Меморіал Ернеста Юста

Меморіал Ернеста Юста

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

1

М Команда І В Н П М О
1 ФК "Рух U-19" Львів 3 3 0 0 15:2 9
2 ФК "Новий Розділ" 3 2 0 1 12:5 6
3 "Фенікс" Підмонастир 3 1 0 2 6:8 3
4 ФК "Шахтар" Червоноград 3 0 0 3 3:21 0

2

М Команда І В Н П М О
1 ФК "Рух-2" Львів 2 2 0 0 9:1 6
2 "Легінь" Брюховичі 3 1 1 1 5:5 4
3 ФК "Жовква" 3 1 1 1 6:10 4
4 ФК "Поділля" (Великоберезовицька ТГ) 2 0 0 2 2:6 0

3

М Команда І В Н П М О
1 "Юність" Верхня Білка/Куликів 2 2 0 0 7:2 6
2 ФК "Blago-Юність" Верхня 2 0 2 0 3:3 2
3 ЛСТМ "Луцьксантехмонтаж №536" Луцьк 3 0 2 1 4:7 2
4 ФК "Покрова" Львів 3 0 2 1 3:5 2

4

М Команда І В Н П М О
1 ФК "Рух-3" Львів 2 2 0 0 9:0 6
2 ФК "Миколаїв" 2 1 1 0 7:3 4
3 ФК "Олесько" 3 1 1 1 5:7 4
4 "Турбо" Березів 3 0 0 3 3:14 0

5

М Команда І В Н П М О
1 ФК "П'ятничани" 2 2 0 0 6:0 6
2 ФК "Легіон" Стільсько 3 1 1 1 11:3 4
3 МФК "Галичина" Дрогобич 2 1 1 0 6:3 4
4 ФК "Штурм" Дуліби/Грабовець 3 0 0 3 3:20 0

6

М Команда І В Н П М О
1 "Темп" Відники 2 2 0 0 7:0 6
2 "Рух-Збірна" Репехів 3 1 1 1 6:8 4
3 "Січ" Заболотці 2 1 0 1 6:6 3
4 СК "Воля" Братковичі 3 0 1 2 6:11 1

7

М Команда І В Н П М О
1 ФК "Мостиська" 3 3 0 0 10:2 9
2 "Колос" Городок 3 2 0 1 11:3 6
3 СФК "Муроване" 3 1 0 2 6:9 3
4 "Юність-2" Верхня Білка 3 0 0 3 2:15 0

8

М Команда І В Н П М О
1 СК "Нафтовик" Борислав 3 2 0 1 6:2 6
2 ФК "Січ" Добряни 3 2 0 1 5:4 6
3 "Темп" Гірське 3 2 0 1 6:6 6
4 ФК "Троянда" Ходорів 3 0 0 3 5:10 0

9

М Команда І В Н П М О
1 "Датський текстиль" Сокаль 3 3 0 0 8:4 9
2 "Сокіл" В.Глібовичі 3 1 1 1 4:5 4
3 ФК "Давидів" 3 1 0 2 3:4 3
4 ФСК "Самбір" 3 0 1 2 5:7 1

10

М Команда І В Н П М О
1 "Гірник" Новояворівськ 3 2 1 0 10:3 7
2 "УФК Карпати U-17" Львів 3 1 1 1 8:5 4
3 "Скала" Вільховець 3 0 3 0 4:4 3
4 ФК "Старий Самбір" 3 0 1 2 1:11 1

11

М Команда І В Н П М О
1 "Корміл" Яворів 3 3 0 0 15:1 9
2 ФК "Львів U-19" 3 2 0 1 4:3 6
3 "Босота" Чорнушовичі 3 1 0 2 5:9 3
4 "Стріла" Підгородище 3 0 0 3 2:13 0

12

М Команда І В Н П М О
1 ЛСК "Погонь" Львів 3 1 2 0 6:4 5
2 "Карпати-Кам'янка" Кам'янка-Бузька 3 1 1 1 9:7 4
3 ФК "Дубляни" 3 1 1 1 4:6 4
4 "Берізка" Підберізці 3 1 0 2 4:6 3

13

М Команда І В Н П М О
1 СКК "Крупсько" Крупське 3 2 1 0 15:9 7
2 ФК "Ватра" Пикуловичі 3 1 1 1 10:10 4
3 "Зоря-Дністер" Хлопчиці/Долобів 3 1 1 1 10:14 4
4 "Рух U-17" Винники 3 0 1 2 9:11 1

14

М Команда І В Н П М О
1 ФК "Юність" Запитів 3 3 0 0 8:3 9
2 ФК "Мостиська-2" 3 1 1 1 5:6 4
3 КЗ ДЮСШ "Карпати" Львів 3 1 0 2 7:6 3
4 ФК "Львів U-17" 3 0 1 2 3:8 1

 

 МАТЧІ




Нд., 18.02.2024 року
3 тур
Стадіон - Академія "Руху", Винники


Рух-3
ФК "Рух-3" Львів
Олесько
ФК "Олесько"
3:0


Стадіон - ім. Б.Маркевича, Винники


Blago-Юність
ФК "Blago-Юність" Верхня
Покрова
ФК "Покрова" Львів
1:1


Стадіон - ім. Б.Маркевича, Винники


Новояворівськ
"Гірник" Новояворівськ
Вільховець
"Скала" Вільховець
2:2


1 тур
Стадіон - "Сокіл", м. Львів


Підмонастир
"Фенікс" Підмонастир
Шахтар Ч
ФК "Шахтар" Червоноград
5:1


3 тур
Стадіон - "Школяр", СДЮШОР, Львів


Відники
"Темп" Відники
Братковичі
СК "Воля" Братковичі
4:0


Стадіон - "Арена-Довге"


Добряни
ФК "Січ" Добряни
Ходорів
ФК "Троянда" Ходорів
3:2


Стадіон - ім. Б.Маркевича, Винники


Заболотці
"Січ" Заболотці
Репехів
"Рух-Збірна" Репехів
2:3


Стадіон - "Арена-Довге"


Борислав
СК "Нафтовик" Борислав
Гірське
"Темп" Гірське
3:0


Стадіон - "Школяр", СДЮШОР, Львів


Погонь
ЛСК "Погонь" Львів
Кам'янка
"Карпати-Кам'янка" Кам'янка-Бузька
3:3


1 тур
Стадіон - "Школяр", СДЮШОР, Львів


Корміл
"Корміл" Яворів
Чорнушовичі
"Босота" Чорнушовичі
6:1


3 тур
Стадіон - "Сокіл", м. Львів


Пикуловичі
ФК "Ватра" Пикуловичі
Хлопчиці
"Зоря-Дністер" Хлопчиці/Долобів
4:4


Ср., 21.02.2024 року
2 тур
Стадіон - ім. Б.Маркевича, Винники


В. Білка
"Юність" Верхня Білка/Куликів
Покрова
ФК "Покрова" Львів
3:1


Нд., 25.02.2024 року

Рух-2
ФК "Рух-2" Львів
В.Березовицька ТГ
ФК "Поділля" (Великоберезовицька ТГ)
13:00


1 тур

В. Білка
"Юність" Верхня Білка/Куликів
Blago-Юність
ФК "Blago-Юність" Верхня
13:00


2 тур

Рух-3
ФК "Рух-3" Львів
Миколаїв
ФК "Миколаїв"
13:00


1 тур

П'ятничани
ФК "П'ятничани"
Дрогобич
МФК "Галичина" Дрогобич
13:00


2 тур

Відники
"Темп" Відники
Заболотці
"Січ" Заболотці
13:00

© 2021 ГС Асоціація футболу Червоноградського району