Подія
 

Футбол Сокальщини

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта

Перша ліга 2019
Подія

Гол

Місце Гравець Команда Гол
1 Юліан Самусенко ФК "Ватра" Добрячин 15
2 Іван Калинович ФК "Вікторія" Волсвин 14
3 Василь Сокіл ФСК "ТЕКО" Теляж 12
4 Василь Зозуля СК "Галич-Фортуна" Бендюга 11
- Юрій Матієшин ФСК "Фаворит" Гута 11
6 Назар Дідух СК "Вол-Ком" Волиця  9
- Руслан Легкий ФСК "Волинь-1" Шпиколоси  9
8 Олег Середоха ФК "Белз"  8
- Сергій Штокало СФК "Боб'ятин"  8
- Іван Загірний ФСК "Бутини"  8
- Роман Лесик ФК "Воля" Горбків  8
- Володимир Гузар ФК "Фусів"  8
- Олексій Кордоба ФК "Белз"  8
14 Любомир Панас ФК "Сокіл" Хлівчани  7
- Андрій Бобровський ФСК "Стенятин"  7
- Тарас Кузьма СК "Нива" Забужжя  7
- Назар Мелешко ФК "Ватра" Добрячин  7
- Володимир Кобак ФК "Низи"  7
19 Ігор Клех ФК "Сокіл" Хлівчани  6
- Ігор Піньковський ФСК "Стенятин"  6

Попередження

Місце Гравець Команда Попередження
1 Дмитро Равлінко ФСК "Межиріччя"  4
2 Ярослав Козак ФСК "Фаворит" Гута  3
- Олег Ярема СК "Галич-Фортуна" Бендюга  3
- Андрій Басюк ФСК "Домашів"  3
- Михайло Дацьків ФСК "Бутини"  3
6 Володимир Муха ФК "Низи"  2
- Руслан Звірюк ФК "Ватра" Добрячин  2
- Микола Станкевич ФК "Єдність" Себечів  2
- Володимир Рудий ФК "Куличків"  2
- Юрій Рудий ФК "Куличків"  2
- Юрій Паращин ФСК "Бутини"  2
- Василь Леуш ФК "Карів"  2
- Олег Литвинюк ФСК "Межиріччя"  2
- Петро Бочало ФК "Сокіл" Перв'ятичі  2
- Володимир Тартак ФСК "Волинь-1" Шпиколоси  2
- Сергій Штокало СФК "Боб'ятин"  2
- Юрій Ничай СФК "Боб'ятин"  2
- Богдан Бугай СК "Вол-Ком" Волиця  2
- Андрій Лозинський СК "Галич-Фортуна" Бендюга  2
- Дмитро Пилипко ФСК "ТЕКО" Теляж  2

Вилучення за дві жовті

Місце Гравець Команда Вилучення за дві жовті
1 Юрій Паращин ФСК "Бутини"  1
- Олег Литвинюк ФСК "Межиріччя"  1
- Володимир Тартак ФСК "Волинь-1" Шпиколоси  1
- Богдан Бугай СК "Вол-Ком" Волиця  1
- Орест Матківський ФСК "Волинь-1" Шпиколоси  1
- Андрій Лозинський СК "Галич-Фортуна" Бендюга  1
- Роман Чунис СК "Вол-Ком" Волиця  1
- Денис Дубанич ФК "Єдність" Себечів  1
- Микола Станкевич ФК "Єдність" Себечів  1
- Петро Лоза ФК "Сокіл" Хлівчани  1
- Володимир Самборський ФК "Фортуна/Олімпія" Поздимир/Розжалів  1
- Ярослав Герасим ФК "Єдність" Себечів  1

Вилучення

Місце Гравець Команда Вилучення
1 Ігор Семенюк СФК "Боб'ятин"  1
- Степан Ткачук ФК "Воля" Горбків  1
- Святослав Телегій СК "Нива" Забужжя  1
- Володимир Тартак ФСК "Волинь-1" Шпиколоси  1
- Петро Музичко ФК "Воля" Горбків  1
- Богдан Мекелита ФСК "Бутини"  1
- Петро Теленько ФСК "Межиріччя"  1
- Роман Тимків ФСК "Бутини"  1
- Віталій Мельоха ФК "Сокіл" Хлівчани  1
- Михайло Митюк ФК "Фусів"  1
- Володимир Войтюк СФК "Боб'ятин"  1

Автогол

Місце Гравець Команда Автогол
1 Степан Гаврилів СК "Нива" Забужжя  1
- Андрій Ревко ФК "Сокіл" Перв'ятичі  1
- Богдан Поломаний ФК "Ватра" Добрячин  1
- Максим Лесик ФК "Сокіл" Перв'ятичі  1


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.9826ddb ::

Вища ліга

Команди І О
1 Сілець 11 28
2 В.Мости 11 20
3 Гірник 11 20
4 Поториця 11 18
5 Соснівка 11 18
6 Хоробрів 11 17
7 Діброва 11 15
8 Яструбичі 11 11
9 Свитазів 11 8
10 Тартаків 11 3

Перша ліга, гр. "А"

Команди І О
1 Бендюга 14 32
2 Стенятин 14 30
3 Шпиколоси 14 27
4 Теляж 14 25
5 Добрячин 14 25
6 Фусів 14 25
7 Волсвин 14 22
8 Горбків 14 21
9 Волиця 14 21
10 Боб'ятин 14 12
11 Забужжя 14 5
12 Перв'ятичі 14 1

Перша ліга, гр. "Б"

Команди І О
1 Белз 12 34
2 Себечів 12 28
3 Хлівчани 13 27
4 Домашів 13 22
5 Карів 13 21
6 Межиріччя 13 18
7 Гута 13 14
8 Бутини 13 13
9 Низи 13 12
10 Куличків 12 8
11 Поздимир 13 3

Вища ліга. Бомбардири

Голи
М Гравець Команда Голи
1 Олег Божик В.Мости 20
2 Михайло Цьмух Сілець 10
3 Василь Кріль Поториця 7
- Назарій Муха Поториця 7
- Євген Турко Соснівка 7