Червоноград

М Команда І РМ О
1 Гірник 22 61 59
2 Межиріччя 22 37 51
3 В.Мости 22 56 47
4 Острів 22 33 47
5 Волсвин 22 6 32
6 Бутини 22 -20 30
7 Яструбичі 22 0 28
8 Сілець 22 3 26
9 Пристань 22 -40 19
10 Бендюга 22 -25 14
11 Добрячин 22 -59 14
12 Куличків 22 -52 11

ПЛЛ

М Команда І О
1 Білка 24 64
2 Миколаїв 24 58
3 Підмонастир 24 55
4 Куликів 24 47
5 Стрий 24 42
6 Торчиновичі 24 41
7 Відники 24 28
8 Дрогобич 24 26
9 Погонь 24 22
10 Корміл 24 21
11 Рух-2 24 18
12 Самбір 24 17
13 ДЮШ 24 10

1 ліга, гр. А

М Команда І О
1 Яворів 18 44
2 Лео-Кераміка 18 37
3 Брюховичі 18 34
4 Червоноград 18 25
5 Новояворівськ 18 24
6 Кам'янка 18 21
7 "Богун" 18 20
8 Винники 18 20
9 Золочів 18 16
10 Н.Яричів 18 12

ПЛЛ, бомбардири

Гол
М Гравець Команда Гол
1 Балух І. Микл 22
2 Фещук М. Підм 20
3 Черепушак Ю. Стрй 15
4 Гнатів Р. Підм 13
5 Дева А. Кулк 10


Чемпіонат Червоноградського району



М.   Команда І В Н П М +/- Очки Ост.матчі
1 ФСК "Вугільник" Гірник 22 19 2 1 74:13 61 59
thumbs_up.png
draw.png
thumbs_up.png
draw.png
thumbs_up.png
2 ФСК "Межиріччя" 22 16 3 3 74:37 37 51
thumbs_up.png
thumbs_up.png
thumbs_up.png
thumbs_up.png
thumbs_up.png
3 ФСК "Рата" Великі Мости 22 14 5 3 77:21 56 47
thumbs_up.png
thumbs_up.png
draw.png
draw.png
thumbs_up.png
4 ФК "Шахтар" Острів 22 14 5 3 63:30 33 47
thumbs_up.png
draw.png
draw.png
thumbs_down
draw.png
5 ФК "Вікторія" Волсвин 22 10 2 10 52:46 6 32
thumbs_down
thumbs_down
thumbs_down
thumbs_up.png
thumbs_up.png
6 ФСК "Бутини" Бутини 22 9 3 10 36:56 -20 30
thumbs_down
thumbs_down
thumbs_up.png
thumbs_down
thumbs_down
7 ФК "Прибужжя" Яструбичі 22 8 4 10 44:44 0 28
thumbs_down
thumbs_up.png
draw.png
thumbs_down
thumbs_up.png
8 СК "Легенда" Сілець 22 7 5 10 33:30 3 26
thumbs_down
thumbs_up.png
draw.png
thumbs_up.png
draw.png
9 ФК "Пристань" 22 6 1 15 32:72 -40 19
draw.png
thumbs_down
thumbs_down
thumbs_down
thumbs_down
10 ФК "Галич-Фортуна" Бендюга 22 4 2 16 38:63 -25 14
thumbs_down
thumbs_up.png
thumbs_down
thumbs_up.png
thumbs_down
11 ФК "Ватра" Добрячин 22 4 2 16 30:89 -59 14
thumbs_up.png
thumbs_down
thumbs_up.png
thumbs_down
thumbs_down
12 ФК "Куличків" 22 3 2 17 28:80 -52 11
draw.png
thumbs_down
thumbs_down
thumbs_up.png
thumbs_down


1 тур
09-05-2021
events.png 13:00
ФК "Пристань" -
ФК "Ватра" Добрячин
 3 - 2  Судді: Степан Чоп (Головний суддя), Ігор Хас (Асистент), Ігор Келба (Асистент), Стадіон: с. Бутини
events.png 13:00
ФСК "Межиріччя" -
ФК "Шахтар" Острів
 3 - 1  Судді: Петро Іваницький (Головний суддя), Ігор Іваницький (Асистент), Роман Пелех (Асистент), Стадіон: с. Межиріччя
events.png 15:30
ФСК "Бутини" Бутини -
ФК "Галич-Фортуна" Бендюга
 2 - 1  Судді: Ігор Келба (Головний суддя), Ігор Хас (Асистент), Степан Чоп (Асистент), Стадіон: с. Бутини
events.png 16:00
ФК "Прибужжя" Яструбичі -
ФК "Вікторія" Волсвин
 2 - 2  Судді: Роман Пелех (Головний суддя), Петро Іваницький (Асистент), Ігор Іваницький (Асистент), Стадіон: с. Яструбичі
events.png 16:00
ФК "Куличків" -
ФСК "Вугільник" Гірник
 1 - 2  Судді: Володимир Чугай (Головний суддя), Павло Калиневич (Асистент), Ігор Павлівський (Асистент), Стадіон: с. Куличків
07-07-2021
events.png 18:00
ФСК "Рата" Великі Мости -
СК "Легенда" Сілець
 2 - 1  Судді: Руслан Тимофієв (Головний суддя), Петро Іваницький (Асистент), Ігор Іваницький (Асистент), Стадіон: "Будівельник", м. Великі Мости
2 тур
16-05-2021
events.png 13:00
ФК "Галич-Фортуна" Бендюга -
ФК "Шахтар" Острів
 4 - 4  Судді: Валерій Бабко (Головний суддя), Ігор Келба (Асистент), Андрій Романчук (Асистент), Стадіон: с. Бендюга
events.png 13:00
ФК "Вікторія" Волсвин -
ФСК "Бутини" Бутини
 1 - 2  Судді: Микола Пелех (Головний суддя), Ігор Іваницький (Асистент), Петро Іваницький (Асистент), Стадіон: с. Волсвин
events.png 13:00
ФСК "Вугільник" Гірник -
ФК "Пристань"
 5 - 1  Судді: Ігор Павлівський (Головний суддя), Василь Замощак (Асистент), Юрій Гавенко (Асистент), Стадіон: смт Гірник
events.png 13:30
ФСК "Межиріччя" -
ФСК "Рата" Великі Мости
 1 - 1  Судді: Володимир Чугай (Головний суддя), Павло Калиневич (Асистент), Руслан Кінах (Асистент), Стадіон: с. Межиріччя
events.png 16:00
СК "Легенда" Сілець -
ФК "Куличків"
 1 - 2  Судді: Володимир Чугай (Головний суддя), Павло Калиневич (Асистент), Руслан Кінах (Асистент), Стадіон: "Сілець-Арена"
events.png 16:00
ФК "Ватра" Добрячин -
ФК "Прибужжя" Яструбичі
 0 - 5  Судді: Ігор Келба (Головний суддя), Валерій Бабко (Асистент), Андрій Романчук (Асистент), Стадіон: с. Добрячин
3 тур
23-05-2021
events.png 13:00
ФСК "Бутини" Бутини -
ФК "Ватра" Добрячин
 7 - 0  Судді: Павло Калиневич (Головний суддя), Володимир Чугай (Асистент), Руслан Кінах (Асистент), Стадіон: с. Бутини
events.png 13:00
ФСК "Рата" Великі Мости -
ФК "Галич-Фортуна" Бендюга
 3 - 0  Судді: Валерій Бабко (Головний суддя), Ігор Келба (Асистент), Ігор Хас (Асистент), Стадіон: "Будівельник", м. Великі Мости
events.png 13:00
СК "Легенда" Сілець -
ФСК "Вугільник" Гірник
 2 - 4  Судді: Микола Пелех (Головний суддя), Петро Іваницький (Асистент), Ігор Іваницький (Асистент), Стадіон: "Сілець-Арена"
events.png 16:00
ФК "Прибужжя" Яструбичі -
ФК "Пристань"
 2 - 0  Судді: Петро Іваницький (Головний суддя), Ігор Іваницький (Асистент), Микола Пелех (Асистент), Стадіон: с. Яструбичі
events.png 16:00
ФК "Шахтар" Острів -
ФК "Вікторія" Волсвин
 2 - 1  Судді: Ігор Келба (Головний суддя), Ігор Хас (Асистент), Валерій Бабко (Асистент), Стадіон: с. Острів
events.png 16:00
ФК "Куличків" -
ФСК "Межиріччя"
 0 - 4  Судді: Володимир Чугай (Головний суддя), Павло Калиневич (Асистент), Руслан Кінах (Асистент), Стадіон: с. Куличків
4 тур
06-06-2021
events.png 13:00
ФК "Вікторія" Волсвин -
ФСК "Рата" Великі Мости
 0 - 4  Судді: Валерій Бабко (Головний суддя), Володимир Гнатів (Асистент), Володимир Музичук (Асистент), Стадіон: с. Волсвин
events.png 13:00
ФК "Ватра" Добрячин -
ФК "Шахтар" Острів
 2 - 6  Судді: Ігор Павлівський (Головний суддя), Юрій Гавенко (Асистент), Андрій Бусько (Асистент), Стадіон: с. Добрячин
events.png 13:00
ФК "Пристань" -
ФСК "Бутини" Бутини
 0 - 1  Судді: Петро Іваницький (Головний суддя), Ігор Іваницький (Асистент), Микола Пелех (Асистент), Стадіон: с. Пристань
  14:00
ФСК "Межиріччя" -
СК "Легенда" Сілець
 0 - 0  Судді: Павло Калиневич (Головний суддя), Андрій Романчук (Асистент), Григорій Романчук (Асистент), Стадіон: с. Межиріччя
events.png 16:00
ФК "Галич-Фортуна" Бендюга -
ФК "Куличків"
 2 - 0  Судді: Валерій Бабко (Головний суддя), Володимир Гнатів (Асистент), Володимир Музичук (Асистент), Стадіон: с. Бендюга
events.png 16:00
ФСК "Вугільник" Гірник -
ФК "Прибужжя" Яструбичі
 3 - 0  Судді: Микола Пелех (Головний суддя), Ігор Іваницький (Асистент), Петро Іваницький (Асистент), Стадіон: смт Гірник
5 тур
13-06-2021
events.png 13:00
ФК "Шахтар" Острів -
ФК "Пристань"
 7 - 1  Судді: Павло Калиневич (Головний суддя), Володимир Чугай (Асистент), Руслан Кінах (Асистент), Стадіон: с. Острів
events.png 13:00
ФСК "Рата" Великі Мости -
ФК "Ватра" Добрячин
 6 - 0  Судді: Степан Лементарьов (Головний суддя), Ігор Павлівський (Асистент), Юрій Гавенко (Асистент), Стадіон: "Будівельник", м. Великі Мости
events.png 13:00
СК "Легенда" Сілець -
ФК "Галич-Фортуна" Бендюга
 3 - 0  Судді: Ігор Келба (Головний суддя), Ігор Хас (Асистент), Ігор Іваницький (Асистент), Стадіон: "Сілець-Арена"
events.png 15:00
ФСК "Межиріччя" -
ФСК "Вугільник" Гірник
 0 - 4  Судді: Ігор Келба (Головний суддя), Ігор Іваницький (Асистент), Ігор Хас (Асистент), Стадіон: с. Межиріччя
events.png 16:00
ФСК "Бутини" Бутини -
ФК "Прибужжя" Яструбичі
 1 - 3  Судді: Ігор Павлівський (Головний суддя), Степан Лементарьов (Асистент), Юрій Гавенко (Асистент), Стадіон: с. Бутини
events.png 16:00
ФК "Куличків" -
ФК "Вікторія" Волсвин
 2 - 5  Судді: Володимир Чугай (Головний суддя), Павло Калиневич (Асистент), Руслан Кінах (Асистент), Стадіон: с. Куличків
6 тур
20-06-2021
events.png 13:00
ФК "Пристань" -
ФСК "Рата" Великі Мости
 1 - 3  Судді: Володимир Чугай (Головний суддя), Павло Калиневич (Асистент), Руслан Кінах (Асистент), Стадіон: с. Бутини
events.png 13:00
ФСК "Вугільник" Гірник -
ФСК "Бутини" Бутини
 7 - 0  Судді: Роман Пелех (Головний суддя), Ігор Павлівський (Асистент), Юрій Гавенко (Асистент), Стадіон: смт Гірник
events.png 14:00
ФК "Галич-Фортуна" Бендюга -
ФСК "Межиріччя"
 3 - 5  Судді: Валерій Бабко (Головний суддя), Володимир Музичук (Асистент), Ігор Келба (Асистент), Стадіон: с. Бендюга
events.png 14:00
ФК "Вікторія" Волсвин -
СК "Легенда" Сілець
 3 - 0  Судді: Петро Іваницький (Головний суддя), Ігор Іваницький (Асистент), Степан Лементарьов (Асистент), Стадіон: с. Волсвин
events.png 16:00
ФК "Ватра" Добрячин -
ФК "Куличків"
 0 - 7  Судді: Павло Калиневич (Головний суддя), Володимир Чугай (Асистент), Руслан Кінах (Асистент), Стадіон: с. Добрячин
events.png 16:00
ФК "Прибужжя" Яструбичі -
ФК "Шахтар" Острів
 1 - 2  Судді: Ігор Келба (Головний суддя), Володимир Музичук (Асистент), Валерій Бабко (Асистент), Стадіон: с. Яструбичі
7 тур
04-07-2021
events.png 13:00
СК "Легенда" Сілець -
ФК "Ватра" Добрячин
 7 - 0  Судді: Ігор Павлівський (Головний суддя), Ігор Іваницький (Асистент), Роман Пелех (Асистент), Стадіон: "Сілець-Арена"
events.png 13:00
ФК "Галич-Фортуна" Бендюга -
ФСК "Вугільник" Гірник
 1 - 3  Судді: Ігор Келба (Головний суддя), Володимир Чугай (Асистент), Павло Калиневич (Асистент), Стадіон: с. Бендюга
events.png 14:00
ФСК "Рата" Великі Мости -
ФК "Прибужжя" Яструбичі
 6 - 0  Судді: Петро Іваницький (Головний суддя), Володимир Мигаль (Асистент), Микола Пелех (Асистент), Стадіон: "Будівельник", м. Великі Мости
events.png 15:30
ФСК "Межиріччя" -
ФК "Вікторія" Волсвин
 4 - 3  Судді: Роман Пелех (Головний суддя), Ігор Іваницький (Асистент), Ігор Павлівський (Асистент), Стадіон: с. Межиріччя
events.png 16:00
ФК "Шахтар" Острів -
ФСК "Бутини" Бутини
 4 - 0  Судді: Володимир Чугай (Головний суддя), Павло Калиневич (Асистент), Ігор Келба (Асистент), Стадіон: с. Острів
events.png 16:00
ФК "Куличків" -
ФК "Пристань"
 1 - 3  Судді: Микола Пелех (Головний суддя), Петро Іваницький (Асистент), Володимир Мигаль (Асистент), Стадіон: с. Куличків
8 тур
11-07-2021
events.png 13:00
ФК "Вікторія" Волсвин -
ФК "Галич-Фортуна" Бендюга
 1 - 0  Судді: Роман Пелех (Головний суддя), Ігор Іваницький (Асистент), Ігор Павлівський (Асистент), Стадіон: с. Волсвин
events.png 13:00
ФК "Ватра" Добрячин -
ФСК "Межиріччя"
 3 - 7  Судді: Ігор Келба (Головний суддя), Павло Калиневич (Асистент), Андрій Романчук (Асистент), Стадіон: с. Добрячин
events.png 13:00
ФК "Пристань" -
СК "Легенда" Сілець
 4 - 1  Судді: Володимир Чугай (Головний суддя), Руслан Кінах (Асистент), Валерій Бабко (Асистент), Стадіон: с. Бутини
events.png 13:00
ФСК "Вугільник" Гірник -
ФК "Шахтар" Острів
 0 - 1  Судді: Петро Іваницький (Головний суддя), Микола Пелех (Асистент), Володимир Мигаль (Асистент), Стадіон: смт Гірник
events.png 15:00
ФСК "Бутини" Бутини -
ФСК "Рата" Великі Мости
 0 - 3  Судді: Валерій Бабко (Головний суддя), Руслан Кінах (Асистент), Володимир Чугай (Асистент), Стадіон: с. Бутини
events.png 16:00
ФК "Прибужжя" Яструбичі -
ФК "Куличків"
 6 - 1  Судді: Роман Пелех (Головний суддя), Ігор Іваницький (Асистент), Ігор Павлівський (Асистент), Стадіон: с. Яструбичі
9 тур
18-07-2021
events.png 13:00
ФСК "Межиріччя" -
ФК "Пристань"
 2 - 1  Судді: Павло Калиневич (Головний суддя), Руслан Кінах (Асистент), Валерій Бабко (Асистент), Стадіон: с. Межиріччя
events.png 13:00
ФК "Галич-Фортуна" Бендюга -
ФК "Ватра" Добрячин
 3 - 0  Судді: Андрій Романчук (Головний суддя), Роман Пелех (Асистент), Ігор Іваницький (Асистент), Стадіон: с. Бендюга
events.png 14:00
СК "Легенда" Сілець -
ФК "Прибужжя" Яструбичі
 1 - 3  Судді: Микола Пелех (Головний суддя), Петро Іваницький (Асистент), Володимир Мигаль (Асистент), Стадіон: "Сілець-Арена"
events.png 16:00
ФСК "Рата" Великі Мости -
ФК "Шахтар" Острів
 1 - 1  Судді: Петро Іваницький (Головний суддя), Микола Пелех (Асистент), Володимир Мигаль (Асистент), Стадіон: "Будівельник", м. Великі Мости
events.png 16:00
ФК "Куличків" -
ФСК "Бутини" Бутини
 0 - 1  Судді: Валерій Бабко (Головний суддя), Павло Калиневич (Асистент), Руслан Кінах (Асистент), Стадіон: с. Куличків
events.png 16:00
ФК "Вікторія" Волсвин -
ФСК "Вугільник" Гірник
 1 - 3  Судді: Роман Пелех (Головний суддя), Ігор Іваницький (Асистент), Андрій Романчук (Асистент), Стадіон: с. Волсвин
10 тур
01-08-2021
events.png 13:00
ФК "Ватра" Добрячин -
ФК "Вікторія" Волсвин
 0 - 6  Судді: Валерій Бабко (Головний суддя), Ігор Іваницький (Асистент), Ігор Павлівський (Асистент), Стадіон: с. Добрячин
events.png 13:00
ФК "Пристань" -
ФК "Галич-Фортуна" Бендюга
 3 - 2  Судді: Руслан Тимофієв (Головний суддя), Руслан Кінах (Асистент), Павло Калиневич (Асистент), Стадіон: с. Бутини
events.png 13:00
ФСК "Вугільник" Гірник -
ФСК "Рата" Великі Мости
 1 - 0  Судді: Степан Чоп (Головний суддя), Петро Іваницький (Асистент), Володимир Мигаль (Асистент), Стадіон: смт Гірник
events.png 15:00
ФСК "Бутини" Бутини -
СК "Легенда" Сілець
 1 - 0  Судді: Руслан Тимофієв (Головний суддя), Руслан Кінах (Асистент), Павло Калиневич (Асистент), Стадіон: с. Бутини
events.png 16:00
ФК "Прибужжя" Яструбичі -
ФСК "Межиріччя"
 2 - 4  Судді: Степан Чоп (Головний суддя), Петро Іваницький (Асистент), Володимир Мигаль (Асистент), Стадіон: с. Яструбичі
24-08-2021
events.png 13:00
ФК "Шахтар" Острів -
ФК "Куличків"
 6 - 2  Судді: Роман Пелех (Головний суддя), Руслан Кінах (Асистент), Павло Калиневич (Асистент), Стадіон: с. Острів
11 тур
08-08-2021
events.png 12:00
ФК "Пристань" -
ФК "Вікторія" Волсвин
 1 - 4  Судді: Володимир Чугай (Головний суддя), Руслан Кінах (Асистент), Павло Калиневич (Асистент), Стадіон: с. Бутини
events.png 13:00
ФК "Ватра" Добрячин -
ФСК "Вугільник" Гірник
 0 - 3  Судді: Андрій Романчук (Головний суддя), Юрій Гавенко (Асистент), Андрій Салига (Асистент), Стадіон: с. Добрячин
events.png 13:00
СК "Легенда" Сілець -
ФК "Шахтар" Острів
 0 - 1  Судді: Петро Іваницький (Головний суддя), Володимир Мигаль (Асистент), Ігор Павлівський (Асистент), Стадіон: "Сілець-Арена"
events.png 13:00
ФСК "Межиріччя" -
ФСК "Бутини" Бутини
 2 - 1  Судді: Роман Пелех (Головний суддя), Микола Пелех (Асистент), Ігор Іваницький (Асистент), Стадіон: с. Межиріччя
events.png 16:00
ФК "Куличків" -
ФСК "Рата" Великі Мости
 1 - 8  Судді: Павло Калиневич (Головний суддя), Володимир Чугай (Асистент), Руслан Кінах (Асистент), Стадіон: с. Куличків
events.png 16:00
ФК "Галич-Фортуна" Бендюга -
ФК "Прибужжя" Яструбичі
 2 - 4  Судді: Микола Пелех (Головний суддя), Роман Пелех (Асистент), Ігор Іваницький (Асистент), Стадіон: с. Бендюга
12 тур
15-08-2021
events.png 13:00
ФК "Галич-Фортуна" Бендюга -
ФСК "Бутини" Бутини
 0 - 2  Судді: Ігор Іваницький (Головний суддя), Ігор Павлівський (Асистент), Роман Пелех (Асистент), Стадіон: с. Бендюга
events.png 13:00
СК "Легенда" Сілець -
ФСК "Рата" Великі Мости
 2 - 2  Судді: Петро Іваницький (Головний суддя), Володимир Закала (Асистент), Володимир Мигаль (Асистент), Стадіон: "Сілець-Арена"
events.png 13:00
ФК "Ватра" Добрячин -
ФК "Пристань"
 2 - 4  Судді: Юрій Гавенко (Головний суддя), Андрій Романчук (Асистент), Андрій Салига (Асистент), Стадіон: с. Добрячин
events.png 16:00
ФК "Вікторія" Волсвин -
ФК "Прибужжя" Яструбичі
 3 - 2  Судді: Володимир Чугай (Головний суддя), Павло Калиневич (Асистент), Руслан Кінах (Асистент), Стадіон: с. Волсвин
events.png 16:00
ФК "Шахтар" Острів -
ФСК "Межиріччя"
 2 - 1  Судді: Роман Пелех (Головний суддя), Ігор Іваницький (Асистент), Ігор Павлівський (Асистент), Стадіон: с. Острів
20-08-2021
events.png 18:00
ФСК "Вугільник" Гірник -
ФК "Куличків"
 9 - 0  Судді: Степан Чоп (Головний суддя), Петро Іваницький (Асистент), Володимир Мигаль (Асистент), Стадіон: смт Гірник
13 тур
22-08-2021
events.png 13:00
ФСК "Рата" Великі Мости -
ФСК "Межиріччя"
 1 - 3  Судді: Петро Іваницький (Головний суддя), Володимир Мигаль (Асистент), Микола Пелех (Асистент), Стадіон: "Будівельник", м. Великі Мости
  13:00
ФК "Шахтар" Острів -
ФК "Галич-Фортуна" Бендюга
 3 - 0  Судді: Андрій Романчук (Головний суддя), Роман Пелех (Асистент), Ігор Іваницький (Асистент), Стадіон: с. Острів
events.png 13:00
ФК "Пристань" -
ФСК "Вугільник" Гірник
 2 - 3  Судді: Павло Калиневич (Головний суддя), Володимир Чугай (Асистент), Руслан Кінах (Асистент), Стадіон: с. Пристань
events.png 15:00
ФСК "Бутини" Бутини -
ФК "Вікторія" Волсвин
 2 - 2  Судді: Володимир Чугай (Головний суддя), Павло Калиневич (Асистент), Руслан Кінах (Асистент), Стадіон: с. Бутини
events.png 16:00
ФК "Куличків" -
СК "Легенда" Сілець
 1 - 3  Судді: Микола Пелех (Головний суддя), Петро Іваницький (Асистент), Володимир Мигаль (Асистент), Стадіон: с. Куличків
events.png 16:00
ФК "Прибужжя" Яструбичі -
ФК "Ватра" Добрячин
 3 - 3  Судді: Роман Пелех (Головний суддя), Ігор Іваницький (Асистент), Андрій Романчук (Асистент), Стадіон: с. Яструбичі
14 тур
29-08-2021
events.png 13:00
ФК "Пристань" -
ФК "Прибужжя" Яструбичі
 2 - 0  Судді: Петро Іваницький (Головний суддя), Володимир Закала (Асистент), Микола Пелех (Асистент), Стадіон: с. Бутини
events.png 13:00
ФК "Вікторія" Волсвин -
ФК "Шахтар" Острів
 1 - 3  Судді: Валерій Бабко (Головний суддя), Ігор Іваницький (Асистент), Андрій Романчук (Асистент), Стадіон: с. Волсвин
events.png 13:00
ФСК "Вугільник" Гірник -
СК "Легенда" Сілець
 2 - 1  Судді: Володимир Чугай (Головний суддя), Павло Калиневич (Асистент), Руслан Кінах (Асистент), Стадіон: смт Гірник
events.png 13:00
ФК "Ватра" Добрячин -
ФСК "Бутини" Бутини
 3 - 3  Судді: Юрій Гавенко (Головний суддя), Ігор Павлівський (Асистент), Андрій Салига (Асистент), Стадіон: с. Добрячин
events.png 16:00
ФК "Галич-Фортуна" Бендюга -
ФСК "Рата" Великі Мости
 1 - 4  Судді: Андрій Романчук (Головний суддя), Ігор Іваницький (Асистент), Валерій Бабко (Асистент), Стадіон: с. Бендюга
events.png 16:00
ФСК "Межиріччя" -
ФК "Куличків"
 8 - 1  Судді: Микола Пелех (Головний суддя), Петро Іваницький (Асистент), Володимир Закала (Асистент), Стадіон: с. Межиріччя
15 тур
05-09-2021
events.png 13:00
СК "Легенда" Сілець -
ФСК "Межиріччя"
 1 - 1  Судді: Петро Іваницький (Головний суддя), Микола Пелех (Асистент), Володимир Мигаль (Асистент), Стадіон: "Сілець-Арена"
events.png 13:00
ФСК "Рата" Великі Мости -
ФК "Вікторія" Волсвин
 0 - 1  Судді: Володимир Чугай (Головний суддя), Ігор Іваницький (Асистент), Павло Калиневич (Асистент), Стадіон: "Будівельник", м. Великі Мости
events.png 13:00
ФК "Шахтар" Острів -
ФК "Ватра" Добрячин
 3 - 4  Судді: Юрій Гавенко (Головний суддя), Ігор Хас (Асистент), Андрій Салига (Асистент), Стадіон: с. Острів
events.png 15:00
ФК "Куличків" -
ФК "Галич-Фортуна" Бендюга
 1 - 1  Судді: Павло Калиневич (Головний суддя), Ігор Іваницький (Асистент), Володимир Чугай (Асистент), Стадіон: с. Куличків
events.png 15:30
ФСК "Бутини" Бутини -
ФК "Пристань"
 5 - 2  Судді: Микола Пелех (Головний суддя), Петро Іваницький (Асистент), Володимир Мигаль (Асистент), Стадіон: с. Бутини
events.png 16:00
ФК "Прибужжя" Яструбичі -
ФСК "Вугільник" Гірник
 0 - 1  Судді: Ігор Хас (Головний суддя), Юрій Гавенко (Асистент), Андрій Салига (Асистент), Стадіон: с. Яструбичі
16 тур
12-09-2021
events.png 12:30
ФСК "Вугільник" Гірник -
ФСК "Межиріччя"
 7 - 0  Судді: Микола Пелех (Головний суддя), Ігор Павлівський (Асистент), Ігор Хас (Асистент), Стадіон: смт Гірник
events.png 13:00
ФК "Галич-Фортуна" Бендюга -
СК "Легенда" Сілець
 1 - 2  Судді: Петро Іваницький (Головний суддя), Ігор Іваницький (Асистент), Володимир Мигаль (Асистент), Стадіон: с. Бендюга
events.png 13:00
ФК "Ватра" Добрячин -
ФСК "Рата" Великі Мости
 2 - 8  Судді: Павло Калиневич (Головний суддя), Руслан Кінах (Асистент), Валерій Бабко (Асистент), Стадіон: с. Добрячин
events.png 15:30
ФК "Пристань" -
ФК "Шахтар" Острів
 1 - 5  Судді: Валерій Бабко (Головний суддя), Павло Калиневич (Асистент), Руслан Кінах (Асистент), Стадіон: с. Пристань
events.png 16:00
ФК "Прибужжя" Яструбичі -
ФСК "Бутини" Бутини
 2 - 2  Судді: Володимир Мигаль (Головний суддя), Петро Іваницький (Асистент), Ігор Іваницький (Асистент), Стадіон: с. Яструбичі
  16:00
ФК "Вікторія" Волсвин -
ФК "Куличків"
 3 - 0  Судді: Юрій Гавенко (Головний суддя), Ігор Хас (Асистент), Андрій Салига (Асистент), Стадіон: с. Волсвин
17 тур
19-09-2021
events.png 13:00
ФСК "Межиріччя" -
ФК "Галич-Фортуна" Бендюга
 11 - 1  Судді: Андрій Романчук (Головний суддя), Юрій Гавенко (Асистент), Ігор Павлівський (Асистент), Стадіон: с. Межиріччя
events.png 13:00
СК "Легенда" Сілець -
ФК "Вікторія" Волсвин
 2 - 0  Судді: Петро Іваницький (Головний суддя), Микола Пелех (Асистент), Володимир Мигаль (Асистент), Стадіон: "Сілець-Арена"
events.png 13:00
ФСК "Бутини" Бутини -
ФСК "Вугільник" Гірник
 0 - 6  Судді: Валерій Бабко (Головний суддя), Ігор Іваницький (Асистент), Андрій Бусько (Асистент), Стадіон: с. Бутини
events.png 15:30
ФСК "Рата" Великі Мости -
ФК "Пристань"
 6 - 0  Судді: Валерій Бабко (Головний суддя), Ігор Іваницький (Асистент), Андрій Бусько (Асистент), Стадіон: "Будівельник", м. Великі Мости
events.png 15:30
ФК "Куличків" -
ФК "Ватра" Добрячин
 1 - 4  Судді: Микола Пелех (Головний суддя), Петро Іваницький (Асистент), Володимир Мигаль (Асистент), Стадіон: с. Куличків
events.png 16:00
ФК "Шахтар" Острів -
ФК "Прибужжя" Яструбичі
 4 - 0  Судді: Володимир Чугай (Головний суддя), Павло Калиневич (Асистент), Руслан Кінах (Асистент), Стадіон: с. Острів
18 тур
26-09-2021
events.png 13:00
ФСК "Бутини" Бутини -
ФК "Шахтар" Острів
 2 - 3  Судді: Володимир Чугай (Головний суддя), Андрій Романчук (Асистент), Руслан Кінах (Асистент), Стадіон: с. Бутини
events.png 13:00
ФК "Вікторія" Волсвин -
ФСК "Межиріччя"
 1 - 5  Судді: Роман Пелех (Головний суддя), Ігор Іваницький (Асистент), Микола Пелех (Асистент), Стадіон: с. Волсвин
events.png 13:00
ФСК "Вугільник" Гірник -
ФК "Галич-Фортуна" Бендюга
 4 - 2  Судді: Петро Іваницький (Головний суддя), Володимир Закала (Асистент), Володимир Мигаль (Асистент), Стадіон: смт Гірник
events.png 13:00
ФК "Ватра" Добрячин -
СК "Легенда" Сілець
 1 - 0  Судді: Юрій Гавенко (Головний суддя), Ігор Павлівський (Асистент), Андрій Салига (Асистент), Стадіон: с. Добрячин
events.png 15:00
ФК "Прибужжя" Яструбичі -
ФСК "Рата" Великі Мости
 2 - 3  Судді: Микола Пелех (Головний суддя), Роман Пелех (Асистент), Ігор Іваницький (Асистент), Стадіон: с. Яструбичі
events.png 15:00
ФК "Пристань" -
ФК "Куличків"
 1 - 1  Судді: Андрій Романчук (Головний суддя), Руслан Кінах (Асистент), Володимир Чугай (Асистент), Стадіон: с. Бутини
19 тур
03-10-2021
events.png 13:00
ФК "Галич-Фортуна" Бендюга -
ФК "Вікторія" Волсвин
 5 - 2  Судді: Володимир Чугай (Головний суддя), Павло Калиневич (Асистент), Руслан Кінах (Асистент), Стадіон: с. Бендюга
events.png 13:00
СК "Легенда" Сілець -
ФК "Пристань"
 2 - 0  Судді: Юрій Гавенко (Головний суддя), Андрій Романчук (Асистент), Андрій Салига (Асистент), Стадіон: "Сілець-Арена"
events.png 13:00
ФСК "Рата" Великі Мости -
ФСК "Бутини" Бутини
 8 - 0  Судді: Петро Іваницький (Головний суддя), Володимир Мигаль (Асистент), Микола Пелех (Асистент), Стадіон: "Будівельник", м. Великі Мости
events.png 13:00
ФСК "Межиріччя" -
ФК "Ватра" Добрячин
 2 - 0  Судді: Роман Пелех (Головний суддя), Ігор Іваницький (Асистент), Руслан Тимофієв (Асистент), Стадіон: с. Межиріччя
events.png 15:30
ФК "Куличків" -
ФК "Прибужжя" Яструбичі
 1 - 3  Судді: Микола Пелех (Головний суддя), Володимир Мигаль (Асистент), Петро Іваницький (Асистент), Стадіон: с. Куличків
events.png 16:00
ФК "Шахтар" Острів -
ФСК "Вугільник" Гірник
 0 - 0  Судді: Руслан Тимофієв (Головний суддя), Роман Пелех (Асистент), Ігор Іваницький (Асистент), Стадіон: с. Острів
20 тур
10-10-2021
events.png 13:00
ФК "Шахтар" Острів -
ФСК "Рата" Великі Мости
 2 - 2  Судді: Петро Іваницький (Головний суддя), Микола Пелех (Асистент), Володимир Мигаль (Асистент), Стадіон: с. Острів
events.png 13:00
ФК "Пристань" -
ФСК "Межиріччя"
 2 - 3  Судді: Володимир Чугай (Головний суддя), Павло Калиневич (Асистент), Руслан Кінах (Асистент), Стадіон: с. Пристань
events.png 13:00
ФСК "Вугільник" Гірник -
ФК "Вікторія" Волсвин
 6 - 1  Судді: Роман Пелех (Головний суддя), Ігор Іваницький (Асистент), Ігор Павлівський (Асистент), Стадіон: смт Гірник
events.png 13:00
ФК "Ватра" Добрячин -
ФК "Галич-Фортуна" Бендюга
 3 - 2  Судді: Юрій Гавенко (Головний суддя), Андрій Романчук (Асистент), Андрій Салига (Асистент), Стадіон: с. Добрячин
events.png 15:00
ФСК "Бутини" Бутини -
ФК "Куличків"
 2 - 0  Судді: Павло Калиневич (Головний суддя), Руслан Кінах (Асистент), Володимир Чугай (Асистент), Стадіон: с. Бутини
events.png 15:30
ФК "Прибужжя" Яструбичі -
СК "Легенда" Сілець
 0 - 0  Судді: Микола Пелех (Головний суддя), Петро Іваницький (Асистент), Володимир Мигаль (Асистент), Стадіон: с. Яструбичі
21 тур
17-10-2021
events.png 13:00
ФК "Галич-Фортуна" Бендюга -
ФК "Пристань"
 6 - 0  Судді: Павло Калиневич (Головний суддя), Руслан Кінах (Асистент), Ігор Павлівський (Асистент), Стадіон: с. Бендюга
events.png 13:00
СК "Легенда" Сілець -
ФСК "Бутини" Бутини
 3 - 1  Судді: Володимир Мигаль (Головний суддя), Петро Іваницький (Асистент), Володимир Закала (Асистент), Стадіон: "Сілець-Арена"
  13:00
ФСК "Рата" Великі Мости -
ФСК "Вугільник" Гірник
 0 - 0  Судді: Микола Пелех (Головний суддя), Ігор Іваницький (Асистент), Микола Тринька (Асистент), Стадіон: "Будівельник", м. Великі Мости
events.png 13:00
ФК "Вікторія" Волсвин -
ФК "Ватра" Добрячин
 2 - 1  Судді: Андрій Романчук (Головний суддя), Юрій Гавенко (Асистент), Андрій Салига (Асистент), Стадіон: с. Волсвин
events.png 15:30
ФСК "Межиріччя" -
ФК "Прибужжя" Яструбичі
 2 - 1  Судді: Петро Іваницький (Головний суддя), Володимир Мигаль (Асистент), Володимир Закала (Асистент), Стадіон: с. Межиріччя
events.png 15:30
ФК "Куличків" -
ФК "Шахтар" Острів
 3 - 2  Судді: Микола Тринька (Головний суддя), Ігор Іваницький (Асистент), Микола Пелех (Асистент), Стадіон: с. Куличків
22 тур
24-10-2021
events.png 13:00
ФК "Вікторія" Волсвин -
ФК "Пристань"
 9 - 0  Судді: Валерій Бабко (Головний суддя), Юрій Гавенко (Асистент), Андрій Романчук (Асистент), Стадіон: с. Волсвин
events.png 13:00
ФК "Прибужжя" Яструбичі -
ФК "Галич-Фортуна" Бендюга
 3 - 1  Судді: Руслан Тимофієв (Головний суддя), Павло Калиневич (Асистент), Руслан Кінах (Асистент), Стадіон: с. Яструбичі
events.png 13:00
ФСК "Вугільник" Гірник -
ФК "Ватра" Добрячин
 1 - 0  Судді: Степан Чоп (Головний суддя), Микола Тринька (Асистент), Ігор Хас (Асистент), Стадіон: смт Гірник
events.png 15:30
ФСК "Рата" Великі Мости -
ФК "Куличків"
 6 - 2  Судді: Петро Іваницький (Головний суддя), Володимир Мигаль (Асистент), Володимир Закала (Асистент), Стадіон: "Будівельник", м. Великі Мости
events.png 15:30
ФК "Шахтар" Острів -
СК "Легенда" Сілець
 1 - 1  Судді: Роман Пелех (Головний суддя), Ігор Павлівський (Асистент), Ігор Іваницький (Асистент), Стадіон: с. Острів
events.png 15:30
ФСК "Бутини" Бутини -
ФСК "Межиріччя"
 1 - 6  Судді: Степан Чоп (Головний суддя), Ігор Хас (Асистент), Микола Тринька (Асистент), Стадіон: с. Бутини

© 2021 ГС Асоціація футболу Червоноградського району