Червоноград

    М Команда І РМ О
    1 Гірник 16 47 45
    2 Острів 16 29 38
    3 В.Мости 16 37 33
    4 Межиріччя 16 14 33
    5 Бутини 16 0 27
    6 Волсвин 16 10 26
    7 Яструбичі 16 2 21
    8 Пристань 16 -16 18
    9 Сілець 16 -2 15
    10 Бендюга 16 -19 8
    11 Куличків 16 -42 7
    12 Добрячин 16 -60 5

    ПЛЛ

    М Команда І О
    1 Білка 18 46
    2 Миколаїв 16 40
    3 Куликів 17 37
    4 Підмонастир 17 36
    5 Торчиновичі 17 31
    6 Стрий 18 29
    7 Дрогобич 18 22
    8 Погонь 16 21
    9 Відники 18 18
    10 Корміл 18 14
    11 Самбір 19 14
    12 ДЮШ 19 10
    13 Рух-2 17 9

    1 ліга, гр. А

    М Команда І О
    1 Яворів 13 33
    2 Лео-Кераміка 13 30
    3 Брюховичі 13 24
    4 Винники 15 20
    5 Новояворівськ 13 17
    6 Кам'янка 14 17
    7 Золочів 14 16
    8 Червоноград 13 15
    9 "Богун" 13 10
    10 Н.Яричів 15 9

    ПЛЛ, бомбардири

    Гол
    М Гравець Команда Гол
    1 Фещук М. Підм 16
    2 Черепушак Ю. Стрй 11
    3 Балух І. Микл 10
    4 Дева А. Кулк 9
    5 Залога М. Торч 8
    

    Чемпіонат Червоноградського району



    М.   Команда І В Н П М +/- Очки Ост.матчі
    1 ФСК "Вугільник" Гірник 16 15 0 1 57:10 47 45
    thumbs_up.png
    thumbs_up.png
    thumbs_up.png
    thumbs_up.png
    thumbs_up.png
    2 ФК "Шахтар" Острів 16 12 2 2 51:22 29 38
    thumbs_up.png
    thumbs_up.png
    thumbs_up.png
    thumbs_down
    thumbs_up.png
    3 ФСК "Рата" Великі Мости 16 10 3 3 52:15 37 33
    draw.png
    thumbs_down
    thumbs_up.png
    thumbs_down
    thumbs_up.png
    4 ФСК "Межиріччя" 16 10 3 3 45:31 14 33
    thumbs_down
    thumbs_up.png
    thumbs_up.png
    draw.png
    thumbs_down
    5 ФСК "Бутини" Бутини 16 8 3 5 30:30 0 27
    thumbs_up.png
    draw.png
    draw.png
    thumbs_up.png
    draw.png
    6 ФК "Вікторія" Волсвин 16 8 2 6 37:27 10 26
    thumbs_up.png
    draw.png
    thumbs_down
    thumbs_up.png
    thumbs_up.png
    7 ФК "Прибужжя" Яструбичі 16 6 3 7 35:33 2 21
    thumbs_down
    draw.png
    thumbs_down
    thumbs_down
    draw.png
    8 ФК "Пристань" 16 6 0 10 29:45 -16 18
    thumbs_up.png
    thumbs_down
    thumbs_up.png
    thumbs_down
    thumbs_down
    9 СК "Легенда" Сілець 16 4 3 9 25:27 -2 15
    draw.png
    thumbs_up.png
    thumbs_down
    draw.png
    thumbs_up.png
    10 ФК "Галич-Фортуна" Бендюга 16 2 2 12 21:40 -19 8
    thumbs_down
    thumbs_down
    thumbs_down
    draw.png
    thumbs_down
    11 ФК "Куличків" 16 2 1 13 20:62 -42 7
    thumbs_down
    thumbs_down
    thumbs_down
    draw.png
    thumbs_down
    12 ФК "Ватра" Добрячин 16 1 2 13 21:81 -60 5
    thumbs_down
    draw.png
    draw.png
    thumbs_up.png
    thumbs_down


    1 тур
    09-05-2021
    events.png 13:00
    ФК "Пристань" -
    ФК "Ватра" Добрячин
     3 - 2  Судді: Степан Чоп (Головний суддя), Ігор Хас (Асистент), Ігор Келба (Асистент), Стадіон: с. Бутини
    events.png 13:00
    ФСК "Межиріччя" -
    ФК "Шахтар" Острів
     3 - 1  Судді: Петро Іваницький (Головний суддя), Ігор Іваницький (Асистент), Роман Пелех (Асистент), Стадіон: с. Межиріччя
    events.png 15:30
    ФСК "Бутини" Бутини -
    ФК "Галич-Фортуна" Бендюга
     2 - 1  Судді: Ігор Келба (Головний суддя), Ігор Хас (Асистент), Степан Чоп (Асистент), Стадіон: с. Бутини
    events.png 16:00
    ФК "Прибужжя" Яструбичі -
    ФК "Вікторія" Волсвин
     2 - 2  Судді: Роман Пелех (Головний суддя), Петро Іваницький (Асистент), Ігор Іваницький (Асистент), Стадіон: с. Яструбичі
    events.png 16:00
    ФК "Куличків" -
    ФСК "Вугільник" Гірник
     1 - 2  Судді: Володимир Чугай (Головний суддя), Павло Калиневич (Асистент), Ігор Павлівський (Асистент), Стадіон: с. Куличків
    07-07-2021
    events.png 18:00
    ФСК "Рата" Великі Мости -
    СК "Легенда" Сілець
     2 - 1  Судді: Руслан Тимофієв (Головний суддя), Петро Іваницький (Асистент), Ігор Іваницький (Асистент), Стадіон: "Будівельник", м. Великі Мости
    2 тур
    16-05-2021
    events.png 13:00
    ФК "Галич-Фортуна" Бендюга -
    ФК "Шахтар" Острів
     4 - 4  Судді: Валерій Бабко (Головний суддя), Ігор Келба (Асистент), Андрій Романчук (Асистент), Стадіон: с. Бендюга
    events.png 13:00
    ФК "Вікторія" Волсвин -
    ФСК "Бутини" Бутини
     1 - 2  Судді: Микола Пелех (Головний суддя), Ігор Іваницький (Асистент), Петро Іваницький (Асистент), Стадіон: с. Волсвин
    events.png 13:00
    ФСК "Вугільник" Гірник -
    ФК "Пристань"
     5 - 1  Судді: Ігор Павлівський (Головний суддя), Василь Замощак (Асистент), Юрій Гавенко (Асистент), Стадіон: смт Гірник
    events.png 13:30
    ФСК "Межиріччя" -
    ФСК "Рата" Великі Мости
     1 - 1  Судді: Володимир Чугай (Головний суддя), Павло Калиневич (Асистент), Руслан Кінах (Асистент), Стадіон: с. Межиріччя
    events.png 16:00
    СК "Легенда" Сілець -
    ФК "Куличків"
     1 - 2  Судді: Володимир Чугай (Головний суддя), Павло Калиневич (Асистент), Руслан Кінах (Асистент), Стадіон: "Сілець-Арена"
    events.png 16:00
    ФК "Ватра" Добрячин -
    ФК "Прибужжя" Яструбичі
     0 - 5  Судді: Ігор Келба (Головний суддя), Валерій Бабко (Асистент), Андрій Романчук (Асистент), Стадіон: с. Добрячин
    3 тур
    23-05-2021
    events.png 13:00
    ФСК "Бутини" Бутини -
    ФК "Ватра" Добрячин
     7 - 0  Судді: Павло Калиневич (Головний суддя), Володимир Чугай (Асистент), Руслан Кінах (Асистент), Стадіон: с. Бутини
    events.png 13:00
    ФСК "Рата" Великі Мости -
    ФК "Галич-Фортуна" Бендюга
     3 - 0  Судді: Валерій Бабко (Головний суддя), Ігор Келба (Асистент), Ігор Хас (Асистент), Стадіон: "Будівельник", м. Великі Мости
    events.png 13:00
    СК "Легенда" Сілець -
    ФСК "Вугільник" Гірник
     2 - 4  Судді: Микола Пелех (Головний суддя), Петро Іваницький (Асистент), Ігор Іваницький (Асистент), Стадіон: "Сілець-Арена"
    events.png 16:00
    ФК "Прибужжя" Яструбичі -
    ФК "Пристань"
     2 - 0  Судді: Петро Іваницький (Головний суддя), Ігор Іваницький (Асистент), Микола Пелех (Асистент), Стадіон: с. Яструбичі
    events.png 16:00
    ФК "Шахтар" Острів -
    ФК "Вікторія" Волсвин
     2 - 1  Судді: Ігор Келба (Головний суддя), Ігор Хас (Асистент), Валерій Бабко (Асистент), Стадіон: с. Острів
    events.png 16:00
    ФК "Куличків" -
    ФСК "Межиріччя"
     0 - 4  Судді: Володимир Чугай (Головний суддя), Павло Калиневич (Асистент), Руслан Кінах (Асистент), Стадіон: с. Куличків
    4 тур
    06-06-2021
    events.png 13:00
    ФК "Вікторія" Волсвин -
    ФСК "Рата" Великі Мости
     0 - 4  Судді: Валерій Бабко (Головний суддя), Володимир Гнатів (Асистент), Володимир Музичук (Асистент), Стадіон: с. Волсвин
    events.png 13:00
    ФК "Ватра" Добрячин -
    ФК "Шахтар" Острів
     2 - 6  Судді: Ігор Павлівський (Головний суддя), Юрій Гавенко (Асистент), Андрій Бусько (Асистент), Стадіон: с. Добрячин
    events.png 13:00
    ФК "Пристань" -
    ФСК "Бутини" Бутини
     0 - 1  Судді: Петро Іваницький (Головний суддя), Ігор Іваницький (Асистент), Микола Пелех (Асистент), Стадіон: с. Пристань
      14:00
    ФСК "Межиріччя" -
    СК "Легенда" Сілець
     0 - 0  Судді: Павло Калиневич (Головний суддя), Андрій Романчук (Асистент), Григорій Романчук (Асистент), Стадіон: с. Межиріччя
    events.png 16:00
    ФК "Галич-Фортуна" Бендюга -
    ФК "Куличків"
     2 - 0  Судді: Валерій Бабко (Головний суддя), Володимир Гнатів (Асистент), Володимир Музичук (Асистент), Стадіон: с. Бендюга
    events.png 16:00
    ФСК "Вугільник" Гірник -
    ФК "Прибужжя" Яструбичі
     3 - 0  Судді: Микола Пелех (Головний суддя), Ігор Іваницький (Асистент), Петро Іваницький (Асистент), Стадіон: смт Гірник
    5 тур
    13-06-2021
    events.png 13:00
    ФК "Шахтар" Острів -
    ФК "Пристань"
     7 - 1  Судді: Павло Калиневич (Головний суддя), Володимир Чугай (Асистент), Руслан Кінах (Асистент), Стадіон: с. Острів
    events.png 13:00
    ФСК "Рата" Великі Мости -
    ФК "Ватра" Добрячин
     6 - 0  Судді: Степан Лементарьов (Головний суддя), Ігор Павлівський (Асистент), Юрій Гавенко (Асистент), Стадіон: "Будівельник", м. Великі Мости
    events.png 13:00
    СК "Легенда" Сілець -
    ФК "Галич-Фортуна" Бендюга
     3 - 0  Судді: Ігор Келба (Головний суддя), Ігор Хас (Асистент), Ігор Іваницький (Асистент), Стадіон: "Сілець-Арена"
    events.png 15:00
    ФСК "Межиріччя" -
    ФСК "Вугільник" Гірник
     0 - 4  Судді: Ігор Келба (Головний суддя), Ігор Іваницький (Асистент), Ігор Хас (Асистент), Стадіон: с. Межиріччя
    events.png 16:00
    ФСК "Бутини" Бутини -
    ФК "Прибужжя" Яструбичі
     1 - 3  Судді: Ігор Павлівський (Головний суддя), Степан Лементарьов (Асистент), Юрій Гавенко (Асистент), Стадіон: с. Бутини
    events.png 16:00
    ФК "Куличків" -
    ФК "Вікторія" Волсвин
     2 - 5  Судді: Володимир Чугай (Головний суддя), Павло Калиневич (Асистент), Руслан Кінах (Асистент), Стадіон: с. Куличків
    6 тур
    20-06-2021
    events.png 13:00
    ФК "Пристань" -
    ФСК "Рата" Великі Мости
     1 - 3  Судді: Володимир Чугай (Головний суддя), Павло Калиневич (Асистент), Руслан Кінах (Асистент), Стадіон: с. Бутини
    events.png 13:00
    ФСК "Вугільник" Гірник -
    ФСК "Бутини" Бутини
     7 - 0  Судді: Роман Пелех (Головний суддя), Ігор Павлівський (Асистент), Юрій Гавенко (Асистент), Стадіон: смт Гірник
    events.png 14:00
    ФК "Галич-Фортуна" Бендюга -
    ФСК "Межиріччя"
     3 - 5  Судді: Валерій Бабко (Головний суддя), Володимир Музичук (Асистент), Ігор Келба (Асистент), Стадіон: с. Бендюга
    events.png 14:00
    ФК "Вікторія" Волсвин -
    СК "Легенда" Сілець
     3 - 0  Судді: Петро Іваницький (Головний суддя), Ігор Іваницький (Асистент), Степан Лементарьов (Асистент), Стадіон: с. Волсвин
    events.png 16:00
    ФК "Ватра" Добрячин -
    ФК "Куличків"
     0 - 7  Судді: Павло Калиневич (Головний суддя), Володимир Чугай (Асистент), Руслан Кінах (Асистент), Стадіон: с. Добрячин
    events.png 16:00
    ФК "Прибужжя" Яструбичі -
    ФК "Шахтар" Острів
     1 - 2  Судді: Ігор Келба (Головний суддя), Володимир Музичук (Асистент), Валерій Бабко (Асистент), Стадіон: с. Яструбичі
    7 тур
    04-07-2021
    events.png 13:00
    СК "Легенда" Сілець -
    ФК "Ватра" Добрячин
     7 - 0  Судді: Ігор Павлівський (Головний суддя), Ігор Іваницький (Асистент), Роман Пелех (Асистент), Стадіон: "Сілець-Арена"
    events.png 13:00
    ФК "Галич-Фортуна" Бендюга -
    ФСК "Вугільник" Гірник
     1 - 3  Судді: Ігор Келба (Головний суддя), Володимир Чугай (Асистент), Павло Калиневич (Асистент), Стадіон: с. Бендюга
    events.png 14:00
    ФСК "Рата" Великі Мости -
    ФК "Прибужжя" Яструбичі
     6 - 0  Судді: Петро Іваницький (Головний суддя), Володимир Мигаль (Асистент), Микола Пелех (Асистент), Стадіон: "Будівельник", м. Великі Мости
    events.png 15:30
    ФСК "Межиріччя" -
    ФК "Вікторія" Волсвин
     4 - 3  Судді: Роман Пелех (Головний суддя), Ігор Іваницький (Асистент), Ігор Павлівський (Асистент), Стадіон: с. Межиріччя
    events.png 16:00
    ФК "Шахтар" Острів -
    ФСК "Бутини" Бутини
     4 - 0  Судді: Володимир Чугай (Головний суддя), Павло Калиневич (Асистент), Ігор Келба (Асистент), Стадіон: с. Острів
    events.png 16:00
    ФК "Куличків" -
    ФК "Пристань"
     1 - 3  Судді: Микола Пелех (Головний суддя), Петро Іваницький (Асистент), Володимир Мигаль (Асистент), Стадіон: с. Куличків
    8 тур
    11-07-2021
    events.png 13:00
    ФК "Вікторія" Волсвин -
    ФК "Галич-Фортуна" Бендюга
     1 - 0  Судді: Роман Пелех (Головний суддя), Ігор Іваницький (Асистент), Ігор Павлівський (Асистент), Стадіон: с. Волсвин
    events.png 13:00
    ФК "Ватра" Добрячин -
    ФСК "Межиріччя"
     3 - 7  Судді: Ігор Келба (Головний суддя), Павло Калиневич (Асистент), Андрій Романчук (Асистент), Стадіон: с. Добрячин
    events.png 13:00
    ФК "Пристань" -
    СК "Легенда" Сілець
     4 - 1  Судді: Володимир Чугай (Головний суддя), Руслан Кінах (Асистент), Валерій Бабко (Асистент), Стадіон: с. Бутини
    events.png 13:00
    ФСК "Вугільник" Гірник -
    ФК "Шахтар" Острів
     0 - 1  Судді: Петро Іваницький (Головний суддя), Микола Пелех (Асистент), Володимир Мигаль (Асистент), Стадіон: смт Гірник
    events.png 15:00
    ФСК "Бутини" Бутини -
    ФСК "Рата" Великі Мости
     0 - 3  Судді: Валерій Бабко (Головний суддя), Руслан Кінах (Асистент), Володимир Чугай (Асистент), Стадіон: с. Бутини
    events.png 16:00
    ФК "Прибужжя" Яструбичі -
    ФК "Куличків"
     6 - 1  Судді: Роман Пелех (Головний суддя), Ігор Іваницький (Асистент), Ігор Павлівський (Асистент), Стадіон: с. Яструбичі
    9 тур
    18-07-2021
    events.png 13:00
    ФСК "Межиріччя" -
    ФК "Пристань"
     2 - 1  Судді: Павло Калиневич (Головний суддя), Руслан Кінах (Асистент), Валерій Бабко (Асистент), Стадіон: с. Межиріччя
    events.png 13:00
    ФК "Галич-Фортуна" Бендюга -
    ФК "Ватра" Добрячин
     3 - 0  Судді: Андрій Романчук (Головний суддя), Роман Пелех (Асистент), Ігор Іваницький (Асистент), Стадіон: с. Бендюга
    events.png 14:00
    СК "Легенда" Сілець -
    ФК "Прибужжя" Яструбичі
     1 - 3  Судді: Микола Пелех (Головний суддя), Петро Іваницький (Асистент), Володимир Мигаль (Асистент), Стадіон: "Сілець-Арена"
    events.png 16:00
    ФСК "Рата" Великі Мости -
    ФК "Шахтар" Острів
     1 - 1  Судді: Петро Іваницький (Головний суддя), Микола Пелех (Асистент), Володимир Мигаль (Асистент), Стадіон: "Будівельник", м. Великі Мости
    events.png 16:00
    ФК "Куличків" -
    ФСК "Бутини" Бутини
     0 - 1  Судді: Валерій Бабко (Головний суддя), Павло Калиневич (Асистент), Руслан Кінах (Асистент), Стадіон: с. Куличків
    events.png 16:00
    ФК "Вікторія" Волсвин -
    ФСК "Вугільник" Гірник
     1 - 3  Судді: Роман Пелех (Головний суддя), Ігор Іваницький (Асистент), Андрій Романчук (Асистент), Стадіон: с. Волсвин
    10 тур
    01-08-2021
    events.png 13:00
    ФК "Ватра" Добрячин -
    ФК "Вікторія" Волсвин
     0 - 6  Судді: Валерій Бабко (Головний суддя), Ігор Іваницький (Асистент), Ігор Павлівський (Асистент), Стадіон: с. Добрячин
    events.png 13:00
    ФК "Пристань" -
    ФК "Галич-Фортуна" Бендюга
     3 - 2  Судді: Руслан Тимофієв (Головний суддя), Руслан Кінах (Асистент), Павло Калиневич (Асистент), Стадіон: с. Бутини
    events.png 13:00
    ФСК "Вугільник" Гірник -
    ФСК "Рата" Великі Мости
     1 - 0  Судді: Степан Чоп (Головний суддя), Петро Іваницький (Асистент), Володимир Мигаль (Асистент), Стадіон: смт Гірник
    events.png 15:00
    ФСК "Бутини" Бутини -
    СК "Легенда" Сілець
     1 - 0  Судді: Руслан Тимофієв (Головний суддя), Руслан Кінах (Асистент), Павло Калиневич (Асистент), Стадіон: с. Бутини
    events.png 16:00
    ФК "Прибужжя" Яструбичі -
    ФСК "Межиріччя"
     2 - 4  Судді: Степан Чоп (Головний суддя), Петро Іваницький (Асистент), Володимир Мигаль (Асистент), Стадіон: с. Яструбичі
    24-08-2021
    events.png 13:00
    ФК "Шахтар" Острів -
    ФК "Куличків"
     6 - 2  Судді: Роман Пелех (Головний суддя), Руслан Кінах (Асистент), Павло Калиневич (Асистент), Стадіон: с. Острів
    11 тур
    08-08-2021
    events.png 12:00
    ФК "Пристань" -
    ФК "Вікторія" Волсвин
     1 - 4  Судді: Володимир Чугай (Головний суддя), Руслан Кінах (Асистент), Павло Калиневич (Асистент), Стадіон: с. Бутини
    events.png 13:00
    ФК "Ватра" Добрячин -
    ФСК "Вугільник" Гірник
     0 - 3  Судді: Андрій Романчук (Головний суддя), Юрій Гавенко (Асистент), Андрій Салига (Асистент), Стадіон: с. Добрячин
    events.png 13:00
    СК "Легенда" Сілець -
    ФК "Шахтар" Острів
     0 - 1  Судді: Петро Іваницький (Головний суддя), Володимир Мигаль (Асистент), Ігор Павлівський (Асистент), Стадіон: "Сілець-Арена"
    events.png 13:00
    ФСК "Межиріччя" -
    ФСК "Бутини" Бутини
     2 - 1  Судді: Роман Пелех (Головний суддя), Микола Пелех (Асистент), Ігор Іваницький (Асистент), Стадіон: с. Межиріччя
    events.png 16:00
    ФК "Куличків" -
    ФСК "Рата" Великі Мости
     1 - 8  Судді: Павло Калиневич (Головний суддя), Володимир Чугай (Асистент), Руслан Кінах (Асистент), Стадіон: с. Куличків
    events.png 16:00
    ФК "Галич-Фортуна" Бендюга -
    ФК "Прибужжя" Яструбичі
     2 - 4  Судді: Микола Пелех (Головний суддя), Роман Пелех (Асистент), Ігор Іваницький (Асистент), Стадіон: с. Бендюга
    12 тур
    15-08-2021
    events.png 13:00
    ФК "Галич-Фортуна" Бендюга -
    ФСК "Бутини" Бутини
     0 - 2  Судді: Ігор Іваницький (Головний суддя), Ігор Павлівський (Асистент), Роман Пелех (Асистент), Стадіон: с. Бендюга
    events.png 13:00
    СК "Легенда" Сілець -
    ФСК "Рата" Великі Мости
     2 - 2  Судді: Петро Іваницький (Головний суддя), Володимир Закала (Асистент), Володимир Мигаль (Асистент), Стадіон: "Сілець-Арена"
    events.png 13:00
    ФК "Ватра" Добрячин -
    ФК "Пристань"
     2 - 4  Судді: Юрій Гавенко (Головний суддя), Андрій Романчук (Асистент), Андрій Салига (Асистент), Стадіон: с. Добрячин
    events.png 16:00
    ФК "Вікторія" Волсвин -
    ФК "Прибужжя" Яструбичі
     3 - 2  Судді: Володимир Чугай (Головний суддя), Павло Калиневич (Асистент), Руслан Кінах (Асистент), Стадіон: с. Волсвин
    events.png 16:00
    ФК "Шахтар" Острів -
    ФСК "Межиріччя"
     2 - 1  Судді: Роман Пелех (Головний суддя), Ігор Іваницький (Асистент), Ігор Павлівський (Асистент), Стадіон: с. Острів
    20-08-2021
    events.png 18:00
    ФСК "Вугільник" Гірник -
    ФК "Куличків"
     9 - 0  Судді: Степан Чоп (Головний суддя), Петро Іваницький (Асистент), Володимир Мигаль (Асистент), Стадіон: смт Гірник
    13 тур
    22-08-2021
    events.png 13:00
    ФСК "Рата" Великі Мости -
    ФСК "Межиріччя"
     1 - 3  Судді: Петро Іваницький (Головний суддя), Володимир Мигаль (Асистент), Микола Пелех (Асистент), Стадіон: "Будівельник", м. Великі Мости
      13:00
    ФК "Шахтар" Острів -
    ФК "Галич-Фортуна" Бендюга
     3 - 0  Судді: Андрій Романчук (Головний суддя), Роман Пелех (Асистент), Ігор Іваницький (Асистент), Стадіон: с. Острів
    events.png 13:00
    ФК "Пристань" -
    ФСК "Вугільник" Гірник
     2 - 3  Судді: Павло Калиневич (Головний суддя), Володимир Чугай (Асистент), Руслан Кінах (Асистент), Стадіон: с. Пристань
    events.png 15:00
    ФСК "Бутини" Бутини -
    ФК "Вікторія" Волсвин
     2 - 2  Судді: Володимир Чугай (Головний суддя), Павло Калиневич (Асистент), Руслан Кінах (Асистент), Стадіон: с. Бутини
    events.png 16:00
    ФК "Куличків" -
    СК "Легенда" Сілець
     1 - 3  Судді: Микола Пелех (Головний суддя), Петро Іваницький (Асистент), Володимир Мигаль (Асистент), Стадіон: с. Куличків
    events.png 16:00
    ФК "Прибужжя" Яструбичі -
    ФК "Ватра" Добрячин
     3 - 3  Судді: Роман Пелех (Головний суддя), Ігор Іваницький (Асистент), Андрій Романчук (Асистент), Стадіон: с. Яструбичі
    14 тур
    29-08-2021
    events.png 13:00
    ФК "Пристань" -
    ФК "Прибужжя" Яструбичі
     2 - 0  Судді: Петро Іваницький (Головний суддя), Володимир Закала (Асистент), Микола Пелех (Асистент), Стадіон: с. Бутини
    events.png 13:00
    ФК "Вікторія" Волсвин -
    ФК "Шахтар" Острів
     1 - 3  Судді: Валерій Бабко (Головний суддя), Ігор Іваницький (Асистент), Андрій Романчук (Асистент), Стадіон: с. Волсвин
    events.png 13:00
    ФСК "Вугільник" Гірник -
    СК "Легенда" Сілець
     2 - 1  Судді: Володимир Чугай (Головний суддя), Павло Калиневич (Асистент), Руслан Кінах (Асистент), Стадіон: смт Гірник
    events.png 13:00
    ФК "Ватра" Добрячин -
    ФСК "Бутини" Бутини
     3 - 3  Судді: Юрій Гавенко (Головний суддя), Ігор Павлівський (Асистент), Андрій Салига (Асистент), Стадіон: с. Добрячин
    events.png 16:00
    ФК "Галич-Фортуна" Бендюга -
    ФСК "Рата" Великі Мости
     1 - 4  Судді: Андрій Романчук (Головний суддя), Ігор Іваницький (Асистент), Валерій Бабко (Асистент), Стадіон: с. Бендюга
    events.png 16:00
    ФСК "Межиріччя" -
    ФК "Куличків"
     8 - 1  Судді: Микола Пелех (Головний суддя), Петро Іваницький (Асистент), Володимир Закала (Асистент), Стадіон: с. Межиріччя
    15 тур
    05-09-2021
    events.png 13:00
    СК "Легенда" Сілець -
    ФСК "Межиріччя"
     1 - 1  Судді: Петро Іваницький (Головний суддя), Микола Пелех (Асистент), Володимир Мигаль (Асистент), Стадіон: "Сілець-Арена"
    events.png 13:00
    ФСК "Рата" Великі Мости -
    ФК "Вікторія" Волсвин
     0 - 1  Судді: Володимир Чугай (Головний суддя), Ігор Іваницький (Асистент), Павло Калиневич (Асистент), Стадіон: "Будівельник", м. Великі Мости
    events.png 13:00
    ФК "Шахтар" Острів -
    ФК "Ватра" Добрячин
     3 - 4  Судді: Юрій Гавенко (Головний суддя), Ігор Хас (Асистент), Андрій Салига (Асистент), Стадіон: с. Острів
    events.png 15:00
    ФК "Куличків" -
    ФК "Галич-Фортуна" Бендюга
     1 - 1  Судді: Павло Калиневич (Головний суддя), Ігор Іваницький (Асистент), Володимир Чугай (Асистент), Стадіон: с. Куличків
    events.png 15:30
    ФСК "Бутини" Бутини -
    ФК "Пристань"
     5 - 2  Судді: Микола Пелех (Головний суддя), Петро Іваницький (Асистент), Володимир Мигаль (Асистент), Стадіон: с. Бутини
    events.png 16:00
    ФК "Прибужжя" Яструбичі -
    ФСК "Вугільник" Гірник
     0 - 1  Судді: Ігор Хас (Головний суддя), Юрій Гавенко (Асистент), Андрій Салига (Асистент), Стадіон: с. Яструбичі
    16 тур
    12-09-2021
    events.png 12:30
    ФСК "Вугільник" Гірник -
    ФСК "Межиріччя"
     7 - 0  Судді: Микола Пелех (Головний суддя), Ігор Павлівський (Асистент), Ігор Хас (Асистент), Стадіон: смт Гірник
    events.png 13:00
    ФК "Галич-Фортуна" Бендюга -
    СК "Легенда" Сілець
     1 - 2  Судді: Петро Іваницький (Головний суддя), Ігор Іваницький (Асистент), Володимир Мигаль (Асистент), Стадіон: с. Бендюга
    events.png 13:00
    ФК "Ватра" Добрячин -
    ФСК "Рата" Великі Мости
     2 - 8  Судді: Павло Калиневич (Головний суддя), Руслан Кінах (Асистент), Валерій Бабко (Асистент), Стадіон: с. Добрячин
    events.png 15:30
    ФК "Пристань" -
    ФК "Шахтар" Острів
     1 - 5  Судді: Валерій Бабко (Головний суддя), Павло Калиневич (Асистент), Руслан Кінах (Асистент), Стадіон: с. Пристань
    events.png 16:00
    ФК "Прибужжя" Яструбичі -
    ФСК "Бутини" Бутини
     2 - 2  Судді: Володимир Мигаль (Головний суддя), Петро Іваницький (Асистент), Ігор Іваницький (Асистент), Стадіон: с. Яструбичі
      16:00
    ФК "Вікторія" Волсвин -
    ФК "Куличків"
     3 - 0  Судді: Юрій Гавенко (Головний суддя), Ігор Хас (Асистент), Андрій Салига (Асистент), Стадіон: с. Волсвин
    17 тур
    19-09-2021
      13:00
    ФСК "Межиріччя" -
    ФК "Галич-Фортуна" Бендюга
     _ - _  Судді: Андрій Романчук (Головний суддя), Юрій Гавенко (Асистент), Ігор Павлівський (Асистент), Стадіон: с. Межиріччя
      13:00
    СК "Легенда" Сілець -
    ФК "Вікторія" Волсвин
     _ - _  Судді: Петро Іваницький (Головний суддя), Микола Пелех (Асистент), Володимир Мигаль (Асистент), Стадіон: "Сілець-Арена"
      13:00
    ФСК "Бутини" Бутини -
    ФСК "Вугільник" Гірник
     _ - _  Судді: Валерій Бабко (Головний суддя), Ігор Іваницький (Асистент), Андрій Бусько (Асистент), Стадіон: с. Бутини
      15:30
    ФСК "Рата" Великі Мости -
    ФК "Пристань"
     _ - _  Судді: Валерій Бабко (Головний суддя), Ігор Іваницький (Асистент), Андрій Бусько (Асистент), Стадіон: "Будівельник", м. Великі Мости
      15:30
    ФК "Куличків" -
    ФК "Ватра" Добрячин
     _ - _  Судді: Микола Пелех (Головний суддя), Петро Іваницький (Асистент), Володимир Мигаль (Асистент), Стадіон: с. Куличків
      16:00
    ФК "Шахтар" Острів -
    ФК "Прибужжя" Яструбичі
     _ - _  Судді: Володимир Чугай (Головний суддя), Павло Калиневич (Асистент), Руслан Кінах (Асистент), Стадіон: с. Острів
    18 тур
    26-09-2021
      13:00
    ФСК "Бутини" Бутини -
    ФК "Шахтар" Острів
     _ - _   
      13:00
    ФК "Вікторія" Волсвин -
    ФСК "Межиріччя"
     _ - _   
      13:00
    ФСК "Вугільник" Гірник -
    ФК "Галич-Фортуна" Бендюга
     _ - _   
      13:00
    ФК "Ватра" Добрячин -
    СК "Легенда" Сілець
     _ - _   
      15:00
    ФК "Пристань" -
    ФК "Куличків"
     _ - _   
      16:00
    ФК "Прибужжя" Яструбичі -
    ФСК "Рата" Великі Мости
     _ - _   
    19 тур
    03-10-2021
      13:00
    ФК "Галич-Фортуна" Бендюга -
    ФК "Вікторія" Волсвин
     _ - _   
      13:00
    СК "Легенда" Сілець -
    ФК "Пристань"
     _ - _   
      13:00
    ФСК "Рата" Великі Мости -
    ФСК "Бутини" Бутини
     _ - _   
      15:00
    ФСК "Межиріччя" -
    ФК "Ватра" Добрячин
     _ - _   
      15:30
    ФК "Шахтар" Острів -
    ФСК "Вугільник" Гірник
     _ - _   
      16:00
    ФК "Куличків" -
    ФК "Прибужжя" Яструбичі
     _ - _   
    20 тур
    10-10-2021
      13:00
    ФК "Шахтар" Острів -
    ФСК "Рата" Великі Мости
     _ - _   
      13:00
    ФК "Пристань" -
    ФСК "Межиріччя"
     _ - _   
      13:00
    ФСК "Вугільник" Гірник -
    ФК "Вікторія" Волсвин
     _ - _   
      13:00
    ФК "Ватра" Добрячин -
    ФК "Галич-Фортуна" Бендюга
     _ - _   
      15:00
    ФСК "Бутини" Бутини -
    ФК "Куличків"
     _ - _   
      16:00
    ФК "Прибужжя" Яструбичі -
    СК "Легенда" Сілець
     _ - _   
    21 тур
    17-10-2021
      13:00
    ФК "Галич-Фортуна" Бендюга -
    ФК "Пристань"
     _ - _   
      13:00
    СК "Легенда" Сілець -
    ФСК "Бутини" Бутини
     _ - _   
      13:00
    ФСК "Рата" Великі Мости -
    ФСК "Вугільник" Гірник
     _ - _   
      13:00
    ФК "Вікторія" Волсвин -
    ФК "Ватра" Добрячин
     _ - _   
      16:00
    ФСК "Межиріччя" -
    ФК "Прибужжя" Яструбичі
     _ - _   
      16:00
    ФК "Куличків" -
    ФК "Шахтар" Острів
     _ - _   
    22 тур
    24-10-2021
      13:00
    ФК "Шахтар" Острів -
    СК "Легенда" Сілець
     _ - _   
      13:00
    ФСК "Бутини" Бутини -
    ФСК "Межиріччя"
     _ - _    Стадіон: с. Бутини
      13:00
    ФК "Вікторія" Волсвин -
    ФК "Пристань"
     _ - _   
      13:00
    ФСК "Вугільник" Гірник -
    ФК "Ватра" Добрячин
     _ - _   
      16:00
    ФСК "Рата" Великі Мости -
    ФК "Куличків"
     _ - _   
      16:00
    ФК "Прибужжя" Яструбичі -
    ФК "Галич-Фортуна" Бендюга
     _ - _   

    © 2021 ГС Асоціація футболу Червоноградського району