Головна
Вища ліга
Календар
Події
Турнірна таблиця
Тільки календар
Команди
Матриця
Перша ліга
Календар
Події
Тільки календар
Кубки
Кубок Весни
Кубок Незалежності
Кубок Героїв
Область
Меморіал Юста
Таблиці
Кубок Мікльоша
Кубок Весни
Прем'єр-ліга
Перша ліга
Друга ліга
Третя ліга
Друга/третя ліга
Бомбардири
Кубок області
Футзал
Вища ліга
Перша ліга
Кубок
Шахти
Шахтарів-героїв
Табло результатів
Сьогодні
1 ліга Л/о
М
Команда
І
О
1
Городок
3
6
2
ДТ Сокаль
2
6
3
Олесько
3
5
4
Березів
3
5
4
Жовква
3
5
6
"Богун"
2
3
7
Н.Розділ
2
3
8
Чорнушовичі
3
3
9
Братковичі
3
1
9
Жидачів
3
1
11
Шахтар Ч
1
0
Показати повну таблицю
3 ліга Л/о, гр. 1
М
Команда
І
О
1
Дубляни-ФК
1
3
2
Борщовичі
1
3
3
Пикуловичі
2
3
4
Лопатин
1
1
5
Кам'янка-2
1
1
6
Качурівка
0
0
6
Ямпіль
0
0
6
Н.Яричів
0
0
9
Добротвір
2
0
Показати повну таблицю
3 ліга Л/о, гр. 2
М
Команда
І
О
1
Репехів
2
6
2
Малехів
2
6
3
Білка
2
3
4
Радехів
0
0
4
Сокільники
0
0
4
Гірник
0
0
7
Підбірці
1
0
8
Мостиська-2
1
0
9
Універ
2
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 1
М
Команда
І
РМ
О
1
В.Мости
2
1
4
2
Боянець
2
1
4
3
Пристань
2
-2
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 2
М
Команда
І
РМ
О
1
Карів
3
5
9
2
Хлівчани
3
3
6
3
Домашів
3
-1
3
4
Діброва
3
-7
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 3
М
Команда
І
РМ
О
1
Тартаків
3
1
6
2
Фусів/Торки
3
2
6
3
Горбків
3
0
4
4
Свитазів
3
-3
1
Показати повну таблицю
Весни, гр. 4
М
Команда
І
О
1
Павлів
3
7
2
Тетевчиці
3
6
3
Бабичі
3
4
4
Станин
3
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 5
М
Команда
І
РМ
О
1
Сілець
2
1
4
2
Соснівка
2
0
3
3
Межиріччя
2
-1
1
Показати повну таблицю
Весни, гр. 6
М
Команда
І
РМ
О
1
Гірник
3
16
9
2
Жвирка
3
4
6
3
Жужеляни
3
-1
3
4
Добрячин
3
-19
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 7
М
Команда
І
РМ
О
1
Яструбичі
2
5
6
2
Волсвин
2
1
3
3
Гірник-2
2
-6
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 8
М
Команда
І
РМ
О
1
Березівка
2
4
3
2
Барилів
2
-1
3
3
Миколаїв
2
-3
3
Показати повну таблицю
Вища ліга, бомбардири
Гол
М
Гравець
Команда
1
Божик О.
ВМос
22
2
Шокало Т.
Прис
14
3
Лозовий А.
Сілц
11
-
Діденко М.
Гірн
11
-
Крупник В.
Тетв
11
Повна таблиця
Суддя Степан Чоп - Вища ліга 2019
Особиста інформація
Прізвище:
Степан Чоп
Позиція:
Головний суддя
Матчі
Матчі
Неділя, 23.06.2019
ФСК "Рата" Великі Мости
2
-
3
СК "Воля" Поториця
Неділя, 07.07.2019
СК "Воля" Поториця
1
-
1
СК "Свитазів"
Неділя, 07.07.2019
СК "Легенда" Сілець
3
-
0
ФСК "Вугільник" Гірник
Неділя, 14.07.2019
ФСК "Рата" Великі Мости
2
-
4
СК "Легенда" Сілець
Неділя, 21.07.2019
СК "Легенда" Сілець
9
-
0
ФК "Прибужжя" Яструбичі
Неділя, 04.08.2019
ФСК "Рата" Великі Мости
1
-
0
СК "Свитазів"
Неділя, 08.09.2019
СК "Легенда" Сілець
4
-
0
СК "Свитазів"
Неділя, 13.10.2019
ФК "Прибужжя" Яструбичі
0
-
5
СК "Легенда" Сілець
Кар'єра судді
Ліга
Сезон
Позиція
Кубок Героїв 2023
2023
Головний суддя
Кубок Незалежності Червоноградського району 2021
2021
Головний суддя
Кубок Незалежності Червоноградського району 2023
2023
Головний суддя
Суперкубок Червоноградського району 2023
2023
Головний суддя
Перша ліга 2023
2023
Головний суддя
Друга ліга Львівщини 2021
2021
Головний суддя
Друга ліга Львівщини 2023
2023
Головний суддя
Друга/Третя ліга Львівщини 2023
2023
Головний суддя
Кубок Весна-2023
2023
Головний суддя
Кубок Золота осінь Львівщини 2023
2023
Головний суддя
Кубок Карло Мікльоша 2023
2023
Головний суддя
Меморіал Ернеста Юста 2021
2021
Головний суддя
Меморіал Ернеста Юста 2023
2023
Головний суддя
Перша ліга Львівщини 2021
2021
Головний суддя
Перша ліга Львівщини 2023
2023
Головний суддя
Перша ліга Львівщини. Сезон-2023
2023
Головний суддя
Третя ліга Львівщини
2021
Головний суддя
Третя ліга Львівщини 2023
2023
Головний суддя
Вища ліга 2023
2023
Головний суддя
Чемпіонат Червоноградського району
2021
Головний суддя
Суперкубок Радехівської ОТГ 23
2023
Головний суддя
Друга ліга 2020
2020
Головний суддя
Перша ліга (попередній етап) 2020
2020
Головний суддя
Перша ліга 2020
2020
Головний суддя
Третя ліга 2020
2020
Головний суддя
Вища ліга 2020
2020
Головний суддя
Друга ліга Львівщини 2020
2020
Головний суддя
Кубок Весни В. Якубовського 2020
2020
Судді
Кубок "Золота осінь" 2019
2019
Головний суддя
Кубок Незалежності 2019
2019
Головний суддя
Суперкубок 2019
2019
Головний суддя
Перша ліга 2019
2019
Головний суддя
Вища ліга 2019
2019
Головний суддя
Юнаки 2019
2019
Головний суддя
Кубок Незалежності Червоноградського району 2022
2022
Головний суддя
Суперкубок Червоноградського району 2022
2022
Головний суддя
Друга ліга Львівщини 2022
2022
Головний суддя
Друга/Третя ліга Львівщини 2022
2022
Головний суддя
Кубок Золотої осені 2022
2022
Головний суддя
Меморіал Ернеста Юста 2022
2022
Головний суддя
Перша ліга Львівщини - фінал 2022
2022
Головний суддя
Перша ліга Львівщини 2022
2022
Головний суддя
Третя ліга Львівщини 2022
2022
Головний суддя
Вища ліга 2022
2022
Головний суддя
Друга ліга Львівщини 2024
2024
Головний суддя
Кубок Весни Львівщини 2024
2024
Головний суддя
Кубок Карло Мікльоша 2024
2024
Головний суддя
Меморіал Ернеста Юста 2024
2024
Головний суддя
Перша ліга Львівщини 2024
2024
Головний суддя
Третя ліга Львівщини 2024
2024
Головний суддя
Головна
Вища ліга
Календар
Події
Турнірна таблиця
Тільки календар
Команди
Матриця
Перша ліга
Календар
Події
Тільки календар
Кубки
Кубок Весни
Кубок Незалежності
Кубок Героїв
Область
Меморіал Юста
Таблиці
Кубок Мікльоша
Кубок Весни
Прем'єр-ліга
Перша ліга
Друга ліга
Третя ліга
Друга/третя ліга
Бомбардири
Кубок області
Футзал
Вища ліга
Перша ліга
Кубок
Шахти
Шахтарів-героїв
Табло результатів
Сьогодні