Червоноград

М Команда І РМ О
1 Гірник 22 61 59
2 Межиріччя 22 37 51
3 В.Мости 22 56 47
4 Острів 22 33 47
5 Волсвин 22 6 32
6 Бутини 22 -20 30
7 Яструбичі 22 0 28
8 Сілець 22 3 26
9 Пристань 22 -40 19
10 Бендюга 22 -25 14
11 Добрячин 22 -59 14
12 Куличків 22 -52 11

ПЛЛ

М Команда І О
1 Білка 24 64
2 Миколаїв 24 58
3 Підмонастир 24 55
4 Куликів 24 47
5 Стрий 24 42
6 Торчиновичі 24 41
7 Відники 24 28
8 Дрогобич 24 26
9 Погонь 24 22
10 Корміл 24 21
11 Рух-2 24 18
12 Самбір 24 17
13 ДЮШ 24 10

1 ліга, гр. А

М Команда І О
1 Яворів 18 44
2 Лео-Кераміка 18 37
3 Брюховичі 18 34
4 Червоноград 18 25
5 Новояворівськ 18 24
6 Кам'янка 18 21
7 "Богун" 18 20
8 Винники 18 20
9 Золочів 18 16
10 Н.Яричів 18 12

ПЛЛ, бомбардири

Гол
М Гравець Команда Гол
1 Балух І. Микл 22
2 Фещук М. Підм 20
3 Черепушак Ю. Стрй 15
4 Гнатів Р. Підм 13
5 Дева А. Кулк 10

Кубок Львівської області




1/8 фіналу
31-07-2021
events.png 11:00 год.
ДЮШ "Львів" -
"Темп" Відники
 2 - 2 (Пен. 4 - 3)  Судді: Володимир Міняйло (Головний суддя), Андрій Смольський (Асистент), Олег Патик (Асистент),
01-08-2021
events.png 15:00 год.
"Богун" Броди -
"Фенікс" Підмонастир
 0 - 4  Судді: Ярослав Леськів (Головний суддя), Назарій Цмоканич (Асистент), Ігор Дорош (Асистент),
events.png 16:00 год.
"Лео-Кераміка" Львів -
"Юність" Верхня/Нижня Білка
 1 - 7  Судді: Богдан Горошко (Головний суддя), Юрій Олійник (Асистент), Ростислав Якимик (Асистент),
events.png 16:00 год.
ФК "Рух-2" Львів -
ФК "Куликів"
 3 - 3 (Пен. 3 - 4)  Судді: Юрій Пилипів (Головний суддя), Юрій Суряк (Асистент), Юрій Ковальчук (Асистент),
events.png 16:00 год.
"Легінь" Брюховичі -
ФК "Миколаїв"
 2 - 4  Судді: Василь Верблянський (Головний суддя), Ігор Смульський (Асистент), Роман Фредина (Асистент),
events.png 16:00 год.
СКК "Демня" -
ЛСК "Погонь" Львів
 2 - 3 (ОТ 0 - 1)  Судді: Сергій Валенко (Головний суддя), Василь Притула (Асистент), Іван Родін (Асистент),
events.png 16:00 год.
ФСК "Яворів" -
"Корміл" Давидів
 2 - 2 (Пен. 4 - 3)  Судді: Василь Файда (Головний суддя), Роман Любінець (Асистент), Андрій-Степан Гой (Асистент),
08-08-2021
events.png 16:00 год.
ФК "Мостиська" -
"Скала 1911" Стрий
 1 - 2  Судді: Володимир Міняйло (Головний суддя), Юрій Суряк (Асистент), Ростислав Якимик (Асистент),
1/4 фіналу
01-09-2021
events.png 17:00 год.
"Юність" Верхня/Нижня Білка -
ФСК "Яворів"
 1 - 0 (1:0)  Судді: Степан Лапко (Головний суддя), Ростислав Якимик (Асистент), Олександра Вдовіна (Асистент), Стадіон: "Юність", с.Нижня Білка
12-09-2021
events.png 16:00 год.
"Фенікс" Підмонастир -
"Скала 1911" Стрий
 3 - 1 (ОТ 2 - 0)  Судді: Володимир Міняйло (Головний суддя), Роман Фредина (Асистент), Юрій Суряк (Асистент), Стадіон: "Арена Фенікс", с.Підмонастир
22-09-2021
events.png 17:00 год.
ЛСК "Погонь" Львів -
ФК "Куликів"
 1 - 3  Судді: Юрій Пилипів (Головний суддя), Олег Патик (Асистент), Андрій Смольський (Асистент), Стадіон: "Гарт"/"Трудові резерви", м.Львів
03-10-2021
events.png 16:00 год.
ФК "Миколаїв" -
ДЮШ "Львів"
 4 - 0  Судді: Тарас Козак (Головний суддя), Юрій Кравченко (Асистент), Тарас Путас (Асистент),
1/2 фіналу
07-11-2021
events.png 13:30 год.
ФК "Миколаїв" -
"Юність" Верхня/Нижня Білка
 4 - 2 (3:0)  Судді: Степан Лапко (Головний суддя), Юрій Ковальчук (Асистент), Юрій Суряк (Асистент), Стадіон: "Юність", с.Нижня Білка
10-11-2021
events.png 13:30 год.
ФК "Куликів" -
"Фенікс" Підмонастир
 2 - 4  Судді: Тарас Козак (Головний суддя), Назарій Цмоканич (Асистент), Юрій Кравченко (Асистент), Стадіон: "Куликів-Арена", смт.Куликів
фінал
14-11-2021
events.png 13:30 год.
ФК "Миколаїв" -
"Фенікс" Підмонастир
 1 - 1 (Пен. 4 - 5) (ОТ 0 - 0) (1:0)  Судді: Олександр Шандор (Головний суддя), Юрій Суряк (Асистент), Ростислав Якимик (Асистент), Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники


© 2021 ГС Асоціація футболу Червоноградського району