31-03-2024
|
|
|
|
ФК "Слава" Фусів/Торки |
| - |
|
СК "Свитазів" |
|
_ - _ |
|
|
|
|
|
|
ФК "Воля" Горбків |
| - |
|
ФСК "Тартаків" |
|
_ - _ |
|
|
|
|
|
|
ФК "Пристань" |
| - |
|
ФК "Боянець" |
|
_ - _ |
|
|
|
|
|
|
ФК "Ватра" Добрячин |
| - |
|
ФК "Geramoto" Жужеляни |
|
_ - _ |
|
|
|
|
|
|
ФСК "Буг" Жвирка |
| - |
|
ФСК "Вугільник" Гірник |
|
_ - _ |
|
|
|
|
12:00
|
|
ФК "Хуторок" Станин |
| - |
|
ФК "Бабичі" |
|
_ - _ |
|
|
|
|
13:00
|
|
ФК "Карів" |
| - |
|
ФК "Сокіл" Хлівчани |
|
_ - _ |
|
|
|
|
13:00
|
|
СК "Легенда" Сілець |
| - |
|
ФСК "Межиріччя" |
|
_ - _ |
|
|
|
|
14:00
|
|
ФК "Барилів" |
| - |
|
ФК "Єдність" Березівка |
|
_ - _ |
|
|
|
|
15:30
|
|
ФСК "Домашів" |
| - |
|
ФК "Діброва" |
|
_ - _ |
|
|
|
|
15:30
|
|
ФСК "Вугільник-2" Гірник |
| - |
|
ФК "Прибужжя" Яструбичі |
|
_ - _ |
|
|
|
|
17:00
|
|
ФК "Промінь" Тетевчиці |
| - |
|
ФК "Павлів" |
|
_ - _ |
|
|
|
07-04-2024
|
|
|
|
ФК "Діброва" |
| - |
|
ФК "Карів" |
|
_ - _ |
|
|
|
|
|
|
ФСК "Тартаків" |
| - |
|
ФК "Слава" Фусів/Торки |
|
_ - _ |
|
|
|
|
|
|
СК "Свитазів" |
| - |
|
ФК "Воля" Горбків |
|
_ - _ |
|
|
|
|
|
|
ФК "Хуторок" Станин |
| - |
|
ФК "Промінь" Тетевчиці |
|
_ - _ |
|
|
|
|
|
|
ФК "Павлів" |
| - |
|
ФК "Бабичі" |
|
_ - _ |
|
|
|
|
|
|
ФСК "Вугільник" Гірник |
| - |
|
ФК "Ватра" Добрячин |
|
_ - _ |
|
|
|
|
|
|
ФК "Geramoto" Жужеляни |
| - |
|
ФСК "Буг" Жвирка |
|
_ - _ |
|
|
|
|
|
|
ФСК "Рата" Великі Мости |
| - |
|
ФК "Пристань" |
|
_ - _ |
|
|
|
|
|
|
ФК "Миколаїв" |
| - |
|
ФК "Барилів" |
|
_ - _ |
|
|
|
|
|
|
ФК "Волсвин" |
| - |
|
ФСК "Вугільник-2" Гірник |
|
_ - _ |
|
|
|
|
|
|
ФК "Ера" Соснівка |
| - |
|
СК "Легенда" Сілець |
|
_ - _ |
|
|
|
|
|
|
ФК "Сокіл" Хлівчани |
| - |
|
ФСК "Домашів" |
|
_ - _ |
|
|
|
14-04-2024
|
|
|
|
ФСК "Межиріччя" |
| - |
|
ФК "Ера" Соснівка |
|
_ - _ |
|
|
|
|
|
|
ФК "Прибужжя" Яструбичі |
| - |
|
ФК "Волсвин" |
|
_ - _ |
|
|
|
|
|
|
ФСК "Домашів" |
| - |
|
ФК "Карів" |
|
_ - _ |
|
|
|
|
|
|
ФК "Сокіл" Хлівчани |
| - |
|
ФК "Діброва" |
|
_ - _ |
|
|
|
|
|
|
ФК "Слава" Фусів/Торки |
| - |
|
ФК "Воля" Горбків |
|
_ - _ |
|
|
|
|
|
|
ФСК "Тартаків" |
| - |
|
СК "Свитазів" |
|
_ - _ |
|
|
|
|
|
|
ФК "Промінь" Тетевчиці |
| - |
|
ФК "Бабичі" |
|
_ - _ |
|
|
|
|
|
|
ФК "Хуторок" Станин |
| - |
|
ФК "Павлів" |
|
_ - _ |
|
|
|
|
|
|
ФК "Ватра" Добрячин |
| - |
|
ФСК "Буг" Жвирка |
|
_ - _ |
|
|
|
|
|
|
ФСК "Вугільник" Гірник |
| - |
|
ФК "Geramoto" Жужеляни |
|
_ - _ |
|
|
|
|
|
|
ФК "Боянець" |
| - |
|
ФСК "Рата" Великі Мости |
|
_ - _ |
|
|
|
|
|
|
ФК "Єдність" Березівка |
| - |
|
ФК "Миколаїв" |
|
_ - _ |
|
|
|