Календар матчів - Кубок Незалежності 2019
 

Футбол Сокальщини

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта

Кубок Незалежності 2019



1/16 фіналу

26-05-2019
events.png   13:00 СК "Вол-Ком" Волиця - ФСК "Вугільник" Гірник  0 - 1 
events.png   13:00 ФСК "ТЕКО" Теляж - ФСК "Тартаків"  2 - 8 
events.png   13:00 ФК "Сокіл" Хлівчани - ФСК "Домашів"  0 - 1 
events.png   13:00 СК "Галич-Фортуна" Бендюга - СК "Рочин-Легенда" Сілець  0 - 1 
events.png   13:00 СФК "Боб'ятин" - ФСК "Волинь-1" Шпиколоси  1 - 2 
events.png   13:00 ФК "Низи" - ФК "Прибужжя" Яструбичі  3 - 2 
    13:00 ФК "Ватра" Добрячин - СК "Свитазів"  2 - 5 
events.png   13:00 ФСК "Межиріччя" - ФК "Єдність" Себечів  1 - 2 
events.png   15:00 ФСК "Бутини" - СК "Воля" Поториця  1 - 5 
events.png   16:00 ФК "Сокіл" Перв'ятичі - ФК "Белз"  2 - 1 
events.png   16:00 СК "Хоробрів" - ФСК "Рата" Великі Мости  4 - 6 (ОТ 0 - 2) 
events.png   16:00 ФК "Вікторія" Волсвин - ФК "Воля" Горбків  3 - 0 
events.png   16:00 ФК "Куличків" - ФСК "Фаворит" Гута  2 - 3 
events.png   16:00 ФК "Ера" Соснівка - ФК "Діброва"  3 - 2 
events.png   16:00 ФСК "Стенятин" - ФК "Фортуна/Олімпія" Поздимир/Розжалів  3 - 0 
events.png   16:00 ФК "Карів" - ФК "Фусів"  1 - 0 

1/8 фіналу

30-06-2019
events.png   13:00 ФСК "Вугільник" Гірник - ФК "Сокіл" Перв'ятичі  5 - 1 
events.png   13:00 ФСК "Фаворит" Гута - ФК "Низи"  4 - 2 (ОТ 2 - 0) 
events.png   13:00 ФСК "Рата" Великі Мости - СК "Рочин-Легенда" Сілець  3 - 0 
events.png   16:00 СК "Свитазів" - ФК "Вікторія" Волсвин  5 - 1 
events.png   16:00 ФК "Ера" Соснівка - ФСК "Стенятин"  8 - 3 
events.png   16:00 ФСК "Домашів" - ФК "Карів"  2 - 2 (Пенальті 4 - 2) (ОТ 1 - 1) 
events.png   16:00 СК "Воля" Поториця - ФСК "Тартаків"  3 - 1 
events.png   16:00 ФК "Єдність" Себечів - ФСК "Волинь-1" Шпиколоси  1 - 0 

1/4 фіналу

28-07-2019
events.png   13:00 ФСК "Фаворит" Гута - ФК "Єдність" Себечів  1 - 3 
events.png   13:00 СК "Воля" Поториця - ФСК "Домашів"  5 - 0 
events.png   16:00 ФСК "Вугільник" Гірник - ФК "Ера" Соснівка  1 - 1 (Пенальті 5 - 6) (ОТ 0 - 0) 
events.png   16:00 ФСК "Рата" Великі Мости - СК "Свитазів"  3 - 0 

1/2 фіналу

11-08-2019
events.png   13:00 ФСК "Рата" Великі Мости - ФК "Єдність" Себечів  9 - 2 
events.png   16:00 СК "Воля" Поториця - ФК "Ера" Соснівка  2 - 0 (ОТ 2 - 0) 

фінал

24-08-2019
events.png   15:00 ФСК "Рата" Великі Мости - СК "Воля" Поториця  2 - 1 


Вища ліга

Команди І О
1 Сілець 18 43
2 В.Мости 18 39
3 Поториця 18 32
4 Соснівка 18 30
5 Гірник 18 30
6 Діброва 18 27
7 Свитазів 18 21
8 Хоробрів 18 20
9 Яструбичі 18 15
10 Тартаків 18 3

Перша ліга, гр. "А"

Команди І О
1 Горбків 22 45
2 Шпиколоси 22 42
3 Бендюга 22 42
4 Фусів 22 40
5 Стенятин 22 38
6 Теляж 22 38
7 Волиця 22 35
8 Добрячин 22 32
9 Волсвин 22 31
10 Боб'ятин 22 16
11 Забужжя 22 16
12 Перв'ятичі 22 7

Перша ліга, гр. "Б"

Команди І О
1 Белз 20 52
2 Себечів 20 47
3 Домашів 20 39
4 Хлівчани 20 35
5 Карів 20 31
6 Межиріччя 20 29
7 Гута 20 23
8 Бутини 20 20
9 Низи 20 19
10 Куличків 20 14
11 Поздимир 20 3

Вища ліга. Бомбардири

Голи
М Гравець Команда Голи
1 Олег Божик В.Мости 27
2 Назарій Муха Поториця 10
- Євген Турко Соснівка 10
- Михайло Цьмух Сілець 10
5 Руслан Мартич Сілець 9