Червоноград

    М Команда І РМ О
    1 Бутини 4 10 12
    1 Гірник 4 10 12
    3 Межиріччя 4 6 8
    4 В.Мости 3 7 7
    5 Яструбичі 4 4 7
    6 Острів 4 3 7
    7 Бендюга 4 -2 4
    8 Куличків 4 -6 3
    8 Пристань 4 -6 3
    10 Сілець 3 -3 1
    11 Волсвин 4 -6 1
    12 Добрячин 4 -17 0

    ПЛЛ

    М Команда І О
    1 Куликів 8 21
    2 Білка 7 16
    3 Миколаїв 7 15
    4 Підмонастир 7 14
    5 Погонь 7 13
    6 Торчиновичі 7 12
    7 Стрий 8 10
    8 Дрогобич 8 8
    9 Корміл 7 6
    10 Самбір 8 5
    11 ДЮШ 7 3
    12 Відники 7 3

    1 ліга, гр. А

    М Команда І О
    1 Лео-Кераміка 6 13
    2 Яворів 5 11
    3 Новояворівськ 6 11
    4 Брюховичі 5 8
    5 Кам'янка 4 7
    6 Золочів 5 7
    7 Червоноград 5 4
    8 Н.Яричів 5 3
    9 "Богун" 5 2
    10 Винники 4 1

    ПЛЛ, бомбардири

    Гол
    М Гравець Команда Гол
    1 Фещук М. Підм 8
    2 Черепушак Ю. Стрй 6
    3 Балух І. Микл 5
    - Дева А. Кулк 5
    5 Бугрин Т. Відн 4
    
    Чемпіонат Червоноградського району




    1 тур
    09-05-2021
    Пристань  3 - 2  Добрячин
    Межиріччя  3 - 1  Острів
    В.Мости  перен.  Сілець
    Бутини  2 - 1  Бендюга
    Яструбичі  2 - 2  Волсвин
    Куличків  1 - 2  Гірник
    2 тур
    16-05-2021
    Бендюга  4 - 4  Острів
    Волсвин  1 - 2  Бутини
    Гірник  5 - 1  Пристань
    Межиріччя  1 - 1  В.Мости
    Сілець  1 - 2  Куличків
    Добрячин  0 - 5  Яструбичі
    3 тур
    23-05-2021
    Бутини  7 - 0  Добрячин
    В.Мости  3 - 0  Бендюга
    Сілець  2 - 4  Гірник
    Яструбичі  2 - 0  Пристань
    Острів  2 - 1  Волсвин
    Куличків  0 - 4  Межиріччя
    4 тур
    06-06-2021
    Волсвин  0 - 4  В.Мости
    Добрячин  2 - 6  Острів
    Пристань  0 - 1  Бутини
    Межиріччя  0 - 0  Сілець
    Бендюга  2 - 0  Куличків
    Гірник  3 - 0  Яструбичі
    5 тур
    13-06-2021
    Острів 13:00 Пристань
    В.Мости 13:00 Добрячин
    Сілець 13:00 Бендюга
    Межиріччя 15:00 Гірник
    Бутини 16:00 Яструбичі
    Куличків 16:00 Волсвин
    6 тур
    20-06-2021
    Бендюга 13:00 Межиріччя
    Пристань 13:00 В.Мости
    Гірник 13:00 Бутини
    Волсвин 16:00 Сілець
    Добрячин 16:00 Куличків
    Яструбичі 16:00 Острів
    7 тур
    04-07-2021
    Острів 13:00 Бутини
    В.Мости 13:00 Яструбичі
    Сілець 13:00 Добрячин
    Бендюга 13:00 Гірник
    Куличків 16:00 Пристань
    Межиріччя 16:00 Волсвин
    8 тур
    11-07-2021
    Волсвин 13:00 Бендюга
    Добрячин 13:00 Межиріччя
    Пристань 13:00 Сілець
    Гірник 13:00 Острів
    Бутини 15:00 В.Мости
    Яструбичі 16:00 Куличків
    9 тур
    18-07-2021
    В.Мости 13:00 Острів
    Сілець 13:00 Яструбичі
    Бендюга 13:00 Добрячин
    Межиріччя 15:30 Пристань
    Куличків 16:00 Бутини
    Волсвин 16:00 Гірник
    10 тур
    01-08-2021
    Добрячин 13:00 Волсвин
    Пристань 13:00 Бендюга
    Гірник 13:00 В.Мости
    Бутини 15:00 Сілець
    Яструбичі 16:00 Межиріччя
    Острів 16:00 Куличків
    11 тур
    08-08-2021
    Добрячин 13:00 Гірник
    Сілець 13:00 Острів
    Межиріччя 13:00 Бутини
    Волсвин 13:00 Пристань
    Куличків 16:00 В.Мости
    Бендюга 16:00 Яструбичі

    © 2021 ГС Асоціація футболу Червоноградського району