Червоноград

    М Команда І РМ О
    1 Межиріччя 1 2 3
    2 Пристань 1 1 3
    2 Бутини 1 1 3
    2 Гірник 1 1 3
    5 Волсвин 1 0 1
    5 Яструбичі 1 0 1
    7 Сілець 0 0 0
    7 В.Мости 0 0 0
    9 Добрячин 1 -1 0
    9 Бендюга 1 -1 0
    9 Куличків 1 -1 0
    12 Острів 1 -2 0

    ПЛЛ

    М Команда І О
    1 Куликів 4 12
    2 Підмонастир 3 7
    3 Білка 3 6
    4 Миколаїв 3 6
    5 Дрогобич 4 5
    6 Погонь 2 3
    7 Стрий 3 3
    8 Корміл 3 3
    9 Торчиновичі 3 3
    10 Відники 3 2
    11 Самбір 3 1
    12 ДЮШ 2 0

    1 ліга, гр. А

    М Команда І О
    2 Брюховичі 1 3
    3 Новояворівськ 1 3
    3 Яворів 1 3
    5 Винники 0 0
    5 Кам'янка 0 0
    7 Золочів 1 0
    8 Н.Яричів 1 0
    8 Червоноград 1 0
    10 "Богун" 1 0

    ПЛЛ, бомбардири

    Гол
    М Гравець Команда Гол
    1 Балух І. Микл 4
    - Дева А. Кулк 4
    3 Фещук М. Підм 3
    4 Патуляк В. Кулк 2
    - Попіль В. Самб 2
    Відкритий чемпіонат Сокальщини з міні-футболу



    М.   Команда І В Н П М +/- Очки
    1 ФК "Вікторія" Волсвин 11 8 1 2 51:18 33 25
    2 СК "Вол-Ком" Волиця 11 7 3 1 62:21 41 24
    3 СК "Свитазів" 11 8 0 3 56:32 24 24
    4 ФСК "Стенятин" 11 7 1 3 55:40 15 22
    5 "Датський текстиль" (юнаки) Сокаль 11 6 1 4 44:32 12 19
    6 СК "Нива" Забужжя 11 5 2 4 57:39 18 17
    7 ФСК "Буг" Жвирка 11 5 0 6 42:38 4 15
    8 ФК "Воля" Горбків 11 4 1 6 38:39 -1 13
    9 ФСК "ТЕКО" Теляж 11 4 1 6 39:53 -14 13
    10 ФК "Ванів" 11 4 0 7 28:68 -40 12
    11 ФК "Куличків" 11 2 0 9 35:74 -39 6
    12 ФК "Низи" 11 1 0 10 24:77 -53 3


    1 тур
    20-12-2020
    11:30 год.
    СК "Вол-Ком" Волиця -
    ФК "Воля" Горбків
     3 - 3 
    12:30 год.
    ФСК "Стенятин" -
    ФК "Куличків"
     6 - 1 
    13:30 год.
    ФСК "ТЕКО" Теляж -
    ФК "Низи"
     8 - 6 
    14:30 год.
    СК "Нива" Забужжя -
    ФСК "Буг" Жвирка
     6 - 1 
    15:30 год.
    ФК "Вікторія" Волсвин -
    СК "Свитазів"
     4 - 1 
    03-01-2021
    13:00 год.
    ФК "Ванів" -
    "Датський текстиль" (юнаки) Сокаль
     3 - 2 
    2 тур
    27-12-2020
    10:30 год.
    СК "Нива" Забужжя -
    ФК "Ванів"
     9 - 1 
    11:30 год.
    ФК "Вікторія" Волсвин -
    ФСК "ТЕКО" Теляж
     4 - 5 
    12:30 год.
    ФСК "Стенятин" -
    СК "Свитазів"
     4 - 8 
    13:30 год.
    ФСК "Буг" Жвирка -
    СК "Вол-Ком" Волиця
     2 - 6 
    14:30 год.
    ФК "Куличків" -
    "Датський текстиль" (юнаки) Сокаль
     5 - 8 
    15:30 год.
    ФК "Низи" -
    ФК "Воля" Горбків
     4 - 3 
    3 тур
    02-01-2021
    10:00 год.
    ФК "Воля" Горбків -
    ФК "Ванів"
     10 - 2 
    10:50 год.
    "Датський текстиль" (юнаки) Сокаль -
    ФК "Низи"
     9 - 4 
    11:40 год.
    СК "Вол-Ком" Волиця -
    ФК "Куличків"
     4 - 5 
    12:30 год.
    ФСК "Стенятин" -
    ФСК "Буг" Жвирка
     3 - 1 
    13:20 год.
    ФСК "ТЕКО" Теляж -
    СК "Свитазів"
     4 - 7 
    14:10 год.
    СК "Нива" Забужжя -
    ФК "Вікторія" Волсвин
     1 - 3 
    4 тур
    03-01-2021
    10:30 год.
    "Датський текстиль" (юнаки) Сокаль -
    ФСК "Буг" Жвирка
     4 - 2 
    11:20 год.
    ФК "Ванів" -
    ФК "Низи"
     4 - 2 
    12:10 год.
    ФК "Воля" Горбків -
    ФК "Куличків"
     7 - 3 
    13:50 год.
    СК "Вол-Ком" Волиця -
    СК "Свитазів"
     7 - 0 
    14:40 год.
    ФСК "Стенятин" -
    ФК "Вікторія" Волсвин
     3 - 1 
    15:30 год.
    ФСК "ТЕКО" Теляж -
    СК "Нива" Забужжя
     4 - 4 
    5 тур
    30-01-2021
    12:00 год.
    СК "Свитазів" -
    ФСК "Буг" Жвирка
     7 - 1 
    12:50 год.
    СК "Вол-Ком" Волиця -
    ФК "Ванів"
     8 - 2 
    13:40 год.
    ФСК "Стенятин" -
    "Датський текстиль" (юнаки) Сокаль
     4 - 7 
    14:30 год.
    СК "Нива" Забужжя -
    ФК "Низи"
     8 - 2 
    15:20 год.
    ФК "Вікторія" Волсвин -
    ФК "Куличків"
     10 - 2 
    16:10 год.
    ФСК "ТЕКО" Теляж -
    ФК "Воля" Горбків
     5 - 1 
    6 тур
    06-02-2021
    12:00 год.
    ФК "Воля" Горбків -
    СК "Свитазів"
     1 - 2 
    12:50 год.
    ФК "Куличків" -
    ФК "Ванів"
     6 - 7 
    13:40 год.
    ФК "Низи" -
    ФСК "Буг" Жвирка
     2 - 11 
    14:30 год.
    СК "Вол-Ком" Волиця -
    СК "Нива" Забужжя
     7 - 1 
    15:20 год.
    ФСК "Стенятин" -
    ФСК "ТЕКО" Теляж
     7 - 3 
    28-02-2021
    13:30 год.
    "Датський текстиль" (юнаки) Сокаль -
    ФК "Вікторія" Волсвин
     0 - 3 
    7 тур
    07-02-2021
    11:00 год.
    ФК "Воля" Горбків -
    СК "Нива" Забужжя
     5 - 3 
    11:50 год.
    ФК "Куличків" -
    СК "Свитазів"
     2 - 8 
    12:40 год.
    СК "Вол-Ком" Волиця -
    ФСК "Стенятин"
     8 - 3 
    13:30 год.
    ФК "Низи" -
    ФК "Вікторія" Волсвин
     0 - 5 
    14:20 год.
    ФСК "Буг" Жвирка -
    ФК "Ванів"
     5 - 0 
    07-03-2021
    17:40 год.
    "Датський текстиль" (юнаки) Сокаль -
    ФСК "ТЕКО" Теляж
     5 - 0 
    8 тур
    27-02-2021
    11:00 год.
    СК "Свитазів" -
    ФК "Ванів"
     9 - 2 
    11:50 год.
    ФСК "Буг" Жвирка -
    ФК "Вікторія" Волсвин
     3 - 4 
    12:40 год.
    ФК "Куличків" -
    ФСК "ТЕКО" Теляж
     3 - 6 
    13:30 год.
    СК "Вол-Ком" Волиця -
    "Датський текстиль" (юнаки) Сокаль
     3 - 3 
    14:20 год.
    ФК "Куличків" -
    СК "Нива" Забужжя
     3 - 13 
    15:10 год.
    ФК "Воля" Горбків -
    ФСК "Стенятин"
     2 - 6 
    9 тур
    28-02-2021
    11:00 год.
    ФК "Воля" Горбків -
    "Датський текстиль" (юнаки) Сокаль
     2 - 1 
    11:50 год.
    ФК "Ванів" -
    ФК "Вікторія" Волсвин
     0 - 11 
    12:40 год.
    ФСК "Стенятин" -
    ФК "Низи"
     9 - 3 
    14:20 год.
    ФК "Низи" -
    СК "Вол-Ком" Волиця
     1 - 10 
    15:10 год.
    ФСК "Буг" Жвирка -
    ФСК "ТЕКО" Теляж
     6 - 4 
    16:00 год.
    СК "Свитазів" -
    СК "Нива" Забужжя
     7 - 4 
    10 тур
    06-03-2021
    11:00 год.
    СК "Нива" Забужжя -
    "Датський текстиль" (юнаки) Сокаль
     4 - 2 
    11:50 год.
    СК "Свитазів" -
    ФК "Низи"
     5 - 0 
    12:40 год.
    ФСК "Буг" Жвирка -
    ФК "Куличків"
     5 - 0 
    13:30 год.
    ФСК "ТЕКО" Теляж -
    СК "Вол-Ком" Волиця
     0 - 5 
    15:10 год.
    ФК "Вікторія" Волсвин -
    ФК "Воля" Горбків
     5 - 2 
    07-03-2021
    16:50 год.
    ФК "Ванів" -
    ФСК "Стенятин"
     2 - 6 
    11 тур
    06-03-2021
    14:20 год.
    ФК "Куличків" -
    ФК "Низи"
     5 - 0 
    07-03-2021
    16:00 год.
    ФСК "ТЕКО" Теляж -
    ФК "Ванів"
     0 - 5 
    14-03-2021
    11:00 год.
    ФК "Воля" Горбків -
    ФСК "Буг" Жвирка
     2 - 5 
    11:50 год.
    СК "Свитазів" -
    "Датський текстиль" (юнаки) Сокаль
     2 - 3 
    12:40 год.
    СК "Нива" Забужжя -
    ФСК "Стенятин"
     4 - 4 
    13:30 год.
    ФК "Вікторія" Волсвин -
    СК "Вол-Ком" Волиця
     1 - 1 


    © 2021 ГС Асоціація футболу Червоноградського району