Червоноград

    М Команда І РМ О
    1 Межиріччя 1 2 3
    2 Пристань 1 1 3
    2 Бутини 1 1 3
    2 Гірник 1 1 3
    5 Волсвин 1 0 1
    5 Яструбичі 1 0 1
    7 Сілець 0 0 0
    7 В.Мости 0 0 0
    9 Добрячин 1 -1 0
    9 Бендюга 1 -1 0
    9 Куличків 1 -1 0
    12 Острів 1 -2 0

    ПЛЛ

    М Команда І О
    1 Куликів 4 12
    2 Підмонастир 3 7
    3 Білка 3 6
    4 Миколаїв 3 6
    5 Дрогобич 4 5
    6 Погонь 2 3
    7 Стрий 3 3
    8 Корміл 3 3
    9 Торчиновичі 3 3
    10 Відники 3 2
    11 Самбір 3 1
    12 ДЮШ 2 0

    1 ліга, гр. А

    М Команда І О
    2 Брюховичі 1 3
    3 Новояворівськ 1 3
    3 Яворів 1 3
    5 Винники 0 0
    5 Кам'янка 0 0
    7 Золочів 1 0
    8 Н.Яричів 1 0
    8 Червоноград 1 0
    10 "Богун" 1 0

    ПЛЛ, бомбардири

    Гол
    М Гравець Команда Гол
    1 Балух І. Микл 4
    - Дева А. Кулк 4
    3 Фещук М. Підм 3
    4 Патуляк В. Кулк 2
    - Попіль В. Самб 2
    
    Відкритий чемпіонат Червонограда з міні-футболу 2020



    М.   Команда І В Н П М +/- Очки
    1 "Шахтар" Червоноград 13 11 0 2 67:23 44 33
    2 ФСК "Межиріччя" 13 10 0 3 77:43 34 30
    3 "Датський текстиль" Сокаль 13 9 2 2 83:25 58 29
    4 ФК "Ера" Соснівка 13 9 1 3 92:36 56 28
    5 "ІКЕА" Нововолинськ 13 9 1 3 86:31 55 28
    6 "Сокіл" Сокаль 13 9 0 4 66:36 30 27
    7 ФК "Галич-Фортуна" Бендюга 13 8 2 3 66:33 33 26
    8 ФСК "Вугільник" Гірник (Ю-30) 13 6 1 6 72:45 27 19
    9 ФСК "Вугільник" Гірник 13 5 1 7 38:50 -12 16
    10 "Старе місто" Червоноград 13 4 1 8 33:60 -27 13
    11 "Євро Балкон" Волсвин 13 3 0 10 40:86 -46 9
    12 ФК "Жужеляни" 13 2 0 11 37:98 -61 6
    13 "Cop Team" Червоноград 13 1 1 11 37:109 -72 4
    14 "Футзал Юніор" Червоноград 13 0 0 13 24:143 -119 0


    1 тур
    21-11-2020
    13:30 год.
    "ІКЕА" Нововолинськ -
    ФК "Жужеляни"
     4 - 2 
    14:20 год.
    ФК "Галич-Фортуна" Бендюга -
    "Старе місто" Червоноград
     6 - 0 
    15:10 год.
    ФСК "Вугільник" Гірник (Ю-30) -
    ФСК "Межиріччя"
     5 - 1 
    16:00 год.
    "Футзал Юніор" Червоноград -
    ФК "Ера" Соснівка
     1 - 12 
    16:50 год.
    "Датський текстиль" Сокаль -
    "Євро Балкон" Волсвин
     16 - 0 
    17:40 год.
    ФСК "Вугільник" Гірник -
    "Шахтар" Червоноград
     2 - 7 
    25-12-2020
    13:20 год.
    "Cop Team" Червоноград -
    "Сокіл" Сокаль
     2 - 7 
    2 тур
    22-11-2020
    13:30 год.
    ФК "Жужеляни" -
    ФК "Галич-Фортуна" Бендюга
     3 - 8 
    14:20 год.
    ФК "Ера" Соснівка -
    "ІКЕА" Нововолинськ
     6 - 2 
    15:10 год.
    ФСК "Межиріччя" -
    ФСК "Вугільник" Гірник
     2 - 7 
    16:00 год.
    "Сокіл" Сокаль -
    ФСК "Вугільник" Гірник (Ю-30)
     5 - 2 
    16:50 год.
    "Євро Балкон" Волсвин -
    "Cop Team" Червоноград
     6 - 1 
    17:40 год.
    "Старе місто" Червоноград -
    "Датський текстиль" Сокаль
     1 - 9 
    01-12-2020
    19:00 год.
    "Шахтар" Червоноград -
    "Футзал Юніор" Червоноград
     13 - 2 
    3 тур
    28-11-2020
    13:30 год.
    ФСК "Вугільник" Гірник (Ю-30) -
    "Євро Балкон" Волсвин
     13 - 2 
    14:20 год.
    "ІКЕА" Нововолинськ -
    "Шахтар" Червоноград
     1 - 2 
    15:10 год.
    ФК "Жужеляни" -
    "Старе місто" Червоноград
     4 - 7 
    16:00 год.
    "Футзал Юніор" Червоноград -
    ФСК "Межиріччя"
     1 - 11 
    16:50 год.
    "Cop Team" Червоноград -
    "Датський текстиль" Сокаль
     2 - 12 
    17:40 год.
    ФК "Галич-Фортуна" Бендюга -
    ФК "Ера" Соснівка
     1 - 1 
    18:30 год.
    ФСК "Вугільник" Гірник -
    "Сокіл" Сокаль
     0 - 2 
    4 тур
    29-11-2020
    13:30 год.
    "Шахтар" Червоноград -
    ФК "Галич-Фортуна" Бендюга
     2 - 3 
    14:20 год.
    "Сокіл" Сокаль -
    "Футзал Юніор" Червоноград
     15 - 2 
    15:10 год.
    "Старе місто" Червоноград -
    "Cop Team" Червоноград
     6 - 2 
    16:00 год.
    "Євро Балкон" Волсвин -
    ФСК "Вугільник" Гірник
     1 - 4 
    16:50 год.
    ФСК "Межиріччя" -
    "ІКЕА" Нововолинськ
     6 - 3 
    17:40 год.
    "Датський текстиль" Сокаль -
    ФСК "Вугільник" Гірник (Ю-30)
     2 - 1 
    18:30 год.
    ФК "Ера" Соснівка -
    ФК "Жужеляни"
     12 - 1 
    5 тур
    05-12-2020
    13:30 год.
    ФК "Ера" Соснівка -
    "Старе місто" Червоноград
     9 - 1 
    14:20 год.
    ФК "Жужеляни" -
    "Шахтар" Червоноград
     2 - 8 
    15:10 год.
    ФСК "Вугільник" Гірник (Ю-30) -
    "Cop Team" Червоноград
     11 - 5 
    16:00 год.
    ФСК "Вугільник" Гірник -
    "Датський текстиль" Сокаль
     1 - 4 
    16:50 год.
    "Футзал Юніор" Червоноград -
    "Євро Балкон" Волсвин
     2 - 9 
    17:40 год.
    "ІКЕА" Нововолинськ -
    "Сокіл" Сокаль
     9 - 1 
    18:30 год.
    ФК "Галич-Фортуна" Бендюга -
    ФСК "Межиріччя"
     5 - 6 
    6 тур
    06-12-2020
    13:30 год.
    "Старе місто" Червоноград -
    ФСК "Вугільник" Гірник (Ю-30)
     4 - 4 
    14:20 год.
    ФСК "Межиріччя" -
    ФК "Жужеляни"
     8 - 3 
    15:10 год.
    "Cop Team" Червоноград -
    ФСК "Вугільник" Гірник
     3 - 3 
    15:50 год.
    "Євро Балкон" Волсвин -
    "ІКЕА" Нововолинськ
     2 - 8 
    16:00 год.
    "Сокіл" Сокаль -
    ФК "Галич-Фортуна" Бендюга
     3 - 0 
    17:40 год.
    "Датський текстиль" Сокаль -
    "Футзал Юніор" Червоноград
     14 - 2 
    18:30 год.
    "Шахтар" Червоноград -
    ФК "Ера" Соснівка
     0 - 3 
    7 тур
    12-12-2020
    14:20 год.
    ФСК "Межиріччя" -
    "Шахтар" Червоноград
     5 - 7 
    15:10 год.
    "Сокіл" Сокаль -
    ФК "Ера" Соснівка
     4 - 0 
    16:00 год.
    "Євро Балкон" Волсвин -
    ФК "Жужеляни"
     8 - 0 
    16:50 год.
    ФСК "Вугільник" Гірник (Ю-30) -
    "Футзал Юніор" Червоноград
     9 - 2 
    17:40 год.
    "Старе місто" Червоноград -
    ФСК "Вугільник" Гірник
     0 - 1 
    18:30 год.
    "Датський текстиль" Сокаль -
    ФК "Галич-Фортуна" Бендюга
     2 - 2 
    13-12-2020
    15:10 год.
    "Cop Team" Червоноград -
    "ІКЕА" Нововолинськ
     0 - 15 
    8 тур
    12-12-2020
    13:30 год.
    ФСК "Вугільник" Гірник -
    ФСК "Вугільник" Гірник (Ю-30)
     3 - 7 
    13-12-2020
    13:30 год.
    "Шахтар" Червоноград -
    "Старе місто" Червоноград
     4 - 0 
    14:20 год.
    ФК "Жужеляни" -
    "Сокіл" Сокаль
     4 - 13 
    16:00 год.
    ФК "Галич-Фортуна" Бендюга -
    "Євро Балкон" Волсвин
     3 - 1 
    16:50 год.
    "ІКЕА" Нововолинськ -
    "Датський текстиль" Сокаль
     3 - 3 
    17:40 год.
    "Футзал Юніор" Червоноград -
    "Cop Team" Червоноград
     2 - 11 
    18:30 год.
    ФК "Ера" Соснівка -
    ФСК "Межиріччя"
     4 - 10 
    9 тур
    19-12-2020
    13:30 год.
    "Сокіл" Сокаль -
    ФСК "Межиріччя"
     3 - 6 
    14:20 год.
    "Cop Team" Червоноград -
    ФК "Жужеляни"
     3 - 4 
    15:10 год.
    ФСК "Вугільник" Гірник (Ю-30) -
    ФК "Галич-Фортуна" Бендюга
     2 - 3 
    16:50 год.
    "Євро Балкон" Волсвин -
    "Шахтар" Червоноград
     1 - 8 
    17:40 год.
    "Старе місто" Червоноград -
    "Футзал Юніор" Червоноград
     7 - 1 
    18:30 год.
    ФК "Ера" Соснівка -
    "Датський текстиль" Сокаль
     3 - 5 
    27-12-2020
    16:00 год.
    ФСК "Вугільник" Гірник -
    "ІКЕА" Нововолинськ
     1 - 6 
    10 тур
    20-12-2020
    13:30 год.
    "Старе місто" Червоноград -
    ФСК "Межиріччя"
     1 - 3 
    14:20 год.
    ФК "Галич-Фортуна" Бендюга -
    "Cop Team" Червоноград
     16 - 3 
    15:10 год.
    ФК "Жужеляни" -
    "Датський текстиль" Сокаль
     3 - 12 
    16:00 год.
    "Шахтар" Червоноград -
    "Сокіл" Сокаль
     2 - 1 
    16:50 год.
    "ІКЕА" Нововолинськ -
    ФСК "Вугільник" Гірник (Ю-30)
     5 - 4 
    17:40 год.
    ФК "Ера" Соснівка -
    "Євро Балкон" Волсвин
     13 - 3 
    18:30 год.
    "Футзал Юніор" Червоноград -
    ФСК "Вугільник" Гірник
     1 - 7 
    11 тур
    25-12-2020
    10:50 год.
    ФК "Галич-Фортуна" Бендюга -
    "ІКЕА" Нововолинськ
     2 - 3 
    11:40 год.
    ФСК "Межиріччя" -
    "Cop Team" Червоноград
     7 - 2 
    12:30 год.
    ФК "Ера" Соснівка -
    ФСК "Вугільник" Гірник
     8 - 3 
    14:10 год.
    "Шахтар" Червоноград -
    ФСК "Вугільник" Гірник (Ю-30)
     3 - 2 
    15:00 год.
    ФК "Жужеляни" -
    "Футзал Юніор" Червоноград
     8 - 2 
    15:50 год.
    "Сокіл" Сокаль -
    "Датський текстиль" Сокаль
     2 - 4 
    16:40 год.
    "Євро Балкон" Волсвин -
    "Старе місто" Червоноград
     2 - 3 
    12 тур
    26-12-2020
    13:30 год.
    ФСК "Межиріччя" -
    "Євро Балкон" Волсвин
     11 - 2 
    14:20 год.
    "ІКЕА" Нововолинськ -
    "Футзал Юніор" Червоноград
     18 - 1 
    15:10 год.
    ФК "Жужеляни" -
    ФСК "Вугільник" Гірник (Ю-30)
     2 - 9 
    16:00 год.
    "Старе місто" Червоноград -
    "Сокіл" Сокаль
     2 - 6 
    16:50 год.
    ФК "Ера" Соснівка -
    "Cop Team" Червоноград
     13 - 2 
    17:40 год.
    ФК "Галич-Фортуна" Бендюга -
    ФСК "Вугільник" Гірник
     8 - 2 
    18:30 год.
    "Шахтар" Червоноград -
    "Датський текстиль" Сокаль
     4 - 0 
    13 тур
    19-12-2020
    16:00 год.
    ФСК "Вугільник" Гірник -
    ФК "Жужеляни"
     4 - 1 
    27-12-2020
    13:30 год.
    ФСК "Вугільник" Гірник (Ю-30) -
    ФК "Ера" Соснівка
     3 - 8 
    14:20 год.
    "Старе місто" Червоноград -
    "ІКЕА" Нововолинськ
     1 - 9 
    15:10 год.
    "Cop Team" Червоноград -
    "Шахтар" Червоноград
     1 - 7 
    16:50 год.
    "Євро Балкон" Волсвин -
    "Сокіл" Сокаль
     3 - 4 
    17:40 год.
    "Датський текстиль" Сокаль -
    ФСК "Межиріччя"
     0 - 1 
    18:30 год.
    "Футзал Юніор" Червоноград -
    ФК "Галич-Фортуна" Бендюга
     5 - 9 


    © 2021 ГС Асоціація футболу Червоноградського району