Червоноград

    М Команда І РМ О
    1 Межиріччя 1 2 3
    2 Пристань 1 1 3
    2 Бутини 1 1 3
    2 Гірник 1 1 3
    5 Волсвин 1 0 1
    5 Яструбичі 1 0 1
    7 Сілець 0 0 0
    7 В.Мости 0 0 0
    9 Добрячин 1 -1 0
    9 Бендюга 1 -1 0
    9 Куличків 1 -1 0
    12 Острів 1 -2 0

    ПЛЛ

    М Команда І О
    1 Куликів 4 12
    2 Підмонастир 3 7
    3 Білка 3 6
    4 Миколаїв 3 6
    5 Дрогобич 4 5
    6 Погонь 2 3
    7 Стрий 3 3
    8 Корміл 3 3
    9 Торчиновичі 3 3
    10 Відники 3 2
    11 Самбір 3 1
    12 ДЮШ 2 0

    1 ліга, гр. А

    М Команда І О
    2 Брюховичі 1 3
    3 Новояворівськ 1 3
    3 Яворів 1 3
    5 Винники 0 0
    5 Кам'янка 0 0
    7 Золочів 1 0
    8 Н.Яричів 1 0
    8 Червоноград 1 0
    10 "Богун" 1 0

    ПЛЛ, бомбардири

    Гол
    М Гравець Команда Гол
    1 Балух І. Микл 4
    - Дева А. Кулк 4
    3 Фещук М. Підм 3
    4 Патуляк В. Кулк 2
    - Попіль В. Самб 2
    
    Друга ліга Львівщини 2021



    М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки
    1 "Стріла" Сулимів 1 0 1 0 2:2 0 1
    - ФК "Олесько" 1 0 1 0 2:2 0 1
    3 "Стандарт" Артасів 1 0 1 0 1:1 0 1
    - "Янів" Івано-Франкове 1 0 1 0 1:1 0 1
    5 "Lion" Львів 0 0 0 0 0:0 0 0
    - "Босота" Чорнушовичі 0 0 0 0 0:0 0 0
    - "Датський текстиль" Сокаль 0 0 0 0 0:0 0 0
    - "Енергетик" Добротвір 0 0 0 0 0:0 0 0
    - "Сокіл" В.Глібовичі 0 0 0 0 0:0 0 0
    - ФК "Радехів" 0 0 0 0 0:0 0 0
    М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки
    1 ФК "П'ятничани" 1 1 0 0 3:1 2 3
    2 "Кохавинка" Гніздичів 0 0 0 0 0:0 0 0
    - "Тартак" Підбуж 0 0 0 0 0:0 0 0
    - "Ураган" Раденичі 0 0 0 0 0:0 0 0
    - КСК "Берездівці" 0 0 0 0 0:0 0 0
    - СК "Воля" Братковичі 0 0 0 0 0:0 0 0
    - ФК "Пустомити" 0 0 0 0 0:0 0 0
    - ФК "Рудки" 0 0 0 0 0:0 0 0
    - ФСК "Трускавець" 0 0 0 0 0:0 0 0
    10 "Темп" Гірське 1 0 0 1 1:3 -2 0

    1 тур
    08-05-2021
    events.png 15:00
    ФК "Олесько" -
    "Стріла" Сулимів
     2 - 2  Судді: Андрій Смольський (Головний суддя), Назар Войтик (Асистент), Володимир Болізюк (Асистент),
    events.png 16:00
    ФК "П'ятничани" -
    "Темп" Гірське
     3 - 1  Судді: Степан Лужецький (Головний суддя), Ігор Юзв
    events.png 17:00
    "Стандарт" Артасів -
    "Янів" Івано-Франкове
     1 - 1  Судді: Михайло Савка (Головний суддя), Богдан Лепан (Асистент), Ярослав Сторожук (Асистент),

    © 2021 ГС Асоціація футболу Червоноградського району