Табло результатів
 

Футбол Сокальщини

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта

Табло результатів




Суперкубок 2019

НД, 20.10.2019 року
Стадіон - "Шахтар" ім. П.Олійника, м. Червоноград


СК
СК "Рочин-Легенда" Сілець
ФСК
ФСК "Рата" Великі Мости
2:1

Головний арбітр: Чоп Степан
Асистенти: Іваницький Петро, Мигаль Володимир



Перша ліга 2019

НД, 20.10.2019 року
Стадіон - с. Поздимир


ФК
ФК "Фортуна/Олімпія" Поздимир/Розжалів
ФК
ФК "Куличків"
0:3
т/п


Стадіон - с. Фусів


ФК
ФК "Фусів"
СК
СК "Нива" Забужжя
2:1

Головний арбітр: Бабко Валерій
Асистенти: Гавенко Юрій, Грицик Роман


Стадіон - с. Перв'ятичі


ФК
ФК "Сокіл" Перв'ятичі
СФК
СФК "Боб'ятин"
1:2

Головний арбітр: Мусій Ігор
Асистенти: Ганчар Орест, Антонів Володимир


Стадіон - с. Стенятин


ФСК
ФСК "Стенятин"
ФСК
ФСК "ТЕКО" Теляж
1:2

Головний арбітр: Павлів Степан
Асистенти: Салига Андрій, Білецький Іван


Стадіон - с. Гута


ФСК
ФСК "Фаворит" Гута
ФСК
ФСК "Бутини"
4:1

Головний арбітр: Чугай Володимир
Асистенти: Кінах Руслан, Калиневич Павло


Стадіон - с. Карів


ФК
ФК "Карів"
ФК
ФК "Єдність" Себечів
0:1

Головний арбітр: Янчук Володимир
Асистенти: Ролько Іван, Синьовський Іван


Стадіон - с. Низи


ФК
ФК "Низи"
ФСК
ФСК "Межиріччя"
1:2

Головний арбітр: Тринька Микола
Асистенти: Стецик Богдан, Копанишин Олег


Стадіон - с. Горбків


ФК
ФК "Воля" Горбків
ФК
ФК "Вікторія" Волсвин
5:2

Головний арбітр: Бабко Валерій
Асистенти: Грицик Роман, Гавенко Юрій


Стадіон - с. Добрячин


ФК
ФК "Ватра" Добрячин
ФСК
ФСК "Волинь-1" Шпиколоси
2:3

Головний арбітр: Тимофієв Руслан
Асистенти: Калиневич Павло, Іваницький Ігор


Стадіон - с. Волиця


СК
СК "Вол-Ком" Волиця
СК
СК "Галич-Фортуна" Бендюга
3:0

Головний арбітр: Музичук Володимир
Асистенти: Середюк Віталій, Келба Ігор


Стадіон - м. Белз


ФК
ФК "Белз"
ФК
ФК "Сокіл" Хлівчани
1:1

Головний арбітр: Тринька Микола
Асистенти: Стецик Богдан, Копанишин Олег

 

Вища ліга

Команди І О
1 Сілець 18 43
2 В.Мости 18 39
3 Поториця 18 32
4 Соснівка 18 30
5 Гірник 18 30
6 Діброва 18 27
7 Свитазів 18 21
8 Хоробрів 18 20
9 Яструбичі 18 15
10 Тартаків 18 3

Перша ліга, гр. "А"

Команди І О
1 Горбків 22 45
2 Шпиколоси 22 42
3 Бендюга 22 42
4 Фусів 22 40
5 Стенятин 22 38
6 Теляж 22 38
7 Волиця 22 35
8 Добрячин 22 32
9 Волсвин 22 31
10 Боб'ятин 22 16
11 Забужжя 22 16
12 Перв'ятичі 22 7

Перша ліга, гр. "Б"

Команди І О
1 Белз 20 52
2 Себечів 20 47
3 Домашів 20 39
4 Хлівчани 20 35
5 Карів 20 31
6 Межиріччя 20 29
7 Гута 20 23
8 Бутини 20 20
9 Низи 20 19
10 Куличків 20 14
11 Поздимир 20 3

Вища ліга. Бомбардири

Голи
М Гравець Команда Голи
1 Олег Божик В.Мости 27
2 Назарій Муха Поториця 10
- Євген Турко Соснівка 10
- Михайло Цьмух Сілець 10
5 Руслан Мартич Сілець 9