Календар матчів - Чемпіонат району з футзалу 2019
gototopgototop
 

Футбол Сокальщини

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта

Чемпіонат району з футзалу 2019
Група "А"
Місце Команда І В Н П ЗМ ПМ +/- Очки
1 "Датський текстиль" Сокаль 8 6 0 2 44 25 19 18
2 ФК "Прибужжя" Яструбичі 8 5 2 1 45 17 28 17
3 СК "Вол-Ком" Волиця 8 5 1 2 26 18 8 16
4 СК "Воля" Поториця 8 5 0 3 31 20 11 15
5 "Чікаго" Червоноград 8 4 2 2 31 28 3 14
6 ФСК "Тартаків" 8 3 2 3 21 24 -3 11
7 ФСК "Межиріччя" 8 2 2 4 15 25 -10 8
8 ФК "Низи" 8 1 0 7 15 54 -39 3
9 ФСК "Перетоки" 8 0 1 7 8 25 -17 1
Група "Б"
Місце Команда І В Н П ЗМ ПМ +/- Очки
1 СК "Рочин-Легенда" Сілець 9 7 1 1 36 13 23 22
2 ФСК "Межиріччя-2" 9 6 2 1 33 10 23 20
3 "Старе місто" Червоноград 9 6 1 2 24 24 0 19
4 ФК "Вікторія" Волсвин 9 5 1 3 27 13 14 16
5 ФСК "Вугільник" Гірник 9 5 1 3 27 19 8 16
6 ФК "Ера" Соснівка 9 5 0 4 39 10 29 15
7 "Датський текстиль-2" Сокаль 9 3 2 4 22 30 -8 11
8 ФК "Ватра" Добрячин 9 2 0 7 16 39 -23 6
9 ФСК "Волинь-1" Шпиколоси 9 1 0 8 13 52 -39 3
10 ФК "Фусів" 9 0 2 7 17 44 -27 2



1 тур

08-12-2019
events.png Б 11:00 Старе місто  0 - 11  Межиріччя2
events.png Б 11:30 Фусів  2 - 2  ДТ-2 Сокаль
events.png Б 14:00 Соснівка  0 - 1  Волсвин
events.png Б 14:30 Гірник  5 - 0  Добрячин
events.png Б 15:00 Сілець  10 - 1  Шпиколоси
events.png А 16:00 Тартаків  1 - 0  Перетоки
events.png А 17:00 Межиріччя  4 - 1  Низи
events.png А 17:30 ДТ Сокаль  9 - 3  Чікаго
events.png А 18:30 Волиця  5 - 4  Яструбичі

2 тур

08-12-2019
events.png Б 12:00 Межиріччя2  2 - 0  Соснівка
events.png Б 12:30 Шпиколоси  2 - 4  Старе місто
events.png Б 13:00 Добрячин  2 - 1  Фусів
events.png Б 13:30 ДТ-2 Сокаль  1 - 6  Сілець
events.png Б 15:30 Волсвин  5 - 2  Гірник
events.png А 16:30 Яструбичі  3 - 1  Поториця
events.png А 18:00 Перетоки  1 - 2  Межиріччя
events.png А 19:00 Низи  2 - 11  ДТ Сокаль
events.png А 19:30 Чікаго  4 - 3  Волиця

3 тур

15-12-2019
events.png Б 12:30 Соснівка  1 - 2  Старе місто
events.png А 13:00 Поториця  7 - 2  Чікаго
events.png Б 13:30 Гірник  4 - 2  Межиріччя2
events.png А 14:00 Волиця  7 - 2  Низи
events.png А 16:00 Межиріччя  3 - 3  Тартаків
events.png А 16:30 ДТ Сокаль  3 - 2  Перетоки
events.png Б 17:00 ДТ-2 Сокаль  6 - 0  Шпиколоси
events.png Б 17:30 Фусів  1 - 7  Волсвин
events.png Б 18:00 Сілець  2 - 1  Добрячин

4 тур

15-12-2019
events.png А 11:00 Чікаго  3 - 3  Яструбичі
events.png Б 11:30 Старе місто  2 - 2  Гірник
events.png А 12:00 Низи  2 - 4  Поториця
events.png Б 14:30 Шпиколоси  0 - 9  Соснівка
events.png А 15:00 Перетоки  1 - 3  Волиця
events.png Б 15:30 Межиріччя2  2 - 2  Фусів
events.png А 18:30 Тартаків  4 - 6  ДТ Сокаль
events.png Б 19:00 Добрячин  3 - 4  ДТ-2 Сокаль
events.png Б 19:30 Волсвин  1 - 3  Сілець

5 тур

22-12-2019
events.png Б 12:30 Фусів  3 - 7  Старе місто
events.png Б 13:00 Сілець  1 - 1  Межиріччя2
events.png Б 13:30 Гірник  2 - 0  Соснівка
events.png Б 14:30 Добрячин  4 - 2  Шпиколоси
events.png А 15:30 Яструбичі  14 - 1  Низи
events.png А 17:00 ДТ Сокаль  5 - 3  Межиріччя
events.png Б 17:30 ДТ-2 Сокаль  2 - 2  Волсвин
events.png А 19:00 Поториця  3 - 1  Перетоки
events.png А 19:30 Волиця  3 - 2  Тартаків

6 тур

22-12-2019
events.png Б 11:00 Старе місто  1 - 2  Сілець
events.png Б 11:30 Соснівка  7 - 0  Фусів
events.png Б 12:00 Шпиколоси  0 - 5  Гірник
events.png А 14:00 Низи  2 - 9  Чікаго
events.png Б 15:00 Межиріччя2  4 - 1  ДТ-2 Сокаль
events.png Б 16:00 Волсвин  5 - 1  Добрячин
events.png А 16:30 Перетоки  3 - 3  Яструбичі
events.png А 18:00 Тартаків  3 - 2  Поториця
events.png А 18:30 Межиріччя  1 - 1  Волиця

7 тур

29-12-2019
events.png А 11:30 Поториця  6 - 0  Межиріччя
events.png Б 12:00 ДТ-2 Сокаль  2 - 4  Старе місто
events.png А 12:30 Волиця  0 - 2  ДТ Сокаль
events.png Б 13:00 Добрячин  2 - 4  Межиріччя2
events.png А 15:30 Яструбичі  7 - 0  Тартаків
events.png Б 16:00 Сілець  1 - 3  Соснівка
events.png Б 17:30 Волсвин  6 - 1  Шпиколоси
  А 19:00 Чікаго  5 - 0   Перетоки
events.png Б 19:30 Фусів  1 - 4  Гірник

8 тур

29-12-2019
events.png Б 11:00 Старе місто  3 - 1  Добрячин
events.png А 13:30 Межиріччя  1 - 6  Яструбичі
events.png А 14:00 ДТ Сокаль  5 - 6  Поториця
events.png Б 14:30 Соснівка  6 - 0  ДТ-2 Сокаль
events.png Б 15:00 Межиріччя2  2 - 0  Волсвин
  А 16:30 Перетоки  0 - 5  Низи
events.png А 17:00 Тартаків  3 - 3  Чікаго
events.png Б 18:00 Гірник  0 - 5  Сілець
events.png Б 18:30 Шпиколоси  7 - 3  Фусів

9 тур

05-01-2020
  А 10:30 Низи  0 - 5  Тартаків
events.png А 11:00 Чікаго  2 - 1  Межиріччя
events.png А 11:30 Яструбичі  5 - 3  ДТ Сокаль
events.png Б 12:00 ДТ-2 Сокаль  4 - 3  Гірник
events.png Б 12:30 Волсвин  0 - 1  Старе місто
events.png А 13:00 Поториця  2 - 4  Волиця
events.png Б 13:30 Добрячин  2 - 13  Соснівка
events.png Б 14:00 Сілець  6 - 4  Фусів
  Б 14:30 Межиріччя2  5 - 0  Шпиколоси

гра за 11-12 місця

05-01-2020
events.png А/Б 15:00 Тартаків  2 - 4  Соснівка

гра за 13-14 місця

05-01-2020
events.png А/Б 15:30 Межиріччя  2 - 4  ДТ-2 Сокаль

гра за 9-10 місця

12-01-2020
events.png А/Б 14:50 Чікаго  2 - 0  Гірник

гра за 15-16 місця

12-01-2020
  Б/А 10:30 Добрячин  5 - 0  Низи  

гра за 17-18 місця

12-01-2020
  Б/А 10:00 Шпиколоси  5 - 0  Перетоки  

1/4 фіналу

12-01-2020
events.png А/Б 11:00 Яструбичі  2 - 4  Старе місто
events.png Б/А 11:40 Сілець  6 - 5  Поториця
events.png А/Б 12:20 ДТ Сокаль  2 - 3  Волсвин
events.png Б/А 14:10 Межиріччя2  2 - 9  Волиця

1/2 фіналу

12-01-2020
events.png Б 13:00 Старе місто  0 - 6  Сілець
events.png Б/А 15:20 Волсвин  1 - 3  Волиця

стикові матчі за 5-8 місця

12-01-2020
  А 13:40 Поториця  5 - 0  Яструбичі
events.png А/Б 16:00 ДТ Сокаль  6 - 2  Межиріччя2

гра за 7-8 місця

19-01-2020
  А/Б 11:00 Яструбичі  0 - 5  Межиріччя2

гра за 5-6 місця

19-01-2020
events.png А 11:35 Поториця  3 - 2  ДТ Сокаль

гра за 3-4 місця

19-01-2020
events.png Б 12:10 Старе місто  0 - 1  Волсвин

фінал

19-01-2020
events.png Б/А 12:50 Сілець  1 - 4  Волиця

Футзал, гр. "А"

Команди І О
1 ДТ Сокаль 8 18
2 Яструбичі 8 17
3 Волиця 8 16
4 Поториця 8 15
5 Чікаго 8 14
6 Тартаків 8 11
7 Межиріччя 8 8
8 Низи 8 3
9 Перетоки 8 1

Футзал, гр. "Б"

Команди І О
1 Сілець 9 22
2 Межиріччя2 9 20
3 Старе місто 9 19
4 Волсвин 9 16
5 Гірник 9 16
6 Соснівка 9 15
7 ДТ-2 Сокаль 9 11
8 Добрячин 9 6
9 Шпиколоси 9 3
10 Фусів 9 2

Футзал. Бомбардири

Голи
М Гравець Команда Голи
1 Пстрий Соснівка 18
2 Яструб Яструбичі 16
3 Буй ДТ Сокаль 13
- Коваленко ДТ Сокаль 13
- Муха Поториця 13