Червоноград

    М Команда І РМ О
    1 Межиріччя 1 2 3
    2 Пристань 1 1 3
    2 Бутини 1 1 3
    2 Гірник 1 1 3
    5 Волсвин 1 0 1
    5 Яструбичі 1 0 1
    7 Сілець 0 0 0
    7 В.Мости 0 0 0
    9 Добрячин 1 -1 0
    9 Бендюга 1 -1 0
    9 Куличків 1 -1 0
    12 Острів 1 -2 0

    ПЛЛ

    М Команда І О
    1 Куликів 4 12
    2 Підмонастир 3 7
    3 Білка 3 6
    4 Миколаїв 3 6
    5 Дрогобич 4 5
    6 Погонь 2 3
    7 Стрий 3 3
    8 Корміл 3 3
    9 Торчиновичі 3 3
    10 Відники 3 2
    11 Самбір 3 1
    12 ДЮШ 2 0

    1 ліга, гр. А

    М Команда І О
    2 Брюховичі 1 3
    3 Новояворівськ 1 3
    3 Яворів 1 3
    5 Винники 0 0
    5 Кам'янка 0 0
    7 Золочів 1 0
    8 Н.Яричів 1 0
    8 Червоноград 1 0
    10 "Богун" 1 0

    ПЛЛ, бомбардири

    Гол
    М Гравець Команда Гол
    1 Балух І. Микл 4
    - Дева А. Кулк 4
    3 Фещук М. Підм 3
    4 Патуляк В. Кулк 2
    - Попіль В. Самб 2
    
    Третя ліга Львівщини



    М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки
    1 "Рух-Збірна" Репехів 1 0 1 0 2:2 0 1
    - "Тандем" Жовтанці 1 0 1 0 2:2 0 1
    3 "Галичина" Великий Дорошів 0 0 0 0 0:0 0 0
    - "Західний Буг" Павлів 0 0 0 0 0:0 0 0
    - "Промінь" Тетевчиці 0 0 0 0 0:0 0 0
    - "Січ" Заболотці 0 0 0 0 0:0 0 0
    - "Юність-2" Верхня Білка 0 0 0 0 0:0 0 0
    - СФК "Муроване" 0 0 0 0 0:0 0 0
    - ФК "Давидів" 0 0 0 0 0:0 0 0
    - ФК "Ера" Соснівка 0 0 0 0 0:0 0 0
    - ФК "Лопатин" 0 0 0 0 0:0 0 0
    М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки
    1 "Берізка" Підберізці 1 1 0 0 2:1 1 3
    - "Скала" Вільховець 1 1 0 0 2:1 1 3
    3 ФК "Щирець" 1 1 0 0 1:0 1 3
    4 "Захід" Бібрка 0 0 0 0 0:0 0 0
    - "Захід" Солонка 0 0 0 0 0:0 0 0
    - "Прикарпаття" Н.Стрілища 0 0 0 0 0:0 0 0
    - "Сокіл" Дуліби 0 0 0 0 0:0 0 0
    - "Сокіл" Суховоля 0 0 0 0 0:0 0 0
    9 "Арсенал" Бучали 1 0 0 1 1:2 -1 0
    - "Турбо" Березів 1 0 0 1 1:2 -1 0
    11 "Камула" Романів 1 0 0 1 0:1 -1 0

    1 тур
    08-05-2021
    events.png 17:00
    "Берізка" Підберізці -
    "Арсенал" Бучали
     2 - 1  Судді: Андрій Чулик (Головний суддя), Іван Гушак (Асистент), Олександр Щепанський (Асистент),
    09-05-2021
    events.png 14:00
    ФК "Щирець" -
    "Камула" Романів
     1 - 0  Судді: Ігор Савка (Головний суддя), Ігор Процик (Асистент), Ігор Кахнич (Асистент),
    events.png 15:00
    "Турбо" Березів -
    "Скала" Вільховець
     1 - 2  Судді: Тарас Путас (Головний суддя), Степан Лужецький (Асистент), Ігор Юзв
    10-05-2021
    events.png 16:00
    "Рух-Збірна" Репехів -
    "Тандем" Жовтанці
     2 - 2  Судді: Роман Холявко (Головний суддя), Тетяна Гринишена (Асистент), Андрій Гірковий (Асистент),

    © 2021 ГС Асоціація футболу Червоноградського району