Сокаль, міні-футбол

    М Команда І РМ О
    1 Волсвин 10 33 24
    2 Свитазів 10 25 24
    3 Волиця 10 41 23
    4 Стенятин 10 15 21
    5 Забужжя 10 18 16
    6 ДТ-ю Сокаль 10 11 16
    7 Горбків 10 2 13
    8 Теляж 11 -14 13
    9 Жвирка 10 1 12
    10 Ванів 11 -40 12
    11 Куличків 11 -39 6
    12 Низи 11 -53 3

    Юста, гр. 2

    М Команда І О
    1 Волинь-2 3 9
    2 Червоноград 3 6
    3 Пісочна 3 3
    4 Рух U-17 3 0

    Юста, гр. 7

    М Команда І О
    1 Куликів 3 9
    2 ДТ Сокаль 3 4
    3 В.Глібовичі 3 4
    4 Ямпіль 3 0

    Юста, гр. 14

    М Команда І О
    1 Розворяни 3 7
    2 Підмонастир-2 3 6
    3 Сокільники 3 4
    4 Гірник 3 0

    Юста, бомбардири

    Гол
    М Гравець Команда Гол
    1 Набізада О. ЮБлк 6
    - Балух І. Микл 6
    3 Фещук М. Під2 5
    - Верещак Ю. Корм 5
    - Ткач Н. Ярич 5

    Результати

    
    

    Меморіал Ернеста Юста 2021

    Пт., 05.03.2021 року
    3 тур

    С.Вишня-2
    С.Вишня-2
    Lion
    Lion
    2:1

    
    Сб., 06.03.2021 року

    Карпати-КПФ
    Карпати-КПФ
    Збірна Л/о
    Збірна Л/о
    1:2

    
    1 тур

    Карпати U-17
    Карпати U-17
    ЛСТМ
    ЛСТМ
    2:4

    
    2 тур

    Торчиновичі
    Торчиновичі
    Хлопчиці
    Хлопчиці
    3:0

    
    3 тур

    Рух U-17
    Рух U-17
    Червоноград
    Червоноград
    0:3

    
    1 тур

    С.Вишня
    С.Вишня
    Чорнушович
    Чорнушович
    1:1

    
    3 тур

    Черневе
    Черневе
    Романів
    Романів
    3:1

    
    2 тур

    Раденичі
    Раденичі
    Підберізці
    Підберізці
    5:0

    
    Нд., 07.03.2021 року
    3 тур

    Білка
    Білка
    Золочів
    Золочів
    8:0

    
    2 тур

    ДТ Сокаль
    ДТ Сокаль
    В.Глібовичі
    В.Глібовичі
    3:3

    
    3 тур

    Підмонастир-2
    Підмонастир-2
    Гірник
    Гірник
    7:1

    
    Пн., 08.03.2021 року

    Пустомити
    Пустомити
    Артасів
    Артасів
    20:00

    

    Відкритий чемпіонат Сокальщини з міні-футболу

    Сб., 06.03.2021 року
    10 тур

    Забужжя
    Забужжя
    ДТ-ю Сокаль
    ДТ-ю Сокаль
    4:2

    

    Свитазів
    Свитазів
    Низи
    Низи
    5:0
    т/п

    

    Жвирка
    Жвирка
    Куличків
    Куличків
    5:0

    

    Теляж
    Теляж
    Волиця
    Волиця
    0:5
    т/п

    
    11 тур

    Куличків
    Куличків
    Низи
    Низи
    5:0
    т/п

    
    10 тур

    Волсвин
    Волсвин
    Горбків
    Горбків
    5:2

    
    Нд., 07.03.2021 року
    11 тур

    Теляж
    Теляж
    Ванів
    Ванів
    0:5
    т/п

    
    10 тур

    Ванів
    Ванів
    Стенятин
    Стенятин
    2:6

    
    7 тур

    ДТ-ю Сокаль
    ДТ-ю Сокаль
    Теляж
    Теляж
    5:0
    т/п

    © 2019 Федерація футболу Сокальського району