27-04-2024
|
|
17:00
|
|
ФК "Мостиська-2" |
| - |
|
"Рух-Збірна" Репехів |
|
1 - 3 |
|
|
|
| 32' | М. Марко |
| | 20' | Т. Поломаний |
| 62' | Я. Голубник |
| 90+5' | Я. Голубник |
| |
|
28-04-2024
|
|
13:00
|
|
"Сокіл" Борщовичі |
| - |
|
"Енергетик" Добротвір |
|
2 - 0 |
|
|
|
| 74' | М. Шеремета |
| 84' | Д. Грабович |
| | |
|
|
13:00
|
|
"Карпати-Кам'янка-2" Кам'янка-Бузька |
| - |
|
ФК "Лопатин" |
|
3 - 3 |
|
|
|
| 45' | Д. Кабаніков |
| 66' | Н. Ткач |
| 90+3' | Р. Ковалевський |
| | 13' | І. Карапінка |
| 38' | А. Сохатський |
| 62' | В. Федорчук | (пенальті) |
| |
|
|
14:00
|
|
ФК "Малехів" |
| - |
|
ФК "Підбірці" |
|
2 - 1 |
|
|
|
| 10' | Р. Сподарик |
| 69' | М. Горошко |
| | 81' | Ю. Сава |
| |
|
|
14:00
|
|
ФК "Легіон" Стільсько |
| - |
|
"Камула" Романів |
|
2 - 1 |
|
|
|
| 28' | С. Нога | (пенальті) |
| 45' | Т. Нога |
| | 77' | Р. Зозуляк |
| |
|
|
15:00
|
|
"Сокіл" Никонковичі |
| - |
|
ФК "Зоря" Трускавець |
|
5 - 0 |
|
|
|
| 12' | М. Данелевич |
| 32' | А. Салій |
| 38' | Ю. Назаркевич |
| 54' | П. Боднар |
| | 21' | В. Прихідько |
| |
|
|
15:00
|
|
"Дністер" Кам'яне |
| - |
|
"Стріла" Підгородище |
|
2 - 0 |
|
|
|
| 60' | Я. Сухий |
| 86' | Р. Вуйків |
| | |
|
|
16:00
|
|
ФК "Ватра" Пикуловичі |
| - |
|
ФК "Дубляни" |
|
1 - 3 |
|
|
|
| 22' | М. Шевчик |
| | 18' | В. Грибінець |
| 47' | В. Грибінець |
| 75' | В. Грибінець |
| |
|
|
17:00
|
|
"Юність" Верхня/Нижня Білка |
| - |
|
ФК "Універ" |
|
3 - 1 |
|
|
|
| 09' | О. Іванець |
| 42' | В. Мельничук |
| 67' | В. Мельничук |
| | 60' | О. Шустов | (пенальті) |
| |
|
15-06-2024
|
|
|
|
ФК "Буг" Буськ |
| - |
|
ФК "Яричів" Новий Яричів |
|
_ - _ |
|
|
|
22-06-2024
|
|
|
|
ФК "Гончари" |
| - |
|
ФК "Стрілків" |
|
_ - _ |
|
|
|
|
|
|
"Радехівщина ОТГ" |
| - |
|
ФСК "Вугільник" Гірник |
|
_ - _ |
|
|
|
11-05-2024
|
|
14:00
|
|
"Енергетик" Добротвір |
| - |
|
"Карпати-Кам'янка-2" Кам'янка-Бузька |
|
0 - 2 |
|
|
|
| | 49' | Р. Паночко |
| 90' | Ю. Бурак |
| |
|
|
17:00
|
|
"Стріла" Підгородище |
| - |
|
ФК "Стрілків" |
|
5 - 3 |
|
|
|
| 02' | А. Паранька |
| 08' | О. Копитко |
| 11' | А. Паранька |
| 59' | А. Паранька |
| 72' | О. Доман |
| | 03' | Н. Юрків |
| 47' | І. Климчук | (пенальті) |
| 53' | М. Струк |
| |
|
12-05-2024
|
|
13:00
|
|
ФК "Ямпіль" |
| - |
|
ФК "Ватра" Пикуловичі |
|
1 - 4 |
|
|
|
| 63' | Б. Ковалишин |
| | 53' | Н. Тричук |
| 57' | Н. Тричук | (пенальті) |
| 75' | Р. Копоть |
| 90' | Б. Очкусь |
| |
|
|
13:00
|
|
ФК "Лопатин" |
| - |
|
ФК "Буг" Буськ |
|
4 - 2 |
|
|
|
| 26' | В. Мороз |
| 72' | А. Сохатський |
| 73' | В. Мороз |
| | 21' | Е. Пасік |
| 35' | М. Гимер |
| 51' | Р. Колосівський |
| |
|
|
13:00
|
|
ФК "Малехів" |
| - |
|
ФСК "Вугільник" Гірник |
|
3 - 2 |
|
|
|
| 15' | М. Горошко |
| 54' | А. Ділай |
| 60' | А. Лабант |
| 77' | М. Горошко |
| | 78' | І. Мойсак |
| 81' | В. Качмар |
| |
|
|
13:00
|
|
"Камула" Романів |
| - |
|
"Дністер" Кам'яне |
|
3 - 1 |
|
|
|
| 12' | Б. Мурський |
| 26' | І. Палиг |
| 34' | Б. Мурський |
| | 42' | Я. Сухий |
| |
|
|
13:00
|
|
ФК "Підбірці" |
| - |
|
"Юність" Верхня/Нижня Білка |
|
3 - 3 |
|
|
|
| 12' | І. Тимошенко |
| 87' | П. Андрійчук |
| 90+3' | А. Байдала |
| | 21' | Б. Попик |
| 28' | В. Піховський |
| 34' | В. Мельничук | (пенальті) |
| |
|
|
14:00
|
|
"Сокіл" Сокільники |
| - |
|
"Радехівщина ОТГ" |
|
2 - 5 |
|
|
|
| 39' | А. Кузнєцов | (пенальті) |
| 87' | С. Шпаковський |
| | 36' | О. Ліщук |
| 54' | В. Крупник |
| 64' | А. Шостак |
| 86' | О. Ліщук |
| 90' | І. Юрчук |
| |
|
|
15:00
|
|
ФК "Зоря" Трускавець |
| - |
|
ФК "Легіон" Стільсько |
|
1 - 5 |
|
|
|
| 84' | В. Смола | (пенальті) |
| | 18' | Т. Нога |
| 20' | Т. Нога |
| 68' | Т. Нога |
| 70' | Т. Нога |
| 79' | С. Нога |
| |
|
|
16:00
|
|
ФК "Дубляни" |
| - |
|
"Сокіл" Борщовичі |
|
7 - 1 |
|
|
|
| 19' | В. Грибінець |
| 35' | В. Грибінець |
| 43' | В. Грибінець |
| 45+1' | В. Серебрянський |
| 54' | П. Хвалько |
| 59' | В. Грибінець |
| 85' | Н. Батіг |
| | 65' | М. Шеремета |
| |
|
|
17:00
|
|
ФК "Гончари" |
| - |
|
"Сокіл" Никонковичі |
|
1 - 2 |
|
|
|
| 80' | О. Хариш |
| | 57' | М. Грабовенський |
| 65' | С. Остапенко |
| |
|
22-06-2024
|
|
|
|
ФК "Універ" |
| - |
|
ФК "Мостиська-2" |
|
_ - _ |
|
|
|
21-04-2024
|
|
13:00
|
|
"Рух-Збірна" Репехів |
| - |
|
ФК "Універ" |
|
5 - 2 |
|
|
|
| 14' | І. Мінурка |
| 23' | Д. Буваник |
| 46' | Д. Буваник |
| 61' | С. Коваль |
| 68' | А. Завадовський |
| | 17' | О. Шустов |
| 82' | В. Стечак |
| |
|
18-05-2024
|
|
13:00
|
|
ФК "Мостиська-2" |
| - |
|
ФК "Підбірці" |
|
4 - 1 |
|
|
|
| 09' | Р. Андрусевич |
| 44' | М. Марко |
| 48' | М. Марко |
| 58' | В. Грисьо |
| | 86' | Є. Кость |
| |
|
|
17:00
|
|
ФК "Яричів" Новий Яричів |
| - |
|
ФК "Лопатин" |
|
3 - 4 |
|
|
|
| 40' | Д. Стронціцький |
| 47' | О. Яйко |
| 62' | О. Яйко |
| | 05' | В. Антонюк |
| 32' | О. Шпур |
| 73' | В. Хрящевський | (пенальті) |
| 88' | Р. Кормилюк |
| |
|
|
18:00
|
|
"Сокіл" Борщовичі |
| - |
|
ФК "Ямпіль" |
|
1 - 2 |
|
|
|
| 26' | М. Шеремета |
| | 75' | Р. Пришляк |
| 90' | А. Процишин |
| |
|
|
18:00
|
|
"Карпати-Кам'янка-2" Кам'янка-Бузька |
| - |
|
ФК "Дубляни" |
|
2 - 2 |
|
|
|
| 33' | Т. Палій |
| 57' | Н. Ткач |
| | 68' | В. Грибінець |
| 88' | М. Шкраба |
| |
|
|
18:00
|
|
"Сокіл" Никонковичі |
| - |
|
ФК "Стрілків" |
|
3 - 1 |
|
|
|
| 24' | Р. Кет |
| 27' | А. Кречківський | (пенальті) |
| 68' | М. Данелевич |
| | 40' | В. Бомбик |
| |
|
19-05-2024
|
|
13:00
|
|
ФК "Малехів" |
| - |
|
"Сокіл" Сокільники |
|
9 - 2 |
|
|
|
|
15:00
|
|
"Дністер" Кам'яне |
| - |
|
ФК "Зоря" Трускавець |
|
2 - 2 |
|
|
|
|
15:00
|
|
"Стріла" Підгородище |
| - |
|
"Камула" Романів |
|
1 - 3 |
|
|
|
|
16:00
|
|
"Юність" Верхня/Нижня Білка |
| - |
|
ФСК "Вугільник" Гірник |
|
3 - 1 |
|
|
|
|
16:00
|
|
ФК "Легіон" Стільсько |
| - |
|
ФК "Гончари" |
|
9 - 1 |
|
|
|
|
17:00
|
|
ФК "Буг" Буськ |
| - |
|
"Енергетик" Добротвір |
|
не відб. |
|
|
|
21-04-2024
|
|
14:00
|
|
"Стріла" Підгородище |
| - |
|
ФК "Зоря" Трускавець |
|
7 - 1 |
|
|
|
| 24' | Ю. Данчишин |
| 33' | Ю. Данчишин | (пенальті) |
| 84' | Ю. Данчишин | (пенальті) |
| 87' | О. Гутник |
| 88' | Н. Рак |
| 89' | Н. Рак |
| 90' | Н. Рак |
| | 43' | В. Прихідько |
| 49' | М. Борсук |
| |
|
25-05-2024
|
|
|
|
"Камула" Романів |
| - |
|
ФК "Стрілків" |
|
_ - _ |
|
|
|
|
|
|
ФК "Гончари" |
| - |
|
"Дністер" Кам'яне |
|
_ - _ |
|
|
|
26-05-2024
|
|
|
|
ФК "Підбірці" |
| - |
|
"Рух-Збірна" Репехів |
|
_ - _ |
|
|
|
|
|
|
ФСК "Вугільник" Гірник |
| - |
|
ФК "Мостиська-2" |
|
_ - _ |
|
|
|
|
|
|
"Сокіл" Сокільники |
| - |
|
"Юність" Верхня/Нижня Білка |
|
_ - _ |
|
|
|
|
|
|
"Радехівщина ОТГ" |
| - |
|
ФК "Малехів" |
|
_ - _ |
|
|
|
|
|
|
"Енергетик" Добротвір |
| - |
|
ФК "Яричів" Новий Яричів |
|
_ - _ |
|
|
|
|
|
|
ФК "Дубляни" |
| - |
|
ФК "Буг" Буськ |
|
_ - _ |
|
|
|
|
|
|
ФК "Ватра" Пикуловичі |
| - |
|
"Сокіл" Борщовичі |
|
_ - _ |
|
|
|
|
|
|
"Сокіл" Никонковичі |
| - |
|
ФК "Легіон" Стільсько |
|
_ - _ |
|
|
|
15-06-2024
|
|
|
|
ФК "Ямпіль" |
| - |
|
"Карпати-Кам'янка-2" Кам'янка-Бузька |
|
_ - _ |
|
|
|
01-06-2024
|
|
|
|
ФК "Легіон" Стільсько |
| - |
|
ФК "Стрілків" |
|
_ - _ |
|
|
|
02-06-2024
|
|
|
|
"Юність" Верхня/Нижня Білка |
| - |
|
"Радехівщина ОТГ" |
|
_ - _ |
|
|
|
|
|
|
ФК "Мостиська-2" |
| - |
|
"Сокіл" Сокільники |
|
_ - _ |
|
|
|
|
|
|
"Рух-Збірна" Репехів |
| - |
|
ФСК "Вугільник" Гірник |
|
_ - _ |
|
|
|
|
|
|
ФК "Універ" |
| - |
|
ФК "Підбірці" |
|
_ - _ |
|
|
|
|
|
|
"Карпати-Кам'янка-2" Кам'янка-Бузька |
| - |
|
ФК "Ватра" Пикуловичі |
|
_ - _ |
|
|
|
|
|
|
ФК "Буг" Буськ |
| - |
|
ФК "Ямпіль" |
|
_ - _ |
|
|
|
|
|
|
ФК "Яричів" Новий Яричів |
| - |
|
ФК "Дубляни" |
|
_ - _ |
|
|
|
|
|
|
ФК "Лопатин" |
| - |
|
"Енергетик" Добротвір |
|
_ - _ |
|
|
|
|
|
|
"Дністер" Кам'яне |
| - |
|
"Сокіл" Никонковичі |
|
_ - _ |
|
|
|
|
|
|
"Стріла" Підгородище |
| - |
|
ФК "Гончари" |
|
_ - _ |
|
|
|
|
|
|
"Камула" Романів |
| - |
|
ФК "Зоря" Трускавець |
|
_ - _ |
|
|
|
21-04-2024
|
|
14:00
|
|
"Юність" Верхня/Нижня Білка |
| - |
|
ФК "Малехів" |
|
2 - 3 |
|
|
|
| 26' | Р. Поломаний |
| 55' | Р. Поломаний |
| | 12' | М. Горошко |
| 71' | П. Урущак |
| 80' | М. Горошко |
| |
|
08-06-2024
|
|
|
|
ФСК "Вугільник" Гірник |
| - |
|
ФК "Універ" |
|
_ - _ |
|
|
|
|
|
|
"Сокіл" Сокільники |
| - |
|
"Рух-Збірна" Репехів |
|
_ - _ |
|
|
|
|
|
|
"Радехівщина ОТГ" |
| - |
|
ФК "Мостиська-2" |
|
_ - _ |
|
|
|
|
|
|
"Сокіл" Борщовичі |
| - |
|
"Карпати-Кам'янка-2" Кам'янка-Бузька |
|
_ - _ |
|
|
|
|
|
|
ФК "Стрілків" |
| - |
|
ФК "Зоря" Трускавець |
|
_ - _ |
|
|
|
09-06-2024
|
|
|
|
ФК "Дубляни" |
| - |
|
ФК "Лопатин" |
|
_ - _ |
|
|
|
|
|
|
ФК "Ямпіль" |
| - |
|
ФК "Яричів" Новий Яричів |
|
_ - _ |
|
|
|
|
|
|
ФК "Ватра" Пикуловичі |
| - |
|
ФК "Буг" Буськ |
|
_ - _ |
|
|
|
|
|
|
ФК "Гончари" |
| - |
|
"Камула" Романів |
|
_ - _ |
|
|
|
|
|
|
"Сокіл" Никонковичі |
| - |
|
"Стріла" Підгородище |
|
_ - _ |
|
|
|
|
|
|
ФК "Легіон" Стільсько |
| - |
|
"Дністер" Кам'яне |
|
_ - _ |
|
|
|
15-06-2024
|
|
|
|
"Дністер" Кам'яне |
| - |
|
ФК "Стрілків" |
|
_ - _ |
|
|
|
16-06-2024
|
|
|
|
"Стріла" Підгородище |
| - |
|
ФК "Легіон" Стільсько |
|
_ - _ |
|
|
|
|
|
|
"Камула" Романів |
| - |
|
"Сокіл" Никонковичі |
|
_ - _ |
|
|
|
|
|
|
ФК "Зоря" Трускавець |
| - |
|
ФК "Гончари" |
|
_ - _ |
|
|
|
|
|
|
ФК "Мостиська-2" |
| - |
|
ФК "Малехів" |
|
_ - _ |
|
|
|
|
|
|
"Рух-Збірна" Репехів |
| - |
|
"Радехівщина ОТГ" |
|
_ - _ |
|
|
|
|
|
|
ФК "Універ" |
| - |
|
"Сокіл" Сокільники |
|
_ - _ |
|
|
|
|
|
|
ФК "Підбірці" |
| - |
|
ФСК "Вугільник" Гірник |
|
_ - _ |
|
|
|
23-06-2024
|
|
|
|
"Сокіл" Борщовичі |
| - |
|
ФК "Буг" Буськ |
|
_ - _ |
|
|
|
|
|
|
ФК "Яричів" Новий Яричів |
| - |
|
ФК "Ватра" Пикуловичі |
|
_ - _ |
|
|
|
|
|
|
ФК "Лопатин" |
| - |
|
ФК "Ямпіль" |
|
_ - _ |
|
|
|
|
|
|
"Енергетик" Добротвір |
| - |
|
ФК "Дубляни" |
|
_ - _ |
|
|
|
19-05-2024
|
|
13:00
|
|
"Радехівщина ОТГ" |
| - |
|
ФК "Універ" |
|
3 - 2 |
|
|
|
30-06-2024
|
|
|
|
"Сокіл" Борщовичі |
| - |
|
ФК "Яричів" Новий Яричів |
|
_ - _ |
|
|
|
|
|
|
ФК "Ямпіль" |
| - |
|
"Енергетик" Добротвір |
|
_ - _ |
|
|
|
|
|
|
ФК "Ватра" Пикуловичі |
| - |
|
ФК "Лопатин" |
|
_ - _ |
|
|
|
|
|
|
"Карпати-Кам'янка-2" Кам'янка-Бузька |
| - |
|
ФК "Буг" Буськ |
|
_ - _ |
|
|
|
|
|
|
"Сокіл" Сокільники |
| - |
|
ФК "Підбірці" |
|
_ - _ |
|
|
|
|
|
|
ФК "Малехів" |
| - |
|
"Рух-Збірна" Репехів |
|
_ - _ |
|
|
|
|
|
|
"Юність" Верхня/Нижня Білка |
| - |
|
ФК "Мостиська-2" |
|
_ - _ |
|
|
|
21-04-2024
|
|
13:00
|
|
"Енергетик" Добротвір |
| - |
|
ФК "Ватра" Пикуловичі |
|
0 - 1 |
|
|
|
| | 66' | О. Заставний |
| |
|
07-07-2024
|
|
|
|
ФК "Яричів" Новий Яричів |
| - |
|
"Карпати-Кам'янка-2" Кам'янка-Бузька |
|
_ - _ |
|
|
|
|
|
|
ФК "Лопатин" |
| - |
|
"Сокіл" Борщовичі |
|
_ - _ |
|
|
|
|
|
|
ФК "Дубляни" |
| - |
|
ФК "Ямпіль" |
|
_ - _ |
|
|
|
|
|
|
"Рух-Збірна" Репехів |
| - |
|
"Юність" Верхня/Нижня Білка |
|
_ - _ |
|
|
|
|
|
|
ФК "Універ" |
| - |
|
ФК "Малехів" |
|
_ - _ |
|
|
|
|
|
|
ФК "Підбірці" |
| - |
|
"Радехівщина ОТГ" |
|
_ - _ |
|
|
|
|
|
|
ФСК "Вугільник" Гірник |
| - |
|
"Сокіл" Сокільники |
|
_ - _ |
|
|
|