Червоноград, міні-футбол

М Команда І РМ О
1 Волиця 2 3 6
2 Агро-Інвест 2 3 4
3 Юніор-40 2 2 4
4 Старе місто 2 3 3
5 Жужеляни 2 2 3
6 Чікаго 2 0 3
7 Гірник 2 -1 3
8 Межиріччя 2 -1 1
9 Юніор-16 2 -6 1
10 Добрячин 2 -5 0

ПЛЛ

М Команда І О
1 Білка 24 64
2 Миколаїв 24 58
3 Підмонастир 24 55
4 Куликів 24 47
5 Стрий 24 42
6 Торчиновичі 24 41
7 Відники 24 28
8 Дрогобич 24 26
9 Погонь 24 22
10 Корміл 24 21
11 Рух-2 24 18
12 Самбір 24 17
13 ДЮШ 24 10

1 ліга, гр. А

М Команда І О
1 Яворів 18 44
2 Лео-Кераміка 18 37
3 Брюховичі 18 34
4 Червоноград 18 25
5 Новояворівськ 18 24
6 Кам'янка 18 21
7 "Богун" 18 20
8 Винники 18 20
9 Золочів 18 16
10 Н.Яричів 18 12

ПЛЛ, бомбардири

Гол
М Гравець Команда Гол
1 Балух І. Микл 22
2 Фещук М. Підм 20
3 Черепушак Ю. Стрй 15
4 Гнатів Р. Підм 13
5 Дева А. Кулк 10


М.   Команда І В Н П ЗМ ПМ +/- Очки
1 "Датський текстиль" Сокаль 2 2 0 0 6 1 5 6
2 ФСК "Рата" Великі Мости 2 1 0 1 3 2 1 3
3 ФСК "Вугільник" Гірник 2 0 0 2 1 7 -6 0
М.   Команда І В Н П ЗМ ПМ +/- Очки
1 "Шахтар" Червоноград 2 2 0 0 4 2 2 6
2 ФК "Ера" Соснівка 2 1 0 1 3 2 1 3
3 СК "Легенда" Сілець 2 0 0 2 1 4 -3 0

1 тур
08-03-2020
  Б 12:00 год.
"Шахтар" Червоноград -
ФК "Ера" Соснівка
 2 - 1 
  А 14:00 год.
"Датський текстиль" Сокаль -
ФСК "Рата" Великі Мости
 2 - 0 
2 тур
26-07-2020
  Б 12:00 год.
СК "Легенда" Сілець -
ФК "Ера" Соснівка
 0 - 2 
  А 15:00 год.
ФСК "Вугільник" Гірник -
"Датський текстиль" Сокаль
 1 - 4 
3 тур
02-08-2020
  Б 12:00 год.
"Шахтар" Червоноград -
СК "Легенда" Сілець
 2 - 1 
  А 15:00 год.
ФСК "Рата" Великі Мости -
ФСК "Вугільник" Гірник
 3 - 0 
1/16 фіналу
06-08-2020
  Б/А 17:00 год.
"Шахтар" Червоноград -
ФСК "Рата" Великі Мости
 3 - 0 
  А/Б 17:00 год.
"Датський текстиль" Сокаль -
ФК "Ера" Соснівка
 4 - 0 
1/8 фіналу
09-08-2020
  А/Б 15:00 год.
"Датський текстиль" Сокаль -
"Шахтар" Червоноград
 3 - 2 
1/4 фіналу
19-08-2020
    18:00 год.
"Нива" Жовтанці -
"Датський текстиль" Сокаль
 0 - 5 
    18:00 год.
"Камула" Романів -
ФК "Запитів" Запитів/Н Яричів
 0 - 4 
    18:00 год.
"Юність-2" Верхня Білка -
"Сокіл" В.Глібовичі
 0 - 1 
    18:00 год.
"Фенікс" Підмонастир -
"Захід" Бібрка
 6 - 1 
1/2 фіналу
02-09-2020
events.png   18:00 год.
"Датський текстиль" Сокаль -
"Сокіл" В.Глібовичі
 3 - 0 
    18:00 год.
ФК "Запитів" Запитів/Н Яричів -
"Фенікс" Підмонастир
 2 - 7 
фінал
08-09-2020
events.png   17:00 год.
"Датський текстиль" Сокаль -
"Фенікс" Підмонастир
 0 - 2 

© 2021 ГС Асоціація футболу Червоноградського району