Календар матчів - Вища ліга 2019
 

Футбол Сокальщини

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта

Вища ліга 2019
Турнірна таблиця

Місце   Команда І В Н П ЗМ ПМ +/- Очки
1 СК "Рочин-Легенда" Сілець 18 14 1 3 59 19 40 43
2 ФСК "Рата" Великі Мости 18 12 3 3 53 26 27 39
3 СК "Воля" Поториця 18 9 5 4 48 27 21 32
4 ФК "Ера" Соснівка 18 10 0 8 43 32 11 30
5 ФСК "Вугільник" Гірник 18 9 3 6 37 31 6 30
6 ФК "Діброва" 18 9 0 9 36 40 -4 27
7 СК "Свитазів" 18 6 3 9 33 34 -1 21
8 СК "Хоробрів" 18 6 2 10 31 43 -12 20
9 ФК "Прибужжя" Яструбичі 18 4 3 11 23 56 -33 15
10 ФСК "Тартаків" 18 1 0 17 10 65 -55 3




1 тур

12-05-2019
events.png   13:00 СК "Воля" Поториця - СК "Рочин-Легенда" Сілець  0 - 2 
events.png   13:00 ФК "Діброва" - ФК "Ера" Соснівка  1 - 2 
events.png   13:00 ФК "Прибужжя" Яструбичі - ФСК "Тартаків"  2 - 0 
events.png   13:00 ФСК "Вугільник" Гірник - СК "Свитазів"  2 - 1 
events.png   13:00 ФСК "Рата" Великі Мости - СК "Хоробрів"  5 - 2 

2 тур

19-05-2019
events.png   13:00 СК "Свитазів" - ФСК "Рата" Великі Мости  3 - 1 
events.png   16:00 ФСК "Тартаків" - СК "Рочин-Легенда" Сілець  1 - 8 
events.png   16:00 ФК "Діброва" - СК "Воля" Поториця  3 - 2 
events.png   16:00 СК "Хоробрів" - ФК "Прибужжя" Яструбичі  1 - 1 
events.png   16:00 ФК "Ера" Соснівка - ФСК "Вугільник" Гірник  0 - 2 

3 тур

02-06-2019
events.png   13:00 ФК "Прибужжя" Яструбичі - СК "Свитазів"  3 - 1 
events.png   13:00 СК "Рочин-Легенда" Сілець - СК "Хоробрів"  4 - 2 
events.png   16:00 ФСК "Вугільник" Гірник - ФК "Діброва"  4 - 2 
events.png   16:00 ФСК "Рата" Великі Мости - ФК "Ера" Соснівка  3 - 1 
events.png   16:00 ФСК "Тартаків" - СК "Воля" Поториця  2 - 6 

4 тур

09-06-2019
events.png   13:00 ФК "Діброва" - ФСК "Рата" Великі Мости  3 - 5 
events.png   13:00 ФСК "Вугільник" Гірник - СК "Воля" Поториця  3 - 3 
events.png   16:00 СК "Хоробрів" - ФСК "Тартаків"  3 - 0 
events.png   16:00 СК "Свитазів" - СК "Рочин-Легенда" Сілець  2 - 2 
events.png   16:00 ФК "Ера" Соснівка - ФК "Прибужжя" Яструбичі  3 - 2 

5 тур

16-06-2019
events.png   13:00 ФСК "Рата" Великі Мости - ФСК "Вугільник" Гірник  2 - 2 
events.png   13:00 ФСК "Тартаків" - СК "Свитазів"  4 - 1 
events.png   16:00 ФК "Прибужжя" Яструбичі - ФК "Діброва"  1 - 2 
events.png   16:00 СК "Рочин-Легенда" Сілець - ФК "Ера" Соснівка  1 - 0 
events.png   16:00 СК "Воля" Поториця - СК "Хоробрів"  1 - 0 

6 тур

23-06-2019
events.png   13:00 ФК "Ера" Соснівка - ФСК "Тартаків"  7 - 2 
events.png   13:00 ФК "Діброва" - СК "Рочин-Легенда" Сілець  2 - 1 
events.png   13:00 ФСК "Рата" Великі Мости - СК "Воля" Поториця  2 - 3 
events.png   16:00 СК "Свитазів" - СК "Хоробрів"  1 - 4 
events.png   16:00 ФСК "Вугільник" Гірник - ФК "Прибужжя" Яструбичі  4 - 1 

7 тур

07-07-2019
events.png   13:00 СК "Хоробрів" - ФК "Ера" Соснівка  5 - 1 
events.png   13:00 СК "Воля" Поториця - СК "Свитазів"  1 - 1 
events.png   16:00 ФК "Прибужжя" Яструбичі - ФСК "Рата" Великі Мости  2 - 9 
events.png   16:00 СК "Рочин-Легенда" Сілець - ФСК "Вугільник" Гірник  3 - 0 
events.png   16:00 ФСК "Тартаків" - ФК "Діброва"  1 - 5 

8 тур

14-07-2019
events.png   13:00 ФК "Діброва" - СК "Хоробрів"  0 - 2 
events.png   13:00 ФК "Прибужжя" Яструбичі - СК "Воля" Поториця  3 - 3 
events.png   16:00 ФК "Ера" Соснівка - СК "Свитазів"  3 - 2 
    16:00 ФСК "Вугільник" Гірник - ФСК "Тартаків"  3 - 0 
events.png   16:00 ФСК "Рата" Великі Мости - СК "Рочин-Легенда" Сілець  2 - 4 

9 тур

21-07-2019
events.png   13:00 СК "Хоробрів" - ФСК "Вугільник" Гірник  1 - 2 
events.png   13:00 СК "Воля" Поториця - ФК "Ера" Соснівка  2 - 0 
events.png   16:00 СК "Рочин-Легенда" Сілець - ФК "Прибужжя" Яструбичі  9 - 0 
    16:00 ФСК "Тартаків" - ФСК "Рата" Великі Мости  0 - 3 
events.png   16:00 СК "Свитазів" - ФК "Діброва"  1 - 2 

10 тур

18-08-2019
    10:00 ФСК "Тартаків" - ФК "Прибужжя" Яструбичі  0 - 3   
events.png   13:00 ФК "Ера" Соснівка - ФК "Діброва"  2 - 1 
events.png   13:00 СК "Хоробрів" - ФСК "Рата" Великі Мости  1 - 1 
events.png   16:00 СК "Свитазів" - ФСК "Вугільник" Гірник  4 - 3 
events.png   16:00 СК "Рочин-Легенда" Сілець - СК "Воля" Поториця  3 - 2 

11 тур

04-08-2019
events.png   13:00 ФСК "Рата" Великі Мости - СК "Свитазів"  1 - 0 
events.png   16:00 ФСК "Вугільник" Гірник - ФК "Ера" Соснівка  1 - 4 
events.png   16:30 СК "Воля" Поториця - ФК "Діброва"  4 - 1 
25-08-2019
    10:00 СК "Рочин-Легенда" Сілець - ФСК "Тартаків"  3 - 0   
events.png   13:00 ФК "Прибужжя" Яструбичі - СК "Хоробрів"  1 - 2 

12 тур

01-09-2019
    00:00 СК "Воля" Поториця - ФСК "Тартаків"  3 - 0   
events.png   13:00 СК "Свитазів" - ФК "Прибужжя" Яструбичі  5 - 0 
events.png   13:00 СК "Хоробрів" - СК "Рочин-Легенда" Сілець  0 - 4 
events.png   14:00 ФК "Діброва" - ФСК "Вугільник" Гірник  1 - 2 
events.png   16:00 ФК "Ера" Соснівка - ФСК "Рата" Великі Мости  1 - 2 

13 тур

08-09-2019
    00:00 ФСК "Тартаків" - СК "Хоробрів"  0 - 3   
events.png   13:00 СК "Рочин-Легенда" Сілець - СК "Свитазів"  4 - 0 
events.png   13:00 ФК "Прибужжя" Яструбичі - ФК "Ера" Соснівка  1 - 0 
events.png   16:00 ФСК "Рата" Великі Мости - ФК "Діброва"  5 - 0 
events.png   16:30 СК "Воля" Поториця - ФСК "Вугільник" Гірник  5 - 0 

14 тур

15-09-2019
    00:00 СК "Свитазів" - ФСК "Тартаків"  3 - 0   
events.png   13:00 ФК "Діброва" - ФК "Прибужжя" Яструбичі  4 - 2 
events.png   13:00 СК "Хоробрів" - СК "Воля" Поториця  1 - 4 
events.png   16:00 ФСК "Вугільник" Гірник - ФСК "Рата" Великі Мости  1 - 2 
events.png   16:00 ФК "Ера" Соснівка - СК "Рочин-Легенда" Сілець  5 - 2 

15 тур

22-09-2019
    00:00 ФСК "Тартаків" - ФК "Ера" Соснівка  0 - 3   
events.png   13:00 СК "Хоробрів" - СК "Свитазів"  1 - 3 
events.png   16:00 ФК "Прибужжя" Яструбичі - ФСК "Вугільник" Гірник  0 - 0 
events.png   16:00 СК "Воля" Поториця - ФСК "Рата" Великі Мости  2 - 2 
    16:30 СК "Рочин-Легенда" Сілець - ФК "Діброва"  3 - 0 

16 тур

29-09-2019
    00:00 ФК "Діброва" - ФСК "Тартаків"  3 - 0   
events.png   14:00 ФСК "Рата" Великі Мости - ФК "Прибужжя" Яструбичі  2 - 1 
events.png   16:00 ФСК "Вугільник" Гірник - СК "Рочин-Легенда" Сілець  0 - 1 
events.png   16:00 ФК "Ера" Соснівка - СК "Хоробрів"  7 - 1 
events.png   16:00 СК "Свитазів" - СК "Воля" Поториця  0 - 0 

17 тур

06-10-2019
    00:00 ФСК "Тартаків" - ФСК "Вугільник" Гірник  0 - 3   
events.png   13:00 СК "Свитазів" - ФК "Ера" Соснівка  3 - 0 
events.png   13:00 СК "Хоробрів" - ФК "Діброва"  1 - 3 
events.png   16:00 СК "Рочин-Легенда" Сілець - ФСК "Рата" Великі Мости  0 - 3 
events.png   16:00 СК "Воля" Поториця - ФК "Прибужжя" Яструбичі  6 - 0 

18 тур

13-10-2019
    00:00 ФСК "Рата" Великі Мости - ФСК "Тартаків"  3 - 0   
events.png   16:00 ФК "Прибужжя" Яструбичі - СК "Рочин-Легенда" Сілець  0 - 5 
events.png   16:00 ФСК "Вугільник" Гірник - СК "Хоробрів"  5 - 1 
events.png   16:00 ФК "Діброва" - СК "Свитазів"  3 - 2 
events.png   16:00 ФК "Ера" Соснівка - СК "Воля" Поториця  4 - 1 


Вища ліга

Команди І О
1 Сілець 18 43
2 В.Мости 18 39
3 Поториця 18 32
4 Соснівка 18 30
5 Гірник 18 30
6 Діброва 18 27
7 Свитазів 18 21
8 Хоробрів 18 20
9 Яструбичі 18 15
10 Тартаків 18 3

Перша ліга, гр. "А"

Команди І О
1 Горбків 22 45
2 Шпиколоси 22 42
3 Бендюга 22 42
4 Фусів 22 40
5 Стенятин 22 38
6 Теляж 22 38
7 Волиця 22 35
8 Добрячин 22 32
9 Волсвин 22 31
10 Боб'ятин 22 16
11 Забужжя 22 16
12 Перв'ятичі 22 7

Перша ліга, гр. "Б"

Команди І О
1 Белз 20 52
2 Себечів 20 47
3 Домашів 20 39
4 Хлівчани 20 35
5 Карів 20 31
6 Межиріччя 20 29
7 Гута 20 23
8 Бутини 20 20
9 Низи 20 19
10 Куличків 20 14
11 Поздимир 20 3

Вища ліга. Бомбардири

Голи
М Гравець Команда Голи
1 Олег Божик В.Мости 27
2 Назарій Муха Поториця 10
- Євген Турко Соснівка 10
- Михайло Цьмух Сілець 10
5 Руслан Мартич Сілець 9