій Суряк (Асистент), Стадіон: "Куликів-Арена", смт.Куликів
events.png 17:00
"Юність" Верхня/Нижня Білка -
"Кар'єр/Дністер" Торчиновичі/Ст.Самбір
 3 - 0  Судді: Роман Блавацький (Головний суддя), Юрій Ковальчук (Асистент), Юрій Кравченко (Асистент), Стадіон: "Юність", с.Нижня Білка
events.png 17:00
ЛСК "Погонь" Львів -
ФК "Рух-2" Львів
 1 - 2  Судді: Богдан Горошко (Головний суддя), Василь Притула (Асистент), Андрій Баран (Асистент), Стадіон: "Гарт"/"Трудові резерви", м.Львів
events.png 17:00
МФК "Галичина" Дрогобич -
"Скала 1911" Стрий
 1 - 2  Судді: Василь Верблянський (Головний суддя), Андрій Смольський (Асистент), Назарій Цмоканич (Асистент), Стадіон: "Каменяр", м.Дрогобич
10-10-2021
events.png 14:00
"Корміл" Давидів -
ФСК "Самбір"
 1 - 2  Судді: Богдан Горошко (Головний суддя), Анастасія Янтуріна (Асистент), Андрій Смольський (Асистент), Стадіон: "Центральний", с.Давидів
13-10-2021
events.png 17:00
ФК "Миколаїв" -
ДЮШ "Львів"
 8 - 1  Судді: Сергій Валенко (Головний суддя), Василь Притула (Асистент), Юрій Голубець (Асистент), Стадіон: "Міський", м.Миколаїв
23 тур
06-10-2021
events.png 16:00
ЛСК "Погонь" Львів -
"Юність" Верхня/Нижня Білка
 1 - 5  Судді: Василь Файда (Головний суддя), Василь Притула (Асистент), Тарас Путас (Асистент), Стадіон: "Гарт"/"Трудові резерви", м.Львів
events.png 16:00
"Фенікс" Підмонастир -
"Темп" Відники
 4 - 1  Судді: Степан Лапко (Головний суддя), Юрій Ковальчук (Асистент), Назарій Цмоканич (Асистент), Стадіон: "Арена Фенікс", с.Підмонастир
events.png 16:00
МФК "Галичина" Дрогобич -
ФК "Рух-2" Львів
 1 - 0  Судді: Ярослав Леськів (Головний суддя), Павло Кравчук (Асистент), Олег Патик (Асистент), Стадіон: "Каменяр", м.Дрогобич
10-10-2021
events.png 16:00
ДЮШ "Львів" -
ФК "Куликів"
 1 - 3  Судді: Роман Блавацький (Головний суддя), Олег Патик (Асистент), Юрій Суряк (Асистент), Стадіон: "Сокіл", м. Львів
events.png 16:00
"Кар'єр/Дністер" Торчиновичі/Ст.Самбір -
ФК "Миколаїв"
 1 - 3  Судді: Володимир Міняйло (Головний суддя), Ростислав Якимик (Асистент), Назарій Цмоканич (Асистент), Стадіон: "Дністер", м.Старий Самбір
14-10-2021
events.png 16:00
ФСК "Самбір" -
"Скала 1911" Стрий
 0 - 2  Судді: Василь Верблянський (Головний суддя), Ігор Смульський (Асистент), Тарас Путас (Асистент), Стадіон: ім. Лева Броварського, м.Самбір
24 тур
18-08-2021
events.png 16:00
ФСК "Самбір" -
ФК "Рух-2" Львів
 0 - 5  Судді: Олег Ващишин (Головний суддя), Павло Кравчук (Асистент), Василь Притула (Асистент), Стадіон: ім. Лева Броварського, м.Самбір
20-10-2021
events.png 16:00
"Темп" Відники -
ДЮШ "Львів"
 5 - 0  Судді: Тарас Козак (Головний суддя), Андрій Смольський (Асистент), Анастасія Янтуріна (Асистент), Стадіон: "Зубр", с.Зубра
events.png 16:00
"Юність" Верхня/Нижня Білка -
МФК "Галичина" Дрогобич
 3 - 1  Судді: Василь Верблянський (Головний суддя), Тарас Путас (Асистент), Юрій Голубець (Асистент), Стадіон: "Юність", с.Нижня Білка
24-10-2021
events.png 16:00
ФК "Куликів" -
"Кар'єр/Дністер" Торчиновичі/Ст.Самбір
 0 - 2  Судді: Василь Файда (Головний суддя), Юрій Кравченко (Асистент), Тарас Путас (Асистент), Стадіон: "Куликів-Арена", смт.Куликів
  16:00
ФК "Миколаїв" -
ЛСК "Погонь" Львів
 3 - 0  Судді: Степан Лапко (Головний суддя), Юрій Суряк (Асистент), Юрій Ковальчук (Асистент), Стадіон: "Міський", м.Миколаїв
  16:00
"Корміл" Давидів -
"Скала 1911" Стрий
 0 - 0  Судді: Володимир Міняйло (Головний суддя), Андрій Смольський (Асистент), Василь Притула (Асистент), Стадіон: "Центральний", с.Давидів
25 тур
27-10-2021
events.png 15:00
"Корміл" Давидів -
ФК "Рух-2" Львів
 1 - 3  Судді: Сергій Валенко (Головний суддя), Павло Кравчук (Асистент), Анастасія Янтуріна (Асистент), Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
events.png 15:00
ФСК "Самбір" -
"Юність" Верхня/Нижня Білка
 1 - 5  Судді: Василь Файда (Головний суддя), Юрій Ковальчук (Асистент), Юрій Кравченко (Асистент), Стадіон: ім. Лева Броварського, м.Самбір
30-10-2021
  14:00
ЛСК "Погонь" Львів -
ФК "Куликів"
 0 - 3    Стадіон: "Гарт"/"Трудові резерви", м.Львів
31-10-2021
events.png 14:00
ДЮШ "Львів" -
"Фенікс" Підмонастир
 1 - 2  Судді: Андрій Чулик (Головний суддя), Олег Патик (Асистент), Ірина Чайка (Асистент), Стадіон: "Арена Фенікс", с.Підмонастир
events.png 14:00
МФК "Галичина" Дрогобич -
ФК "Миколаїв"
 0 - 6  Судді: Степан Лапко (Головний суддя), Назарій Цмоканич (Асистент), Ростислав Якимик (Асистент), Стадіон: "Каменяр", м.Дрогобич
events.png 14:00
"Кар'єр/Дністер" Торчиновичі/Ст.Самбір -
"Темп" Відники
 1 - 1  Судді: Володимир Міняйло (Головний суддя), Юрій Кравченко (Асистент), Юрій Суряк (Асистент), Стадіон: "Дністер", м.Старий Самбір
26 тур
16-10-2021
events.png 14:00
ФК "Куликів" -
МФК "Галичина" Дрогобич
 1 - 1  Судді: Сергій Валенко (Головний суддя), Юрій Ковальчук (Асистент), Андрій Смольський (Асистент), Стадіон: "Куликів-Арена", смт.Куликів
31-10-2021
events.png 14:00
"Юність" Верхня/Нижня Білка -
"Корміл" Давидів
 4 - 0  Судді: Богдан Горошко (Головний суддя), Андрій Смольський (Асистент), Тарас Путас (Асистент), Стадіон: "Юність", с.Нижня Білка
03-11-2021
events.png 14:00
"Скала 1911" Стрий -
ФК "Рух-2" Львів
 3 - 0  Судді: Василь Файда (Головний суддя), Олександра Вдовіна (Асистент), Юрій Ковальчук (Асистент), Стадіон: "Медик", м.Моршин
events.png 14:00
"Фенікс" Підмонастир -
"Кар'єр/Дністер" Торчиновичі/Ст.Самбір
 3 - 1  Судді: Степан Лапко (Головний суддя), Василь Притула (Асистент), Анастасія Янтуріна (Асистент), Стадіон: "Арена Фенікс", с.Підмонастир
events.png 14:00
ФК "Миколаїв" -
ФСК "Самбір"
 9 - 0  Судді: Юрій Пилипів (Головний суддя), Юрій Суряк (Асистент), Тарас Путас (Асистент), Стадіон: "Міський", м.Миколаїв
06-11-2021
events.png 14:00
"Темп" Відники -
ЛСК "Погонь" Львів
 5 - 0  Судді: Ярослав Леськів (Головний суддя), Андрій Смольський (Асистент), Анастасія Янтуріна (Асистент), Стадіон: "Зубр", с.Зубра

© 2021 ГС Асоціація футболу Червоноградського району