Головна
Вища ліга
Календар
Події
Турнірна таблиця
Тільки календар
Команди
Матриця
Група А
Група Б
Перша ліга
Календар
Події
Група А
Група Б
Тільки календар
Кубки
Кубок Весни
Кубок Незалежності
Кубок Героїв
Область
Меморіал Юста
Таблиці
Кубок Мікльоша
Кубок Весни
Прем'єр-ліга
Перша ліга
Друга ліга
Третя ліга
Друга/третя ліга
Бомбардири
Кубок області
Футзал
Вища ліга
Перша ліга
Кубок
Табло результатів
Сьогодні
Вища ліга, гр. А
М
Команда
І
РМ
О
1
Пристань/Бутини
2
2
6
2
Боянець
2
2
6
3
Соснівка
2
5
3
4
В.Мости
2
3
3
5
Сілець
1
2
3
6
Хлівчани
2
-3
0
7
Карів
1
-4
0
8
Гірник
2
-7
0
Показати повну таблицю
Вища ліга, гр. Б
М
Команда
І
РМ
О
1
Жвирка
2
6
6
2
Станин
2
2
6
3
Тартаків
2
3
3
4
Павлів
2
1
3
5
Жужеляни
1
-1
0
6
Яструбичі
1
-3
0
7
Фусів/Торки
2
-8
0
Показати повну таблицю
Перша ліга, гр. А
М
Команда
І
РМ
О
1
Горбків
2
2
6
2
Домашів
2
10
3
3
Волсвин
2
1
3
4
Свитазів
1
-2
0
5
Добрячин
1
-11
0
Показати повну таблицю
Перша ліга, гр. Б
М
Команда
І
О
1
Барилів
2
6
2
Немилів
1
1
2
Сабанівка
1
1
4
Стоянів
2
1
5
Йосипівка
2
1
Показати повну таблицю
1 ліга Л/о
М
Команда
І
О
1
Олесько
7
15
2
ДТ Сокаль
7
14
3
Городок
6
13
4
Жовква
6
10
5
"Богун"
6
8
6
Жидачів
7
8
7
Н.Розділ
6
7
8
Чорнушовичі
6
7
9
Березів
7
6
10
Шахтар Ч
6
5
11
Братковичі
6
1
Показати повну таблицю
3 ліга Л/о, гр. 1
М
Команда
І
О
1
Дубляни-ФК
5
11
2
Кам'янка-2
4
8
3
Лопатин
4
7
4
Борщовичі
4
6
5
Пикуловичі
5
6
6
Добротвір
6
6
7
Буськ
4
5
8
Ямпіль
3
4
9
Н.Яричів
3
0
Показати повну таблицю
3 ліга Л/о, гр. 2
М
Команда
І
О
1
Малехів
5
15
2
Білка
6
13
3
Репехів
4
9
4
Мостиська-2
4
7
5
Радехів
4
6
6
Підбірці
5
4
7
Універ
4
3
8
Сокільники
4
1
9
Гірник
4
0
Показати повну таблицю
Вища ліга, бомбардири
Гол
М
Гравець
Команда
1
Божик О.
ВМос
4
2
Гудко І.
Жвир
3
-
Оринчак П.
Павл
3
-
Кріль В.
Жвир
3
5
Дикий Р.
Сосн
2
Повна таблиця
Суперники - ФК "Ера" Соснівка - Кубок Весни 2024
Суперники
Матчі
Пер.
Ніч.
Пор.
Голи
ФСК "Вугільник" Гірник
10
5
1
4
33 - 21
СК "Легенда" Сілець
6
3
0
3
15 - 13
СК "Свитазів"
5
3
1
1
20 - 12
СК "Воля" Поториця
5
3
0
2
12 - 5
ФК "Прибужжя" Яструбичі
4
3
0
1
10 - 7
ФСК "Тартаків"
3
3
0
0
14 - 4
ФК "Діброва"
3
3
0
0
7 - 4
МФК "Старе місто" Червоноград
3
1
0
2
13 - 10
ФК "Geramoto" Жужеляни
3
1
1
1
8 - 9
ФСК "Межиріччя"
3
1
0
2
5 - 13
ФСК "Рата" Великі Мости
3
1
0
2
4 - 6
ФК "Ватра" Добрячин
2
2
0
0
19 - 2
"Західний Буг" Павлів
2
2
0
0
6 - 0
"Рух-Збірна" Репехів
2
2
0
0
5 - 0
СК "Хоробрів"
2
1
0
1
8 - 6
"Юність-2" Верхня Білка
2
1
0
1
6 - 7
ФК "Лопатин"
2
1
0
1
6 - 4
"Січ" Заболотці
2
1
0
1
4 - 5
ФК "Шахтар" Червоноград
2
1
0
1
4 - 2
ФК "Давидів"
2
1
0
1
3 - 6
СФК "Муроване"
2
0
1
1
4 - 10
"Датський текстиль" Сокаль
2
0
0
2
3 - 9
ФК "Промінь" Тетевчиці
2
0
1
1
3 - 5
"Галичина" Великий Дорошів
2
0
0
2
2 - 10
"Тандем" Жовтанці
2
0
0
2
2 - 10
ДЮСШ -2"Шахтар" Червоноград
1
1
0
0
14 - 1
"Cop Team" Червоноград
1
1
0
0
13 - 2
"Євро Балкон" Волсвин
1
1
0
0
13 - 3
ФСК "Вугільник-2" Гірник
1
1
0
0
13 - 3
"Футзал Юніор" Червоноград
1
1
0
0
12 - 1
ФК "Жужеляни"
1
1
0
0
12 - 1
ФСК "Волинь-1" Шпиколоси
1
1
0
0
9 - 0
ФСК "Вугільник" Гірник (Ю-30)
1
1
0
0
8 - 3
ФСК "Стенятин"
1
1
0
0
8 - 3
ФК "Фусів"
1
1
0
0
7 - 0
"ІКЕА" Нововолинськ
1
1
0
0
6 - 2
"Датський текстиль-2" Сокаль
1
1
0
0
6 - 0
ФК "Белз"
1
1
0
0
6 - 1
МФК "Дружба" Сокаль/Волсвин
1
1
0
0
5 - 4
ФК "Волсвин"
1
1
0
0
1 - 0
МФК "Колеги-2" Павлів
1
0
1
0
3 - 3
ФСК "Буг" Жвирка
1
0
0
1
2 - 5
ФК "Галич-Фортуна" Бендюга
1
0
1
0
1 - 1
"Сокіл" Сокаль
1
0
0
1
0 - 4
ФК "Боянець"
1
0
0
1
0 - 1
ФК "Вікторія" Волсвин
1
0
0
1
0 - 1
ФСК "Межиріччя-2"
1
0
0
1
0 - 2
Головна
Вища ліга
Календар
Події
Турнірна таблиця
Тільки календар
Команди
Матриця
Група А
Група Б
Перша ліга
Календар
Події
Група А
Група Б
Тільки календар
Кубки
Кубок Весни
Кубок Незалежності
Кубок Героїв
Область
Меморіал Юста
Таблиці
Кубок Мікльоша
Кубок Весни
Прем'єр-ліга
Перша ліга
Друга ліга
Третя ліга
Друга/третя ліга
Бомбардири
Кубок області
Футзал
Вища ліга
Перша ліга
Кубок
Табло результатів
Сьогодні