Табло результатів
 

Футбол Сокальщини

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта

Табло результатів




Чемпіонат району з футзалу 2019

НД, 08.12.2019 року


"Чікаго" Червоноград
СК
СК "Вол-Ком" Волиця
4:3


Стадіон - с. Низи


ФК
ФК "Низи"

"Датський текстиль" Сокаль
2:11


Стадіон - с. Волиця


СК
СК "Вол-Ком" Волиця
ФК
ФК "Прибужжя" Яструбичі
5:4



ФСК
ФСК "Перетоки"
ФСК
ФСК "Межиріччя"
1:2




"Датський текстиль" Сокаль

"Чікаго" Червоноград
9:3


Стадіон - с. Межиріччя


ФСК
ФСК "Межиріччя"
ФК
ФК "Низи"
4:1



ФК
ФК "Прибужжя" Яструбичі
СК
СК "Воля" Поториця
3:1



ФСК
ФСК "Тартаків"
ФСК
ФСК "Перетоки"
1:0


Стадіон - с. Волсвин


ФК
ФК "Вікторія" Волсвин
ФСК
ФСК "Вугільник" Гірник
5:2



СК
СК "Рочин-Легенда" Сілець
ФСК
ФСК "Волинь-1" Шпиколоси
10:1



ФСК
ФСК "Вугільник" Гірник
ФК
ФК "Ватра" Добрячин
5:0



ФК
ФК "Ера" Соснівка
ФК
ФК "Вікторія" Волсвин
0:1




"Датський текстиль-2" Сокаль
СК
СК "Рочин-Легенда" Сілець
1:5


Стадіон - с. Добрячин


ФК
ФК "Ватра" Добрячин
ФК
ФК "Фусів"
2:1


Стадіон - с. Шпиколоси


ФСК
ФСК "Волинь-1" Шпиколоси

"Старе місто" Червоноград
2:4



ФСК
ФСК "Межиріччя-2"
ФК
ФК "Ера" Соснівка
2:0


Стадіон - с. Фусів


ФК
ФК "Фусів"

"Датський текстиль-2" Сокаль
2:2




"Старе місто" Червоноград
ФСК
ФСК "Межиріччя-2"
0:11

 

Вища ліга

Команди І О
1 Сілець 18 43
2 В.Мости 18 39
3 Поториця 18 32
4 Соснівка 18 30
5 Гірник 18 30
6 Діброва 18 27
7 Свитазів 18 21
8 Хоробрів 18 20
9 Яструбичі 18 15
10 Тартаків 18 3

Перша ліга, гр. "А"

Команди І О
1 Горбків 22 45
2 Шпиколоси 22 42
3 Бендюга 22 42
4 Фусів 22 40
5 Стенятин 22 38
6 Теляж 22 38
7 Волиця 22 35
8 Добрячин 22 32
9 Волсвин 22 31
10 Боб'ятин 22 16
11 Забужжя 22 16
12 Перв'ятичі 22 7

Перша ліга, гр. "Б"

Команди І О
1 Белз 20 52
2 Себечів 20 47
3 Домашів 20 39
4 Хлівчани 20 35
5 Карів 20 31
6 Межиріччя 20 29
7 Гута 20 23
8 Бутини 20 20
9 Низи 20 19
10 Куличків 20 14
11 Поздимир 20 3

Вища ліга. Бомбардири

Голи
М Гравець Команда Голи
1 Олег Божик В.Мости 27
2 Назарій Муха Поториця 10
- Євген Турко Соснівка 10
- Михайло Цьмух Сілець 10
5 Руслан Мартич Сілець 9