Вища ліга
 

Футбол Сокальщини

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта

Вища ліга

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

Команди І В Н П ЗМ ПМ +/- Очки
1 СК "Рочин-Легенда" Сілець 18 14 1 3 59 19 40 43
2 ФСК "Рата" Великі Мости 18 12 3 3 53 26 27 39
3 СК "Воля" Поториця 18 9 5 4 48 27 21 32
4 ФК "Ера" Соснівка 18 10 0 8 43 32 11 30
5 ФСК "Вугільник" Гірник 18 9 3 6 37 31 6 30
6 ФК "Діброва" 18 9 0 9 36 40 -4 27
7 СК "Свитазів" 18 6 3 9 33 34 -1 21
8 СК "Хоробрів" 18 6 2 10 31 43 -12 20
9 ФК "Прибужжя" Яструбичі 18 4 3 11 23 56 -33 15
10 ФСК "Тартаків" 18 1 0 17 10 65 -55 3

 МАТЧІ



 

БОМБАРДИРИ ВИЩОЇ ЛІГИ

Голи
М Гравець Команда Голи
1 Олег Божик ФСК "Рата" Великі Мости 27
2 Назарій Муха СК "Воля" Поториця 10
- Євген Турко ФК "Ера" Соснівка 10
- Михайло Цьмух СК "Рочин-Легенда" Сілець 10
5 Руслан Мартич СК "Рочин-Легенда" Сілець 9
6 Андрій Цьмух СК "Рочин-Легенда" Сілець 8
- Василь Кріль СК "Воля" Поториця 8
- Едуард Патращук ФК "Ера" Соснівка 8
9 Мар'ян Домашовець ФК "Діброва" 7
- Юрій Волоско ФК "Діброва" 7
- Петро Мельничук СК "Свитазів" 7
12 Михайло Ващишин ФК "Діброва" 6
- Віталій Шайнюк ФСК "Вугільник" Гірник 6
- Євген Іванець ФК "Прибужжя" Яструбичі 6
15 Вадим Деревянчук ФК "Ера" Соснівка 5
- Богдан Табак СК "Свитазів" 5
- Остап Міщук СК "Хоробрів" 5

 

ДИСКВАЛІФІКАЦІЯ ВИЩОЇ ЛІГИ



 

Вища ліга

Команди І О
1 Сілець 18 43
2 В.Мости 18 39
3 Поториця 18 32
4 Соснівка 18 30
5 Гірник 18 30
6 Діброва 18 27
7 Свитазів 18 21
8 Хоробрів 18 20
9 Яструбичі 18 15
10 Тартаків 18 3

Перша ліга, гр. "А"

Команди І О
1 Горбків 22 45
2 Шпиколоси 22 42
3 Бендюга 22 42
4 Фусів 22 40
5 Стенятин 22 38
6 Теляж 22 38
7 Волиця 22 35
8 Добрячин 22 32
9 Волсвин 22 31
10 Боб'ятин 22 16
11 Забужжя 22 16
12 Перв'ятичі 22 7

Перша ліга, гр. "Б"

Команди І О
1 Белз 20 52
2 Себечів 20 47
3 Домашів 20 39
4 Хлівчани 20 35
5 Карів 20 31
6 Межиріччя 20 29
7 Гута 20 23
8 Бутини 20 20
9 Низи 20 19
10 Куличків 20 14
11 Поздимир 20 3

Вища ліга. Бомбардири

Голи
М Гравець Команда Голи
1 Олег Божик В.Мости 27
2 Назарій Муха Поториця 10
- Євген Турко Соснівка 10
- Михайло Цьмух Сілець 10
5 Руслан Мартич Сілець 9