Червоноград, міні-футбол

М Команда І РМ О
1 Волиця 2 3 6
2 Агро-Інвест 2 3 4
3 Юніор-40 2 2 4
4 Старе місто 2 3 3
5 Жужеляни 2 2 3
6 Чікаго 2 0 3
7 Гірник 2 -1 3
8 Межиріччя 2 -1 1
9 Юніор-16 2 -6 1
10 Добрячин 2 -5 0

ПЛЛ

М Команда І О
1 Білка 24 64
2 Миколаїв 24 58
3 Підмонастир 24 55
4 Куликів 24 47
5 Стрий 24 42
6 Торчиновичі 24 41
7 Відники 24 28
8 Дрогобич 24 26
9 Погонь 24 22
10 Корміл 24 21
11 Рух-2 24 18
12 Самбір 24 17
13 ДЮШ 24 10

1 ліга, гр. А

М Команда І О
1 Яворів 18 44
2 Лео-Кераміка 18 37
3 Брюховичі 18 34
4 Червоноград 18 25
5 Новояворівськ 18 24
6 Кам'янка 18 21
7 "Богун" 18 20
8 Винники 18 20
9 Золочів 18 16
10 Н.Яричів 18 12

ПЛЛ, бомбардири

Гол
М Гравець Команда Гол
1 Балух І. Микл 22
2 Фещук М. Підм 20
3 Черепушак Ю. Стрй 15
4 Гнатів Р. Підм 13
5 Дева А. Кулк 10

Футзал

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

Відкритий чемпіонат Червоноградської ОТГ з міні-футболу 2022

М Команда І В Н П М РМ О
1 СК "Вол-Ком" Волиця 2 2 0 0 6:3 3 6
2 "Агро-Інвест" Червоноград 2 1 1 0 6:3 3 4
3 "Футзал Юніор" (Ю-40) Червоноград 2 1 1 0 6:4 2 4
4 "Старе місто" Червоноград 2 1 0 1 9:6 3 3
5 ФК "Фенікс" Жужеляни 2 1 0 1 8:6 2 3
6 "Чікаго" Червоноград 2 1 0 1 5:5 0 3
7 ФСК "Вугільник" Гірник 2 1 0 1 4:5 -1 3
8 ФСК "Межиріччя" 2 0 1 1 7:8 -1 1
9 "Футзал Юніор" (Ю-16) Червоноград 2 0 1 1 6:12 -6 1
10 ФК "Ватра" Добрячин 2 0 0 2 4:9 -5 0

 МАТЧІ





Відкритий чемпіонат Червоноградської ОТГ з міні-футболу 2022

Сб., 15.01.2022 року
1 тур

"Чікаго" Червоноград "Агро-Інвест" Червоноград 1:4

Головний суддя: Чоп Степан, Тимофієв Руслан



СК "Вол-Ком" Волиця ФСК "Межиріччя" 4:3

Головний суддя: Тимофієв Руслан, Чоп Степан



ФК "Фенікс" Жужеляни ФСК "Вугільник" Гірник 3:4

Головний суддя: Тимофієв Руслан, Чоп Степан



"Футзал Юніор" (Ю-16) Червоноград "Старе місто" Червоноград 2:8

Головний суддя: Чоп Степан, Тимофієв Руслан



"Футзал Юніор" (Ю-40) Червоноград ФК "Ватра" Добрячин 4:2

Головний суддя: Чоп Степан, Тимофієв Руслан


Нд., 16.01.2022 року
2 тур

ФСК "Вугільник" Гірник СК "Вол-Ком" Волиця 0:2

Головний суддя: Чоп Степан, Тимофієв Руслан



ФК "Ватра" Добрячин ФК "Фенікс" Жужеляни 2:5

Головний суддя: Пелех Роман, Тимофієв Руслан



"Старе місто" Червоноград "Чікаго" Червоноград 1:4

Головний суддя: Пелех Роман, Тимофієв Руслан



ФСК "Межиріччя" "Футзал Юніор" (Ю-16) Червоноград 4:4

Головний суддя: Чоп Степан, Пелех Роман



"Агро-Інвест" Червоноград "Футзал Юніор" (Ю-40) Червоноград 2:2

Головний суддя: Тимофієв Руслан, Чоп Степан


Сб., 22.01.2022 року
3 тур

СК "Вол-Ком" Волиця ФК "Фенікс" Жужеляни 13:00



"Футзал Юніор" (Ю-16) Червоноград ФСК "Вугільник" Гірник 13:00



"Чікаго" Червоноград ФСК "Межиріччя" 13:00



"Футзал Юніор" (Ю-40) Червоноград "Старе місто" Червоноград 13:00



"Агро-Інвест" Червоноград ФК "Ватра" Добрячин 13:00


Нд., 23.01.2022 року
4 тур

"Старе місто" Червоноград "Агро-Інвест" Червоноград 13:00



ФСК "Межиріччя" "Футзал Юніор" (Ю-40) Червоноград 13:00



ФСК "Вугільник" Гірник "Чікаго" Червоноград 13:00



ФК "Фенікс" Жужеляни "Футзал Юніор" (Ю-16) Червоноград 13:00



ФК "Ватра" Добрячин СК "Вол-Ком" Волиця 13:00

БОМБАРДИРИ

Гол
М Гравець Команда Гол
1 Олег Жабін "Старе місто" Червоноград 5
2 Назар Масюк ФК "Фенікс" Жужеляни 3
3 Назар Дідух СК "Вол-Ком" Волиця 2
- Василь Прихідько СК "Вол-Ком" Волиця 2
- Захар Ільчук "Футзал Юніор" (Ю-16) Червоноград 2

 

© 2021 ГС Асоціація футболу Червоноградського району