Кубки з футболу Сокальщини
 

Футбол Сокальщини

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта



Кубок Незалежності 2019

НД, 28.07.2019 року
Стадіон - с. Хоробрів


ФСК
ФСК "Фаворит" Гута
ФК
ФК "Єдність" Себечів
1:3

Головний арбітр: Чоп Степан
Асистенти: Калиневич Павло, Іваницький Петро


Стадіон - с. Поториця


СК
СК "Воля" Поториця
ФСК
ФСК "Домашів"
5:0

Головний арбітр: Бабко Валерій
Асистенти: Грицик Роман, Келба Ігор


Стадіон - смт Гірник


ФСК
ФСК "Вугільник" Гірник
ФК
ФК "Ера" Соснівка
1:1
пен.-5:6

Головний арбітр: Чоп Степан
Асистенти: Калиневич Павло, Келба Ігор


Стадіон - "Будівельник", м. Великі Мости


ФСК
ФСК "Рата" Великі Мости
СК
СК "Свитазів"
3:0

Головний арбітр: Тимофієв Руслан
Асистенти: Іваницький Ігор, Чоп Олег


НД, 11.08.2019 року
Стадіон - "Сілець-Арена"


ФСК
ФСК "Рата" Великі Мости
ФК
ФК "Єдність" Себечів
9:2

Головний арбітр: Боярчук Андрій
Асистенти: Мусій Ігор, Мигаль Володимир


Стадіон - "Сілець-Арена"


СК
СК "Воля" Поториця
ФК
ФК "Ера" Соснівка
2:0
ОТ

Головний арбітр: Мусій Ігор
Асистенти: Боярчук Андрій, Бабко Валерій


СБ, 24.08.2019 року
Стадіон - "Сокіл", м. Сокаль


ФСК
ФСК "Рата" Великі Мости
СК
СК "Воля" Поториця
2:1

Головний арбітр: Чоп Степан
Асистенти: Мигаль Володимир, Чоп Олег

 

Вища ліга

Команди І О
1 Сілець 11 28
2 В.Мости 11 20
3 Гірник 11 20
4 Поториця 11 18
5 Соснівка 11 18
6 Хоробрів 11 17
7 Діброва 11 15
8 Яструбичі 11 11
9 Свитазів 11 8
10 Тартаків 11 3

Перша ліга, гр. "А"

Команди І О
1 Бендюга 14 32
2 Стенятин 14 30
3 Шпиколоси 14 27
4 Теляж 14 25
5 Добрячин 14 25
6 Фусів 14 25
7 Волсвин 14 22
8 Горбків 14 21
9 Волиця 14 21
10 Боб'ятин 14 12
11 Забужжя 14 5
12 Перв'ятичі 14 1

Перша ліга, гр. "Б"

Команди І О
1 Белз 12 34
2 Себечів 12 28
3 Хлівчани 13 27
4 Домашів 13 22
5 Карів 13 21
6 Межиріччя 13 18
7 Гута 13 14
8 Бутини 13 13
9 Низи 13 12
10 Куличків 12 8
11 Поздимир 13 3

Вища ліга. Бомбардири

Голи
М Гравець Команда Голи
1 Олег Божик В.Мости 20
2 Михайло Цьмух Сілець 10
3 Василь Кріль Поториця 7
- Назарій Муха Поториця 7
- Євген Турко Соснівка 7