Червоноград, міні-футбол

М Команда І РМ О
1 Волиця 2 3 6
2 Агро-Інвест 2 3 4
3 Юніор-40 2 2 4
4 Старе місто 2 3 3
5 Жужеляни 2 2 3
6 Чікаго 2 0 3
7 Гірник 2 -1 3
8 Межиріччя 2 -1 1
9 Юніор-16 2 -6 1
10 Добрячин 2 -5 0

ПЛЛ

М Команда І О
1 Білка 24 64
2 Миколаїв 24 58
3 Підмонастир 24 55
4 Куликів 24 47
5 Стрий 24 42
6 Торчиновичі 24 41
7 Відники 24 28
8 Дрогобич 24 26
9 Погонь 24 22
10 Корміл 24 21
11 Рух-2 24 18
12 Самбір 24 17
13 ДЮШ 24 10

1 ліга, гр. А

М Команда І О
1 Яворів 18 44
2 Лео-Кераміка 18 37
3 Брюховичі 18 34
4 Червоноград 18 25
5 Новояворівськ 18 24
6 Кам'янка 18 21
7 "Богун" 18 20
8 Винники 18 20
9 Золочів 18 16
10 Н.Яричів 18 12

ПЛЛ, бомбардири

Гол
М Гравець Команда Гол
1 Балух І. Микл 22
2 Фещук М. Підм 20
3 Черепушак Ю. Стрй 15
4 Гнатів Р. Підм 13
5 Дева А. Кулк 10


Меморіал Ернеста Юста 2021



М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки
1 ФСК "Яворів" 3 3 0 0 11:2 9 9
2 ФК "Львів U-19" 3 2 0 1 7:4 3 6
3 СК "Воля" Братковичі 3 1 0 2 9:9 0 3
4 ФК "Давидів" 3 0 0 3 3:15 -12 0
М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки
1 ФК "Волинь-2" 3 3 0 0 12:2 10 9
2 "Шахтар" Червоноград 3 2 0 1 10:8 2 6
3 СКК "Пісочна" 3 1 0 2 4:10 -6 3
4 "Рух U-17" Винники 3 0 0 3 1:7 -6 0
М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки
1 Збірна команда Львівської області 3 3 0 0 13:2 11 9
2 ТзОВ КПФ "Карпати" Львів 3 2 0 1 11:2 9 6
3 "Стандарт" Артасів 3 1 0 2 3:11 -8 3
4 ФК "Пустомити" 3 0 0 3 2:14 -12 0
М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки
1 "Юність" Верхня/Нижня Білка 3 3 0 0 25:0 25 9
2 "Сокіл" Золочів 3 2 0 1 10:12 -2 6
3 "Скала" Вільховець 3 1 0 2 6:14 -8 3
4 "Богун" Підзвіринець 3 0 0 3 2:17 -15 0
М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки
1 ФК "Миколаїв" 3 3 0 0 13:3 10 9
2 ФК "Городжів" 3 2 0 1 7:5 2 6
3 "Ураган" Раденичі 3 1 0 2 6:8 -2 3
4 "Берізка" Підберізці 3 0 0 3 1:11 -10 0
М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки
1 "Корміл" Давидів 3 3 0 0 14:2 12 9
2 "Жупан" Винники 3 2 0 1 8:3 5 6
3 "Дружба" Черневе/Старява 3 1 0 2 3:4 -1 3
4 "Камула" Романів 3 0 0 3 1:17 -16 0
М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки
1 ФК "Куликів" 3 3 0 0 16:0 16 9
2 "Датський текстиль" Сокаль 3 1 1 1 9:7 2 4
3 "Сокіл" В.Глібовичі 3 1 1 1 7:14 -7 4
4 ФК "Ямпіль" 3 0 0 3 3:14 -11 0
М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки
1 "Легінь" Брюховичі 3 2 1 0 10:2 8 7
2 СКК "Демня" 3 2 1 0 6:2 4 7
3 "Нива" Жовтанці 3 1 0 2 5:7 -2 3
4 "Ультрас Карпати" Львів 3 0 0 3 4:14 -10 0
М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки
1 "Фенікс" Підмонастир 3 2 1 0 10:0 10 7
2 "Темп" Гірське 3 1 2 0 8:4 4 5
3 "Вишня-2" Судова Вишня 3 1 1 1 4:4 0 4
4 "Lion" Львів 3 0 0 3 3:17 -14 0
М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки
1 "Новояричівська ОТГ" 3 1 2 0 11:3 8 5
2 "Юність-2" Верхня Білка 3 1 2 0 6:5 1 5
3 ЛСК "Погонь" Львів 3 1 1 1 8:6 2 4
4 "Каменяр" Кам'янопіль 3 0 1 2 3:14 -11 1
М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки
1 "Лео-Кераміка" Львів 3 3 0 0 9:1 8 9
2 ЛСТМ "Луцьксантехмонтаж №536" Луцьк 3 2 0 1 8:7 1 6
3 "УФК Карпати U-17" Львів 3 1 0 2 6:7 -1 3
4 ФК "Олесько" 3 0 0 3 5:13 -8 0
М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки
1 ТзОВ "Карпати" Львів 3 3 0 0 10:1 9 9
2 ФК "Куликів-2" 3 2 0 1 11:3 8 6
3 "Оскар" Нагачів 3 0 1 2 2:10 -8 1
4 "Карпати-Кам'янка" Кам'янка-Бузька 3 0 1 2 3:12 -9 1
М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки
1 "Темп" Відники 3 3 0 0 17:4 13 9
2 "Босота" Чорнушовичі 3 1 1 1 3:7 -4 4
3 "Вишня" Судова Вишня 3 0 2 1 2:8 -6 2
4 "Зоря" Керниця 3 0 1 2 4:7 -3 1
М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки
1 "Старт" Розворяни 3 2 1 0 10:2 8 7
2 "Фенікс-Стефано-2" Підмонастир 3 2 0 1 12:3 9 6
3 "Сокіл" Сокільники 3 1 1 1 5:7 -2 4
4 ФСК "Вугільник" Гірник 3 0 0 3 3:18 -15 0
М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки
1 ФК "П'ятничани" 3 3 0 0 7:1 6 9
2 МФК "Галичина" Дрогобич 3 2 0 1 6:3 3 6
3 СК "Нафтовик" Борислав 3 1 0 2 5:5 0 3
4 "Тартак" Підбуж 3 0 0 3 1:10 -9 0
М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки
1 "Кар'єр/Дністер" Торчиновичі/Ст.Самбір 3 2 1 0 11:3 8 7
2 ФК "Ходорів/Вовчатичі" 3 2 1 0 6:2 4 7
3 "Зоря" Хлопчиці 3 0 1 2 3:9 -6 1
4 "Кохавинка" Гніздичів 3 0 1 2 4:10 -6 1
М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки
1 "Скала 1911" Стрий 3 2 1 0 7:5 2 7
2 СОК "Пульс-Авангард" Жидачів 3 2 0 1 6:2 4 6
3 ФК "Дубляни" 3 1 0 2 7:7 0 3
4 КСК "Берездівці" 3 0 1 2 5:11 -6 1

1 тур
28-01-2021
events.png 19:45
"Темп" Відники -
"Зоря" Керниця
 5 - 3  Судді: Володимир Міняйло (Головний суддя), Павло Кравчук (Асистент), Юрій Суряк (Асистент), Стадіон: "Сокіл", м. Львів
29-01-2021
events.png 20:00
"Темп" Гірське -
"Lion" Львів
 6 - 2  Судді: Андрій Чулик (Головний суддя), Михайло Савка (Асистент), Анастасія Янтуріна (Асистент), Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
30-01-2021
events.png 12:00
ФК "Львів U-19" -
ФК "Давидів"
 4 - 1  Судді: Сергій Валенко (Головний суддя), Ігор Козоріз (Асистент), Павло Кравчук (Асистент), Стадіон: "Сокіл", м. Львів
events.png 12:00
"Юність" Верхня/Нижня Білка -
"Богун" Підзвіринець
 8 - 0  Судді: Андрій Смольський (Головний суддя), Богдан Горошко (Асистент), Тарас Путас (Асистент), Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
events.png 14:00
"Новояричівська ОТГ" -
"Юність-2" Верхня Білка
 1 - 1  Судді: Богдан Горошко (Головний суддя), Андрій Смольський (Асистент), Володимир Болізюк (Асистент), Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
events.png 14:00
"Скала 1911" Стрий -
КСК "Берездівці"
 3 - 3  Судді: Ярослав Леськів (Головний суддя), Ігор Кахнич (Асистент), Олег Патик (Асистент), Стадіон: "Арена-Довге"
events.png 15:00
ТзОВ "Карпати" Львів -
"Оскар" Нагачів
 4 - 0  Судді: Степан Лапко (Головний суддя), Олег Кузик (Асистент), Роман Любінець (Асистент), Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
events.png 16:00
"Старт" Розворяни -
ФСК "Вугільник" Гірник
 8 - 1  Судді: Тарас Путас (Головний суддя), Андрій Смольський (Асистент), Анастасія Янтуріна (Асистент), Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
events.png 18:00
"Жупан" Винники -
"Дружба" Черневе/Старява
 2 - 0  Судді: Михайло Савка (Головний суддя), Анастасія Янтуріна (Асистент), Тетяна Гринишена (Асистент), Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
31-01-2021
events.png 12:00
"Ураган" Раденичі -
ФК "Городжів"
 0 - 4  Судді: Андрій Чулик (Головний суддя), Олег Кузик (Асистент), Роман Фредина (Асистент), Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
events.png 13:00
"Легінь" Брюховичі -
"Нива" Жовтанці
 1 - 0  Судді: Володимир Міняйло (Головний суддя), Тарас Козак (Асистент), Юрій Суряк (Асистент), Стадіон: "Сокіл", м. Сокаль
events.png 14:00
ФК "Ямпіль" -
"Сокіл" В.Глібовичі
 2 - 4  Судді: Юрій Олійник (Головний суддя), Тетяна Гринишена (Асистент), Андрій Смольський (Асистент), Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
events.png 14:00
ФК "Миколаїв" -
"Берізка" Підберізці
 4 - 1  Судді: Сергій Валенко (Головний суддя), Андрій Чулик (Асистент), Анастасія Янтуріна (Асистент), Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
events.png 14:00
СК "Нафтовик" Борислав -
ФК "П'ятничани"
 0 - 1  Судді: Борис Гребінь (Головний суддя), Михайло Костів (Асистент), Олег Патик (Асистент), Стадіон: "Арена-Довге"
events.png 15:00
"Сокіл" Сокільники -
"Фенікс-Стефано-2" Підмонастир
 1 - 5  Судді: Юрій Пилипів (Головний суддя), Юрій Голубець (Асистент), Павло Кравчук (Асистент), Стадіон: "Сокіл", м. Львів
events.png 16:00
"Стандарт" Артасів -
Збірна команда Львівської області
 0 - 4  Судді: Андрій Наконечний (Головний суддя), Андрій Смольський (Асистент), Тарас Путас (Асистент), Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
events.png 16:00
"Сокіл" Золочів -
"Скала" Вільховець
 5 - 2  Судді: Олег Ващишин (Головний суддя), Андрій-Степан Гой (Асистент), Роман Любінець (Асистент), Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
events.png 17:00
"Зоря" Хлопчиці -
ФК "Ходорів/Вовчатичі"
 0 - 3  Судді: Роман Холявко (Головний суддя), Юрій Кравченко (Асистент), Павло Кравчук (Асистент), Стадіон: "Сокіл", м. Львів
04-02-2021
events.png 20:00
"Лео-Кераміка" Львів -
ФК "Олесько"
 5 - 1  Судді: Тарас Козак (Головний суддя), Роман Любінець (Асистент), Роман Фредина (Асистент), Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
06-02-2021
events.png 14:00
ФК "Волинь-2" -
"Рух U-17" Винники
 2 - 0  Судді: Тарас Путас (Головний суддя), Андрій Смольський (Асистент), Андрій-Степан Гой (Асистент), Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
events.png 15:00
"Кар'єр/Дністер" Торчиновичі/Ст.Самбір -
"Кохавинка" Гніздичів
 6 - 1  Судді: Борис Гребінь (Головний суддя), Михайло Костів (Асистент), Роман Келеман (Асистент), Стадіон: "Арена-Довге"
07-02-2021
events.png 14:00
СОК "Пульс-Авангард" Жидачів -
ФК "Дубляни"
 3 - 0  Судді: Борис Гребінь (Головний суддя), Роман Келеман (Асистент), Михайло Костів (Асистент), Стадіон: "Арена-Довге"
events.png 17:00
СКК "Пісочна" -
"Шахтар" Червоноград
 2 - 5  Судді: Олег Ващишин (Головний суддя), Анастасія Янтуріна (Асистент), Олег Федьків (Асистент), Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
20-02-2021
events.png 11:00
МФК "Галичина" Дрогобич -
"Тартак" Підбуж
 2 - 0  Судді: Борис Гребінь (Головний суддя), Ігор Кахнич (Асистент), Олег Патик (Асистент), Стадіон: "Арена-Довге"
21-02-2021
events.png 13:00
"Корміл" Давидів -
"Камула" Романів
 10 - 0  Судді: Андрій Смольський (Головний суддя), Тарас Путас (Асистент), Іван Родін (Асистент), Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
events.png 14:00
СКК "Демня" -
"Ультрас Карпати" Львів
 2 - 0  Судді: Володимир Міняйло (Головний суддя), Ігор Козоріз (Асистент), Павло Кравчук (Асистент), Стадіон: "Сокіл", м. Львів
events.png 17:00
ФК "Куликів" -
"Датський текстиль" Сокаль
 3 - 0  Судді: Андрій Наконечний (Головний суддя), Юрій Олійник (Асистент), Андрій Смольський (Асистент), Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
27-02-2021
events.png 12:00
ТзОВ КПФ "Карпати" Львів -
ФК "Пустомити"
 4 - 0  Судді: Тарас Путас (Головний суддя), Ігор Савка (Асистент), Олександра Вдовіна (Асистент), Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
events.png 16:00
ФК "Куликів-2" -
"Карпати-Кам'янка" Кам'янка-Бузька
 6 - 1  Судді: Василь Файда (Головний суддя), Анастасія Янтуріна (Асистент), Андрій-Степан Гой (Асистент), Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
events.png 19:00
"Фенікс" Підмонастир -
"Вишня-2" Судова Вишня
 1 - 0  Судді: Володимир Міняйло (Головний суддя), Павло Кравчук (Асистент), Данило Навка (Асистент), Стадіон: "Сокіл", м. Львів
28-02-2021
events.png 16:00
СК "Воля" Братковичі -
ФСК "Яворів"
 2 - 4  Судді: Володимир Міняйло (Головний суддя), Ігор Козоріз (Асистент), Юрій Суряк (Асистент), Стадіон: "Сокіл", м. Львів
events.png 17:30
ЛСК "Погонь" Львів -
"Каменяр" Кам'янопіль
 4 - 1  Судді: Андрій Смольський (Головний суддя), Юрій Ковальчук (Асистент), Юрій Олійник (Асистент), Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
06-03-2021
events.png 14:00
"УФК Карпати U-17" Львів -
ЛСТМ "Луцьксантехмонтаж №536" Луцьк
 2 - 4  Судді: Василь Файда (Головний суддя), Олег Кузик (Асистент), Мирон Гапчин (Асистент), Стадіон: Училище фізичної культури, Львів
events.png 18:00
"Вишня" Судова Вишня -
"Босота" Чорнушовичі
 1 - 1  Судді: Юрій Олійник (Головний суддя), Анастасія Янтуріна (Асистент), Михайло Савка (Асистент), Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
2 тур
02-02-2021
events.png 20:00
"Темп" Гірське -
"Вишня-2" Судова Вишня
 2 - 2  Судді: Андрій Чулик (Головний суддя), Андрій-Степан Гой (Асистент), Тарас Путас (Асистент), Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
04-02-2021
events.png 19:45
"Темп" Відники -
"Вишня" Судова Вишня
 6 - 0  Судді: Юрій Пилипів (Головний суддя), Юрій Суряк (Асистент), Павло Кравчук (Асистент), Стадіон: "Сокіл", м. Львів
events.png 20:00
"Жупан" Винники -
"Камула" Романів
 4 - 0  Судді: Тарас Путас (Головний суддя), Тарас Юзьків (Асистент), Юрій Олійник (Асистент), Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
05-02-2021
events.png 20:00
"Сокіл" Золочів -
"Богун" Підзвіринець
 5 - 2  Судді: Юрій Ковальчук (Головний суддя), Тарас Юзьків (Асистент), Анастасія Янтуріна (Асистент), Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
06-02-2021
events.png 10:00
ЛСК "Погонь" Львів -
"Юність-2" Верхня Білка
 2 - 3  Судді: Андрій Чулик (Головний суддя), Тарас Юзьків (Асистент), Анастасія Янтуріна (Асистент), Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
events.png 11:00
МФК "Галичина" Дрогобич -
ФК "П'ятничани"
 1 - 2  Судді: Юрій Ковальчук (Головний суддя), Ігор Кахнич (Асистент), Олег Патик (Асистент), Стадіон: "Арена-Довге"
events.png 12:00
"Юність" Верхня/Нижня Білка -
"Скала" Вільховець
 9 - 0  Судді: Андрій Смольський (Головний суддя), Андрій-Степан Гой (Асистент), Андрій Чулик (Асистент), Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
events.png 12:30
ФК "Львів U-19" -
СК "Воля" Братковичі
 3 - 2  Судді: Олег Ващишин (Головний суддя), Ігор Козоріз (Асистент), Денис Мороз (Асистент), Стадіон: "Сокіл", м. Львів
events.png 13:00
СК "Нафтовик" Борислав -
"Тартак" Підбуж
 4 - 1  Судді: Юрій Ковальчук (Головний суддя), Ігор Кахнич (Асистент), Олег Патик (Асистент), Стадіон: "Арена-Довге"
events.png 13:00
ТзОВ "Карпати" Львів -
ФК "Куликів-2"
 2 - 1  Судді: Тарас Козак (Головний суддя), Юрій Олійник (Асистент), Назарій Цмоканич (Асистент), Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
events.png 16:00
ФК "Миколаїв" -
ФК "Городжів"
 5 - 1  Судді: Василь Файда (Головний суддя), Тарас Путас (Асистент), Андрій Смольський (Асистент), Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
events.png 17:00
"Корміл" Давидів -
"Дружба" Черневе/Старява
 1 - 0  Судді: Роман Холявко (Головний суддя), Роман Фредина (Асистент), Роман Любінець (Асистент), Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
events.png 18:00
ФК "Куликів" -
ФК "Ямпіль"
 4 - 0  Судді: Михайло Савка (Головний суддя), Анастасія Янтуріна (Асистент), Мирон Гапчин (Асистент), Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
events.png 19:00
"Новояричівська ОТГ" -
"Каменяр" Кам'янопіль
 8 - 0  Судді: Андрій Наконечний (Головний суддя), Іван Родін (Асистент), Денис Мороз (Асистент), Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
events.png 19:00
"Старт" Розворяни -
"Фенікс-Стефано-2" Підмонастир
 1 - 0  Судді: Володимир Міняйло (Головний суддя), Ігор Козоріз (Асистент), Олег Федьків (Асистент), Стадіон: "Сокіл", м. Львів
07-02-2021
events.png 12:00
"Легінь" Брюховичі -
"Ультрас Карпати" Львів
 8 - 1  Судді: Степан Лапко (Головний суддя), Ігор Козоріз (Асистент), Денис Мороз (Асистент), Стадіон: "Сокіл", м. Львів
events.png 13:00
"Сокіл" Сокільники -
ФСК "Вугільник" Гірник
 3 - 1  Судді: Андрій Чулик (Головний суддя), Богдан Горошко (Асистент), Василь Притула (Асистент), Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
events.png 14:00
СКК "Демня" -
"Нива" Жовтанці
 3 - 1  Судді: Ігор Савка (Головний суддя), Юрій Голубець (Асистент), Роман Любінець (Асистент), Стадіон: "Сокіл", м. Львів
events.png 15:00
"Карпати-Кам'янка" Кам'янка-Бузька -
"Оскар" Нагачів
 2 - 2  Судді: Богдан Горошко (Головний суддя), Василь Притула (Асистент), Андрій Чулик (Асистент), Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
events.png 16:00
ФСК "Яворів" -
ФК "Давидів"
 6 - 0  Судді: Сергій Валенко (Головний суддя), Ігор Савка (Асистент), Юрій Голубець (Асистент), Стадіон: "Сокіл", м. Львів
20-02-2021
events.png 12:00
ТзОВ КПФ "Карпати" Львів -
"Стандарт" Артасів
 6 - 0  Судді: Тарас Путас (Головний суддя), Олег Кузик (Асистент), Юрій Олійник (Асистент), Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
21-02-2021
events.png 11:00
"Скала 1911" Стрий -
ФК "Дубляни"
 3 - 2  Судді: Сергій Валенко (Головний суддя), Роман Любінець (Асистент), Олег Патик (Асистент), Стадіон: "Арена-Довге"
events.png 13:00
ФК "Ходорів/Вовчатичі" -
"Кохавинка" Гніздичів
 1 - 0  Судді: Роман Любінець (Головний суддя), Сергій Валенко (Асистент), Олег Патик (Асистент), Стадіон: "Арена-Довге"
events.png 14:00
СКК "Пісочна" -
"Рух U-17" Винники
 2 - 1  Судді: Богдан Горошко (Головний суддя), Василь Притула (Асистент), Анастасія Янтуріна (Асистент), Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
events.png 15:00
СОК "Пульс-Авангард" Жидачів -
КСК "Берездівці"
 3 - 1  Судді: Борис Гребінь (Головний суддя), Роман Келеман (Асистент), Михайло Костів (Асистент), Стадіон: "Арена-Довге"
events.png 15:00
"Лео-Кераміка" Львів -
ЛСТМ "Луцьксантехмонтаж №536" Луцьк
 2 - 0  Судді: Тарас Козак (Головний суддя), Андрій Смольський (Асистент), Тарас Путас (Асистент), Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
22-02-2021
events.png 20:00
"Фенікс" Підмонастир -
"Lion" Львів
 9 - 0  Судді: Олег Кузик (Головний суддя), Павло Кравчук (Асистент), Юрій Суряк (Асистент), Стадіон: "Сокіл", м. Львів
27-02-2021
events.png 20:00
"Босота" Чорнушовичі -
"Зоря" Керниця
 1 - 0  Судді: Юрій Олійник (Головний суддя), Олег Федьків (Асистент), Андрій-Степан Гой (Асистент), Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
28-02-2021
events.png 15:30
ФК "Волинь-2" -
"Шахтар" Червоноград
 6 - 2  Судді: Юрій Ковальчук (Головний суддя), Юрій Олійник (Асистент), Андрій Смольський (Асистент), Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
02-03-2021
events.png 20:00
Збірна команда Львівської області -
ФК "Пустомити"
 7 - 1  Судді: Тарас Путас (Головний суддя), Олег Кузик (Асистент), Роман Любінець (Асистент), Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
06-03-2021
events.png 15:00
"Кар'єр/Дністер" Торчиновичі/Ст.Самбір -
"Зоря" Хлопчиці
 3 - 0  Судді: Борис Гребінь (Головний суддя), Ігор Кахнич (Асистент), Олег Патик (Асистент), Стадіон: "Арена-Довге"
events.png 20:00
"Ураган" Раденичі -
"Берізка" Підберізці
 5 - 0  Судді: Михайло Савка (Головний суддя), Юрій Олійник (Асистент), Іван Родін (Асистент), Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
07-03-2021
events.png 16:00
"Датський текстиль" Сокаль -
"Сокіл" В.Глібовичі
 3 - 3  Судді: Роман Холявко (Головний суддя), Тетяна Гринишена (Асистент), Юрій Ковальчук (Асистент), Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
14-03-2021
events.png 12:00
"УФК Карпати U-17" Львів -
ФК "Олесько"
 4 - 1  Судді: Богдан Грисьо (Головний суддя), Юрій Олійник (Асистент), Іван Родін (Асистент), Стадіон: Училище фізичної культури, Львів
3 тур
19-02-2021
events.png 20:00
"Старт" Розворяни -
"Сокіл" Сокільники
 1 - 1  Судді: Михайло Савка (Головний суддя), Анастасія Янтуріна (Асистент), Олег Федьків (Асистент), Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
20-02-2021
events.png 13:30
ТзОВ "Карпати" Львів -
"Карпати-Кам'янка" Кам'янка-Бузька
 4 - 0  Судді: Олександр Кальонов (Головний суддя), Роман Любінець (Асистент), Павло Кравчук (Асистент), Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
events.png 14:00
ФК "Львів U-19" -
ФСК "Яворів"
 0 - 1  Судді: Степан Лапко (Головний суддя), Юрій Суряк (Асистент), Ігор Козоріз (Асистент), Стадіон: "Сокіл", м. Львів
events.png 14:00
"Богун" Підзвіринець -
"Скала" Вільховець
 0 - 4  Судді: Роман Холявко (Головний суддя), Тарас Путас (Асистент), Юрій Олійник (Асистент), Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
events.png 16:00
"Вишня" Судова Вишня -
"Зоря" Керниця
 1 - 1  Судді: Михайло Савка (Головний суддя), Олег Федьків (Головний суддя), Ігор Смульський (Асистент), Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
events.png 19:00
ЛСК "Погонь" Львів -
"Новояричівська ОТГ"
 2 - 2  Судді: Олег Ващишин (Головний суддя), Тетяна Гринишена (Асистент), Іван Родін (Асистент), Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
21-02-2021
events.png 12:00
"Юність-2" Верхня Білка -
"Каменяр" Кам'янопіль
 2 - 2  Судді: Василь Івасяк (Головний суддя), Богдан Горошко (Асистент), Василь Притула (Асистент), Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
events.png 16:00
СК "Воля" Братковичі -
ФК "Давидів"
 5 - 2  Судді: Юрій Пилипів (Головний суддя), Ігор Савка (Асистент), Юрій Голубець (Асистент), Стадіон: "Сокіл", м. Львів
events.png 16:00
ФК "Куликів-2" -
"Оскар" Нагачів
 4 - 0  Судді: Михайло Савка (Головний суддя), Андрій-Степан Гой (Асистент), Анастасія Янтуріна (Асистент), Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
events.png 18:00
"Темп" Відники -
"Босота" Чорнушовичі
 6 - 1  Судді: Ігор Савка (Головний суддя), Юрій Голубець (Асистент), Юрій Суряк (Асистент), Стадіон: "Сокіл", м. Львів
24-02-2021
events.png 20:00
СКК "Пісочна" -
ФК "Волинь-2"
 0 - 4  Судді: Василь Файда (Головний суддя), Тарас Путас (Асистент), Андрій-Степан Гой (Асистент), Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
27-02-2021
events.png 12:00
МФК "Галичина" Дрогобич -
СК "Нафтовик" Борислав
 3 - 1  Судді: Борис Гребінь (Головний суддя), Олег Кузик (Асистент), Олег Патик (Асистент), Стадіон: "Арена-Довге"
events.png 14:00
"Датський текстиль" Сокаль -
ФК "Ямпіль"
 6 - 1  Судді: Ігор Савка (Головний суддя), Тарас Путас (Асистент), Іван Родін (Асистент), Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
events.png 14:00
"Тартак" Підбуж -
ФК "П'ятничани"
 0 - 4  Судді: Олег Кузик (Головний суддя), Олег Патик (Асистент), Борис Гребінь (Асистент), Стадіон: "Арена-Довге"
events.png 18:00
ФК "Куликів" -
"Сокіл" В.Глібовичі
 9 - 0  Судді: Василь Верблянський (Головний суддя), Юрій Олійник (Асистент), Анастасія Янтуріна (Асистент), Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
events.png 20:00
"Нива" Жовтанці -
"Ультрас Карпати" Львів
 4 - 3  Судді: Роман Холявко (Головний суддя), Роман Любінець (Асистент), Станіслав Ткач (Асистент), Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
28-02-2021
events.png 12:00
ФК "Миколаїв" -
"Ураган" Раденичі
 4 - 1  Судді: Андрій Чулик (Головний суддя), Богдан Горошко (Асистент), Василь Притула (Асистент), Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
events.png 12:00
"Кар'єр/Дністер" Торчиновичі/Ст.Самбір -
ФК "Ходорів/Вовчатичі"
 2 - 2  Судді: Сергій Валенко (Головний суддя), Тарас Путас (Асистент), Олег Ващишин (Асистент), Стадіон: "Арена-Довге"
events.png 14:00
СКК "Демня" -
"Легінь" Брюховичі
 1 - 1  Судді: Юрій Пилипів (Головний суддя), Павло Кравчук (Асистент), Юрій Суряк (Асистент), Стадіон: "Сокіл", м. Львів
events.png 14:00
СОК "Пульс-Авангард" Жидачів -
"Скала 1911" Стрий
 0 - 1  Судді: Олег Ващишин (Головний суддя), Сергій Валенко (Асистент), Тарас Путас (Асистент), Стадіон: "Арена-Довге"
events.png 14:00
ЛСТМ "Луцьксантехмонтаж №536" Луцьк -
ФК "Олесько"
 4 - 3  Судді: Богдан Горошко (Головний суддя), Василь Притула (Асистент), Анастасія Янтуріна (Асистент), Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
events.png 14:00
"УФК Карпати U-17" Львів -
"Лео-Кераміка" Львів
 0 - 2  Судді: Ігор Савка (Головний суддя), Роман Любінець (Асистент), Юрій Голубець (Асистент), Стадіон: Училище фізичної культури, Львів
events.png 16:00
ФК "Городжів" -
"Берізка" Підберізці
 2 - 0  Судді: Михайло Савка (Головний суддя), Іван Родін (Асистент), Анастасія Янтуріна (Асистент), Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
events.png 16:00
ФК "Дубляни" -
КСК "Берездівці"
 5 - 1  Судді: Олег Кузик (Головний суддя), Ігор Кахнич (Асистент), Остап Петріца (Асистент), Стадіон: "Арена-Довге"
01-03-2021
  20:00
"Фенікс" Підмонастир -
"Темп" Гірське
 0 - 0  Судді: Тарас Козак (Головний суддя), Юрій Олійник (Асистент), Павло Кравчук (Асистент), Стадіон: "Сокіл", м. Львів
03-03-2021
events.png 20:00
"Кохавинка" Гніздичів -
"Зоря" Хлопчиці
 3 - 3  Судді: Юрій Пилипів (Головний суддя), Андрій-Степан Гой (Асистент), Павло Кравчук (Асистент), Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
04-03-2021
events.png 20:00
"Корміл" Давидів -
"Жупан" Винники
 3 - 2  Судді: Сергій Валенко (Головний суддя), Тарас Путас (Асистент), Ірина Чайка (Асистент), Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
05-03-2021
events.png 20:00
"Вишня-2" Судова Вишня -
"Lion" Львів
 2 - 1  Судді: Михайло Савка (Головний суддя), Тетяна Гринишена (Асистент), Роман Фредина (Асистент), Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
06-03-2021
events.png 12:00
ТзОВ КПФ "Карпати" Львів -
Збірна команда Львівської області
 1 - 2  Судді: Тарас Путас (Головний суддя), Василь Верблянський (Асистент), Андрій Смольський (Асистент), Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
events.png 16:00
"Рух U-17" Винники -
"Шахтар" Червоноград
 0 - 3  Судді: Василь Файда (Головний суддя), Анастасія Янтуріна (Асистент), Тетяна Гринишена (Асистент), Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
events.png 19:00
"Дружба" Черневе/Старява -
"Камула" Романів
 3 - 1  Судді: Тарас Козак (Головний суддя), Ігор Козоріз (Асистент), Павло Кравчук (Асистент), Стадіон: "Сокіл", м. Львів
07-03-2021
events.png 14:00
"Юність" Верхня/Нижня Білка -
"Сокіл" Золочів
 8 - 0  Судді: Тарас Козак (Головний суддя), Анастасія Янтуріна (Асистент), Роман Любінець (Асистент), Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
events.png 16:00
"Фенікс-Стефано-2" Підмонастир -
ФСК "Вугільник" Гірник
 7 - 1  Судді: Олександр Кальонов (Головний суддя), Олег Кузик (Асистент), Юрій Суряк (Асистент), Стадіон: "Сокіл", м. Львів
08-03-2021
events.png 20:00
ФК "Пустомити" -
"Стандарт" Артасів
 1 - 3  Судді: Тарас Козак (Головний суддя), Ігор Козоріз (Асистент), Юрій Суряк (Асистент), Стадіон: "Сокіл", м. Львів
стикові матчі за 1/16 фіналу
10-03-2021
events.png 19:00
"Юність-2" Верхня Білка -
"Фенікс-Стефано-2" Підмонастир
 1 - 1 (Пен. 2 - 4)  Судді: Олександр Кальонов (Головний суддя), Юрій Ковальчук (Асистент), Юрій Суряк (Асистент), Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
11-03-2021
events.png 20:00
ФК "Городжів" -
ФК "Куликів-2"
 2 - 3  Судді: Михайло Савка (Головний суддя), Андрій-Степан Гой (Асистент), Іван Родін (Асистент), Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
1/16 фіналу
13-03-2021
events.png 14:00
"Кар'єр/Дністер" Торчиновичі/Ст.Самбір -
"Темп" Гірське
 1 - 2  Судді: Борис Гребінь (Головний суддя), Ігор Кахнич (Асистент), Остап Петріца (Асистент), Стадіон: "Арена-Довге"
events.png 14:00
ТзОВ "Карпати" Львів -
"Шахтар" Червоноград
 3 - 1  Судді: Степан Лапко (Головний суддя), Олександра Вдовіна (Асистент), Юрій Суряк (Асистент), Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
events.png 15:00
ТзОВ КПФ "Карпати" Львів -
"Босота" Чорнушовичі
 5 - 1  Судді: Юрій Ковальчук (Головний суддя), Назарій Цмоканич (Асистент), Ростислав Якимик (Асистент), Стадіон: Училище фізичної культури, Львів
events.png 16:00
ФК "Волинь-2" -
"Фенікс-Стефано-2" Підмонастир
 0 - 6  Судді: Василь Верблянський (Головний суддя), Андрій Смольський (Асистент), Юрій Олійник (Асистент), Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
events.png 16:00
СОК "Пульс-Авангард" Жидачів -
ФК "Куликів-2"
 1 - 2  Судді: Юрій Пилипів (Головний суддя), Анастасія Янтуріна (Асистент), Тарас Путас (Асистент), Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
events.png 18:00
ФК "Львів U-19" -
ФК "Ходорів/Вовчатичі"
 2 - 0  Судді: Сергій Валенко (Головний суддя), Роман Любінець (Асистент), Ігор Козоріз (Асистент), Стадіон: "Сокіл", м. Львів
14-03-2021
events.png 12:00
ФК "Миколаїв" -
"Сокіл" Золочів
 8 - 1  Судді: Андрій Чулик (Головний суддя), Василь Притула (Асистент), Богдан Горошко (Асистент), Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
events.png 13:00
МФК "Галичина" Дрогобич -
"Легінь" Брюховичі
 1 - 0  Судді: Олег Ващишин (Головний суддя), Олег Патик (Асистент), Тарас Путас (Асистент), Стадіон: "Арена-Довге"
events.png 14:00
"Юність" Верхня/Нижня Білка -
ФСК "Яворів"
 2 - 1  Судді: Богдан Горошко (Головний суддя), Василь Притула (Асистент), Анастасія Янтуріна (Асистент), Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
events.png 14:00
СКК "Демня" -
ФК "П'ятничани"
 4 - 0  Судді: Степан Лапко (Головний суддя), Павло Кравчук (Асистент), Олександра Вдовіна (Асистент), Стадіон: "Сокіл", м. Львів
events.png 15:00
"Старт" Розворяни -
"Скала 1911" Стрий
 1 - 1 (Пен. 1 - 3)  Судді: Тарас Путас (Головний суддя), Олег Патик (Асистент), Олег Ващишин (Асистент), Стадіон: "Арена-Довге"
events.png 16:00
"Корміл" Давидів -
"Лео-Кераміка" Львів
 4 - 1  Судді: Ярослав Леськів (Головний суддя), Юрій Ковальчук (Асистент), Юрій Суряк (Асистент), Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
events.png 16:00
ЛСТМ "Луцьксантехмонтаж №536" Луцьк -
"Жупан" Винники
 5 - 0  Судді: Ігор Савка (Головний суддя), Анастасія Янтуріна (Асистент), Андрій-Степан Гой (Асистент), Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
events.png 19:00
"Темп" Відники -
"Новояричівська ОТГ"
 2 - 0  Судді: Тарас Козак (Головний суддя), Павло Кравчук (Асистент), Ігор Козоріз (Асистент), Стадіон: "Сокіл", м. Львів
15-03-2021
events.png 20:00
ФК "Куликів" -
"Стандарт" Артасів
 1 - 1 (Пен. 4 - 2)  Судді: Юрій Ковальчук (Головний суддя), Ірина Чайка (Асистент), Олександра Вдовіна (Асистент), Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
events.png 20:00
"Фенікс" Підмонастир -
"Датський текстиль" Сокаль
 6 - 1  Судді: Тарас Козак (Головний суддя), Ігор Козоріз (Асистент), Павло Кравчук (Асистент), Стадіон: "Сокіл", м. Львів
1/8 фіналу
20-03-2021
events.png 13:00
"Фенікс" Підмонастир -
ЛСТМ "Луцьксантехмонтаж №536" Луцьк
 2 - 1  Судді: Василь Файда (Головний суддя), Олександра Вдовіна (Асистент), Назарій Цмоканич (Асистент), Стадіон: Академія "Руху", Винники
events.png 14:00
ФК "Львів U-19" -
ТзОВ "Карпати" Львів
 0 - 9  Судді: Василь Верблянський (Головний суддя), Тарас Путас (Асистент), Андрій Смольський (Асистент), Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
events.png 20:00
ФК "Миколаїв" -
ФК "Куликів-2"
 3 - 1  Судді: Юрій Пилипів (Головний суддя), Павло Кравчук (Асистент), Роман Любінець (Асистент), Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
21-03-2021
events.png 14:00
ТзОВ КПФ "Карпати" Львів -
"Скала 1911" Стрий
 0 - 3  Судді: Олег Ващишин (Головний суддя), Роман Любінець (Асистент), Василь Остапчук (Асистент), Стадіон: Училище фізичної культури, Львів
events.png 14:00
"Юність" Верхня/Нижня Білка -
"Темп" Гірське
 3 - 0  Судді: Борис Гребінь (Головний суддя), Ігор Кахнич (Асистент), Олег Патик (Асистент), Стадіон: "Арена-Довге"
events.png 14:00
ФК "Куликів" -
МФК "Галичина" Дрогобич
 7 - 1  Судді: Роман Блавацький (Головний суддя), Андрій Смольський (Асистент), Юрій Ковальчук (Асистент), Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
events.png 18:00
"Корміл" Давидів -
"Фенікс-Стефано-2" Підмонастир
 3 - 1  Судді: Богдан Горошко (Головний суддя), Анастасія Янтуріна (Асистент), Юрій Суряк (Асистент), Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
22-03-2021
events.png 20:00
СКК "Демня" -
"Темп" Відники
 4 - 3  Судді: Тарас Козак (Головний суддя), Юрій Ковальчук (Асистент), Павло Кравчук (Асистент), Стадіон: "Сокіл", м. Львів
1/4 фіналу
24-03-2021
events.png 20:00
"Корміл" Давидів -
ТзОВ "Карпати" Львів
 1 - 1 (Пен. 9 - 8)  Судді: Олександр Кальонов (Головний суддя), Юрій Ковальчук (Асистент), Роман Любінець (Асистент), Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
25-03-2021
  19:00
ФК "Миколаїв" -
"Фенікс" Підмонастир
 0 - 0 (Пен. 5 - 4)  Судді: Степан Лапко (Головний суддя), Роман Фредина (Асистент), Павло Кравчук (Асистент), Стадіон: Академія "Руху", Винники
27-03-2021
events.png 16:00
"Юність" Верхня/Нижня Білка -
СКК "Демня"
 1 - 1 (Пен. 1 - 4)  Судді: Юрій Пилипів (Головний суддя), Юрій Ковальчук (Асистент), Василь Остапчук (Асистент), Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
28-03-2021
events.png 14:00
ФК "Куликів" -
"Скала 1911" Стрий
 3 - 3 (Пен. 4 - 2)  Судді: Степан Лапко (Головний суддя), Анастасія Янтуріна (Асистент), Роман Любінець (Асистент), Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
1/2 фіналу
04-04-2021
events.png 12:00
ФК "Миколаїв" -
ФК "Куликів"
 2 - 1  Судді: Степан Лапко (Головний суддя), Юрій Ковальчук (Асистент), Юрій Суряк (Асистент), Стадіон: Академія "Руху", Винники
events.png 15:00
"Корміл" Давидів -
СКК "Демня"
 4 - 0  Судді: Василь Файда (Головний суддя), Олександра Вдовіна (Асистент), Роман Любінець (Асистент), Стадіон: Академія "Руху", Винники
фінал
10-04-2021
events.png 18:00
"Корміл" Давидів -
ФК "Миколаїв"
 0 - 1  Судді: Юрій Пилипів (Головний суддя), Юрій Олійник (Асистент), Назарій Цмоканич (Асистент), Анастасія Янтуріна (Резервний асистент), Андрій Смольський (Резервний арбітр), Стадіон: Академія "Руху", Винники

© 2021 ГС Асоціація футболу Червоноградського району