Червоноград

    М Команда І РМ О
    1 Межиріччя 1 2 3
    2 Пристань 1 1 3
    2 Бутини 1 1 3
    2 Гірник 1 1 3
    5 Волсвин 1 0 1
    5 Яструбичі 1 0 1
    7 Сілець 0 0 0
    7 В.Мости 0 0 0
    9 Добрячин 1 -1 0
    9 Бендюга 1 -1 0
    9 Куличків 1 -1 0
    12 Острів 1 -2 0

    ПЛЛ

    М Команда І О
    1 Куликів 4 12
    2 Підмонастир 3 7
    3 Білка 3 6
    4 Миколаїв 3 6
    5 Дрогобич 4 5
    6 Погонь 2 3
    7 Стрий 3 3
    8 Корміл 3 3
    9 Торчиновичі 3 3
    10 Відники 3 2
    11 Самбір 3 1
    12 ДЮШ 2 0

    1 ліга, гр. А

    М Команда І О
    2 Брюховичі 1 3
    3 Новояворівськ 1 3
    3 Яворів 1 3
    5 Винники 0 0
    5 Кам'янка 0 0
    7 Золочів 1 0
    8 Н.Яричів 1 0
    8 Червоноград 1 0
    10 "Богун" 1 0

    ПЛЛ, бомбардири

    Гол
    М Гравець Команда Гол
    1 Балух І. Микл 4
    - Дева А. Кулк 4
    3 Фещук М. Підм 3
    4 Патуляк В. Кулк 2
    - Попіль В. Самб 2
    
    Прем'єр-ліга 2021



    М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки
    1 ФК "Куликів" 4 4 0 0 12:3 9 12
    2 "Фенікс" Підмонастир 3 2 1 0 8:4 4 7
    3 "Юність" Верхня/Нижня Білка 3 2 0 1 4:3 1 6
    4 ФК "Миколаїв" 3 2 0 1 4:3 1 6
    5 МФК "Галичина" Дрогобич 4 1 2 1 4:6 -2 5
    6 ЛСК "Погонь" Львів 2 1 0 1 2:2 0 3
    7 "Скала 1911" Стрий 3 1 0 2 3:4 -1 3
    8 "Корміл" Давидів 3 1 0 2 5:5 0 3
    9 "Кар'єр/Дністер" Торчиновичі/Ст.Самбір 3 1 0 2 2:4 -2 3
    10 "Темп" Відники 3 0 2 1 3:6 -3 2
    11 ФСК "Самбір" 3 0 1 2 4:9 -5 1
    12 ДЮШ "Львів" 2 0 0 2 0:2 -2 0


    1 тур
    14-04-2021
    events.png 18:30
    "Юність" Верхня/Нижня Білка -
    "Скала 1911" Стрий
     1 - 0  Судді: Роман Блавацький (Головний суддя), Андрій Смольський (Асистент), Юрій Суряк (Асистент), Стадіон: Академія "Руху", Винники
    18-04-2021
    events.png 16:00
    ФК "Миколаїв" -
    "Корміл" Давидів
     1 - 0  Судді: Степан Лапко (Головний суддя), Юрій Олійник (Асистент), Андрій Смольський (Асистент), Стадіон: "Міський", м.Миколаїв
      16:00
    "Темп" Відники -
    МФК "Галичина" Дрогобич
     0 - 0  Судді: Богдан Горошко (Головний суддя), Тарас Путас (Асистент), Ростислав Якимик (Асистент), Стадіон: "Зубр", с.Зубра
    events.png 17:30
    "Фенікс" Підмонастир -
    ЛСК "Погонь" Львів
     1 - 0  Судді: Олександр Шандор (Головний суддя), Юрій Суряк (Асистент), Назарій Цмоканич (Асистент), Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
    20-04-2021
    events.png 17:00
    ФК "Куликів" -
    ФСК "Самбір"
     3 - 1  Судді: Роман Блавацький (Головний суддя), Юрій Ковальчук (Асистент), Тарас Путас (Асистент), Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
    21-04-2021
    events.png 18:00
    ДЮШ "Львів" -
    "Кар'єр/Дністер" Торчиновичі/Ст.Самбір
     0 - 1  Судді: Юрій Пилипів (Головний суддя), Анастасія Янтуріна (Асистент), Андрій Смольський (Асистент), Стадіон: "Сокіл", м. Львів
    2 тур
    21-04-2021
    events.png 17:00
    "Юність" Верхня/Нижня Білка -
    ФК "Миколаїв"
     2 - 0  Судді: Роман Блавацький (Головний суддя), Юрій Ковальчук (Асистент), Ростислав Якимик (Асистент), Стадіон: Академія "Руху", Винники
    25-04-2021
    events.png 16:00
    "Скала 1911" Стрий -
    "Кар'єр/Дністер" Торчиновичі/Ст.Самбір
     2 - 0  Судді: Володимир Міняйло (Головний суддя), Роман Любінець (Асистент), Андрій Смольський (Асистент), Стадіон: "Сокіл", м.Стрий
    events.png 16:00
    МФК "Галичина" Дрогобич -
    "Фенікс" Підмонастир
     3 - 3  Судді: Юрій Пилипів (Головний суддя), Тарас Путас (Асистент), Павло Кравчук (Асистент), Стадіон: "Каменяр", м.Дрогобич
    events.png 16:00
    "Темп" Відники -
    ФСК "Самбір"
     2 - 2  Судді: Степан Лапко (Головний суддя), Назарій Цмоканич (Асистент), Андрій Чулик (Асистент), Стадіон: "Зубр", с.Зубра
    events.png 16:00
    "Корміл" Давидів -
    ФК "Куликів"
     1 - 3  Судді: Богдан Горошко (Головний суддя), Анастасія Янтуріна (Асистент), Роман Фредина (Асистент), Стадіон: "СКА", м.Львів
    01-06-2021
      17:00
    ЛСК "Погонь" Львів -
    ДЮШ "Львів"
     _ - _   
    3 тур
    09-05-2021
    events.png 16:00
    ФК "Миколаїв" -
    "Скала 1911" Стрий
     3 - 1  Судді: Степан Лапко (Головний суддя), Юрій Суряк (Асистент), Ростислав Якимик (Асистент), Стадіон: "Міський", м.Миколаїв
    events.png 16:00
    "Темп" Відники -
    "Корміл" Давидів
     1 - 4  Судді: Богдан Горошко (Головний суддя), Роман Любінець (Асистент), Анастасія Янтуріна (Асистент), Стадіон: "Зубр", с.Зубра
    events.png 16:00
    "Фенікс" Підмонастир -
    ФСК "Самбір"
     4 - 1  Судді: Володимир Міняйло (Головний суддя), Павло Кравчук (Асистент), Олег Патик (Асистент), Стадіон: "Сільський", с.Підмонастир
    events.png 16:00
    "Кар'єр/Дністер" Торчиновичі/Ст.Самбір -
    ЛСК "Погонь" Львів
     1 - 2  Судді: Сергій Валенко (Головний суддя), Назарій Цмоканич (Асистент), Андрій Смольський (Асистент), Стадіон: "Дністер", м.Старий Самбір
    12-05-2021
    events.png 17:00
    ФК "Куликів" -
    "Юність" Верхня/Нижня Білка
     3 - 1  Судді: Степан Лапко (Головний суддя), Юрій Ковальчук (Асистент), Назарій Цмоканич (Асистент), Стадіон: "Куликів-Арена", смт.Куликів
    events.png 17:00
    МФК "Галичина" Дрогобич -
    ДЮШ "Львів"
     1 - 0  Судді: Василь Верблянський (Головний суддя), Юрій Суряк (Асистент), Андрій Смольський (Асистент), Стадіон: "Каменяр", м.Дрогобич
    4 тур
    16-05-2021
      16:00
    "Скала 1911" Стрий -
    ЛСК "Погонь" Львів
     _ - _    Стадіон: "Сокіл", м.Стрий
      16:00
    МФК "Галичина" Дрогобич -
    "Кар'єр/Дністер" Торчиновичі/Ст.Самбір
     _ - _    Стадіон: "Каменяр", м.Дрогобич
      16:00
    "Корміл" Давидів -
    "Фенікс" Підмонастир
     _ - _   
      16:00
    "Юність" Верхня/Нижня Білка -
    "Темп" Відники
     _ - _   
      16:00
    ФК "Миколаїв" -
    ФК "Куликів"
     _ - _    Стадіон: "Міський", м.Миколаїв
    19-05-2021
      17:00
    ДЮШ "Львів" -
    ФСК "Самбір"
     _ - _   
    5 тур
    19-05-2021
      17:00
    "Фенікс" Підмонастир -
    "Юність" Верхня/Нижня Білка
     _ - _   
    20-05-2021
      17:00
    ЛСК "Погонь" Львів -
    МФК "Галичина" Дрогобич
     _ - _   
    23-05-2021
      16:00
    ФК "Куликів" -
    "Скала 1911" Стрий
     _ - _   
      16:00
    "Темп" Відники -
    ФК "Миколаїв"
     _ - _   
      16:00
    ДЮШ "Львів" -
    "Корміл" Давидів
     _ - _   
      16:00
    "Кар'єр/Дністер" Торчиновичі/Ст.Самбір -
    ФСК "Самбір"
     _ - _   
    6 тур
    26-05-2021
      17:00
    "Юність" Верхня/Нижня Білка -
    ДЮШ "Львів"
     _ - _   
    30-05-2021
      16:00
    "Скала 1911" Стрий -
    МФК "Галичина" Дрогобич
     _ - _   
      16:00
    ЛСК "Погонь" Львів -
    ФСК "Самбір"
     _ - _   
      16:00
    "Корміл" Давидів -
    "Кар'єр/Дністер" Торчиновичі/Ст.Самбір
     _ - _   
      16:00
    ФК "Миколаїв" -
    "Фенікс" Підмонастир
     _ - _   
      16:00
    ФК "Куликів" -
    "Темп" Відники
     _ - _   
    7 тур
    06-06-2021
      16:00
    "Темп" Відники -
    "Скала 1911" Стрий
     _ - _   
      16:00
    "Фенікс" Підмонастир -
    ФК "Куликів"
     _ - _   
      16:00
    ДЮШ "Львів" -
    ФК "Миколаїв"
     _ - _   
      16:00
    "Кар'єр/Дністер" Торчиновичі/Ст.Самбір -
    "Юність" Верхня/Нижня Білка
     _ - _   
      16:00
    ЛСК "Погонь" Львів -
    "Корміл" Давидів
     _ - _   
      16:00
    МФК "Галичина" Дрогобич -
    ФСК "Самбір"
     _ - _   
    8 тур
    13-06-2021
      16:00
    "Скала 1911" Стрий -
    ФСК "Самбір"
     _ - _   
      16:00
    "Корміл" Давидів -
    МФК "Галичина" Дрогобич
     _ - _   
      16:00
    "Юність" Верхня/Нижня Білка -
    ЛСК "Погонь" Львів
     _ - _   
      16:00
    ФК "Миколаїв" -
    "Кар'єр/Дністер" Торчиновичі/Ст.Самбір
     _ - _   
      16:00
    ФК "Куликів" -
    ДЮШ "Львів"
     _ - _   
      16:00
    "Темп" Відники -
    "Фенікс" Підмонастир
     _ - _   
    9 тур
    20-06-2021
      16:00
    "Фенікс" Підмонастир -
    "Скала 1911" Стрий
     _ - _   
      16:00
    ДЮШ "Львів" -
    "Темп" Відники
     _ - _   
      16:00
    "Кар'єр/Дністер" Торчиновичі/Ст.Самбір -
    ФК "Куликів"
     _ - _   
      16:00
    ЛСК "Погонь" Львів -
    ФК "Миколаїв"
     _ - _   
      16:00
    МФК "Галичина" Дрогобич -
    "Юність" Верхня/Нижня Білка
     _ - _   
      16:00
    ФСК "Самбір" -
    "Корміл" Давидів
     _ - _   
    10 тур
    26-06-2021
      16:00
    "Скала 1911" Стрий -
    "Корміл" Давидів
     _ - _   
      16:00
    "Юність" Верхня/Нижня Білка -
    ФСК "Самбір"
     _ - _   
      16:00
    ФК "Миколаїв" -
    МФК "Галичина" Дрогобич
     _ - _   
      16:00
    ФК "Куликів" -
    ЛСК "Погонь" Львів
     _ - _   
      16:00
    "Темп" Відники -
    "Кар'єр/Дністер" Торчиновичі/Ст.Самбір
     _ - _   
      16:00
    "Фенікс" Підмонастир -
    ДЮШ "Львів"
     _ - _   
    11 тур
    08-05-2021
    events.png 16:00
    МФК "Галичина" Дрогобич -
    ФК "Куликів"
     0 - 3  Судді: Олег Ващишин (Головний суддя), Ігор Козоріз (Асистент), Юрій Ковальчук (Асистент), Стадіон: "Каменяр", м.Дрогобич
    30-06-2021
      17:00
    ДЮШ "Львів" -
    "Скала 1911" Стрий
     _ - _   
      17:00
    "Кар'єр/Дністер" Торчиновичі/Ст.Самбір -
    "Фенікс" Підмонастир
     _ - _   
      17:00
    ЛСК "Погонь" Львів -
    "Темп" Відники
     _ - _   
      17:00
    ФСК "Самбір" -
    ФК "Миколаїв"
     _ - _   
      17:00
    "Корміл" Давидів -
    "Юність" Верхня/Нижня Білка
     _ - _   

    © 2021 ГС Асоціація футболу Червоноградського району