Червоноград

    М Команда І РМ О
    1 Бутини 4 10 12
    1 Гірник 4 10 12
    3 Межиріччя 4 6 8
    4 В.Мости 3 7 7
    5 Яструбичі 4 4 7
    6 Острів 4 3 7
    7 Бендюга 4 -2 4
    8 Куличків 4 -6 3
    8 Пристань 4 -6 3
    10 Сілець 3 -3 1
    11 Волсвин 4 -6 1
    12 Добрячин 4 -17 0

    ПЛЛ

    М Команда І О
    1 Куликів 8 21
    2 Білка 7 16
    3 Миколаїв 7 15
    4 Підмонастир 7 14
    5 Погонь 7 13
    6 Торчиновичі 7 12
    7 Стрий 8 10
    8 Дрогобич 8 8
    9 Корміл 7 6
    10 Самбір 8 5
    11 ДЮШ 7 3
    12 Відники 7 3

    1 ліга, гр. А

    М Команда І О
    1 Лео-Кераміка 6 13
    2 Яворів 5 11
    3 Новояворівськ 6 11
    4 Брюховичі 5 8
    5 Кам'янка 4 7
    6 Золочів 5 7
    7 Червоноград 5 4
    8 Н.Яричів 5 3
    9 "Богун" 5 2
    10 Винники 4 1

    ПЛЛ, бомбардири

    Гол
    М Гравець Команда Гол
    1 Фещук М. Підм 8
    2 Черепушак Ю. Стрй 6
    3 Балух І. Микл 5
    - Дева А. Кулк 5
    5 Бугрин Т. Відн 4

    Результати

    
    

    Чемпіонат Червоноградського району

    Нд., 13.06.2021 року
    5 тур

    Острів
    Острів
    Пристань
    Пристань
    13:00

    

    В.Мости
    В.Мости
    Добрячин
    Добрячин
    13:00

    

    Сілець
    Сілець
    Бендюга
    Бендюга
    13:00

    

    Межиріччя
    Межиріччя
    Гірник
    Гірник
    15:00

    

    Бутини
    Бутини
    Яструбичі
    Яструбичі
    16:00

    

    Куличків
    Куличків
    Волсвин
    Волсвин
    16:00

    

    Прем'єр-ліга 2021

    Сб., 12.06.2021 року
    8 тур

    Стрий
    Стрий
    Самбір
    Самбір
    2:1

    
    Нд., 13.06.2021 року

    Корміл
    Корміл
    Дрогобич
    Дрогобич
    16:00

    

    Куликів
    Куликів
    ДЮШ
    ДЮШ
    16:00

    

    Відники
    Відники
    Підмонастир
    Підмонастир
    16:00

    
    Вт., 15.06.2021 року

    Миколаїв
    Миколаїв
    Торчиновичі
    Торчиновичі
    18:00

    
    Чт., 17.06.2021 року
    9 тур

    Дрогобич
    Дрогобич
    Білка
    Білка
    17:00

    

    Перша ліга Львівщини 2021

    Чт., 10.06.2021 року
    1 тур

    Ходорів
    Ходорів
    Борислав
    Борислав
    0:2

    
    11 тур

    Комарно
    Комарно
    Городок
    Городок
    4:1

    
    Сб., 12.06.2021 року
    6 тур

    Лео-Кераміка
    Лео-Кераміка
    Новояворівськ
    Новояворівськ
    1:2

    
    Нд., 13.06.2021 року

    Комарно
    Комарно
    Сокільники
    Сокільники
    15:00

    

    Кам'янка
    Кам'янка
    Брюховичі
    Брюховичі
    16:00

    


    "Богун"
    Яворів
    Яворів
    16:00

    

    Винники
    Винники
    Н.Яричів
    Н.Яричів
    16:00

    

    Золочів
    Золочів
    Червоноград
    Червоноград
    16:00

    

    Городок
    Городок
    Ходорів
    Ходорів
    16:00

    

    С.Вишня
    С.Вишня
    Демня
    Демня
    17:00

    

    Пісочна
    Пісочна
    Жидачів
    Жидачів
    17:30

    
    Вт., 15.06.2021 року

    Мостиська
    Мостиська
    Дубляни
    Дубляни
    17:00

    

    Друга ліга Львівщини 2021

    Сб., 12.06.2021 року
    5 тур

    Берездівці
    Берездівці
    Гірське
    Гірське
    2:1

    

    Братковичі
    Братковичі
    Трускавець
    Трускавець
    3:1

    
    Нд., 13.06.2021 року
    6 тур

    Артасів
    Артасів
    Сулимів
    Сулимів
    перенесено

    
    5 тур

    Пустомити
    Пустомити
    Гніздичів
    Гніздичів
    14:00

    

    Раденичі
    Раденичі
    Рудки
    Рудки
    14:00

    

    Підбуж
    Підбуж
    П'ятничани
    П'ятничани
    16:00

    
    6 тур

    Чорнушович
    Чорнушович
    Добротвір
    Добротвір
    17:00

    

    ДТ Сокаль
    ДТ Сокаль
    Олесько
    Олесько
    17:00

    

    Радехів
    Радехів
    Lion
    Lion
    17:00

    

    В.Глібовичі
    В.Глібовичі
    Янів
    Янів
    18:00

    

    Третя ліга Львівщини

    Чт., 10.06.2021 року
    6 тур

    Щирець
    Щирець
    Підберізці
    Підберізці
    2:2

    © 2021 ГС Асоціація футболу Червоноградського району