Календар матчів - Вища ліга 2019
 

Футбол Сокальщини

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта

Вища ліга 2019
Турнірна таблиця

Місце   Команда І В Н П ЗМ ПМ +/- Очки
1 СК "Рочин-Легенда" Сілець 11 9 1 1 40 11 29 28
2 ФСК "Рата" Великі Мости 11 6 2 3 34 21 13 20
3 ФСК "Вугільник" Гірник 11 6 2 3 26 21 5 20
4 СК "Воля" Поториця 11 5 3 3 27 20 7 18
5 ФК "Ера" Соснівка 11 6 0 5 23 22 1 18
6 СК "Хоробрів" 11 5 2 4 23 17 6 17
7 ФК "Діброва" 11 5 0 6 22 25 -3 15
8 ФК "Прибужжя" Яструбичі 11 3 2 6 19 34 -15 11
9 СК "Свитазів" 11 2 2 7 17 26 -9 8
10 ФСК "Тартаків" 11 1 0 10 10 44 -34 3




1 тур

12-05-2019
events.png   13:00 СК "Воля" Поториця - СК "Рочин-Легенда" Сілець  0 - 2 
events.png   13:00 ФК "Діброва" - ФК "Ера" Соснівка  1 - 2 
events.png   13:00 ФК "Прибужжя" Яструбичі - ФСК "Тартаків"  2 - 0 
events.png   13:00 ФСК "Вугільник" Гірник - СК "Свитазів"  2 - 1 
events.png   13:00 ФСК "Рата" Великі Мости - СК "Хоробрів"  5 - 2 

2 тур

19-05-2019
events.png   13:00 СК "Свитазів" - ФСК "Рата" Великі Мости  3 - 1 
events.png   16:00 ФСК "Тартаків" - СК "Рочин-Легенда" Сілець  1 - 8 
events.png   16:00 ФК "Діброва" - СК "Воля" Поториця  3 - 2 
events.png   16:00 СК "Хоробрів" - ФК "Прибужжя" Яструбичі  1 - 1 
events.png   16:00 ФК "Ера" Соснівка - ФСК "Вугільник" Гірник  0 - 2 

3 тур

02-06-2019
events.png   13:00 ФК "Прибужжя" Яструбичі - СК "Свитазів"  3 - 1 
events.png   13:00 СК "Рочин-Легенда" Сілець - СК "Хоробрів"  4 - 2 
events.png   16:00 ФСК "Вугільник" Гірник - ФК "Діброва"  4 - 2 
events.png   16:00 ФСК "Рата" Великі Мости - ФК "Ера" Соснівка  3 - 1 
events.png   16:00 ФСК "Тартаків" - СК "Воля" Поториця  2 - 6 

4 тур

09-06-2019
events.png   13:00 ФК "Діброва" - ФСК "Рата" Великі Мости  3 - 5 
events.png   13:00 ФСК "Вугільник" Гірник - СК "Воля" Поториця  3 - 3 
events.png   16:00 СК "Хоробрів" - ФСК "Тартаків"  3 - 0 
events.png   16:00 СК "Свитазів" - СК "Рочин-Легенда" Сілець  2 - 2 
events.png   16:00 ФК "Ера" Соснівка - ФК "Прибужжя" Яструбичі  3 - 2 

5 тур

16-06-2019
events.png   13:00 ФСК "Рата" Великі Мости - ФСК "Вугільник" Гірник  2 - 2 
events.png   13:00 ФСК "Тартаків" - СК "Свитазів"  4 - 1 
events.png   16:00 ФК "Прибужжя" Яструбичі - ФК "Діброва"  1 - 2 
events.png   16:00 СК "Рочин-Легенда" Сілець - ФК "Ера" Соснівка  1 - 0 
events.png   16:00 СК "Воля" Поториця - СК "Хоробрів"  1 - 0 

6 тур

23-06-2019
events.png   13:00 ФК "Ера" Соснівка - ФСК "Тартаків"  7 - 2 
events.png   13:00 ФК "Діброва" - СК "Рочин-Легенда" Сілець  2 - 1 
events.png   13:00 ФСК "Рата" Великі Мости - СК "Воля" Поториця  2 - 3 
events.png   16:00 СК "Свитазів" - СК "Хоробрів"  1 - 4 
events.png   16:00 ФСК "Вугільник" Гірник - ФК "Прибужжя" Яструбичі  4 - 1 

7 тур

07-07-2019
events.png   13:00 СК "Хоробрів" - ФК "Ера" Соснівка  5 - 1 
events.png   13:00 СК "Воля" Поториця - СК "Свитазів"  1 - 1 
events.png   16:00 ФК "Прибужжя" Яструбичі - ФСК "Рата" Великі Мости  2 - 9 
events.png   16:00 СК "Рочин-Легенда" Сілець - ФСК "Вугільник" Гірник  3 - 0 
events.png   16:00 ФСК "Тартаків" - ФК "Діброва"  1 - 5 

8 тур

14-07-2019
events.png   13:00 ФК "Діброва" - СК "Хоробрів"  0 - 2 
events.png   13:00 ФК "Прибужжя" Яструбичі - СК "Воля" Поториця  3 - 3 
events.png   16:00 ФК "Ера" Соснівка - СК "Свитазів"  3 - 2 
    16:00 ФСК "Вугільник" Гірник - ФСК "Тартаків"  3 - 0 
events.png   16:00 ФСК "Рата" Великі Мости - СК "Рочин-Легенда" Сілець  2 - 4 

9 тур

21-07-2019
events.png   13:00 СК "Хоробрів" - ФСК "Вугільник" Гірник  1 - 2 
events.png   13:00 СК "Воля" Поториця - ФК "Ера" Соснівка  2 - 0 
events.png   16:00 СК "Рочин-Легенда" Сілець - ФК "Прибужжя" Яструбичі  9 - 0 
    16:00 ФСК "Тартаків" - ФСК "Рата" Великі Мости  0 - 3 
events.png   16:00 СК "Свитазів" - ФК "Діброва"  1 - 2 

10 тур

18-08-2019
    10:00 ФСК "Тартаків" - ФК "Прибужжя" Яструбичі  0 - 3   
    13:00 ФК "Ера" Соснівка - ФК "Діброва"  2 - 1 
events.png   13:00 СК "Хоробрів" - ФСК "Рата" Великі Мости  1 - 1 
events.png   16:00 СК "Свитазів" - ФСК "Вугільник" Гірник  4 - 3 
events.png   16:00 СК "Рочин-Легенда" Сілець - СК "Воля" Поториця  3 - 2 

11 тур

04-08-2019
events.png   13:00 ФСК "Рата" Великі Мости - СК "Свитазів"  1 - 0 
events.png   16:00 ФСК "Вугільник" Гірник - ФК "Ера" Соснівка  1 - 4 
events.png   16:30 СК "Воля" Поториця - ФК "Діброва"  4 - 1 
25-08-2019
    10:00 СК "Рочин-Легенда" Сілець - ФСК "Тартаків"  3 - 0   
    13:00 ФК "Прибужжя" Яструбичі - СК "Хоробрів"  1 - 2 

12 тур

01-09-2019
    13:00 ФК "Діброва" - ФСК "Вугільник" Гірник   -    
    13:00 ФК "Ера" Соснівка - ФСК "Рата" Великі Мости   -    
    13:00 СК "Свитазів" - ФК "Прибужжя" Яструбичі   -    
    13:00 СК "Хоробрів" - СК "Рочин-Легенда" Сілець   -    
    13:00 СК "Воля" Поториця - ФСК "Тартаків"   -    

13 тур

08-09-2019
    13:00 ФСК "Тартаків" - СК "Хоробрів"   -    
    13:00 СК "Рочин-Легенда" Сілець - СК "Свитазів"   -    
    13:00 ФК "Прибужжя" Яструбичі - ФК "Ера" Соснівка   -    
    13:00 ФСК "Рата" Великі Мости - ФК "Діброва"   -    
    13:00 СК "Воля" Поториця - ФСК "Вугільник" Гірник   -    

14 тур

15-09-2019
    13:00 ФСК "Вугільник" Гірник - ФСК "Рата" Великі Мости   -    
    13:00 ФК "Діброва" - ФК "Прибужжя" Яструбичі   -    
    13:00 ФК "Ера" Соснівка - СК "Рочин-Легенда" Сілець   -    
    13:00 СК "Свитазів" - ФСК "Тартаків"   -    
    13:00 СК "Хоробрів" - СК "Воля" Поториця   -    

15 тур

22-09-2019
    13:00 СК "Хоробрів" - СК "Свитазів"   -    
    13:00 ФСК "Тартаків" - ФК "Ера" Соснівка   -    
    13:00 СК "Рочин-Легенда" Сілець - ФК "Діброва"   -    
    13:00 ФК "Прибужжя" Яструбичі - ФСК "Вугільник" Гірник   -    
    13:00 СК "Воля" Поториця - ФСК "Рата" Великі Мости   -    

16 тур

29-09-2019
    13:00 ФСК "Рата" Великі Мости - ФК "Прибужжя" Яструбичі   -    
    13:00 ФСК "Вугільник" Гірник - СК "Рочин-Легенда" Сілець   -    
    13:00 ФК "Діброва" - ФСК "Тартаків"   -    
    13:00 ФК "Ера" Соснівка - СК "Хоробрів"   -    
    13:00 СК "Свитазів" - СК "Воля" Поториця   -    

17 тур

06-10-2019
    13:00 СК "Свитазів" - ФК "Ера" Соснівка   -    
    13:00 СК "Хоробрів" - ФК "Діброва"   -    
    13:00 ФСК "Тартаків" - ФСК "Вугільник" Гірник   -    
    13:00 СК "Рочин-Легенда" Сілець - ФСК "Рата" Великі Мости   -    
    13:00 СК "Воля" Поториця - ФК "Прибужжя" Яструбичі   -    

18 тур

13-10-2019
    13:00 ФК "Прибужжя" Яструбичі - СК "Рочин-Легенда" Сілець   -    
    13:00 ФСК "Рата" Великі Мости - ФСК "Тартаків"   -    
    13:00 ФСК "Вугільник" Гірник - СК "Хоробрів"   -    
    13:00 ФК "Діброва" - СК "Свитазів"   -    
    13:00 ФК "Ера" Соснівка - СК "Воля" Поториця   -    



:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.9826ddb ::

Вища ліга

Команди І О
1 Сілець 11 28
2 В.Мости 11 20
3 Гірник 11 20
4 Поториця 11 18
5 Соснівка 11 18
6 Хоробрів 11 17
7 Діброва 11 15
8 Яструбичі 11 11
9 Свитазів 11 8
10 Тартаків 11 3

Перша ліга, гр. "А"

Команди І О
1 Бендюга 14 32
2 Стенятин 14 30
3 Шпиколоси 14 27
4 Теляж 14 25
5 Добрячин 14 25
6 Фусів 14 25
7 Волсвин 14 22
8 Горбків 14 21
9 Волиця 14 21
10 Боб'ятин 14 12
11 Забужжя 14 5
12 Перв'ятичі 14 1

Перша ліга, гр. "Б"

Команди І О
1 Белз 12 34
2 Себечів 12 28
3 Хлівчани 13 27
4 Домашів 13 22
5 Карів 13 21
6 Межиріччя 13 18
7 Гута 13 14
8 Бутини 13 13
9 Низи 13 12
10 Куличків 12 8
11 Поздимир 13 3

Вища ліга. Бомбардири

Голи
М Гравець Команда Голи
1 Олег Божик В.Мости 20
2 Михайло Цьмух Сілець 10
3 Василь Кріль Поториця 7
- Назарій Муха Поториця 7
- Євген Турко Соснівка 7