Головна
Вища ліга
Календар
Події
Турнірна таблиця
Тільки календар
Команди
Матриця
Перша ліга
Календар
Події
Тільки календар
Кубки
Кубок Весни
Кубок Незалежності
Кубок Героїв
Область
Меморіал Юста
Таблиці
Кубок Мікльоша
Кубок Весни
Прем'єр-ліга
Перша ліга
Друга ліга
Третя ліга
Друга/третя ліга
Бомбардири
Кубок області
Футзал
Вища ліга
Перша ліга
Кубок
Шахти
Шахтарів-героїв
Табло результатів
Сьогодні
Весни, гр. 1
М
Команда
І
РМ
О
1
В.Мости
2
1
4
2
Боянець
2
1
4
3
Пристань
2
-2
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 2
М
Команда
І
РМ
О
1
Карів
3
5
9
2
Хлівчани
3
3
6
3
Домашів
3
-1
3
4
Діброва
3
-7
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 3
М
Команда
І
РМ
О
1
Тартаків
3
1
6
2
Фусів/Торки
3
2
6
3
Горбків
3
0
4
4
Свитазів
3
-3
1
Показати повну таблицю
Весни, гр. 4
М
Команда
І
О
1
Павлів
3
7
2
Тетевчиці
3
6
3
Бабичі
3
4
4
Станин
3
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 5
М
Команда
І
РМ
О
1
Сілець
2
1
4
2
Соснівка
2
0
3
3
Межиріччя
2
-1
1
Показати повну таблицю
Весни, гр. 6
М
Команда
І
РМ
О
1
Гірник
3
16
9
2
Жвирка
3
4
6
3
Жужеляни
3
-1
3
4
Добрячин
3
-19
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 7
М
Команда
І
РМ
О
1
Яструбичі
2
5
6
2
Волсвин
2
1
3
3
Гірник-2
2
-6
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 8
М
Команда
І
РМ
О
1
Березівка
2
4
3
2
Барилів
2
-1
3
3
Миколаїв
2
-3
3
Показати повну таблицю
Шахтарів-героїв
М
Команда
І
О
1
Степова
5
15
2
Червоноградська
5
9
3
Відродження
5
7
4
Межирічанська
5
4
5
Лісова
5
4
6
Сокаль
5
4
Показати повну таблицю
Вища ліга, бомбардири
Гол
М
Гравець
Команда
1
Божик О.
ВМос
22
2
Шокало Т.
Прис
14
3
Лозовий А.
Сілц
11
-
Діденко М.
Гірн
11
-
Крупник В.
Тетв
11
Повна таблиця
Події - Гол - Чемпіонат району з футзалу 2019
Місце
Гравець
Команда
Гол
1
Назар Турко
ФСК "Межиріччя"
6
-
Назар Заморський
"Датський текстиль" Сокаль
6
-
Юрій Цьох
"Датський текстиль" Сокаль
6
-
Олексій Отрошко
ФК "Прибужжя" Яструбичі
6
-
Любомир Кравчук
МФК "Чікаго" Червоноград
6
-
Артур Герус
СК "Вол-Ком" Волиця
6
-
Андрій Вербенець
ФСК "Межиріччя-2"
6
-
Роман Лесик
"Датський текстиль-2" Сокаль
6
9
Олександр Єпіфанов
МФК "Чікаго" Червоноград
5
-
Ігор Гук
ФК "Прибужжя" Яструбичі
5
-
Василь Шиба
ФК "Прибужжя" Яструбичі
5
-
Андрій Гаразд
СК "Воля" Поториця
5
-
Тарас Коткевич
ФСК "Тартаків"
5
-
Володимир Загребін
ФСК "Межиріччя-2"
5
-
Руслан Найда
ФСК "Межиріччя-2"
5
-
Олег Марчук
СК "Легенда" Сілець
5
-
Руслан Легкий
ФСК "Волинь-1" Шпиколоси
5
-
Володимир Ковальчук
ФК "Ватра" Добрячин
5
-
Ігор Береза
"Датський текстиль-2" Сокаль
5
-
Вадим Деревянчук
ФК "Ера" Соснівка
5
Початок
Попередня
1
2
3
4
5
6
7
Наступна
Кінець
Сторінка 2 із 7
Головна
Вища ліга
Календар
Події
Турнірна таблиця
Тільки календар
Команди
Матриця
Перша ліга
Календар
Події
Тільки календар
Кубки
Кубок Весни
Кубок Незалежності
Кубок Героїв
Область
Меморіал Юста
Таблиці
Кубок Мікльоша
Кубок Весни
Прем'єр-ліга
Перша ліга
Друга ліга
Третя ліга
Друга/третя ліга
Бомбардири
Кубок області
Футзал
Вища ліга
Перша ліга
Кубок
Шахти
Шахтарів-героїв
Табло результатів
Сьогодні