Червоноград

    М Команда І РМ О
    1 Межиріччя 1 2 3
    2 Пристань 1 1 3
    2 Бутини 1 1 3
    2 Гірник 1 1 3
    5 Волсвин 1 0 1
    5 Яструбичі 1 0 1
    7 Сілець 0 0 0
    7 В.Мости 0 0 0
    9 Добрячин 1 -1 0
    9 Бендюга 1 -1 0
    9 Куличків 1 -1 0
    12 Острів 1 -2 0

    ПЛЛ

    М Команда І О
    1 Куликів 4 12
    2 Підмонастир 3 7
    3 Білка 3 6
    4 Миколаїв 3 6
    5 Дрогобич 4 5
    6 Погонь 2 3
    7 Стрий 3 3
    8 Корміл 3 3
    9 Торчиновичі 3 3
    10 Відники 3 2
    11 Самбір 3 1
    12 ДЮШ 2 0

    1 ліга, гр. А

    М Команда І О
    2 Брюховичі 1 3
    3 Новояворівськ 1 3
    3 Яворів 1 3
    5 Винники 0 0
    5 Кам'янка 0 0
    7 Золочів 1 0
    8 Н.Яричів 1 0
    8 Червоноград 1 0
    10 "Богун" 1 0

    ПЛЛ, бомбардири

    Гол
    М Гравець Команда Гол
    1 Балух І. Микл 4
    - Дева А. Кулк 4
    3 Фещук М. Підм 3
    4 Патуляк В. Кулк 2
    - Попіль В. Самб 2

    Результати

    
    

    Чемпіонат Червоноградського району

    Нд., 16.05.2021 року
    2 тур

    Бендюга
    Бендюга
    Острів
    Острів
    13:00

    

    Волсвин
    Волсвин
    Бутини
    Бутини
    13:00

    

    Гірник
    Гірник
    Пристань
    Пристань
    13:00

    

    Межиріччя
    Межиріччя
    В.Мости
    В.Мости
    14:00

    

    Сілець
    Сілець
    Куличків
    Куличків
    16:00

    

    Добрячин
    Добрячин
    Яструбичі
    Яструбичі
    16:00

    

    Прем'єр-ліга 2021

    Ср., 12.05.2021 року
    3 тур

    Куликів
    Куликів
    Білка
    Білка
    3:1

    

    Дрогобич
    Дрогобич
    ДЮШ
    ДЮШ
    1:0

    
    Нд., 16.05.2021 року
    4 тур

    Стрий
    Стрий
    Погонь
    Погонь
    16:00

    

    Дрогобич
    Дрогобич
    Торчиновичі
    Торчиновичі
    16:00

    

    Корміл
    Корміл
    Підмонастир
    Підмонастир
    16:00

    

    Білка
    Білка
    Відники
    Відники
    16:00

    

    Миколаїв
    Миколаїв
    Куликів
    Куликів
    16:00

    

    Перша ліга Львівщини 2021

    Пн., 10.05.2021 року
    1 тур

    Демня
    Демня
    Сокільники
    Сокільники
    0:0

    
    Сб., 15.05.2021 року
    2 тур

    Яворів
    Яворів
    Новояворівськ
    Новояворівськ
    13:00

    

    Мостиська
    Мостиська
    Ходорів
    Ходорів
    13:00

    

    Дубляни
    Дубляни
    Демня
    Демня
    13:00

    
    Нд., 16.05.2021 року

    Кам'янка
    Кам'янка
    Н.Яричів
    Н.Яричів
    13:00

    

    Брюховичі
    Брюховичі
    Червоноград
    Червоноград
    13:00

    


    "Богун"
    Золочів
    Золочів
    13:00

    

    Винники
    Винники
    Лео-Кераміка
    Лео-Кераміка
    13:00

    

    Сокільники
    Сокільники
    Жидачів
    Жидачів
    13:00

    

    Комарно
    Комарно
    С.Вишня
    С.Вишня
    13:00

    

    Городок
    Городок
    Пісочна
    Пісочна
    13:00

    

    Третя ліга Львівщини

    Пн., 10.05.2021 року
    1 тур

    Репехів
    Репехів
    Жовтанці
    Жовтанці
    2:2

    © 2021 ГС Асоціація футболу Червоноградського району