Червоноград

    М Команда І РМ О
    1 Бутини 4 10 12
    1 Гірник 4 10 12
    3 Межиріччя 4 6 8
    4 В.Мости 3 7 7
    5 Яструбичі 4 4 7
    6 Острів 4 3 7
    7 Бендюга 4 -2 4
    8 Куличків 4 -6 3
    8 Пристань 4 -6 3
    10 Сілець 3 -3 1
    11 Волсвин 4 -6 1
    12 Добрячин 4 -17 0

    ПЛЛ

    М Команда І О
    1 Куликів 8 21
    2 Білка 7 16
    3 Миколаїв 7 15
    4 Підмонастир 7 14
    5 Погонь 7 13
    6 Торчиновичі 7 12
    7 Стрий 8 10
    8 Дрогобич 8 8
    9 Корміл 7 6
    10 Самбір 8 5
    11 ДЮШ 7 3
    12 Відники 7 3

    1 ліга, гр. А

    М Команда І О
    1 Лео-Кераміка 6 13
    2 Яворів 5 11
    3 Новояворівськ 6 11
    4 Брюховичі 5 8
    5 Кам'янка 4 7
    6 Золочів 5 7
    7 Червоноград 5 4
    8 Н.Яричів 5 3
    9 "Богун" 5 2
    10 Винники 4 1

    ПЛЛ, бомбардири

    Гол
    М Гравець Команда Гол
    1 Фещук М. Підм 8
    2 Черепушак Ю. Стрй 6
    3 Балух І. Микл 5
    - Дева А. Кулк 5
    5 Бугрин Т. Відн 4
    
    Перша ліга Львівщини 2021 - Група А



    М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки
    1 "Лео-Кераміка" Львів 6 4 1 1 16:5 11 13
    2 ФСК "Яворів" 5 3 2 0 6:2 4 11
    3 "Гірник" Новояворівськ 6 3 2 1 8:7 1 11
    4 "Легінь" Брюховичі 5 2 2 1 6:5 1 8
    5 "Карпати-Кам'янка" Кам'янка-Бузька 4 2 1 1 7:6 1 7
    6 "Сокіл" Золочів 5 2 1 2 16:10 6 7
    7 "Шахтар" Червоноград 5 1 1 3 3:7 -4 4
    8 "Новояричівська ОТГ" 5 0 3 2 3:5 -2 3
    9 "Богун" Броди 5 0 2 3 5:13 -8 2
    10 "Жупан" Винники 4 0 1 3 2:12 -10 1

    1 тур
    08-05-2021
    events.png 13:00
    "Гірник" Новояворівськ -
    "Новояричівська ОТГ"
     1 - 0  Судді: Роман Холявко (Головний суддя), Тетяна Гринишена (Асистент), Андрій-Степан Гой (Асистент), Стадіон:
    events.png 16:00
    "Шахтар" Червоноград -
    ФСК "Яворів"
     0 - 1  Судді: Володимир Міняйло (Головний суддя), Василь Притула (Асистент), Ігор Смульський (Асистент), Стадіон: "Шахтар" ім. П.Олійника, м. Червоноград
    events.png 17:00
    "Сокіл" Золочів -
    "Легінь" Брюховичі
     2 - 3  Судді: Юрій Пилипів (Головний суддя), Тарас Путас (Асистент), Ігор Пилипів (Асистент),
    09-05-2021
    events.png 16:00
    "Лео-Кераміка" Львів -
    "Богун" Броди
     3 - 0  Судді: Андрій Чулик (Головний суддя), Юрій Голубець (Асистент), Юрій Ковальчук (Асистент),
    27-06-2021
      16:00
    "Жупан" Винники -
    "Карпати-Кам'янка" Кам'янка-Бузька
     _ - _    Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
    2 тур
    15-05-2021
    events.png 17:00
    ФСК "Яворів" -
    "Гірник" Новояворівськ
     2 - 0  Судді: Богдан Горошко (Головний суддя), Андрій Смольський (Асистент), Василь Притула (Асистент),
    16-05-2021
    events.png 14:00
    "Богун" Броди -
    "Сокіл" Золочів
     1 - 5  Судді: Михайло Савка (Головний суддя), Тетяна Гринишена (Асистент), Володимир Болізюк (Асистент),
    events.png 16:00
    "Карпати-Кам'янка" Кам'янка-Бузька -
    "Новояричівська ОТГ"
     2 - 1  Судді: Юрій Пилипів (Головний суддя), Василь Притула (Асистент), Олег Федьків (Асистент),
    events.png 16:00
    "Легінь" Брюховичі -
    "Шахтар" Червоноград
     1 - 0  Судді: Ігор Савка (Головний суддя), Юрій Голубець (Асистент), Ігор Дорош (Асистент),
    events.png 16:00
    "Лео-Кераміка" Львів -
    "Жупан" Винники
     5 - 0  Судді: Степан Лапко (Головний суддя), Роман Любінець (Асистент), Анастасія Волощук (Асистент),
    3 тур
    22-05-2021
    events.png 17:00
    "Шахтар" Червоноград -
    "Богун" Броди
     2 - 1  Судді: Богдан Горошко (Головний суддя), Василь Притула (Асистент), Ігор Дорош (Асистент),
    events.png 17:00
    "Гірник" Новояворівськ -
    "Легінь" Брюховичі
     2 - 2  Судді: Василь Файда (Головний суддя), Денис Мороз (Асистент), Юрій Суряк (Асистент),
    23-05-2021
    events.png 16:00
    "Лео-Кераміка" Львів -
    "Карпати-Кам'янка" Кам'янка-Бузька
     2 - 1  Судді: Андрій Чулик (Головний суддя), Тарас Путас (Асистент), Юрій Голубець (Асистент),
    events.png 16:00
    "Сокіл" Золочів -
    "Жупан" Винники
     5 - 1  Судді: Станіслав Ткач (Головний суддя), Василь Притула (Асистент), Ігор Дорош (Асистент),
    events.png 16:00
    "Новояричівська ОТГ" -
    ФСК "Яворів"
     1 - 1  Судді: Юрій Пилипів (Головний суддя), Юрій Кравченко (Асистент), Ростислав Якимик (Асистент),
    4 тур
    29-05-2021
    events.png 14:00
    "Богун" Броди -
    "Гірник" Новояворівськ
     2 - 2  Судді: Андрій Смольський (Головний суддя), Роман Фредина (Асистент), Юрій Ковальчук (Асистент),
    events.png 16:00
    ФСК "Яворів" -
    "Карпати-Кам'янка" Кам'янка-Бузька
     1 - 1  Судді: Богдан Грисьо (Головний суддя), Денис Мороз (Асистент), Павло Кравчук (Асистент),
      17:00
    "Легінь" Брюховичі -
    "Новояричівська ОТГ"
     0 - 0  Судді: Андрій Чулик (Головний суддя), Роман Любінець (Асистент), Василь Притула (Асистент),
    30-05-2021
    events.png 16:00
    "Шахтар" Червоноград -
    "Жупан" Винники
     1 - 1  Судді: Юрій Пилипів (Головний суддя), Андрій Боднарчук (Асистент), Андрій Смольський (Асистент),
    events.png 17:00
    "Сокіл" Золочів -
    "Лео-Кераміка" Львів
     2 - 2  Судді: Роман Блавацький (Головний суддя), Юрій Суряк (Асистент), Андрій-Степан Гой (Асистент),
    5 тур
    03-06-2021
    events.png 17:00
    "Гірник" Новояворівськ -
    "Жупан" Винники
     1 - 0  Судді: Олег Ващишин (Головний суддя), Павло Кравчук (Асистент), Юрій Суряк (Асистент),
    06-06-2021
    events.png 14:00
    "Новояричівська ОТГ" -
    "Богун" Броди
     1 - 1  Судді: Володимир Міняйло (Головний суддя), Андрій Баран (Асистент), Богдан Лепак (Асистент),
    events.png 16:00
    "Шахтар" Червоноград -
    "Лео-Кераміка" Львів
     0 - 3  Судді: Богдан Горошко (Головний суддя), Михайло Савка (Асистент), Андрій Боднарчук (Асистент),
    events.png 16:00
    "Карпати-Кам'янка" Кам'янка-Бузька -
    "Сокіл" Золочів
     3 - 2  Судді: Ярослав Леськів (Головний суддя), Іван Родін (Асистент), Станіслав Ткач (Асистент),
    events.png 16:00
    ФСК "Яворів" -
    "Легінь" Брюховичі
     1 - 0  Судді: Степан Лапко (Головний суддя), Роман Любінець (Асистент), Денис Мороз (Асистент),
    6 тур
    12-06-2021
    events.png 16:00
    "Лео-Кераміка" Львів -
    "Гірник" Новояворівськ
     1 - 2  Судді: Степан Лапко (Головний суддя), Ігор Дорош (Асистент), Юрій Голубець (Асистент),
    13-06-2021
      16:00
    "Карпати-Кам'янка" Кам'янка-Бузька -
    "Легінь" Брюховичі
     _ - _  Судді: Юрій Ковальчук (Головний суддя), Ігор Дорош (Асистент), Назарій Цмоканич (Асистент),
      16:00
    "Богун" Броди -
    ФСК "Яворів"
     _ - _  Судді: Андрій Смольський (Головний суддя), Юрій Олійник (Асистент), Андрій Боднарчук (Асистент),
      16:00
    "Жупан" Винники -
    "Новояричівська ОТГ"
     _ - _  Судді: Степан Лапко (Головний суддя), Ростислав Якимик (Асистент), Ірина Чайка (Асистент),
      16:00
    "Сокіл" Золочів -
    "Шахтар" Червоноград
     _ - _  Судді: Володимир Міняйло (Головний суддя), Юрій Суряк (Асистент), Василь Притула (Асистент),
    7 тур
    19-06-2021
      16:00
    "Новояричівська ОТГ" -
    "Лео-Кераміка" Львів
     _ - _   
      16:00
    ФСК "Яворів" -
    "Жупан" Винники
     _ - _   
      16:00
    "Легінь" Брюховичі -
    "Богун" Броди
     _ - _   
    21-06-2021
      16:00
    "Шахтар" Червоноград -
    "Карпати-Кам'янка" Кам'янка-Бузька
     _ - _   
      16:00
    "Гірник" Новояворівськ -
    "Сокіл" Золочів
     _ - _   
    8 тур
    03-07-2021
      13:00
    "Шахтар" Червоноград -
    "Гірник" Новояворівськ
     _ - _   
    04-07-2021
      13:00
    "Карпати-Кам'янка" Кам'янка-Бузька -
    "Богун" Броди
     _ - _   
      13:00
    "Жупан" Винники -
    "Легінь" Брюховичі
     _ - _   
      13:00
    "Лео-Кераміка" Львів -
    ФСК "Яворів"
     _ - _   
      13:00
    "Сокіл" Золочів -
    "Новояричівська ОТГ"
     _ - _   
    9 тур
    28-06-2021
      13:00
    ФСК "Яворів" -
    "Сокіл" Золочів
     _ - _   
    10-07-2021
      13:00
    "Гірник" Новояворівськ -
    "Карпати-Кам'янка" Кам'янка-Бузька
     _ - _   
    11-07-2021
      13:00
    "Новояричівська ОТГ" -
    "Шахтар" Червоноград
     _ - _   
      13:00
    "Легінь" Брюховичі -
    "Лео-Кераміка" Львів
     _ - _   
      13:00
    "Богун" Броди -
    "Жупан" Винники
     _ - _   

    © 2021 ГС Асоціація футболу Червоноградського району