Червоноград

    М Команда І РМ О
    1 Гірник 10 25 27
    2 В.Мости 10 24 23
    3 Межиріччя 10 12 23
    4 Острів 9 15 20
    5 Бутини 10 -4 18
    6 Яструбичі 10 4 16
    7 Волсвин 10 4 13
    8 Пристань 10 -9 12
    9 Сілець 10 -3 7
    10 Бендюга 10 -8 7
    11 Куличків 9 -10 6
    12 Добрячин 10 -50 0

    ПЛЛ

    М Команда І О
    1 Білка 12 31
    2 Куликів 12 30
    3 Миколаїв 12 30
    4 Підмонастир 12 27
    5 Торчиновичі 12 21
    6 Стрий 12 20
    7 Погонь 12 16
    8 Дрогобич 12 14
    9 Відники 12 12
    10 Корміл 12 10
    11 Самбір 12 9
    12 ДЮШ 12 6
    13 Рух-2 12 0

    1 ліга, гр. А

    М Команда І О
    1 Яворів 9 21
    2 Лео-Кераміка 9 20
    3 Золочів 9 16
    4 Брюховичі 9 15
    5 Новояворівськ 9 14
    6 Винники 9 11
    7 Кам'янка 9 11
    8 Червоноград 9 8
    9 Н.Яричів 9 6
    10 "Богун" 9 2

    ПЛЛ, бомбардири

    Гол
    М Гравець Команда Гол
    1 Фещук М. Підм 11
    2 Балух І. Микл 8
    - Дева А. Кулк 8
    4 Черепушак Ю. Стрй 7
    - Залога М. Торч 7
    
    Третя ліга Львівщини



    М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки
    1 "Січ" Заболотці 10 6 2 2 25:17 8 20
    2 "Тандем" Жовтанці 11 5 4 2 35:12 23 19
    3 "Галичина" Великий Дорошів 10 6 0 4 40:22 18 18
    4 ФК "Ера" Соснівка 10 5 2 3 26:24 2 17
    5 ФК "Лопатин" 10 4 4 2 22:17 5 16
    6 СФК "Муроване" 10 5 1 4 13:15 -2 16
    7 ФК "Давидів" 10 4 3 3 20:13 7 15
    8 "Юність-2" Верхня Білка 10 5 0 5 29:29 0 15
    9 "Промінь" Тетевчиці 10 4 2 4 20:20 0 14
    10 "Рух-Збірна" Репехів 11 1 1 9 8:52 -44 4
    11 "Західний Буг" Павлів 10 1 1 8 12:29 -17 4
    М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки
    1 "Скала" Вільховець 12 10 1 1 26:10 16 31
    2 ФК "Щирець" 11 7 2 2 26:16 10 23
    3 "Арсенал" Бучали 11 6 1 4 28:16 12 19
    4 "Захід" Бібрка 11 5 4 2 28:13 15 19
    5 "Сокіл" Дуліби 11 5 3 3 18:20 -2 18
    6 СКК "Острів" Чорний Острів 11 5 2 4 18:22 -4 17
    7 "Берізка" Підберізці 11 5 2 4 26:13 13 17
    8 "Камула" Романів 11 4 3 4 16:18 -2 15
    9 "Захід" Солонка 11 4 2 5 24:21 3 14
    10 "Сокіл" Суховоля 11 3 3 5 26:32 -6 12
    11 "Прикарпаття" Н.Стрілища 11 1 0 10 10:33 -23 3
    12 "Турбо" Березів 12 0 1 11 16:48 -32 1

    1 тур
    08-05-2021
    events.png 17:00
    "Берізка" Підберізці -
    "Арсенал" Бучали
     2 - 1  Судді: Андрій Чулик (Головний суддя), Іван Гушак (Асистент), Олександр Щепанський (Асистент),
    09-05-2021
    events.png 14:00
    ФК "Щирець" -
    "Камула" Романів
     1 - 0  Судді: Ігор Савка (Головний суддя), Ігор Процик (Асистент), Ігор Кахнич (Асистент),
    events.png 15:00
    "Турбо" Березів -
    "Скала" Вільховець
     1 - 2  Судді: Тарас Путас (Головний суддя), Степан Лужецький (Асистент), Ігор Юзв
    15-05-2021
    events.png 17:00
    "Січ" Заболотці -
    "Галичина" Великий Дорошів
     3 - 2  Судді: Роман Холявко (Головний суддя), Андрій Бондарчук (Асистент), Ігор Стахіра (Асистент),
    16-05-2021
    events.png 17:00
    "Рух-Збірна" Репехів -
    ФК "Ера" Соснівка
     0 - 2  Судді: Остап Петріца (Головний суддя), Роман Піпа (Асистент), Ігор Кахнич (Асистент),
    events.png 17:30
    ФК "Давидів" -
    "Тандем" Жовтанці
     1 - 1  Судді: Богдан Грисьо (Головний суддя), Ігор Стахіра (Асистент), Ігор Процик (Асистент),
    events.png 18:00
    ФК "Лопатин" -
    "Промінь" Тетевчиці
     1 - 0  Судді: Михайло Савка (Головний суддя), Тетяна Гринишена (Асистент), Володимир Болізюк (Асистент),
    07-07-2021
    events.png 18:00
    "Сокіл" Суховоля -
    "Сокіл" Дуліби
     4 - 0  Судді: Юрій Пилипів (Головний суддя), Андрій Смольський (Асистент), Ігор Смульський (Асистент),
    events.png 19:00
    "Захід" Бібрка -
    СКК "Острів" Чорний Острів
     6 - 2  Судді: Олег Федьків (Головний суддя), Андрій Бондарчук (Асистент), Ігор Стахіра (Асистент),
    21-07-2021
    events.png 19:00
    "Західний Буг" Павлів -
    "Юність-2" Верхня Білка
     2 - 5  Судді: Степан Чоп (Головний суддя), Руслан Тимофієв (Асистент), Андрій Баран (Асистент),
    25-07-2021
    events.png 16:00
    "Прикарпаття" Н.Стрілища -
    "Захід" Солонка
     1 - 6  Судді: Олег Кузик (Головний суддя), Роман Келеман (Асистент), Михайло Костів (Асистент),
    2 тур
    16-05-2021
    events.png 14:00
    "Камула" Романів -
    "Турбо" Березів
     4 - 2  Судді: Ігор Кахнич (Головний суддя), Роман Піпа (Асистент), Остап Петріца (Асистент),
    events.png 14:00
    "Захід" Бібрка -
    ФК "Щирець"
     1 - 1  Судді: Богдан Грисьо (Головний суддя), Ігор Стахіра (Асистент), Ігор Процик (Асистент),
    events.png 14:00
    СКК "Острів" Чорний Острів -
    "Сокіл" Суховоля
     4 - 1  Судді: Степан Лужецький (Головний суддя), Борис Гребінь (Асистент), Ігор Юзв
    events.png 15:00
    "Скала" Вільховець -
    "Прикарпаття" Н.Стрілища
     1 - 0  Судді: Василь Івасяк (Головний суддя), Іван Гушак (Асистент), Дмитро Любінець (Асистент),
    22-05-2021
    events.png 15:00
    "Юність-2" Верхня Білка -
    "Рух-Збірна" Репехів
     7 - 2  Судді: Андрій Чулик (Головний суддя), Іван Гушак (Асистент), Андрій-Степан Гой (Асистент),
    events.png 17:00
    ФК "Ера" Соснівка -
    "Січ" Заболотці
     4 - 2  Судді: Михайло Савка (Головний суддя), Микола Пристай (Асистент), Олег Федьків (Асистент),
    events.png 17:30
    ФК "Давидів" -
    "Галичина" Великий Дорошів
     3 - 1  Судді: Андрій Чулик (Головний суддя), Андрій-Степан Гой (Асистент), Іван Гушак (Асистент),
    23-05-2021
    events.png 13:00
    "Промінь" Тетевчиці -
    "Західний Буг" Павлів
     3 - 1  Судді: Андрій Баран (Головний суддя), Степан Чоп (Асистент), Руслан Тимофієв (Асистент),
    events.png 17:00
    СФК "Муроване" -
    ФК "Лопатин"
     0 - 3  Судді: Володимир Міняйло (Головний суддя), Денис Мороз (Асистент), Мирон Гапчин (Асистент),
    07-07-2021
    events.png 19:00
    "Захід" Солонка -
    "Берізка" Підберізці
     3 - 2  Судді: Василь Верблянський (Головний суддя), Анатолій Валенко (Асистент), Олександр Щепанський (Асистент),
    25-07-2021
    events.png 16:00
    "Арсенал" Бучали -
    "Сокіл" Дуліби
     5 - 0  Судді: Олег Ващишин (Головний суддя), Ігор Стахіра (Асистент), Роман Фредина (Асистент),
    3 тур
    22-05-2021
    events.png 17:00
    ФК "Щирець" -
    СКК "Острів" Чорний Острів
     3 - 1  Судді: Борис Гребінь (Головний суддя), Ігор Кахнич (Асистент), Остап Петріца (Асистент),
    23-05-2021
    events.png 13:00
    "Берізка" Підберізці -
    "Скала" Вільховець
     0 - 1  Судді: Олег Федьків (Головний суддя), Іван Гушак (Асистент), Олег Кузик (Асистент),
    events.png 13:00
    "Сокіл" Суховоля -
    "Арсенал" Бучали
     2 - 1  Судді: Тарас Путас (Головний суддя), Юрій Голубець (Асистент), Андрій Чулик (Асистент),
    events.png 14:00
    "Сокіл" Дуліби -
    "Захід" Солонка
     3 - 2  Судді: Степан Лужецький (Головний суддя), Ігор Юзв
    events.png 16:00
    "Турбо" Березів -
    "Захід" Бібрка
     1 - 5  Судді: Ігор Савка (Головний суддя), Ігор Стахіра (Асистент), Богдан Лепак (Асистент),
    events.png 17:30
    "Прикарпаття" Н.Стрілища -
    "Камула" Романів
     0 - 1  Судді: Сергій Лукач (Головний суддя), Ігор Юзв
    29-05-2021
    events.png 17:00
    "Січ" Заболотці -
    "Юність-2" Верхня Білка
     5 - 2  Судді: Юрій Ковальчук (Головний суддя), Роман Фредина (Асистент), Андрій Смольський (Асистент),
    events.png 17:00
    "Галичина" Великий Дорошів -
    "Тандем" Жовтанці
     2 - 1  Судді: Михайло Савка (Головний суддя), Тетяна Гринишена (Асистент), Анастасія Янтуріна (Асистент),
    events.png 18:00
    "Західний Буг" Павлів -
    СФК "Муроване"
     0 - 1  Судді: Степан Чоп (Головний суддя), Руслан Тимофієв (Асистент), Андрій Баран (Асистент),
    30-05-2021
    events.png 13:00
    ФК "Ера" Соснівка -
    ФК "Давидів"
     3 - 0  Судді: Андрій Смольський (Головний суддя), Андрій Бондарчук (Асистент), Юрій Пилипів (Асистент),
    events.png 14:00
    "Рух-Збірна" Репехів -
    "Промінь" Тетевчиці
     0 - 2  Судді: Борис Гребінь (Головний суддя), Михайло Костів (Асистент), Роман Келеман (Асистент),
    4 тур
    29-05-2021
    events.png 18:00
    "Камула" Романів -
    "Берізка" Підберізці
     1 - 1  Судді: Олег Ващишин (Головний суддя), Ігор Козоріз (Асистент), Ігор Стахіра (Асистент),
    30-05-2021
    events.png 14:00
    "Арсенал" Бучали -
    СКК "Острів" Чорний Острів
     2 - 0  Судді: Степан Лужецький (Головний суддя), Ігор Юзв
    events.png 14:00
    "Захід" Солонка -
    "Сокіл" Суховоля
     2 - 2  Судді: Ярослав Сторожук (Головний суддя), Назар Войтик (Асистент), Володимир Болізюк (Асистент),
    events.png 14:00
    "Захід" Бібрка -
    "Прикарпаття" Н.Стрілища
     5 - 0  Судді: Ігор Кахнич (Головний суддя), Роман Піпа (Асистент), Остап Петріца (Асистент),
    events.png 15:00
    "Скала" Вільховець -
    "Сокіл" Дуліби
     1 - 1  Судді: Михайло Савка (Головний суддя), Микола Пристай (Асистент), Дмитро Любінець (Асистент),
    events.png 17:00
    ФК "Щирець" -
    "Турбо" Березів
     4 - 1  Судді: Степан Лужецький (Головний суддя), Ігор Юзв
    05-06-2021
    events.png 14:00
    "Промінь" Тетевчиці -
    "Січ" Заболотці
     3 - 2  Судді: Степан Чоп (Головний суддя), Валерій Бабко (Асистент), Руслан Тимофієв (Асистент),
    06-06-2021
    events.png 13:00
    ФК "Ера" Соснівка -
    "Тандем" Жовтанці
     1 - 5  Судді: Михайло Савка (Головний суддя), Андрій Бондарчук (Асистент), Богдан Горошко (Асистент),
    events.png 13:00
    ФК "Лопатин" -
    "Західний Буг" Павлів
     2 - 2  Судді: Степан Чоп (Головний суддя), Валерій Бабко (Асистент), Руслан Тимофієв (Асистент),
    events.png 14:00
    "Юність-2" Верхня Білка -
    ФК "Давидів"
     0 - 2  Судді: Ярослав Сторожук (Головний суддя), Іван Гушак (Асистент), Володимир Болізюк (Асистент),
    events.png 17:00
    СФК "Муроване" -
    "Рух-Збірна" Репехів
     3 - 0  Судді: Андрій Баран (Головний суддя), Богдан Лепак (Асистент), Володимир Міняйло (Асистент),
    5 тур
    05-06-2021
    events.png 13:00
    "Прикарпаття" Н.Стрілища -
    ФК "Щирець"
     1 - 5  Судді: Борис Гребінь (Головний суддя), Роман Келеман (Асистент), Михайло Костів (Асистент),
    06-06-2021
    events.png 13:00
    "Сокіл" Суховоля -
    "Скала" Вільховець
     1 - 2  Судді: Василь Верблянський (Головний суддя), Ігор Стахіра (Асистент), Олег Федьків (Асистент),
    events.png 14:00
    СКК "Острів" Чорний Острів -
    "Турбо" Березів
     1 - 0  Судді: Ігор Кахнич (Головний суддя), Ігор Юзв
    events.png 16:00
    "Захід" Солонка -
    "Арсенал" Бучали
     1 - 4  Судді: Сергій Валенко (Головний суддя), Андрій Гірковий (Асистент), Анатолій Валенко (Асистент),
    events.png 17:00
    "Берізка" Підберізці -
    "Захід" Бібрка
     2 - 1  Судді: Володимир Болізюк (Головний суддя), Іван Гушак (Асистент), Ярослав Сторожук (Асистент),
    events.png 17:00
    "Сокіл" Дуліби -
    "Камула" Романів
     0 - 0  Судді: Ігор Кахнич (Головний суддя), Роман Піпа (Асистент), Ігор Юзв
    12-06-2021
    events.png 14:30
    "Юність-2" Верхня Білка -
    "Тандем" Жовтанці
     1 - 8  Судді: Олег Ващишин (Головний суддя), Анастасія Янтуріна (Асистент), Ірина Чайка (Асистент),
    events.png 17:00
    "Галичина" Великий Дорошів -
    ФК "Ера" Соснівка
     8 - 2  Судді: Богдан Горошко (Головний суддя), Тетяна Гринишена (Асистент), Василь Притула (Асистент),
    events.png 18:00
    "Січ" Заболотці -
    СФК "Муроване"
     2 - 1  Судді: Юрій Ковальчук (Головний суддя), Андрій Бондарчук (Асистент), Данило Навка (Асистент),
    13-06-2021
    events.png 14:00
    ФК "Лопатин" -
    "Рух-Збірна" Репехів
     4 - 0  Судді: Богдан Горошко (Головний суддя), Валерій Бабко (Асистент), Степан Чоп (Асистент),
    events.png 14:00
    ФК "Давидів" -
    "Промінь" Тетевчиці
     1 - 1  Судді: Андрій Баран (Головний суддя), Іван Гушак (Асистент), Назар Войтик (Асистент),
    6 тур
    10-06-2021
    events.png 19:15
    ФК "Щирець" -
    "Берізка" Підберізці
     2 - 2  Судді: Олег Кузик (Головний суддя), Андрій-Степан Гой (Асистент), Ігор Смульський (Асистент),
    12-06-2021
    events.png 17:00
    "Скала" Вільховець -
    "Арсенал" Бучали
     4 - 2  Судді: Тарас Путас (Головний суддя), Володимир Болізюк (Асистент), Назар Войтик (Асистент),
    events.png 18:00
    "Камула" Романів -
    "Сокіл" Суховоля
     5 - 3  Судді: Станіслав Ткач (Головний суддя), Олександр Щепанський (Асистент), Андрій Гірковий (Асистент),
    13-06-2021
    events.png 13:00
    "Турбо" Березів -
    "Прикарпаття" Н.Стрілища
     3 - 4  Судді: Олег Ващишин (Головний суддя), Андрій Гірковий (Асистент), Богдан Лепак (Асистент),
    events.png 15:00
    "Захід" Бібрка -
    "Сокіл" Дуліби
     2 - 0  Судді: Володимир Болізюк (Головний суддя), Роман Піпа (Асистент), Дмитро Любінець (Асистент),
    events.png 17:00
    СКК "Острів" Чорний Острів -
    "Захід" Солонка
     3 - 2  Судді: Михайло Савка (Головний суддя), Анатолій Валенко (Асистент), Олександр Щепанський (Асистент),
    19-06-2021
    events.png 14:00
    "Західний Буг" Павлів -
    "Рух-Збірна" Репехів
     0 - 2  Судді: Богдан Горошко (Головний суддя), Андрій Баран (Асистент), Степан Чоп (Асистент),
    events.png 17:00
    ФК "Лопатин" -
    "Січ" Заболотці
     2 - 2  Судді: Степан Чоп (Головний суддя), Андрій Баран (Асистент), Богдан Горошко (Асистент),
    20-06-2021
    events.png 13:00
    "Промінь" Тетевчиці -
    "Тандем" Жовтанці
     1 - 3  Судді: Степан Чоп (Головний суддя), Богдан Горошко (Асистент), Руслан Тимофієв (Асистент),
    events.png 13:00
    СФК "Муроване" -
    ФК "Давидів"
     1 - 2  Судді: Станіслав Ткач (Головний суддя), Роман Любінець (Асистент), Іван Родін (Асистент),
    21-06-2021
    events.png 16:30
    "Юність-2" Верхня Білка -
    "Галичина" Великий Дорошів
     3 - 2  Судді: Андрій Чулик (Головний суддя), Олександр Щепанський (Асистент), Анастасія Янтуріна (Асистент),
    7 тур
    20-06-2021
    events.png 13:00
    "Прикарпаття" Н.Стрілища -
    СКК "Острів" Чорний Острів
     0 - 1  Судді: Остап Петріца (Головний суддя), Степан Лужецький (Асистент), Ігор Юзв
    events.png 16:00
    "Скала" Вільховець -
    "Захід" Солонка
     2 - 0  Судді: Богдан Грисьо (Головний суддя), Андрій Гірковий (Асистент), Володимир Болізюк (Асистент),
    events.png 17:00
    "Берізка" Підберізці -
    "Турбо" Березів
     8 - 1  Судді: Олег Ващишин (Головний суддя), Андрій Бондарчук (Асистент), Олег Федьків (Асистент),
    events.png 17:00
    "Сокіл" Дуліби -
    ФК "Щирець"
     3 - 2  Судді: Степан Лужецький (Головний суддя), Ігор Юзв
      17:00
    "Сокіл" Суховоля -
    "Захід" Бібрка
     2 - 2  Судді: Андрій Чулик (Головний суддя), Ігор Козоріз (Асистент), Ігор Савка (Асистент),
    27-06-2021
    events.png 16:00
    ФК "Давидів" -
    ФК "Лопатин"
     1 - 1  Судді: Тарас Путас (Головний суддя), Данило Навка (Асистент), Павло Кравчук (Асистент),
    events.png 16:00
    ФК "Ера" Соснівка -
    "Юність-2" Верхня Білка
     4 - 1  Судді: Богдан Горошко (Головний суддя), Андрій Баран (Асистент), Василь Притула (Асистент),
    events.png 17:00
    "Галичина" Великий Дорошів -
    "Промінь" Тетевчиці
     5 - 3  Судді: Станіслав Ткач (Головний суддя), Андрій Бондарчук (Асистент), Мирон Гапчин (Асистент),
    07-07-2021
    events.png 19:00
    "Арсенал" Бучали -
    "Камула" Романів
     4 - 1  Судді: Степан Лужецький (Головний суддя), Орест Дуцяк (Асистент), Ігор Юзв
    14-07-2021
    events.png 19:00
    СФК "Муроване" -
    "Тандем" Жовтанці
     1 - 0  Судді: Юрій Пилипів (Головний суддя), Тарас Путас (Асистент), Данило Навка (Асистент),
    24-07-2021
      17:00
    "Січ" Заболотці -
    "Західний Буг" Павлів
     3 - 0  Судді: Андрій Смольський (Головний суддя), Андрій-Степан Гой (Асистент), Юрій Олійник (Асистент),
    8 тур
    28-06-2021
    events.png 16:00
    "Камула" Романів -
    "Захід" Солонка
     0 - 3  Судді: Юрій Олійник (Головний суддя), Павло Кравчук (Асистент), Андрій Гірковий (Асистент),
    events.png 16:00
    "Захід" Бібрка -
    "Арсенал" Бучали
     3 - 3  Судді: Олег Кузик (Головний суддя), Андрій Бондарчук (Асистент), Богдан Лепак (Асистент),
    events.png 16:00
    ФК "Щирець" -
    "Сокіл" Суховоля
     4 - 2  Судді: Степан Лужецький (Головний суддя), Ігор Юзв
    events.png 16:00
    "Турбо" Березів -
    "Сокіл" Дуліби
     1 - 6  Судді: Тарас Козак (Головний суддя), Юрій Голубець (Асистент), Ігор Савка (Асистент),
    events.png 16:00
    "Прикарпаття" Н.Стрілища -
    "Берізка" Підберізці
     0 - 3  Судді: Остап Петріца (Головний суддя), Ігор Кахнич (Асистент), Олег Патик (Асистент),
    events.png 18:00
    СКК "Острів" Чорний Острів -
    "Скала" Вільховець
     0 - 3  Судді: Борис Гребінь (Головний суддя), Роман Келеман (Асистент), Михайло Костів (Асистент),
    03-07-2021
    events.png 14:00
    "Західний Буг" Павлів -
    ФК "Давидів"
     2 - 1  Судді: Андрій Баран (Головний суддя), Руслан Тимофієв (Асистент), Степан Чоп (Асистент),
    events.png 17:00
    "Рух-Збірна" Репехів -
    "Січ" Заболотці
     1 - 3  Судді: Борис Гребінь (Головний суддя), Михайло Костів (Асистент), Роман Келеман (Асистент),
    04-07-2021
    events.png 14:00
    ФК "Лопатин" -
    "Тандем" Жовтанці
     1 - 1  Судді: Степан Чоп (Головний суддя), Валерій Бабко (Асистент), Руслан Тимофієв (Асистент),
    events.png 14:30
    СФК "Муроване" -
    "Галичина" Великий Дорошів
     1 - 0  Судді: Ігор Савка (Головний суддя), Іван Гушак (Асистент), Ігор Стахіра (Асистент),
    events.png 17:00
    "Промінь" Тетевчиці -
    ФК "Ера" Соснівка
     2 - 2  Судді: Степан Чоп (Головний суддя), Валерій Бабко (Асистент), Руслан Тимофієв (Асистент),
    9 тур
    03-07-2021
    events.png 17:00
    "Сокіл" Суховоля -
    "Турбо" Березів
     4 - 4  Судді: Тарас Путас (Головний суддя), Ігор Савка (Асистент), Юрій Голубець (Асистент),
    events.png 17:00
    ФК "Щирець" -
    "Арсенал" Бучали
     2 - 1  Судді: Олег Ващишин (Головний суддя), Ігор Смульський (Асистент), Данило Навка (Асистент),
    04-07-2021
    events.png 13:00
    "Берізка" Підберізці -
    СКК "Острів" Чорний Острів
     1 - 2  Судді: Тарас Путас (Головний суддя), Богдан Лепак (Асистент), Станіслав Ткач (Асистент),
    events.png 14:00
    "Сокіл" Дуліби -
    "Прикарпаття" Н.Стрілища
     1 - 0  Судді: Степан Лужецький (Головний суддя), Орест Дуцяк (Асистент), Ігор Юзв
      16:00
    "Захід" Солонка -
    "Захід" Бібрка
     0 - 0  Судді: Станіслав Ткач (Головний суддя), Богдан Лепак (Асистент), Тарас Путас (Асистент),
    events.png 17:00
    "Скала" Вільховець -
    "Камула" Романів
     3 - 2  Судді: Степан Лужецький (Головний суддя), Орест Дуцяк (Асистент), Ігор Юзв
    07-07-2021
    events.png 13:00
    "Юність-2" Верхня Білка -
    "Промінь" Тетевчиці
     4 - 0  Судді: Михайло Савка (Головний суддя), Іван Гушак (Асистент), Анастасія Янтуріна (Асистент),
    events.png 16:00
    ФК "Давидів" -
    "Рух-Збірна" Репехів
     8 - 1  Судді: Василь Верблянський (Головний суддя), Олександр Щепанський (Асистент), Анатолій Валенко (Асистент),
    events.png 18:30
    ФК "Ера" Соснівка -
    СФК "Муроване"
     2 - 2  Судді: Андрій Чулик (Головний суддя), Василь Притула (Асистент), Іван Родін (Асистент),
    events.png 19:00
    "Західний Буг" Павлів -
    "Тандем" Жовтанці
     1 - 3  Судді: Степан Чоп (Головний суддя), Андрій Баран (Асистент), Богдан Горошко (Асистент),
    25-07-2021
    events.png 16:00
    "Галичина" Великий Дорошів -
    ФК "Лопатин"
     3 - 2  Судді: Андрій Смольський (Головний суддя), Андрій-Степан Гой (Асистент), Анастасія Янтуріна (Асистент),
    10 тур
    09-05-2021
    events.png 16:00
    "Рух-Збірна" Репехів -
    "Тандем" Жовтанці
     2 - 2  Судді: Роман Холявко (Головний суддя), Андрій Гірковий (Асистент), Тетяна Гринишена (Асистент),
    16-05-2021
    events.png 17:00
    "Сокіл" Дуліби -
    "Берізка" Підберізці
     1 - 0  Судді: Борис Гребінь (Головний суддя), Степан Лужецький (Асистент), Ігор Юзв
    10-07-2021
    events.png 17:00
    "Турбо" Березів -
    "Арсенал" Бучали
     0 - 3  Судді: Тарас Козак (Головний суддя), Юрій Голубець (Асистент), Ігор Савка (Асистент),
    events.png 17:00
    "Західний Буг" Павлів -
    "Галичина" Великий Дорошів
     4 - 6  Судді: Степан Чоп (Головний суддя), Руслан Тимофієв (Асистент), Андрій Баран (Асистент),
    events.png 17:00
    "Січ" Заболотці -
    ФК "Давидів"
     2 - 1  Судді: Роман Холявко (Головний суддя), Роман Любінець (Асистент), Іван Родін (Асистент),
    11-07-2021
    events.png 14:00
    СКК "Острів" Чорний Острів -
    "Камула" Романів
     1 - 1  Судді: Олег Кузик (Головний суддя), Роман Келеман (Асистент), Михайло Костів (Асистент),
    events.png 14:00
    ФК "Лопатин" -
    ФК "Ера" Соснівка
     4 - 3  Судді: Данило Навка (Головний суддя), Андрій Бондарчук (Асистент), Станіслав Ткач (Асистент),
    events.png 15:00
    СФК "Муроване" -
    "Юність-2" Верхня Білка
     2 - 1  Судді: Степан Чоп (Головний суддя), Андрій Баран (Асистент), Руслан Тимофієв (Асистент),
    events.png 17:00
    "Прикарпаття" Н.Стрілища -
    "Сокіл" Суховоля
     3 - 5  Судді: Михайло Костів (Головний суддя), Роман Келеман (Асистент), Олег Кузик (Асистент),
    events.png 18:00
    "Захід" Бібрка -
    "Скала" Вільховець
     3 - 1  Судді: Андрій Баран (Головний суддя), Руслан Тимофієв (Асистент), Степан Чоп (Асистент),
    12-07-2021
    events.png 19:15
    ФК "Щирець" -
    "Захід" Солонка
     2 - 1  Судді: Тарас Путас (Головний суддя), Ігор Кахнич (Асистент), Андрій Гірковий (Асистент),
    11 тур
    17-07-2021
    events.png 17:00
    "Січ" Заболотці -
    "Тандем" Жовтанці
     1 - 1  Судді: Богдан Горошко (Головний суддя), Андрій Баран (Асистент), Степан Чоп (Асистент),
    events.png 17:00
    "Скала" Вільховець -
    ФК "Щирець"
     3 - 0  Судді: Олег Ващишин (Головний суддя), Данило Навка (Асистент), Тарас Путас (Асистент),
    18-07-2021
    events.png 16:00
    "Галичина" Великий Дорошів -
    "Рух-Збірна" Репехів
     11 - 0  Судді: Ігор Савка (Головний суддя), Юрій Голубець (Асистент), Ігор Дорош (Асистент),
    events.png 16:00
    "Юність-2" Верхня Білка -
    ФК "Лопатин"
     5 - 2  Судді: Андрій Чулик (Головний суддя), Анатолій Валенко (Асистент), Анастасія Янтуріна (Асистент),
    events.png 16:00
    "Промінь" Тетевчиці -
    СФК "Муроване"
     5 - 1  Судді: Степан Чоп (Головний суддя), Андрій Баран (Асистент), Руслан Тимофієв (Асистент),
    events.png 16:00
    "Сокіл" Дуліби -
    СКК "Острів" Чорний Острів
     3 - 3  Судді: Борис Гребінь (Головний суддя), Роман Келеман (Асистент), Михайло Костів (Асистент),
    events.png 16:00
    "Сокіл" Суховоля -
    "Берізка" Підберізці
     0 - 5  Судді: Роман Холявко (Головний суддя), Данило Навка (Асистент), Ігор Козоріз (Асистент),
    events.png 16:00
    "Арсенал" Бучали -
    "Прикарпаття" Н.Стрілища
     2 - 1  Судді: Степан Лужецький (Головний суддя), Ігор Юзв
    events.png 16:00
    "Захід" Солонка -
    "Турбо" Березів
     4 - 2  Судді: Ігор Кахнич (Головний суддя), Олег Патик (Асистент), Ігор Процик (Асистент),
    events.png 16:00
    "Камула" Романів -
    "Захід" Бібрка
     1 - 0  Судді: Олег Ващишин (Головний суддя), Іван Родін (Асистент), Андрій Бондарчук (Асистент),
    29-07-2021
    events.png 19:00
    ФК "Ера" Соснівка -
    "Західний Буг" Павлів
     3 - 0  Судді: Богдан Горошко (Головний суддя), Василь Притула (Асистент), Руслан Тимофієв (Асистент), Стадіон: СШ № 7, м. Соснівка
    12 тур
    01-08-2021
    events.png 15:00
    "Скала" Вільховець -
    "Турбо" Березів
     3 - 0  Судді: Андрій Чулик (Головний суддя), Юрій Голубець (Асистент), Ігор Савка (Асистент),
    07-08-2021
      16:00
    "Тандем" Жовтанці -
    ФК "Давидів"
     _ - _   
    21 тур
    01-08-2021
    events.png 18:00
    "Тандем" Жовтанці -
    "Рух-Збірна" Репехів
     10 - 0  Судді: Андрій Смольський (Головний суддя), Анастасія Янтуріна (Асистент), Богдан Лепак (Асистент),

    © 2021 ГС Асоціація футболу Червоноградського району