Головна
Вища ліга
Календар
Події
Турнірна таблиця
Тільки календар
Команди
Матриця
Група А
Група Б
Перша ліга
Календар
Події
Група А
Група Б
Тільки календар
Кубки
Кубок Весни
Кубок Незалежності
Кубок Героїв
Область
Прем'єр-ліга
Перша ліга
Друга ліга
Третя ліга
Юніори
Кубок області
Футзал
Вища ліга
Перша ліга
Кубок
Табло результатів
Сьогодні
Вища ліга, гр. А
М
Команда
І
РМ
О
1
Боянець
3
6
9
2
В.Мости
3
6
6
3
Пристань/Бутини
3
-2
6
4
Сілець
2
2
4
5
Карів
2
-3
3
6
Соснівка
3
4
3
7
Гірник
3
-7
1
8
Хлівчани
3
-6
0
Показати повну таблицю
Вища ліга, гр. Б
М
Команда
І
РМ
О
1
Жвирка
3
9
9
2
Станин
3
7
9
3
Павлів
2
0
3
4
Тартаків
3
1
3
5
Жужеляни
2
-4
0
6
Фусів/Торки
3
-13
0
Показати повну таблицю
Перша ліга, гр. А
М
Команда
І
РМ
О
1
Горбків
2
2
6
2
Домашів
3
14
6
3
Волсвин
3
-3
3
4
Свитазів
2
6
3
5
Добрячин
2
-19
0
Показати повну таблицю
Перша ліга, гр. Б
М
Команда
І
О
1
Барилів
3
9
2
Йосипівка
3
4
3
Стоянів
2
1
4
Немилів
2
1
5
Сабанівка
2
1
Показати повну таблицю
1 ліга Л/о
М
Команда
І
О
1
ДТ Сокаль
8
17
2
Городок
7
16
3
Олесько
7
15
4
Жовква
7
10
5
Чорнушовичі
7
10
6
Жидачів
8
9
7
"Богун"
7
8
8
Шахтар Ч
7
8
9
Н.Розділ
7
7
10
Березів
8
6
11
Братковичі
7
2
Показати повну таблицю
3 ліга Л/о, гр. 1
М
Команда
І
О
1
Дубляни-ФК
6
14
2
Кам'янка-2
5
11
3
Пикуловичі
6
9
4
Ямпіль
4
7
5
Лопатин
5
7
6
Борщовичі
5
6
7
Добротвір
6
6
8
Буськ
5
5
9
Н.Яричів
4
0
Показати повну таблицю
3 ліга Л/о, гр. 2
М
Команда
І
О
1
Малехів
5
15
2
Білка
6
13
3
Репехів
5
9
4
Мостиська-2
4
7
5
Радехів
4
6
6
Підбірці
5
4
7
Сокільники
5
4
8
Гірник
5
3
9
Універ
5
3
Показати повну таблицю
Вища ліга, бомбардири
Гол
М
Гравець
Команда
1
Божик О.
ВМос
5
2
Гудко І.
Жвир
4
-
Оринчак П.
Павл
4
-
Кріль В.
Жвир
4
5
Дикий Р.
Сосн
3
Повна таблиця
Події - Гол - Чемпіонат району з футзалу 2019
Місце
Гравець
Команда
Гол
1
Богдан Пстрий
ФК "Ера" Соснівка
18
2
Юрій Яструб
ФК "Прибужжя" Яструбичі
16
3
Назар Буй
"Датський текстиль" Сокаль
13
-
Олег Коваленко
"Датський текстиль" Сокаль
13
-
Назарій Муха
СК "Воля" Поториця
13
6
Назар Дідух
СК "Вол-Ком" Волиця
12
-
Руслан Махмер
ФК "Фусів"
12
8
Богдан Білюк
СК "Воля" Поториця
11
9
Тарас Іванчина
СК "Вол-Ком" Волиця
9
-
Максим Дроботій
СК "Легенда" Сілець
9
-
Андрій Поліщук
ФК "Вікторія" Волсвин
9
12
Олег Жабін
"Датський текстиль" Сокаль
8
-
Юрій Масюк
СК "Вол-Ком" Волиця
8
-
Григорій Романчук
ФК "Прибужжя" Яструбичі
8
-
Володимир Кінах
ФСК "Межиріччя-2"
8
-
Андрій Устрицький
МФК "Старе місто" Червоноград
8
17
Олексій Панченко
ФСК "Вугільник" Гірник
7
-
Євген Турко
ФК "Ера" Соснівка
7
-
Вадим Тимосевич
ФК "Вікторія" Волсвин
7
-
Олег Галянт
СК "Легенда" Сілець
7
1
2
3
4
5
6
7
Наступна
Кінець
Сторінка 1 із 7
Головна
Вища ліга
Календар
Події
Турнірна таблиця
Тільки календар
Команди
Матриця
Група А
Група Б
Перша ліга
Календар
Події
Група А
Група Б
Тільки календар
Кубки
Кубок Весни
Кубок Незалежності
Кубок Героїв
Область
Прем'єр-ліга
Перша ліга
Друга ліга
Третя ліга
Юніори
Кубок області
Футзал
Вища ліга
Перша ліга
Кубок
Табло результатів
Сьогодні