Кубок Львівської області




1/8 фіналу
31-07-2021
events.png 11:00 год.
ДЮШ "Львів" -
"Темп" Відники
 2 - 2 (Пен. 4 - 3)  Судді: Володимир Міняйло (Головний суддя), Андрій Смольський (Асистент), Олег Патик (Асистент),
01-08-2021
events.png 15:00 год.
"Богун" Броди -
"Фенікс" Підмонастир
 0 - 4  Судді: Ярослав Леськів (Головний суддя), Назарій Цмоканич (Асистент), Ігор Дорош (Асистент),
events.png 16:00 год.
"Лео-Кераміка" Львів -
"Юність" Верхня/Нижня Білка
 1 - 7  Судді: Богдан Горошко (Головний суддя), Юрій Олійник (Асистент), Ростислав Якимик (Асистент),
events.png 16:00 год.
ФК "Рух-2" Львів -
ФК "Куликів"
 3 - 3 (Пен. 3 - 4)  Судді: Юрій Пилипів (Головний суддя), Юрій Суряк (Асистент), Юрій Ковальчук (Асистент),
events.png 16:00 год.
"Легінь" Брюховичі -
ФК "Миколаїв"
 2 - 4  Судді: Василь Верблянський (Головний суддя), Ігор Смульський (Асистент), Роман Фредина (Асистент),
events.png 16:00 год.
СКК "Демня" -
ЛСК "Погонь" Львів
 2 - 3 (ОТ 0 - 1)  Судді: Сергій Валенко (Головний суддя), Василь Притула (Асистент), Іван Родін (Асистент),
events.png 16:00 год.
ФСК "Яворів" -
"Корміл" Давидів
 2 - 2 (Пен. 4 - 3)  Судді: Василь Файда (Головний суддя), Роман Любінець (Асистент), Андрій-Степан Гой (Асистент),
08-08-2021
events.png 16:00 год.
ФК "Мостиська" -
"Скала 1911" Стрий
 1 - 2  Судді: Володимир Міняйло (Головний суддя), Юрій Суряк (Асистент), Ростислав Якимик (Асистент),
1/4 фіналу
01-09-2021
events.png 17:00 год.
"Юність" Верхня/Нижня Білка -
ФСК "Яворів"
 1 - 0 (1:0)  Судді: Степан Лапко (Головний суддя), Ростислав Якимик (Асистент), Олександра Вдовіна (Асистент), Стадіон: "Юність", с.Нижня Білка
12-09-2021
events.png 16:00 год.
"Фенікс" Підмонастир -
"Скала 1911" Стрий
 3 - 1 (ОТ 2 - 0)  Судді: Володимир Міняйло (Головний суддя), Роман Фредина (Асистент), Юрій Суряк (Асистент), Стадіон: "Арена Фенікс", с.Підмонастир
22-09-2021
events.png 17:00 год.
ЛСК "Погонь" Львів -
ФК "Куликів"
 1 - 3  Судді: Юрій Пилипів (Головний суддя), Олег Патик (Асистент), Андрій Смольський (Асистент), Стадіон: "Гарт"/"Трудові резерви", м.Львів
03-10-2021
events.png 16:00 год.
ФК "Миколаїв" -
ДЮШ "Львів"
 4 - 0  Судді: Тарас Козак (Головний суддя), Юрій Кравченко (Асистент), Тарас Путас (Асистент),
1/2 фіналу
07-11-2021
events.png 13:30 год.
ФК "Миколаїв" -
"Юність" Верхня/Нижня Білка
 4 - 2 (3:0)  Судді: Степан Лапко (Головний суддя), Юрій Ковальчук (Асистент), Юрій Суряк (Асистент), Стадіон: "Юність", с.Нижня Білка
10-11-2021
events.png 13:30 год.
ФК "Куликів" -
"Фенікс" Підмонастир
 2 - 4  Судді: Тарас Козак (Головний суддя), Назарій Цмоканич (Асистент), Юрій Кравченко (Асистент), Стадіон: "Куликів-Арена", смт.Куликів
фінал
14-11-2021
events.png 13:30 год.
ФК "Миколаїв" -
"Фенікс" Підмонастир
 1 - 1 (Пен. 4 - 5) (ОТ 0 - 0) (1:0)  Судді: Олександр Шандор (Головний суддя), Юрій Суряк (Асистент), Ростислав Якимик (Асистент), Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники


© 2021 ГС Асоціація футболу Червоноградського району