Подія
 

Футбол Сокальщини

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта

Перша ліга 2019
Подія

Гол

Місце Гравець Команда Гол
1 Юліан Самусенко ФК "Ватра" Добрячин 27
2 Руслан Легкий ФСК "Волинь-1" Шпиколоси 25
3 Іван Калинович ФК "Вікторія" Волсвин 22
4 Назар Дідух СК "Вол-Ком" Волиця 16
- Василь Сокіл ФСК "ТЕКО" Теляж 16
- Василь Зозуля СК "Галич-Фортуна" Бендюга 16
7 Володимир Гузар ФК "Фусів" 15
8 Олег Середоха ФК "Белз" 14
9 Роман Лесик ФК "Воля" Горбків 13
10 Ігор Клех ФК "Сокіл" Хлівчани 12
- Тарас Кузьма СК "Нива" Забужжя 12
- Ярослав Герасим ФК "Єдність" Себечів 12
13 Іван Загірний ФСК "Бутини" 11
- Ігор Піньковський ФСК "Стенятин" 11
- Андрій Бобровський ФСК "Стенятин" 11
- Олексій Кордоба ФК "Белз" 11
- Юрій Матієшин ФСК "Фаворит" Гута 11
18 Юрій Гевко ФК "Ватра" Добрячин 10
- Ярослав Ференц ФК "Фусів" 10
- Орест Матківський ФСК "Волинь-1" Шпиколоси 10
- Віталій Гузар ФК "Воля" Горбків 10
22 Сергій Штокало СФК "Боб'ятин"  9
- Любомир Панас ФК "Сокіл" Хлівчани  9
- Артур Герус СК "Вол-Ком" Волиця  9
25 Володимир Загребін ФСК "Межиріччя"  8
- Назар Мелешко ФК "Ватра" Добрячин  8
- Роман Мартинюк ФК "Фусів"  8
- Григорій Сайкевич СК "Галич-Фортуна" Бендюга  8
- Сергій Шемберко ФК "Белз"  8
- Володимир Кобак ФК "Низи"  8
- Микола Станкевич ФК "Єдність" Себечів  8
32 Богдан Гарасим ФК "Єдність" Себечів  7
- Ігор Леуш ФК "Карів"  7
- Петро Романчук ФК "Вікторія" Волсвин  7
- Іван Антонюк ФК "Фусів"  7
- Андрій Барчук ФСК "Стенятин"  7
- Олег Олексишин ФК "Карів"  7
- Михайло Скалецький ФК "Низи"  7
39 Дмитро Кіщак ФК "Фортуна/Олімпія" Поздимир/Розжалів  6
- Василь Тригуба ФСК "Домашів"  6
- Михайло Демчук ФСК "Домашів"  6
- Андрій Поліщук ФК "Вікторія" Волсвин  6
- Назар Білик СК "Вол-Ком" Волиця  6
- Віктор Масляк ФСК "Волинь-1" Шпиколоси  6
- Володимир Рудий ФК "Куличків"  6
- Андрій Товстяк ФСК "Домашів"  6
- Денис Дубанич ФК "Єдність" Себечів  6
48 Андрій Гулюк СФК "Боб'ятин"  5
- Степан Ткачук ФК "Воля" Горбків  5
- Руслан Найда ФСК "Межиріччя"  5

Попередження

Місце Гравець Команда Попередження
1 Олександр Куриленко ФК "Єдність" Себечів  6
2 Віктор Масляк ФСК "Волинь-1" Шпиколоси  5
3 Микола Станкевич ФК "Єдність" Себечів  4
- Олег Ярема СК "Галич-Фортуна" Бендюга  4
- Тарас Батіг ФСК "Стенятин"  4
- Василь Притула ФСК "Волинь-1" Шпиколоси  4
- Юрій Шкварка ФСК "Волинь-1" Шпиколоси  4
- Богдан Білецький ФК "Сокіл" Хлівчани  4
- Дмитро Равлінко ФСК "Межиріччя"  4
- Михайло Дацьків ФСК "Бутини"  4
11 Юрій Демчук ФСК "Домашів"  3
- Микола Пилипів ФСК "Бутини"  3
- Петро Ковальовський ФСК "Бутини"  3
- Василь Леуш ФК "Карів"  3
- Ярослав Козак ФСК "Фаворит" Гута  3
- Сергій Штокало СФК "Боб'ятин"  3
- Андрій Лозинський СК "Галич-Фортуна" Бендюга  3
- Михайло Глушко СК "Галич-Фортуна" Бендюга  3
- Орест Матківський ФСК "Волинь-1" Шпиколоси  3
- Роман Лесик ФК "Воля" Горбків  3
- Ярослав Семенюк ФК "Воля" Горбків  3
- Олег Тадра ФК "Карів"  3
- Сергій Магера ФК "Куличків"  3
- Андрій Сак ФК "Белз"  3
- Андрій Товстяк ФСК "Домашів"  3
- Андрій Басюк ФСК "Домашів"  3
- Степан Демчук ФСК "Домашів"  3
- Михайло Лутчин ФК "Єдність" Себечів  3
- Денис Дубанич ФК "Єдність" Себечів  3
- Юрій Сава ФСК "Фаворит" Гута  3
- Сергій Шемберко ФК "Белз"  3
- Ігор Леуш ФК "Карів"  3
- Ігор Кунцьо ФСК "ТЕКО" Теляж  3
- Роман Чунис ФК "Вікторія" Волсвин  3
- Руслан Грабовський СК "Вол-Ком" Волиця  3
36 Павло Дещиця ФК "Сокіл" Перв'ятичі  2
- Роман Ковальчук СК "Вол-Ком" Волиця  2
- Володимир Муха ФК "Низи"  2
- Андрій Поліщук ФК "Вікторія" Волсвин  2
- Сергій Мельниченко СК "Галич-Фортуна" Бендюга  2
- Руслан Звірюк ФК "Ватра" Добрячин  2
- Юрій Рудий ФК "Куличків"  2
- Володимир Рудий ФК "Куличків"  2
- Юрій Паращин ФСК "Бутини"  2
- Олег Литвинюк ФСК "Межиріччя"  2
- Петро Бочало ФК "Сокіл" Перв'ятичі  2
- Володимир Тартак ФСК "Волинь-1" Шпиколоси  2
- Юрій Ничай СФК "Боб'ятин"  2
- Богдан Бугай СК "Вол-Ком" Волиця  2
- Олег Гладун ФСК "Стенятин"  2

Вилучення за дві жовті

Місце Гравець Команда Вилучення за дві жовті
1 Олександр Куриленко ФК "Єдність" Себечів  2
2 Юрій Паращин ФСК "Бутини"  1
- Олег Литвинюк ФСК "Межиріччя"  1
- Володимир Тартак ФСК "Волинь-1" Шпиколоси  1
- Богдан Бугай СК "Вол-Ком" Волиця  1
- Орест Матківський ФСК "Волинь-1" Шпиколоси  1
- Андрій Лозинський СК "Галич-Фортуна" Бендюга  1
- Роман Чунис СК "Вол-Ком" Волиця  1
- Микола Станкевич ФК "Єдність" Себечів  1
- Денис Дубанич ФК "Єдність" Себечів  1
- Петро Лоза ФК "Сокіл" Хлівчани  1
- Володимир Самборський ФК "Фортуна/Олімпія" Поздимир/Розжалів  1
- Ярослав Герасим ФК "Єдність" Себечів  1
- Богдан Вець СФК "Боб'ятин"  1
- Назар Ревко ФК "Сокіл" Перв'ятичі  1
- Андрій Товстяк ФСК "Домашів"  1
- Іван Герасим ФК "Єдність" Себечів  1
- Андрій Дячок СК "Вол-Ком" Волиця  1
- Богдан Зданевич СК "Нива" Забужжя  1
- Олег Мельоха ФК "Сокіл" Хлівчани  1
- Роман Кожушко СК "Нива" Забужжя  1
- Володимир Равлик ФСК "Бутини"  1
- Сергій Магера ФК "Куличків"  1
- Ігор Цибуля СК "Вол-Ком" Волиця  1
- Микола Троць ФСК "Волинь-1" Шпиколоси  1
- Роман Мартинюк ФК "Фусів"  1
- Юрій Шкварка ФСК "Волинь-1" Шпиколоси  1
- Роман Станкевич ФК "Белз"  1

Вилучення

Місце Гравець Команда Вилучення
1 Ігор Семенюк СФК "Боб'ятин"  1
- Степан Ткачук ФК "Воля" Горбків  1
- Святослав Телегій СК "Нива" Забужжя  1
- Володимир Тартак ФСК "Волинь-1" Шпиколоси  1
- Петро Музичко ФК "Воля" Горбків  1
- Богдан Мекелита ФСК "Бутини"  1
- Петро Теленько ФСК "Межиріччя"  1
- Роман Тимків ФСК "Бутини"  1
- Віталій Мельоха ФК "Сокіл" Хлівчани  1
- Михайло Митюк ФК "Фусів"  1
- Володимир Войтюк СФК "Боб'ятин"  1

Автогол

Місце Гравець Команда Автогол
1 Степан Гаврилів СК "Нива" Забужжя  1
- Андрій Ревко ФК "Сокіл" Перв'ятичі  1
- Богдан Поломаний ФК "Ватра" Добрячин  1
- Максим Лесик ФК "Сокіл" Перв'ятичі  1
- Юрій Шкварка ФСК "Волинь-1" Шпиколоси  1

Вища ліга

Команди І О
1 Сілець 18 43
2 В.Мости 18 39
3 Поториця 18 32
4 Соснівка 18 30
5 Гірник 18 30
6 Діброва 18 27
7 Свитазів 18 21
8 Хоробрів 18 20
9 Яструбичі 18 15
10 Тартаків 18 3

Перша ліга, гр. "А"

Команди І О
1 Горбків 22 45
2 Шпиколоси 22 42
3 Бендюга 22 42
4 Фусів 22 40
5 Стенятин 22 38
6 Теляж 22 38
7 Волиця 22 35
8 Добрячин 22 32
9 Волсвин 22 31
10 Боб'ятин 22 16
11 Забужжя 22 16
12 Перв'ятичі 22 7

Перша ліга, гр. "Б"

Команди І О
1 Белз 20 52
2 Себечів 20 47
3 Домашів 20 39
4 Хлівчани 20 35
5 Карів 20 31
6 Межиріччя 20 29
7 Гута 20 23
8 Бутини 20 20
9 Низи 20 19
10 Куличків 20 14
11 Поздимир 20 3

Вища ліга. Бомбардири

Голи
М Гравець Команда Голи
1 Олег Божик В.Мости 27
2 Назарій Муха Поториця 10
- Євген Турко Соснівка 10
- Михайло Цьмух Сілець 10
5 Руслан Мартич Сілець 9