Червоноград

    М Команда І РМ О
    1 Межиріччя 1 2 3
    2 Пристань 1 1 3
    2 Бутини 1 1 3
    2 Гірник 1 1 3
    5 Волсвин 1 0 1
    5 Яструбичі 1 0 1
    7 Сілець 0 0 0
    7 В.Мости 0 0 0
    9 Добрячин 1 -1 0
    9 Бендюга 1 -1 0
    9 Куличків 1 -1 0
    12 Острів 1 -2 0

    ПЛЛ

    М Команда І О
    1 Куликів 4 12
    2 Підмонастир 3 7
    3 Білка 3 6
    4 Миколаїв 3 6
    5 Дрогобич 4 5
    6 Погонь 2 3
    7 Стрий 3 3
    8 Корміл 3 3
    9 Торчиновичі 3 3
    10 Відники 3 2
    11 Самбір 3 1
    12 ДЮШ 2 0

    1 ліга, гр. А

    М Команда І О
    2 Брюховичі 1 3
    3 Новояворівськ 1 3
    3 Яворів 1 3
    5 Винники 0 0
    5 Кам'янка 0 0
    7 Золочів 1 0
    8 Н.Яричів 1 0
    8 Червоноград 1 0
    10 "Богун" 1 0

    ПЛЛ, бомбардири

    Гол
    М Гравець Команда Гол
    1 Балух І. Микл 4
    - Дева А. Кулк 4
    3 Фещук М. Підм 3
    4 Патуляк В. Кулк 2
    - Попіль В. Самб 2
    
    Кубок "Золота осінь" 2019




    фінал
    17-11-2019
      13:00 год.
    ФСК "ТЕКО" Теляж -
    СК "Вол-Ком" Волиця
     1 - 2  Судді: Ігор Келба (Головний суддя), Валерій Бабко (Асистент), Володимир Музичук (Асистент),
    1/2 фіналу
    10-11-2019
      12:00 год.
    ФСК "ТЕКО" Теляж -
    ФК "Фусів"
     2 - 1  Судді: Ігор Мусій (Головний суддя), Володимир Антонів (Асистент), Руслан Пазюк (Асистент),
      14:00 год.
    ФСК "Стенятин" -
    СК "Вол-Ком" Волиця
     0 - 1  Судді: Роман Пелех (Головний суддя), Петро Іваницький (Асистент), Ігор Іваницький (Асистент),
    1/4 фіналу
    03-11-2019
      12:00 год.
    ФСК "Межиріччя" -
    СК "Вол-Ком" Волиця
     3 - 3 (Пен. 4 - 5)  Судді: Петро Коліда (Головний суддя), Андрій Коліда (Асистент), Володимир Гнатів (Асистент),
      12:30 год.
    ФК "Фусів" -
    ФК "Низи"
     6 - 1  Судді: Валерій Бабко (Головний суддя), Юрій Гавенко (Асистент), Роман Грицик (Асистент),
      13:00 год.
    ФСК "Стенятин" -
    ФК "Галич-Фортуна" Бендюга
     3 - 2  Судді: Роман Пелех (Головний суддя), Петро Іваницький (Асистент), Ігор Іваницький (Асистент),
      14:00 год.
    ФК "Карів" -
    ФСК "ТЕКО" Теляж
     0 - 3  Судді: Ігор Мусій (Головний суддя), Володимир Антонів (Асистент), Руслан Кінах (Асистент),
    1/8 фіналу
    27-10-2019
      12:00 год.
    ФК "Фусів" -
    ФК "Вікторія" Волсвин
     1 - 0  Судді: Роман Пелех (Головний суддя), Петро Іваницький (Асистент), Ігор Іваницький (Асистент),
      13:00 год.
    ФСК "Межиріччя" -
    ФСК "Бутини" Бутини
     1 - 1 (Пен. 5 - 3)  Судді: Валерій Бабко (Головний суддя), Юрій Гавенко (Асистент), Роман Грицик (Асистент),
      13:00 год.
    ФСК "Домашів" -
    ФК "Карів"
     1 - 3  Судді: Микола Тринька (Головний суддя), Богдан Стецик (Асистент), Олег Копанишин (Асистент),
      13:00 год.
    ФК "Сокіл" Хлівчани -
    ФК "Галич-Фортуна" Бендюга
     2 - 3  Судді: Володимир Янчук (Головний суддя), Іван Синьовський (Асистент), Іван Ролько (Асистент),
      15:00 год.
    ФСК "ТЕКО" Теляж -
    ФСК "Фаворит" Гута
     4 - 0  Судді: Володимир Музичук (Головний суддя), Ігор Келба (Асистент), Юрій Шуба (Асистент),
      15:00 год.
    ФК "Низи" -
    ФК "Ватра" Добрячин
     5 - 2  Судді: Володимир Чугай (Головний суддя), Руслан Тимофієв (Асистент), Павло Калиневич (Асистент),

    © 2021 ГС Асоціація футболу Червоноградського району