Подія
gototopgototop
 

Футбол Сокальщини

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта

Вища ліга 2019
Подія

Гол

Місце Гравець Команда Гол
1 Олег Божик ФСК "Рата" Великі Мости 27
2 Назарій Муха СК "Воля" Поториця 10
- Євген Турко ФК "Ера" Соснівка 10
- Михайло Цьмух СК "Рочин-Легенда" Сілець 10
5 Руслан Мартич СК "Рочин-Легенда" Сілець  9
6 Андрій Цьмух СК "Рочин-Легенда" Сілець  8
- Василь Кріль СК "Воля" Поториця  8
- Едуард Патращук ФК "Ера" Соснівка  8
9 Юрій Волоско ФК "Діброва"  7
- Мар'ян Домашовець ФК "Діброва"  7
- Петро Мельничук ФСК "Тартаків"  7
12 Михайло Ващишин ФК "Діброва"  6
- Віталій Шайнюк ФСК "Вугільник" Гірник  6
- Євген Іванець ФК "Прибужжя" Яструбичі  6
15 Вадим Деревянчук ФК "Ера" Соснівка  5

Попередження

Місце Гравець Команда Попередження
1 Володимир Рибойчук СК "Воля" Поториця  5
2 Віктор Сало СК "Свитазів"  4
- Олексій Панченко ФСК "Вугільник" Гірник  4
- Петро Яциковський ФК "Діброва"  4
- Руслан Мартич СК "Рочин-Легенда" Сілець  4
6 Іван Ващишин ФК "Діброва"  3
- Андрій Гаразд СК "Воля" Поториця  3
- Василь Кріль СК "Воля" Поториця  3
- Юрій Веклин СК "Хоробрів"  3
- Тарас Скоропад ФСК "Вугільник" Гірник  3
11 Олександр Кравченко ФК "Ера" Соснівка  2
- Назарій Муха СК "Воля" Поториця  2
- Богдан Марущак СК "Свитазів"  2
- Євген Турко ФК "Ера" Соснівка  2
- Петро Дроздовський СК "Воля" Поториця  2

Вилучення за дві жовті

Місце Гравець Команда Вилучення за дві жовті
1 Володимир Бойко ФСК "Тартаків"  1
- Володимир Костюк СК "Свитазів"  1
- Юрій Перегінець СК "Хоробрів"  1
- Віктор Сало СК "Свитазів"  1
- Віталій Чишій СК "Воля" Поториця  1
- Юрій Збишко СК "Рочин-Легенда" Сілець  1
- Костянтин Шостак СК "Хоробрів"  1
- Володимир Магера СК "Свитазів"  1
- Борис Мишок СК "Хоробрів"  1
- Владислав Федик ФК "Прибужжя" Яструбичі  1
- Василь Шиба ФК "Прибужжя" Яструбичі  1

Вилучення

Місце Гравець Команда Вилучення
1 Іван Слука ФК "Прибужжя" Яструбичі  1
- Назарій Муха СК "Воля" Поториця  1
- Петро Яциковський ФК "Діброва"  1

Автогол

Місце Гравець Команда Автогол
1 Василь Цвях ФК "Прибужжя" Яструбичі  2
2 Станіслав Матвійчук ФК "Прибужжя" Яструбичі  1
- Андрій Лозовий СК "Воля" Поториця  1
- Ігор Береза СК "Хоробрів"  1
- Роман Соловко СК "Хоробрів"  1
- Богдан Марущак СК "Свитазів"  1
- Віталій Колдуба ФСК "Рата" Великі Мости  1
- Василь Слука ФК "Прибужжя" Яструбичі  1

Футзал, гр. "А"

Команди І О
1 ДТ Сокаль 8 18
2 Яструбичі 8 17
3 Волиця 8 16
4 Поториця 8 15
5 Чікаго 8 14
6 Тартаків 8 11
7 Межиріччя 8 8
8 Низи 8 3
9 Перетоки 8 1

Футзал, гр. "Б"

Команди І О
1 Сілець 9 22
2 Межиріччя2 9 20
3 Старе місто 9 19
4 Волсвин 9 16
5 Гірник 9 16
6 Соснівка 9 15
7 ДТ-2 Сокаль 9 11
8 Добрячин 9 6
9 Шпиколоси 9 3
10 Фусів 9 2

Футзал. Бомбардири

Голи
М Гравець Команда Голи
1 Пстрий Соснівка 18
2 Яструб Яструбичі 16
3 Буй ДТ Сокаль 13
- Коваленко ДТ Сокаль 13
- Муха Поториця 13