Червоноград, міні-футбол

М Команда І РМ О
1 Волиця 2 3 6
2 Агро-Інвест 2 3 4
3 Юніор-40 2 2 4
4 Старе місто 2 3 3
5 Жужеляни 2 2 3
6 Чікаго 2 0 3
7 Гірник 2 -1 3
8 Межиріччя 2 -1 1
9 Юніор-16 2 -6 1
10 Добрячин 2 -5 0

ПЛЛ

М Команда І О
1 Білка 24 64
2 Миколаїв 24 58
3 Підмонастир 24 55
4 Куликів 24 47
5 Стрий 24 42
6 Торчиновичі 24 41
7 Відники 24 28
8 Дрогобич 24 26
9 Погонь 24 22
10 Корміл 24 21
11 Рух-2 24 18
12 Самбір 24 17
13 ДЮШ 24 10

1 ліга, гр. А

М Команда І О
1 Яворів 18 44
2 Лео-Кераміка 18 37
3 Брюховичі 18 34
4 Червоноград 18 25
5 Новояворівськ 18 24
6 Кам'янка 18 21
7 "Богун" 18 20
8 Винники 18 20
9 Золочів 18 16
10 Н.Яричів 18 12

ПЛЛ, бомбардири

Гол
М Гравець Команда Гол
1 Балух І. Микл 22
2 Фещук М. Підм 20
3 Черепушак Ю. Стрй 15
4 Гнатів Р. Підм 13
5 Дева А. Кулк 10


Друга ліга Львівщини 2021



М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки
1 "Датський текстиль" Сокаль 18 16 1 1 56:13 43 49
2 "Радехівщина ОТГ" 18 12 2 4 46:25 21 38
3 "Сокіл" В.Глібовичі 18 12 1 5 53:27 26 37
4 "Стандарт" Артасів 18 10 3 5 37:25 12 33
5 ФК "Олесько" 18 7 2 9 39:36 3 23
6 "Стріла" Сулимів 18 5 8 5 33:35 -2 23
7 "Янів" Івано-Франкове 18 6 5 7 33:37 -4 23
8 "Енергетик" Добротвір 18 4 3 11 34:50 -16 15
9 "Босота" Чорнушовичі 18 3 4 11 25:50 -25 13
10 "Lion" Львів 18 0 1 17 3:61 -58 1
М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки
1 ФК "П'ятничани" 18 15 2 1 71:16 55 47
2 "Темп" Гірське 18 12 2 4 52:21 31 38
3 "Кохавинка" Гніздичів 18 9 4 5 36:30 6 31
4 СК "Воля" Братковичі 18 9 4 5 37:37 0 31
5 ФСК "Трускавець" 18 7 3 8 26:26 0 24
6 "Ураган" Раденичі 18 7 3 8 32:40 -8 24
7 ФК "Рудки" 18 6 4 8 30:36 -6 22
8 КСК "Берездівці" 18 5 0 13 18:45 -27 15
9 ФК "Пустомити" 18 4 2 12 22:41 -19 14
10 "Тартак" Підбуж 18 3 2 13 18:50 -32 11

1 тур
08-05-2021
events.png 15:00
ФК "Олесько" -
"Стріла" Сулимів
 2 - 2  Судді: Андрій Смольський (Головний суддя), Назар Войтик (Асистент), Володимир Болізюк (Асистент),
events.png 17:00
"Стандарт" Артасів -
"Янів" Івано-Франкове
 1 - 1  Судді: Михайло Савка (Головний суддя), Богдан Лепак (Асистент), Ярослав Сторожук (Асистент),
15-05-2021
events.png 13:00
КСК "Берездівці" -
ФК "П'ятничани"
 0 - 4  Судді: Сергій Валенко (Головний суддя), Ігор Козоріз (Асистент), Тетяна Гринишена (Асистент),
16-05-2021
events.png 14:00
СК "Воля" Братковичі -
"Тартак" Підбуж
 4 - 0  Судді: Роман Холявко (Головний суддя), Назар Войтик (Асистент), Анатолій Валенко (Асистент),
events.png 17:30
ФК "Пустомити" -
"Ураган" Раденичі
 1 - 2  Судді: Роман Холявко (Головний суддя), Анатолій Валенко (Асистент), Назар Войтик (Асистент),
09-06-2021
events.png 18:00
ФСК "Трускавець" -
ФК "Рудки"
 1 - 1  Судді: Олег Ващишин (Головний суддя), Ігор Кахнич (Асистент), Тетяна Гринишена (Асистент),
07-07-2021
events.png 19:00
"Темп" Гірське -
"Кохавинка" Гніздичів
 8 - 0  Судді: Олег Ващишин (Головний суддя), Данило Навка (Асистент), Тарас Путас (Асистент),
11-07-2021
events.png 14:00
"Lion" Львів -
"Енергетик" Добротвір
 1 - 7  Судді: Ярослав Сторожук (Головний суддя), Назар Войтик (Асистент), Микола Пристай (Асистент),
events.png 16:00
"Датський текстиль" Сокаль -
"Босота" Чорнушовичі
 6 - 0  Судді: Богдан Горошко (Головний суддя), Ігор Козоріз (Асистент), Анатолій Валенко (Асистент),
events.png 17:00
"Радехівщина ОТГ" -
"Сокіл" В.Глібовичі
 3 - 1  Судді: Станіслав Ткач (Головний суддя), Андрій Бондарчук (Асистент), Данило Навка (Асистент),
2 тур
15-05-2021
events.png 18:00
"Босота" Чорнушовичі -
"Радехівщина ОТГ"
 1 - 1  Судді: Михайло Савка (Головний суддя), Іван Гушак (Асистент), Іван Родін (Асистент),
16-05-2021
events.png 14:00
"Стандарт" Артасів -
"Датський текстиль" Сокаль
 1 - 0  Судді: Андрій Баран (Головний суддя), Руслан Тимофієв (Асистент), Степан Чоп (Асистент),
events.png 18:00
"Янів" Івано-Франкове -
"Стріла" Сулимів
 2 - 2  Судді: Степан Чоп (Головний суддя), Андрій Баран (Асистент), Руслан Тимофієв (Асистент),
20-05-2021
events.png 18:00
"Темп" Гірське -
"Ураган" Раденичі
 3 - 0  Судді: Тарас Путас (Головний суддя), Павло Кравчук (Асистент), Андрій-Степан Гой (Асистент),
22-05-2021
events.png 15:00
ФК "П'ятничани" -
СК "Воля" Братковичі
 10 - 0  Судді: Сергій Лукач (Головний суддя), Ігор Юзв
events.png 18:00
КСК "Берездівці" -
ФК "Рудки"
 0 - 1  Судді: Степан Лужецький (Головний суддя), Сергій Лукач (Асистент), Ігор Юзв
23-05-2021
events.png 13:00
"Кохавинка" Гніздичів -
ФСК "Трускавець"
 1 - 0  Судді: Михайло Савка (Головний суддя), Ігор Кахнич (Асистент), Остап Петріца (Асистент),
events.png 14:00
"Тартак" Підбуж -
ФК "Пустомити"
 1 - 1  Судді: Борис Гребінь (Головний суддя), Роман Келеман (Асистент), Михайло Костів (Асистент),
07-07-2021
events.png 16:00
"Енергетик" Добротвір -
ФК "Олесько"
 1 - 3  Судді: Богдан Горошко (Головний суддя), Андрій Баран (Асистент), Степан Чоп (Асистент),
18-07-2021
events.png 16:00
"Сокіл" В.Глібовичі -
"Lion" Львів
 8 - 1  Судді: Василь Івасяк (Головний суддя), Роман Піпа (Асистент), Ігор Стахіра (Асистент),
3 тур
15-05-2021
events.png 15:00
ФСК "Трускавець" -
"Темп" Гірське
 0 - 2  Судді: Борис Гребінь (Головний суддя), Роман Келеман (Асистент), Михайло Костів (Асистент),
22-05-2021
events.png 18:00
"Енергетик" Добротвір -
"Стріла" Сулимів
 1 - 2  Судді: Андрій Баран (Головний суддя), Валерій Бабко (Асистент), Степан Чоп (Асистент),
23-05-2021
events.png 16:00
"Датський текстиль" Сокаль -
"Янів" Івано-Франкове
 2 - 0  Судді: Богдан Горошко (Головний суддя), Ярослав Сторожук (Асистент), Данило Навка (Асистент),
events.png 16:00
"Радехівщина ОТГ" -
"Стандарт" Артасів
 3 - 0  Судді: Степан Чоп (Головний суддя), Андрій Баран (Асистент), Руслан Тимофієв (Асистент),
events.png 16:00
ФК "Олесько" -
"Сокіл" В.Глібовичі
 0 - 3  Судді: Сергій Валенко (Головний суддя), Анатолій Валенко (Асистент), Андрій Бондарчук (Асистент),
events.png 17:00
"Босота" Чорнушовичі -
"Lion" Львів
 2 - 0  Судді: Олег Кузик (Головний суддя), Іван Гушак (Асистент), Олег Федьків (Асистент),
29-05-2021
events.png 17:30
СК "Воля" Братковичі -
ФК "Рудки"
 1 - 2  Судді: Тарас Путас (Головний суддя), Юрій Олійник (Асистент), Юрій Пилипів (Асистент),
events.png 18:00
ФК "Пустомити" -
ФК "П'ятничани"
 1 - 2  Судді: Сергій Валенко (Головний суддя), Анатолій Валенко (Асистент), Іван Родін (Асистент),
30-05-2021
events.png 16:00
"Ураган" Раденичі -
"Тартак" Підбуж
 1 - 0  Судді: Ігор Савка (Головний суддя), Денис Мороз (Асистент), Юрій Голубець (Асистент),
events.png 17:00
КСК "Берездівці" -
"Кохавинка" Гніздичів
 1 - 0  Судді: Олег Федьків (Головний суддя), Ігор Смульський (Асистент), Богдан Грисьо (Асистент),
4 тур
30-05-2021
events.png 14:00
"Янів" Івано-Франкове -
"Енергетик" Добротвір
 3 - 3  Судді: Богдан Горошко (Головний суддя), Степан Чоп (Асистент), Андрій Баран (Асистент),
events.png 16:00
"Датський текстиль" Сокаль -
"Радехівщина ОТГ"
 3 - 1  Судді: Олег Ващишин (Головний суддя), Ігор Стахіра (Асистент), Андрій Гірковий (Асистент),
events.png 17:00
"Сокіл" В.Глібовичі -
"Стріла" Сулимів
 6 - 1  Судді: Остап Петріца (Головний суддя), Роман Піпа (Асистент), Ігор Кахнич (Асистент),
events.png 17:00
"Босота" Чорнушовичі -
ФК "Олесько"
 0 - 3  Судді: Володимир Болізюк (Головний суддя), Назар Войтик (Асистент), Ярослав Сторожук (Асистент),
events.png 18:00
"Стандарт" Артасів -
"Lion" Львів
 4 - 0  Судді: Андрій Баран (Головний суддя), Степан Чоп (Асистент), Богдан Горошко (Асистент),
05-06-2021
events.png 16:00
ФСК "Трускавець" -
КСК "Берездівці"
 3 - 0  Судді: Тарас Козак (Головний суддя), Володимир Болізюк (Асистент), Данило Навка (Асистент),
events.png 17:00
"Темп" Гірське -
"Тартак" Підбуж
 3 - 0  Судді: Михайло Савка (Головний суддя), Тетяна Гринишена (Асистент), Богдан Лепак (Асистент),
events.png 18:00
ФК "П'ятничани" -
"Ураган" Раденичі
 4 - 1  Судді: Остап Петріца (Головний суддя), Ігор Кахнич (Асистент), Ігор Юзв
06-06-2021
events.png 14:00
"Кохавинка" Гніздичів -
СК "Воля" Братковичі
 6 - 2  Судді: Остап Петріца (Головний суддя), Роман Келеман (Асистент), Михайло Костів (Асистент),
events.png 17:00
ФК "Рудки" -
ФК "Пустомити"
 0 - 2  Судді: Василь Верблянський (Головний суддя), Олег Федьків (Асистент), Ігор Стахіра (Асистент),
5 тур
05-06-2021
events.png 16:00
"Lion" Львів -
"Датський текстиль" Сокаль
 0 - 2  Судді: Тарас Путас (Головний суддя), Юрій Голубець (Асистент), Ігор Савка (Асистент),
events.png 17:00
"Радехівщина ОТГ" -
"Янів" Івано-Франкове
 2 - 3  Судді: Степан Чоп (Головний суддя), Руслан Тимофієв (Асистент), Валерій Бабко (Асистент),
  18:00
ФК "Олесько" -
"Стандарт" Артасів
 6 - 3  Судді: Андрій Чулик (Головний суддя), Ігор Козоріз (Асистент), Іван Родін (Асистент),
events.png 18:00
"Енергетик" Добротвір -
"Сокіл" В.Глібовичі
 0 - 2  Судді: Богдан Горошко (Головний суддя), Андрій Баран (Асистент), Василь Притула (Асистент),
06-06-2021
events.png 17:00
"Стріла" Сулимів -
"Босота" Чорнушовичі
 3 - 3  Судді: Степан Чоп (Головний суддя), Валерій Бабко (Асистент), Руслан Тимофієв (Асистент),
12-06-2021
events.png 17:00
КСК "Берездівці" -
"Темп" Гірське
 2 - 1  Судді: Олег Кузик (Головний суддя), Роман Піпа (Асистент), Олег Патик (Асистент),
events.png 17:00
СК "Воля" Братковичі -
ФСК "Трускавець"
 3 - 1  Судді: Юрій Пилипів (Головний суддя), Павло Кравчук (Асистент), Денис Мороз (Асистент),
13-06-2021
events.png 14:00
ФК "Пустомити" -
"Кохавинка" Гніздичів
 0 - 1  Судді: Тарас Козак (Головний суддя), Ігор Козоріз (Асистент), Олег Патик (Асистент),
events.png 14:00
"Ураган" Раденичі -
ФК "Рудки"
 6 - 1  Судді: Ігор Савка (Головний суддя), Андрій Чулик (Асистент), Юрій Голубець (Асистент),
events.png 16:00
"Тартак" Підбуж -
ФК "П'ятничани"
 1 - 5  Судді: Ігор Кахнич (Головний суддя), Роман Келеман (Асистент), Михайло Костів (Асистент),
6 тур
08-05-2021
events.png 16:00
ФК "П'ятничани" -
"Темп" Гірське
 3 - 1  Судді: Степан Лужецький (Головний суддя), Ігор Юзв
13-06-2021
events.png 17:00
"Босота" Чорнушовичі -
"Енергетик" Добротвір
 3 - 0  Судді: Андрій Баран (Головний суддя), Іван Гушак (Асистент), Назар Войтик (Асистент),
events.png 17:00
"Датський текстиль" Сокаль -
ФК "Олесько"
 1 - 0  Судді: Станіслав Ткач (Головний суддя), Данило Навка (Асистент), Мирон Гапчин (Асистент), Стадіон: "Сокіл", м. Сокаль
events.png 17:00
"Радехівщина ОТГ" -
"Lion" Львів
 1 - 0  Судді: Степан Чоп (Головний суддя), Валерій Бабко (Асистент), Богдан Горошко (Асистент),
events.png 18:00
"Сокіл" В.Глібовичі -
"Янів" Івано-Франкове
 3 - 1  Судді: Дмитро Любінець (Головний суддя), Роман Піпа (Асистент), Володимир Болізюк (Асистент),
19-06-2021
events.png 17:00
ФК "Рудки" -
"Тартак" Підбуж
 2 - 0  Судді: Ігор Савка (Головний суддя), Володимир Болізюк (Асистент), Тетяна Гринишена (Асистент),
20-06-2021
events.png 16:00
"Кохавинка" Гніздичів -
"Ураган" Раденичі
 1 - 1  Судді: Борис Гребінь (Головний суддя), Роман Келеман (Асистент), Михайло Костів (Асистент),
21-06-2021
events.png 16:00
ФСК "Трускавець" -
ФК "Пустомити"
 4 - 0  Судді: Олег Кузик (Головний суддя), Остап Петріца (Асистент), Роман Піпа (Асистент),
24-06-2021
events.png 18:00
"Стандарт" Артасів -
"Стріла" Сулимів
 2 - 0  Судді: Олег Ващишин (Головний суддя), Василь Притула (Асистент), Ігор Стахіра (Асистент), Стадіон:
24-07-2021
events.png 16:00
КСК "Берездівці" -
СК "Воля" Братковичі
 1 - 2  Судді: Олег Ващишин (Головний суддя), Анатолій Валенко (Асистент), Роман Фредина (Асистент), Стадіон:
7 тур
20-06-2021
  13:00
"Lion" Львів -
"Янів" Івано-Франкове
 0 - 3  Судді: Андрій Чулик (Головний суддя), Ігор Козоріз (Асистент), Ігор Савка (Асистент),
events.png 17:00
ФК "Олесько" -
"Радехівщина ОТГ"
 2 - 5  Судді: Андрій Баран (Головний суддя), Тетяна Гринишена (Асистент), Данило Навка (Асистент),
events.png 17:00
"Енергетик" Добротвір -
"Стандарт" Артасів
 0 - 1  Судді: Богдан Горошко (Головний суддя), Руслан Тимофієв (Асистент), Степан Чоп (Асистент),
events.png 17:00
"Сокіл" В.Глібовичі -
"Босота" Чорнушовичі
 3 - 0  Судді: Андрій Лютий (Головний суддя), Іван Родін (Асистент), Роман Любінець (Асистент),
26-06-2021
events.png 16:00
ФК "Пустомити" -
КСК "Берездівці"
 5 - 0  Судді: Станіслав Ткач (Головний суддя), Андрій Бондарчук (Асистент), Данило Навка (Асистент),
27-06-2021
events.png 16:00
"Тартак" Підбуж -
"Кохавинка" Гніздичів
 0 - 6  Судді: Ігор Кахнич (Головний суддя), Михайло Костів (Асистент), Роман Келеман (Асистент),
28-06-2021
events.png 16:00
"Ураган" Раденичі -
ФСК "Трускавець"
 2 - 3  Судді: Андрій Чулик (Головний суддя), Юрій Голубець (Асистент), Ігор Савка (Асистент),
events.png 17:00
СК "Воля" Братковичі -
"Темп" Гірське
 2 - 3  Судді: Андрій Чулик (Головний суддя), Володимир Болізюк (Асистент), Ігор Козоріз (Асистент),
events.png 17:00
ФК "П'ятничани" -
ФК "Рудки"
 2 - 2  Судді: Олег Ващишин (Головний суддя), Іван Родін (Асистент), Роман Любінець (Асистент),
07-07-2021
events.png 18:00
"Стріла" Сулимів -
"Датський текстиль" Сокаль
 1 - 4  Судді: Олег Кузик (Головний суддя), Мирон Гапчин (Асистент), Ігор Козоріз (Асистент),
8 тур
26-06-2021
events.png 17:00
"Датський текстиль" Сокаль -
"Енергетик" Добротвір
 6 - 3  Судді: Богдан Горошко (Головний суддя), Степан Чоп (Асистент), Андрій Баран (Асистент),
27-06-2021
events.png 16:00
"Янів" Івано-Франкове -
"Босота" Чорнушовичі
 2 - 2  Судді: Олег Ващишин (Головний суддя), Ігор Козоріз (Асистент), Денис Мороз (Асистент),
  16:00
"Радехівщина ОТГ" -
"Стріла" Сулимів
 0 - 0  Судді: Степан Чоп (Головний суддя), Валерій Бабко (Асистент), Руслан Тимофієв (Асистент),
events.png 17:00
ФК "Олесько" -
"Lion" Львів
 7 - 1  Судді: Володимир Болізюк (Головний суддя), Ярослав Сторожук (Асистент), Назар Войтик (Асистент),
events.png 18:00
"Стандарт" Артасів -
"Сокіл" В.Глібовичі
 1 - 2  Судді: Дмитро Любінець (Головний суддя), Роман Любінець (Асистент), Іван Родін (Асистент),
03-07-2021
events.png 15:00
ФК "Рудки" -
"Темп" Гірське
 1 - 2  Судді: Степан Лужецький (Головний суддя), Ігор Юзв
events.png 16:00
ФСК "Трускавець" -
"Тартак" Підбуж
 1 - 0  Судді: Олег Кузик (Головний суддя), Ігор Кахнич (Асистент), Роман Піпа (Асистент),
events.png 17:00
СК "Воля" Братковичі -
ФК "Пустомити"
 1 - 1  Судді: Василь Верблянський (Головний суддя), Тетяна Гринишена (Асистент), Ігор Дорош (Асистент),
04-07-2021
events.png 16:00
"Кохавинка" Гніздичів -
ФК "П'ятничани"
 0 - 4  Судді: Олег Кузик (Головний суддя), Михайло Костів (Асистент), Роман Келеман (Асистент),
07-07-2021
  16:00
КСК "Берездівці" -
"Ураган" Раденичі
 3 - 0  Судді: Борис Гребінь (Головний суддя), Роман Келеман (Асистент), Михайло Костів (Асистент),
9 тур
30-06-2021
events.png 19:00
"Радехівщина ОТГ" -
"Енергетик" Добротвір
 3 - 2  Судді: Степан Чоп (Головний суддя), Андрій Баран (Асистент), Руслан Тимофієв (Асистент),
04-07-2021
  16:00
"Стріла" Сулимів -
"Lion" Львів
 0 - 0  Судді: Данило Навка (Головний суддя), Олег Федьків (Асистент), Микола Пристай (Асистент),
events.png 16:00
"Сокіл" В.Глібовичі -
"Датський текстиль" Сокаль
 0 - 1  Судді: Ярослав Сторожук (Головний суддя), Роман Піпа (Асистент), Назар Войтик (Асистент),
events.png 17:00
ФК "Олесько" -
"Янів" Івано-Франкове
 5 - 1  Судді: Дмитро Любінець (Головний суддя), Анатолій Валенко (Асистент), Ігор Смульський (Асистент),
events.png 18:00
"Босота" Чорнушовичі -
"Стандарт" Артасів
 3 - 3  Судді: Ігор Савка (Головний суддя), Іван Гушак (Асистент), Ігор Стахіра (Асистент),
10-07-2021
events.png 16:00
"Ураган" Раденичі -
СК "Воля" Братковичі
 2 - 2  Судді: Андрій Чулик (Головний суддя), Андрій Бондарчук (Асистент), Павло Кравчук (Асистент),
events.png 16:00
"Тартак" Підбуж -
КСК "Берездівці"
 2 - 1  Судді: Олег Кузик (Головний суддя), Роман Келеман (Асистент), Михайло Костів (Асистент),
events.png 17:00
ФК "Пустомити" -
"Темп" Гірське
 2 - 7  Судді: Станіслав Ткач (Головний суддя), Тетяна Гринишена (Асистент), Данило Навка (Асистент),
events.png 17:00
ФК "Рудки" -
"Кохавинка" Гніздичів
 1 - 1  Судді: Олег Ващишин (Головний суддя), Ігор Козоріз (Асистент), Олександр Щепанський (Асистент),
11-07-2021
events.png 16:00
ФК "П'ятничани" -
ФСК "Трускавець"
 5 - 1  Судді: Ігор Кахнич (Головний суддя), Ігор Стахіра (Асистент), Богдан Лепак (Асистент),
10 тур
07-08-2021
  13:00
"Енергетик" Добротвір -
"Lion" Львів
 3 - 0    Стадіон:
  17:00
ФК "Рудки" -
ФСК "Трускавець"
 0 - 0  Судді: Ігор Савка (Головний суддя), Ігор Смульський (Асистент), Іван Родін (Асистент),
events.png 17:00
ФК "П'ятничани" -
КСК "Берездівці"
 4 - 0  Судді: Олег Ващишин (Головний суддя), Володимир Болізюк (Асистент), Олександр Щепанський (Асистент),
events.png 18:00
"Кохавинка" Гніздичів -
"Темп" Гірське
 1 - 1  Судді: Олег Кузик (Головний суддя), Роман Келеман (Асистент), Михайло Костів (Асистент),
08-08-2021
events.png 16:00
"Босота" Чорнушовичі -
"Датський текстиль" Сокаль
 0 - 5  Судді: Василь Івасяк (Головний суддя), Тетяна Гринишена (Асистент), Ігор Процик (Асистент),
events.png 16:00
"Янів" Івано-Франкове -
"Стандарт" Артасів
 0 - 2  Судді: Ігор Савка (Головний суддя), Павло Кравчук (Асистент), Богдан Лепак (Асистент),
events.png 16:00
"Сокіл" В.Глібовичі -
"Радехівщина ОТГ"
 1 - 3  Судді: Дмитро Любінець (Головний суддя), Роман Піпа (Асистент), Олександр Щепанський (Асистент),
events.png 17:00
"Стріла" Сулимів -
ФК "Олесько"
 2 - 0  Судді: Олег Федьків (Головний суддя), Андрій Бондарчук (Асистент), Андрій Гірковий (Асистент),
14-10-2021
events.png 13:00
"Тартак" Підбуж -
СК "Воля" Братковичі
 1 - 3  Судді: Сергій Валенко (Головний суддя), Анатолій Валенко (Асистент), Степан Сольчаник (Асистент), Стадіон:
23-10-2021
  15:00
"Ураган" Раденичі -
ФК "Пустомити"
 3 - 0  Судді: Михайло Савка (Головний суддя), Богдан Лепак (Асистент), Степан Сольчаник (Асистент), Стадіон:
11 тур
14-08-2021
  13:00
"Lion" Львів -
"Сокіл" В.Глібовичі
 0 - 3   
events.png 14:00
"Ураган" Раденичі -
"Темп" Гірське
 1 - 5  Судді: Юрій Пилипів (Головний суддя), Ігор Савка (Асистент), Юрій Голубець (Асистент),
events.png 17:00
СК "Воля" Братковичі -
ФК "П'ятничани"
 2 - 3  Судді: Тарас Козак (Головний суддя), Павло Кравчук (Асистент), Данило Навка (Асистент),
events.png 17:00
ФСК "Трускавець" -
"Кохавинка" Гніздичів
 2 - 1  Судді: Ігор Кахнич (Головний суддя), Михайло Костів (Асистент), Роман Келеман (Асистент),
15-08-2021
events.png 14:00
"Датський текстиль" Сокаль -
"Стандарт" Артасів
 2 - 0  Судді: Олег Ващишин (Головний суддя), Андрій Гірковий (Асистент), Тарас Козак (Асистент),
events.png 14:00
ФК "Пустомити" -
"Тартак" Підбуж
 2 - 3  Судді: Данило Навка (Головний суддя), Назар Войтик (Асистент), Олег Федьків (Асистент),
events.png 16:00
ФК "Олесько" -
"Енергетик" Добротвір
 2 - 2  Судді: Станіслав Ткач (Головний суддя), Анатолій Валенко (Асистент), Микола Пристай (Асистент),
events.png 17:00
"Радехівщина ОТГ" -
"Босота" Чорнушовичі
 5 - 1  Судді: Степан Чоп (Головний суддя), Валерій Бабко (Асистент), Руслан Тимофієв (Асистент),
events.png 18:00
"Стріла" Сулимів -
"Янів" Івано-Франкове
 3 - 3  Судді: Тарас Козак (Головний суддя), Олег Ващишин (Асистент), Андрій Гірковий (Асистент),
23-10-2021
events.png 14:00
ФК "Рудки" -
КСК "Берездівці"
 6 - 1  Судді: Ігор Савка (Головний суддя), Ігор Смульський (Асистент), Олександр Щепанський (Асистент), Стадіон:
12 тур
21-08-2021
  13:00
"Босота" Чорнушовичі -
"Lion" Львів
 3 - 0   
events.png 17:00
"Темп" Гірське -
ФСК "Трускавець"
 2 - 0  Судді: Тарас Козак (Головний суддя), Павло Кравчук (Асистент), Роман Фредина (Асистент),
22-08-2021
events.png 15:00
"Стандарт" Артасів -
"Радехівщина ОТГ"
 2 - 0  Судді: Андрій Баран (Головний суддя), Мирон Гапчин (Асистент), Ярослав Сторожук (Асистент),
events.png 15:00
"Кохавинка" Гніздичів -
КСК "Берездівці"
 3 - 1  Судді: Степан Лужецький (Головний суддя), Михайло Костів (Асистент), Роман Келеман (Асистент),
events.png 16:00
"Тартак" Підбуж -
"Ураган" Раденичі
 2 - 4  Судді: Ігор Савка (Головний суддя), Юрій Голубець (Асистент), Денис Мороз (Асистент),
events.png 18:00
"Сокіл" В.Глібовичі -
ФК "Олесько"
 2 - 0  Судді: Богдан Горошко (Головний суддя), Андрій Бондарчук (Асистент), Михайло Савка (Асистент),
  18:00
"Стріла" Сулимів -
"Енергетик" Добротвір
 0 - 0  Судді: Олег Федьків (Головний суддя), Ігор Процик (Асистент), Василь Притула (Асистент),
24-08-2021
events.png 15:00
ФК "Рудки" -
СК "Воля" Братковичі
 2 - 3  Судді: Олег Ващишин (Головний суддя), Ігор Смульський (Асистент), Тетяна Гринишена (Асистент),
05-09-2021
events.png 16:00
"Янів" Івано-Франкове -
"Датський текстиль" Сокаль
 0 - 2  Судді: Ігор Савка (Головний суддя), Денис Мороз (Асистент), Андрій Титар (Асистент),
11-09-2021
events.png 17:30
ФК "П'ятничани" -
ФК "Пустомити"
 6 - 0  Судді: Михайло Костів (Головний суддя), Роман Келеман (Асистент), Роман Піпа (Асистент), Стадіон:
13 тур
28-08-2021
  13:00
"Lion" Львів -
"Стандарт" Артасів
 0 - 3   
  16:00
КСК "Берездівці" -
ФСК "Трускавець"
 0 - 3  Судді: Василь Івасяк (Головний суддя), Назар Войтик (Асистент), Роман Піпа (Асистент), Стадіон:
events.png 17:00
"Енергетик" Добротвір -
"Янів" Івано-Франкове
 1 - 3  Судді: Богдан Горошко (Головний суддя), Андрій Баран (Асистент), Степан Чоп (Асистент),
events.png 17:00
ФК "Пустомити" -
ФК "Рудки"
 1 - 3  Судді: Олег Ващишин (Головний суддя), Андрій Гірковий (Асистент), Андрій-Степан Гой (Асистент),
events.png 17:00
"Тартак" Підбуж -
"Темп" Гірське
 1 - 4  Судді: Тарас Козак (Головний суддя), Роман Келеман (Асистент), Михайло Костів (Асистент),
29-08-2021
events.png 16:00
"Стріла" Сулимів -
"Сокіл" В.Глібовичі
 5 - 2  Судді: Богдан Горошко (Головний суддя), Данило Навка (Асистент), Андрій Гірковий (Асистент),
events.png 16:00
ФК "Олесько" -
"Босота" Чорнушовичі
 2 - 1  Судді: Андрій Баран (Головний суддя), Степан Чоп (Асистент), Руслан Тимофієв (Асистент),
events.png 16:00
"Радехівщина ОТГ" -
"Датський текстиль" Сокаль
 2 - 4  Судді: Сергій Валенко (Головний суддя), Анатолій Валенко (Асистент), Роман Фредина (Асистент),
11-09-2021
events.png 17:30
СК "Воля" Братковичі -
"Кохавинка" Гніздичів
 1 - 0  Судді: Василь Верблянський (Головний суддя), Ігор Дорош (Асистент), Ігор Савка (Асистент), Стадіон:
03-10-2021
events.png 16:00
"Ураган" Раденичі -
ФК "П'ятничани"
 0 - 3  Судді: Ігор Савка (Головний суддя), Юрій Голубець (Асистент), Денис Мороз (Асистент), Стадіон:
14 тур
04-09-2021
events.png 16:00
"Темп" Гірське -
КСК "Берездівці"
 4 - 2  Судді: Степан Лужецький (Головний суддя), Ігор Юзв
events.png 16:00
ФСК "Трускавець" -
СК "Воля" Братковичі
 2 - 3  Судді: Богдан Грисьо (Головний суддя), Павло Кравчук (Асистент), Ігор Дорош (Асистент),
events.png 17:00
ФК "П'ятничани" -
"Тартак" Підбуж
 5 - 2  Судді: Михайло Костів (Головний суддя), Роман Келеман (Асистент), Роман Піпа (Асистент),
05-09-2021
events.png 16:00
"Кохавинка" Гніздичів -
ФК "Пустомити"
 2 - 0  Судді: Ігор Кахнич (Головний суддя), Роман Келеман (Асистент), Михайло Костів (Асистент),
11-09-2021
  13:00
"Датський текстиль" Сокаль -
"Lion" Львів
 3 - 0   
12-09-2021
events.png 16:00
"Босота" Чорнушовичі -
"Стріла" Сулимів
 1 - 4  Судді: Михайло Савка (Головний суддя), Ігор Стахіра (Асистент), Ігор Процик (Асистент),
events.png 16:00
"Сокіл" В.Глібовичі -
"Енергетик" Добротвір
 3 - 4  Судді: Олег Ващишин (Головний суддя), Мирон Гапчин (Асистент), Данило Чопик (Асистент),
events.png 17:00
"Стандарт" Артасів -
ФК "Олесько"
 3 - 2  Судді: Богдан Горошко (Головний суддя), Андрій Баран (Асистент), Степан Чоп (Асистент),
16-09-2021
events.png 17:00
ФК "Рудки" -
"Ураган" Раденичі
 5 - 1  Судді: Андрій Чулик (Головний суддя), Тарас Путас (Асистент), Ігор Савка (Асистент), Стадіон:
03-10-2021
events.png 13:00
"Янів" Івано-Франкове -
"Радехівщина ОТГ"
 2 - 4  Судді: Володимир Болізюк (Головний суддя), Назар Войтик (Асистент), Ігор Процик (Асистент),
15 тур
18-09-2021
  13:00
"Lion" Львів -
"Радехівщина ОТГ"
 0 - 3   
events.png 16:00
"Темп" Гірське -
ФК "П'ятничани"
 1 - 2  Судді: Степан Лужецький (Головний суддя), Євген Дмитрів (Асистент), Ігор Юзв
events.png 16:30
СК "Воля" Братковичі -
КСК "Берездівці"
 4 - 2  Судді: Станіслав Ткач (Головний суддя), Тетяна Гринишена (Асистент), Павло Кравчук (Асистент),
19-09-2021
events.png 13:00
"Янів" Івано-Франкове -
"Сокіл" В.Глібовичі
 1 - 3  Судді: Тарас Козак (Головний суддя), Андрій Бондарчук (Асистент), Ігор Процик (Асистент),
events.png 13:00
"Ураган" Раденичі -
"Кохавинка" Гніздичів
 3 - 6  Судді: Ігор Савка (Головний суддя), Тетяна Гринишена (Асистент), Денис Мороз (Асистент),
events.png 14:00
"Стріла" Сулимів -
"Стандарт" Артасів
 2 - 2  Судді: Степан Чоп (Головний суддя), Андрій Баран (Асистент), Руслан Тимофієв (Асистент),
events.png 16:00
ФК "Олесько" -
"Датський текстиль" Сокаль
 0 - 3  Судді: Юрій Пилипів (Головний суддя), Андрій Гірковий (Асистент), Мирон Гапчин (Асистент),
events.png 16:00
"Енергетик" Добротвір -
"Босота" Чорнушовичі
 5 - 4  Судді: Ярослав Сторожук (Головний суддя), Володимир Болізюк (Асистент), Роман Фредина (Асистент),
03-10-2021
events.png 13:00
"Тартак" Підбуж -
ФК "Рудки"
 2 - 1  Судді: Ігор Савка (Головний суддя), Юрій Голубець (Асистент), Денис Мороз (Асистент),
30-10-2021
events.png 14:00
ФК "Пустомити" -
ФСК "Трускавець"
 3 - 2  Судді: Ігор Савка (Головний суддя), Юрій Голубець (Асистент), Андрій Гірковий (Асистент), Стадіон:
16 тур
25-09-2021
  13:00
"Янів" Івано-Франкове -
"Lion" Львів
 3 - 0   
events.png 16:00
КСК "Берездівці" -
ФК "Пустомити"
 1 - 0  Судді: Олег Кузик (Головний суддя), Роман Піпа (Асистент), Ігор Стахіра (Асистент),
events.png 16:00
ФК "Рудки" -
ФК "П'ятничани"
 1 - 7  Судді: Тарас Путас (Головний суддя), Павло Кравчук (Асистент), Роман Любінець (Асистент),
events.png 17:00
"Стандарт" Артасів -
"Енергетик" Добротвір
 4 - 0  Судді: Богдан Горошко (Головний суддя), Андрій Баран (Асистент), Степан Чоп (Асистент),
26-09-2021
events.png 13:00
"Радехівщина ОТГ" -
ФК "Олесько"
 2 - 0  Судді: Андрій Баран (Головний суддя), Валерій Бабко (Асистент), Степан Чоп (Асистент),
events.png 13:00
"Датський текстиль" Сокаль -
"Стріла" Сулимів
 2 - 1  Судді: Ярослав Сторожук (Головний суддя), Володимир Болізюк (Асистент), Степан Сольчаник (Асистент),
events.png 13:00
"Темп" Гірське -
СК "Воля" Братковичі
 1 - 1  Судді: Степан Лужецький (Головний суддя), Орест Дуцяк (Асистент), Ігор Юзв
events.png 16:00
ФСК "Трускавець" -
"Ураган" Раденичі
 1 - 2  Судді: Василь Івасяк (Головний суддя), Роман Піпа (Асистент), Іван Коваль (Асистент),
events.png 16:00
"Кохавинка" Гніздичів -
"Тартак" Підбуж
 3 - 3  Судді: Борис Гребінь (Головний суддя), Роман Келеман (Асистент), Михайло Костів (Асистент),
03-10-2021
events.png 16:00
"Босота" Чорнушовичі -
"Сокіл" В.Глібовичі
 1 - 4  Судді: Андрій Лютий (Головний суддя), Ярослав Сторожук (Асистент), Андрій Чулик (Асистент),
17 тур
09-10-2021
  13:00
ФК "Олесько" -
"Lion" Львів
 3 - 0   
events.png 14:00
"Тартак" Підбуж -
ФСК "Трускавець"
 0 - 1  Судді: Василь Верблянський (Головний суддя), Ігор Савка (Асистент), Ігор Юзв
events.png 15:00
"Темп" Гірське -
ФК "Рудки"
 4 - 0  Судді: Борис Гребінь (Головний суддя), Михайло Костів (Асистент), Роман Келеман (Асистент),
events.png 16:00
"Енергетик" Добротвір -
"Датський текстиль" Сокаль
 1 - 7  Судді: Богдан Горошко (Головний суддя), Андрій Баран (Асистент), Степан Чоп (Асистент),
10-10-2021
events.png 13:00
"Стріла" Сулимів -
"Радехівщина ОТГ"
 2 - 5  Судді: Андрій-Степан Гой (Головний суддя), Мирон Гапчин (Асистент), Андрій Гірковий (Асистент),
events.png 13:00
ФК "П'ятничани" -
"Кохавинка" Гніздичів
 1 - 2  Судді: Степан Лужецький (Головний суддя), Орест Дуцяк (Асистент), Ігор Юзв
events.png 16:00
"Босота" Чорнушовичі -
"Янів" Івано-Франкове
 0 - 1  Судді: Андрій Баран (Головний суддя), Валерій Бабко (Асистент), Степан Чоп (Асистент),
events.png 16:00
"Сокіл" В.Глібовичі -
"Стандарт" Артасів
 4 - 2  Судді: Андрій Лютий (Головний суддя), Назар Войтик (Асистент), Ярослав Сторожук (Асистент),
events.png 16:00
ФК "Пустомити" -
СК "Воля" Братковичі
 0 - 3  Судді: Ігор Кахнич (Головний суддя), Борис Гребінь (Асистент), Роман Піпа (Асистент),
28-10-2021
  15:00
"Ураган" Раденичі -
КСК "Берездівці"
 3 - 0   
18 тур
16-10-2021
events.png 12:00
"Енергетик" Добротвір -
"Радехівщина ОТГ"
 1 - 3  Судді: Степан Чоп (Головний суддя), Валерій Бабко (Асистент), Руслан Тимофієв (Асистент),
  13:00
"Lion" Львів -
"Стріла" Сулимів
 0 - 3   
events.png 16:00
ФСК "Трускавець" -
ФК "П'ятничани"
 1 - 1  Судді: Ігор Савка (Головний суддя), Тетяна Гринишена (Асистент), Павло Кравчук (Асистент),
  16:00
КСК "Берездівці" -
"Тартак" Підбуж
 3 - 0  Судді: Михайло Костів (Головний суддя), Роман Келеман (Асистент), Роман Піпа (Асистент),
17-10-2021
  13:00
"Темп" Гірське -
ФК "Пустомити"
 0 - 3  Судді: Степан Лужецький (Головний суддя), Орест Дуцяк (Асистент), Ігор Юзв
events.png 13:00
"Кохавинка" Гніздичів -
ФК "Рудки"
 2 - 1  Судді: Степан Лужецький (Головний суддя), Орест Дуцяк (Асистент), Ігор Юзв
events.png 13:00
"Янів" Івано-Франкове -
ФК "Олесько"
 4 - 2  Судді: Валерій Бабко (Асистент), Руслан Тимофієв (Асистент), Степан Чоп (Судді),
  13:00
"Стандарт" Артасів -
"Босота" Чорнушовичі
 3 - 0   
events.png 14:00
"Датський текстиль" Сокаль -
"Сокіл" В.Глібовичі
 3 - 3  Судді: Володимир Болізюк (Головний суддя), Андрій Гірковий (Асистент), Ярослав Сторожук (Асистент),
21-10-2021
  16:00
СК "Воля" Братковичі -
"Ураган" Раденичі
 0 - 0  Судді: Андрій Чулик (Головний суддя), Володимир Болізюк (Асистент), Ярослав Сторожук (Асистент),
стикові матчі за 1-2 місце
23-10-2021
events.png 14:00
ФК "П'ятничани" -
"Датський текстиль" Сокаль
 1 - 0  Судді: Василь Верблянський (Головний суддя), Павло Кравчук (Асистент), Юрій Кравченко (Асистент), Стадіон:
31-10-2021
  14:00
"Датський текстиль" Сокаль -
ФК "П'ятничани"
 2 - 1  Судді: Василь Верблянський (Головний суддя), Василь Притула (Асистент), Ігор Дорош (Асистент), Стадіон: СШ № 7, м. Соснівка
стикові матчі за 3-4 місце
23-10-2021
events.png 14:00
"Темп" Гірське -
"Радехівщина ОТГ"
 1 - 0  Судді: Юрій Ковальчук (Головний суддя), Володимир Болізюк (Асистент), Степан Лужецький (Асистент), Стадіон:
30-10-2021
events.png 14:30
"Радехівщина ОТГ" -
"Темп" Гірське
 1 - 1  Судді: Андрій Чулик (Головний суддя), Ігор Козоріз (Асистент), Анастасія Янтуріна (Асистент), Стадіон:

© 2021 ГС Асоціація футболу Червоноградського району