Перша ліга
 

Футбол Сокальщини

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта

Перша ліга

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

Група А

Команди І В Н П ЗМ ПМ +/- Очки
1 СК "Галич-Фортуна" Бендюга 14 10 2 2 35 14 21 32
2 ФСК "Стенятин" 14 10 0 4 35 21 14 30
3 ФСК "Волинь-1" Шпиколоси 14 9 0 5 34 17 17 27
4 ФСК "ТЕКО" Теляж 14 8 1 5 31 29 2 25
5 ФК "Ватра" Добрячин 14 8 1 5 33 21 12 25
6 ФК "Фусів" 14 8 1 5 33 20 13 25
7 ФК "Вікторія" Волсвин 14 7 1 6 34 24 10 22
8 ФК "Воля" Горбків 14 6 3 5 31 24 7 21
9 СК "Вол-Ком" Волиця 14 7 0 7 31 30 1 21
10 СФК "Боб'ятин" 14 4 0 10 26 46 -20 12
11 СК "Нива" Забужжя 14 1 2 11 19 43 -24 5
12 ФК "Сокіл" Перв'ятичі 14 0 1 13 9 62 -53 1

Група Б

Команди І В Н П ЗМ ПМ +/- Очки
1 ФК "Белз" 12 11 1 0 38 13 25 34
2 ФК "Єдність" Себечів 12 9 1 2 23 13 10 28
3 ФК "Сокіл" Хлівчани 13 8 3 2 33 19 14 27
4 ФСК "Домашів" 13 7 1 5 22 15 7 22
5 ФК "Карів" 13 6 3 4 22 16 6 21
6 ФСК "Межиріччя" 13 5 3 5 20 16 4 18
7 ФСК "Фаворит" Гута 13 4 2 7 23 32 -9 14
8 ФСК "Бутини" 13 4 1 8 25 27 -2 13
9 ФК "Низи" 13 4 0 9 26 37 -11 12
10 ФК "Куличків" 12 2 2 8 13 37 -24 8
11 ФК "Фортуна/Олімпія" Поздимир/Розжалів 13 0 3 10 14 34 -20 3

 МАТЧІ




НД, 25.08.2019 року
Стадіон - с. Добрячин


ФК "Ватра" Добрячин ФК "Воля" Горбків 2:2

Головний арбітр: Янчук Володимир
Асистенти: Ролько Іван, Синьовський Іван


Стадіон - с. Волиця


СК "Вол-Ком" Волиця ФСК "Стенятин" 3:0

Головний арбітр: Мусій Ігор
Асистенти: Антонів Володимир, Пазюк Руслан


Стадіон - с. Шпиколоси


ФСК "Волинь-1" Шпиколоси ФК "Сокіл" Перв'ятичі 9:0

Головний арбітр: Бабко Валерій
Асистенти: Грицик Роман, Гавенко Юрій


Стадіон - с. Волсвин


ФК "Вікторія" Волсвин ФК "Фусів" 1:3


Стадіон - с. Теляж


ФСК "ТЕКО" Теляж СК "Нива" Забужжя 3:2

Головний арбітр: Павлів Степан
Асистенти: Білецький Іван, Павлів Сергій


Стадіон - с. Боб'ятин


СФК "Боб'ятин" СК "Галич-Фортуна" Бендюга 0:4

Головний арбітр: Музичук Володимир
Асистенти: Середюк Віталій, Келба Ігор


Стадіон - с. Хлівчани


ФК "Сокіл" Хлівчани ФК "Фортуна/Олімпія" Поздимир/Розжалів 3:2

Головний арбітр: Тринька Микола
Асистенти: Копанишин Олег, Стецик Богдан


Стадіон - с. Межиріччя


ФСК "Межиріччя" ФК "Карів" 1:0


Стадіон - с. Бутини


ФСК "Бутини" ФК "Єдність" Себечів 2:3

Головний арбітр: Чоп Степан


Стадіон - м. Белз


ФК "Белз" ФК "Низи" 4:1

Головний арбітр: Янчук Володимир
Асистенти: Синьовський Іван, Ролько Іван


Стадіон - с. Домашів


ФСК "Домашів" ФСК "Фаворит" Гута 3:1

Головний арбітр: Тринька Микола
Асистенти: Копанишин Олег, Стецик Богдан


НД, 01.09.2019 року
Стадіон - с. Куличків


ФК "Куличків" ФСК "Бутини" 13:00


Стадіон - с. Себечів


ФК "Єдність" Себечів ФСК "Межиріччя" 13:00


Стадіон - с. Хлівчани


ФК "Сокіл" Хлівчани ФК "Карів" 13:00


Стадіон - с. Поздимир


ФК "Фортуна/Олімпія" Поздимир/Розжалів ФСК "Домашів" 13:00


Стадіон - с. Гута


ФСК "Фаворит" Гута ФК "Белз" 13:00


Стадіон - с. Боб'ятин


СФК "Боб'ятин" ФСК "ТЕКО" Теляж 13:00


Стадіон - с. Забужжя


СК "Нива" Забужжя ФК "Вікторія" Волсвин 13:00


Стадіон - с. Фусів


ФК "Фусів" ФСК "Волинь-1" Шпиколоси 13:00


Стадіон - с. Перв'ятичі


ФК "Сокіл" Перв'ятичі СК "Вол-Ком" Волиця 13:00


Стадіон - с. Стенятин


ФСК "Стенятин" ФК "Ватра" Добрячин 13:00


Стадіон - с. Бендюга


СК "Галич-Фортуна" Бендюга ФК "Воля" Горбків 13:00

 

БОМБАРДИРИ ПЕРШОЇ ЛІГИ

Голи
М Гравець Команда Голи
1 Юліан Самусенко ФК "Ватра" Добрячин 15
2 Іван Калинович ФК "Вікторія" Волсвин 14
3 Василь Сокіл ФСК "ТЕКО" Теляж 12
4 Василь Зозуля СК "Галич-Фортуна" Бендюга 11
- Юрій Матієшин ФСК "Фаворит" Гута 11
6 Назар Дідух СК "Вол-Ком" Волиця 9
- Руслан Легкий ФСК "Волинь-1" Шпиколоси 9
8 Олег Середоха ФК "Белз" 8
- Сергій Штокало СФК "Боб'ятин" 8
- Іван Загірний ФСК "Бутини" 8

 

 

Вища ліга

Команди І О
1 Сілець 11 28
2 В.Мости 11 20
3 Гірник 11 20
4 Поториця 11 18
5 Соснівка 11 18
6 Хоробрів 11 17
7 Діброва 11 15
8 Яструбичі 11 11
9 Свитазів 11 8
10 Тартаків 11 3

Перша ліга, гр. "А"

Команди І О
1 Бендюга 14 32
2 Стенятин 14 30
3 Шпиколоси 14 27
4 Теляж 14 25
5 Добрячин 14 25
6 Фусів 14 25
7 Волсвин 14 22
8 Горбків 14 21
9 Волиця 14 21
10 Боб'ятин 14 12
11 Забужжя 14 5
12 Перв'ятичі 14 1

Перша ліга, гр. "Б"

Команди І О
1 Белз 12 34
2 Себечів 12 28
3 Хлівчани 13 27
4 Домашів 13 22
5 Карів 13 21
6 Межиріччя 13 18
7 Гута 13 14
8 Бутини 13 13
9 Низи 13 12
10 Куличків 12 8
11 Поздимир 13 3

Вища ліга. Бомбардири

Голи
М Гравець Команда Голи
1 Олег Божик В.Мости 20
2 Михайло Цьмух Сілець 10
3 Василь Кріль Поториця 7
- Назарій Муха Поториця 7
- Євген Турко Соснівка 7