Головна
Вища ліга
Календар
Події
Турнірна таблиця
Тільки календар
Команди
Матриця
Перша ліга
Календар
Події
Тільки календар
Кубки
Кубок Незалежності
Кубок Героїв
Область
Меморіал Юста
Таблиці
Кубок Мікльоша
Кубок Весни
Прем'єр-ліга
Перша ліга
Друга ліга
Третя ліга
Друга/третя ліга
Бомбардири
Кубок області
Футзал
Вища ліга
Перша ліга
Кубок
Шахти
Шахтарів-героїв
Табло результатів
Сьогодні
Шахтарів-героїв
М
Команда
І
О
1
Степова
5
15
2
Червоноградська
5
9
3
Відродження
5
7
4
Межирічанська
5
4
5
Лісова
5
4
6
Сокаль
5
4
Показати повну таблицю
Весни, гр. 2
М
Команда
І
РМ
О
1
Лопатин
2
4
6
2
Радехів
2
-1
3
3
Гірник
2
-3
0
Показати повну таблицю
Весни, гр. 3
М
Команда
І
РМ
О
1
Гончарівка
2
0
3
2
Сулимів
2
0
3
3
Качурівка
2
0
3
Показати повну таблицю
Вища ліга, бомбардири
Гол
М
Гравець
Команда
1
Божик О.
ВМос
22
2
Шокало Т.
Прис
14
3
Лозовий А.
Сілц
11
-
Діденко М.
Гірн
11
-
Крупник В.
Тетв
11
Повна таблиця
Календар
Таблиця
Бомбардири
Суддя Андрій Гірковий - Третя ліга Львівщини
Особиста інформація
Прізвище:
Андрій Гірковий
Позиція:
Асистент
Матчі
Матчі
Неділя, 09.05.2021
"Рух-Збірна" Репехів
2
-
2
"Тандем" Жовтанці
Неділя, 06.06.2021
"Захід" Солонка
1
-
4
"Арсенал" Бучали
Субота, 12.06.2021
"Камула" Романів
5
-
3
"Сокіл" Суховоля
Неділя, 13.06.2021
"Турбо" Березів
3
-
4
"Прикарпаття" Н.Стрілища
Неділя, 20.06.2021
"Скала" Вільховець
2
-
0
"Захід" Солонка
Понеділок, 28.06.2021
"Камула" Романів
0
-
3
"Захід" Солонка
Понеділок, 12.07.2021
ФК "Щирець"
2
-
1
"Захід" Солонка
Субота, 14.08.2021
"Рух-Збірна" Репехів
2
-
3
"Юність-2" Верхня Білка
Субота, 21.08.2021
"Захід" Бібрка
6
-
2
"Турбо" Березів
Неділя, 22.08.2021
"Захід" Солонка
2
-
3
"Сокіл" Дуліби
Вівторок, 24.08.2021
"Тандем" Жовтанці
4
-
0
"Галичина" Великий Дорошів
Неділя, 29.08.2021
"Тандем" Жовтанці
5
-
1
ФК "Ера" Соснівка
Субота, 04.09.2021
ФК "Щирець"
5
-
0
"Прикарпаття" Н.Стрілища
Неділя, 05.09.2021
"Турбо" Березів
3
-
3
СКК "Острів" Чорний Острів
Неділя, 12.09.2021
"Сокіл" Суховоля
2
-
0
"Камула" Романів
Четвер, 23.09.2021
"Захід" Солонка
2
-
4
"Скала" Вільховець
Четвер, 14.10.2021
"Рух-Збірна" Репехів
2
-
3
СФК "Муроване"
Кар'єра судді
Ліга
Сезон
Позиція
Друга ліга Львівщини 2021
2021
Асистент
Друга ліга Львівщини 2023
2023
Асистент
Друга/Третя ліга Львівщини 2023
2023
Асистент
Кубок Весна-2023
2023
Асистент
Кубок Золота осінь Львівщини 2023
2023
Асистент
Кубок Карло Мікльоша 2023
2023
Асистент
Меморіал Ернеста Юста 2023
2023
Асистент
Перша ліга Львівщини 2021
2021
Асистент
Перша ліга Львівщини 2023
2023
Асистент
Перша ліга Львівщини. Сезон-2023
2023
Асистент
Третя ліга Львівщини
2021
Асистент
Третя ліга Львівщини 2023
2023
Асистент
Друга ліга Львівщини 2022
2022
Асистент
Друга/Третя ліга Львівщини 2022
2022
Асистент
Кубок Золотої осені 2022
2022
Асистент
Меморіал Ернеста Юста 2022
2022
Асистент
Перша ліга Львівщини - фінал 2022
2022
Асистент
Перша ліга Львівщини 2022
2022
Асистент
Третя ліга Львівщини 2022
2022
Асистент
Кубок Весни Львівщини 2024
2024
Асистент
Кубок Карло Мікльоша 2024
2024
Асистент
Меморіал Ернеста Юста 2024
2024
Асистент
Перша ліга Львівщини 2024
2024
Асистент
Скопійовано Меморіал Ернеста Юста 2024
2024
Асистент
Головна
Вища ліга
Календар
Події
Турнірна таблиця
Тільки календар
Команди
Матриця
Перша ліга
Календар
Події
Тільки календар
Кубки
Кубок Незалежності
Кубок Героїв
Область
Меморіал Юста
Таблиці
Кубок Мікльоша
Кубок Весни
Прем'єр-ліга
Перша ліга
Друга ліга
Третя ліга
Друга/третя ліга
Бомбардири
Кубок області
Футзал
Вища ліга
Перша ліга
Кубок
Шахти
Шахтарів-героїв
Табло результатів
Сьогодні