Червоноград

    М Команда І РМ О
    1 Межиріччя 1 2 3
    2 Пристань 1 1 3
    2 Бутини 1 1 3
    2 Гірник 1 1 3
    5 Волсвин 1 0 1
    5 Яструбичі 1 0 1
    7 Сілець 0 0 0
    7 В.Мости 0 0 0
    9 Добрячин 1 -1 0
    9 Бендюга 1 -1 0
    9 Куличків 1 -1 0
    12 Острів 1 -2 0

    ПЛЛ

    М Команда І О
    1 Куликів 4 12
    2 Підмонастир 3 7
    3 Білка 3 6
    4 Миколаїв 3 6
    5 Дрогобич 4 5
    6 Погонь 2 3
    7 Стрий 3 3
    8 Корміл 3 3
    9 Торчиновичі 3 3
    10 Відники 3 2
    11 Самбір 3 1
    12 ДЮШ 2 0

    1 ліга, гр. А

    М Команда І О
    2 Брюховичі 1 3
    3 Новояворівськ 1 3
    3 Яворів 1 3
    5 Винники 0 0
    5 Кам'янка 0 0
    7 Золочів 1 0
    8 Н.Яричів 1 0
    8 Червоноград 1 0
    10 "Богун" 1 0

    ПЛЛ, бомбардири

    Гол
    М Гравець Команда Гол
    1 Балух І. Микл 4
    - Дева А. Кулк 4
    3 Фещук М. Підм 3
    4 Патуляк В. Кулк 2
    - Попіль В. Самб 2
    
    Чемпіонат Червоноградського району



    М.   Команда І В Н П М +/- Очки
    1 ФСК "Межиріччя" 1 1 0 0 3:1 2 3
    2 ФК "Пристань" 1 1 0 0 3:2 1 3
    - ФСК "Бутини" Бутини 1 1 0 0 2:1 1 3
    - ФСК "Вугільник" Гірник 1 1 0 0 2:1 1 3
    5 ФК "Вікторія" Волсвин 1 0 1 0 2:2 0 1
    - ФК "Прибужжя" Яструбичі 1 0 1 0 2:2 0 1
    7 СК "Легенда" Сілець 0 0 0 0 0:0 0 0
    - ФСК "Рата" Великі Мости 0 0 0 0 0:0 0 0
    9 ФК "Ватра" Добрячин 1 0 0 1 2:3 -1 0
    - ФК "Галич-Фортуна" Бендюга 1 0 0 1 1:2 -1 0
    - ФК "Куличків" 1 0 0 1 1:2 -1 0
    12 ФК "Шахтар" Острів 1 0 0 1 1:3 -2 0


    1 тур
    09-05-2021
    events.png 13:00
    ФК "Пристань" -
    ФК "Ватра" Добрячин
     3 - 2  Судді: Степан Чоп (Головний суддя), Ігор Хас (Асистент), Ігор Келба (Асистент), Стадіон: с. Бутини
    events.png 13:00
    ФСК "Межиріччя" -
    ФК "Шахтар" Острів
     3 - 1  Судді: Петро Іваницький (Головний суддя), Ігор Іваницький (Асистент), Роман Пелех (Асистент), Стадіон: с. Межиріччя
    events.png 15:30
    ФСК "Бутини" Бутини -
    ФК "Галич-Фортуна" Бендюга
     2 - 1  Судді: Ігор Келба (Головний суддя), Ігор Хас (Асистент), Степан Чоп (Асистент), Стадіон: с. Бутини
    events.png 16:00
    ФК "Прибужжя" Яструбичі -
    ФК "Вікторія" Волсвин
     2 - 2  Судді: Роман Пелех (Головний суддя), Петро Іваницький (Асистент), Ігор Іваницький (Асистент), Стадіон: с. Яструбичі
    events.png 16:00
    ФК "Куличків" -
    ФСК "Вугільник" Гірник
     1 - 2  Судді: Володимир Чугай (Головний суддя), Павло Калиневич (Асистент), Ігор Павлівський (Асистент), Стадіон: с. Куличків
    30-05-2021
      13:00
    ФСК "Рата" Великі Мости -
    СК "Легенда" Сілець
     _ - _    Стадіон: "Будівельник", м. Великі Мости
    2 тур
    16-05-2021
      13:00
    ФК "Галич-Фортуна" Бендюга -
    ФК "Шахтар" Острів
     _ - _   
      13:00
    ФК "Вікторія" Волсвин -
    ФСК "Бутини" Бутини
     _ - _   
      13:00
    ФСК "Вугільник" Гірник -
    ФК "Пристань"
     _ - _   
      14:00
    ФСК "Межиріччя" -
    ФСК "Рата" Великі Мости
     _ - _   
      16:00
    СК "Легенда" Сілець -
    ФК "Куличків"
     _ - _   
      16:00
    ФК "Ватра" Добрячин -
    ФК "Прибужжя" Яструбичі
     _ - _   
    3 тур
    23-05-2021
      13:00
    ФК "Прибужжя" Яструбичі -
    ФК "Пристань"
     _ - _   
      13:00
    ФСК "Бутини" Бутини -
    ФК "Ватра" Добрячин
     _ - _   
      13:00
    ФК "Шахтар" Острів -
    ФК "Вікторія" Волсвин
     _ - _   
      13:00
    ФСК "Рата" Великі Мости -
    ФК "Галич-Фортуна" Бендюга
     _ - _   
      13:00
    ФК "Куличків" -
    ФСК "Межиріччя"
     _ - _   
      13:00
    СК "Легенда" Сілець -
    ФСК "Вугільник" Гірник
     _ - _   
    4 тур
    06-06-2021
      13:00
    ФСК "Межиріччя" -
    СК "Легенда" Сілець
     _ - _   
      13:00
    ФК "Галич-Фортуна" Бендюга -
    ФК "Куличків"
     _ - _   
      13:00
    ФК "Вікторія" Волсвин -
    ФСК "Рата" Великі Мости
     _ - _   
      13:00
    ФК "Ватра" Добрячин -
    ФК "Шахтар" Острів
     _ - _   
      13:00
    ФК "Пристань" -
    ФСК "Бутини" Бутини
     _ - _   
      13:00
    ФСК "Вугільник" Гірник -
    ФК "Прибужжя" Яструбичі
     _ - _   
    5 тур
    13-06-2021
      13:00
    ФСК "Бутини" Бутини -
    ФК "Прибужжя" Яструбичі
     _ - _   
      13:00
    ФК "Шахтар" Острів -
    ФК "Пристань"
     _ - _   
      13:00
    ФСК "Рата" Великі Мости -
    ФК "Ватра" Добрячин
     _ - _   
      13:00
    ФК "Куличків" -
    ФК "Вікторія" Волсвин
     _ - _   
      13:00
    СК "Легенда" Сілець -
    ФК "Галич-Фортуна" Бендюга
     _ - _   
      13:00
    ФСК "Межиріччя" -
    ФСК "Вугільник" Гірник
     _ - _   
    6 тур
    20-06-2021
      13:00
    ФК "Галич-Фортуна" Бендюга -
    ФСК "Межиріччя"
     _ - _   
      13:00
    ФК "Вікторія" Волсвин -
    СК "Легенда" Сілець
     _ - _   
      13:00
    ФК "Ватра" Добрячин -
    ФК "Куличків"
     _ - _   
      13:00
    ФК "Пристань" -
    ФСК "Рата" Великі Мости
     _ - _   
      13:00
    ФК "Прибужжя" Яструбичі -
    ФК "Шахтар" Острів
     _ - _   
      13:00
    ФСК "Вугільник" Гірник -
    ФСК "Бутини" Бутини
     _ - _   
    7 тур
    04-07-2021
      13:00
    ФК "Шахтар" Острів -
    ФСК "Бутини" Бутини
     _ - _   
      13:00
    ФСК "Рата" Великі Мости -
    ФК "Прибужжя" Яструбичі
     _ - _   
      13:00
    ФК "Куличків" -
    ФК "Пристань"
     _ - _   
      13:00
    СК "Легенда" Сілець -
    ФК "Ватра" Добрячин
     _ - _   
      13:00
    ФСК "Межиріччя" -
    ФК "Вікторія" Волсвин
     _ - _   
      13:00
    ФК "Галич-Фортуна" Бендюга -
    ФСК "Вугільник" Гірник
     _ - _   
    8 тур
    11-07-2021
      13:00
    ФК "Вікторія" Волсвин -
    ФК "Галич-Фортуна" Бендюга
     _ - _   
      13:00
    ФК "Ватра" Добрячин -
    ФСК "Межиріччя"
     _ - _   
      13:00
    ФК "Пристань" -
    СК "Легенда" Сілець
     _ - _   
      13:00
    ФК "Прибужжя" Яструбичі -
    ФК "Куличків"
     _ - _   
      13:00
    ФСК "Бутини" Бутини -
    ФСК "Рата" Великі Мости
     _ - _   
      13:00
    ФСК "Вугільник" Гірник -
    ФК "Шахтар" Острів
     _ - _   
    9 тур
    18-07-2021
      13:00
    ФСК "Рата" Великі Мости -
    ФК "Шахтар" Острів
     _ - _   
      13:00
    ФК "Куличків" -
    ФСК "Бутини" Бутини
     _ - _   
      13:00
    СК "Легенда" Сілець -
    ФК "Прибужжя" Яструбичі
     _ - _   
      13:00
    ФСК "Межиріччя" -
    ФК "Пристань"
     _ - _   
      13:00
    ФК "Галич-Фортуна" Бендюга -
    ФК "Ватра" Добрячин
     _ - _   
      13:00
    ФК "Вікторія" Волсвин -
    ФСК "Вугільник" Гірник
     _ - _   
    10 тур
    01-08-2021
      13:00
    ФК "Ватра" Добрячин -
    ФК "Вікторія" Волсвин
     _ - _   
      13:00
    ФК "Пристань" -
    ФК "Галич-Фортуна" Бендюга
     _ - _   
      13:00
    ФК "Прибужжя" Яструбичі -
    ФСК "Межиріччя"
     _ - _   
      13:00
    ФСК "Бутини" Бутини -
    СК "Легенда" Сілець
     _ - _   
      13:00
    ФК "Шахтар" Острів -
    ФК "Куличків"
     _ - _   
      13:00
    ФСК "Вугільник" Гірник -
    ФСК "Рата" Великі Мости
     _ - _   
    11 тур
    08-08-2021
      13:00
    ФК "Ватра" Добрячин -
    ФСК "Вугільник" Гірник
     _ - _   
      13:00
    ФК "Куличків" -
    ФСК "Рата" Великі Мости
     _ - _   
      13:00
    СК "Легенда" Сілець -
    ФК "Шахтар" Острів
     _ - _   
      13:00
    ФСК "Межиріччя" -
    ФСК "Бутини" Бутини
     _ - _   
      13:00
    ФК "Галич-Фортуна" Бендюга -
    ФК "Прибужжя" Яструбичі
     _ - _   
      13:00
    ФК "Вікторія" Волсвин -
    ФК "Пристань"
     _ - _   

    © 2021 ГС Асоціація футболу Червоноградського району