Футбол Сокальщини
 

Футбол Сокальщини

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Футбол Сокальщини

Результати матчів Чемпіонату серед юнаків

6 липня відбулись матчі 1 та 2-го туру Чемпіонату Сокальського району з футболу серед юнаків.

Результати матчів:

Детальніше...
 

Стартує Чемпіонат Сокальського району з футболу серед юнаків

6 липня 2019 року стартує Чемпіонат Сокальського району з футболу серед юнаків.

Детальніше...
 

Час та місце проведення матчів першої ліги 7 липня

Визначено місце та час проведення матчів Чемпіонату Сокальського району з футболу серед команд першої ліги 7 липня 2019 року

Детальніше...
 

Час та місце проведення матчів вищої ліги 7 липня

Визначено час та місце проведення матчів Чемпіонату Сокальського району з футболу серед команд вищої ліги 7 липня 2019 року

Детальніше...
 

Результати матчів 1/8 фіналу Кубка Незалежності

30 червня відбулись матчі 1/8 фіналу Кубка Незалежності.

Результати матчів:

Детальніше...
 

Результати матчів першої ліги, група А. 30 червня

30 червня відбулось два матчі Чемпіонату Сокальського району з футболу серед команд першої ліги, групи А.

Результати матчів групи А:

Детальніше...
 

Час та місце проведення матчів Кубка Незалежності

30 червня відбудуться матчі 1/8 фіналу кубка Незалежності серед команд Сокальського району з футболу.

До Вашої уваги склади пар, час та місце проведення матчів.

Детальніше...
 

Результати матчів першої ліги, група Б. 7-й тур

23 червня відбулись матчі 7-го туру Чемпіонату Сокальського району з футболу серед команд першої ліги.

Результати матчів групи Б:

Детальніше...
 

Результати матчів першої ліги, група А. 7-й тур

23 червня відбулись матчі 7-го туру Чемпіонату Сокальського району з футболу серед команд першої ліги.

Результати матчів групи А:

Детальніше...
 


Сторінка 14 з 16

Вища ліга

Команди І О
1 Сілець 18 43
2 В.Мости 18 39
3 Поториця 18 32
4 Соснівка 18 30
5 Гірник 18 30
6 Діброва 18 27
7 Свитазів 18 21
8 Хоробрів 18 20
9 Яструбичі 18 15
10 Тартаків 18 3

Перша ліга, гр. "А"

Команди І О
1 Горбків 22 45
2 Шпиколоси 22 42
3 Бендюга 22 42
4 Фусів 22 40
5 Стенятин 22 38
6 Теляж 22 38
7 Волиця 22 35
8 Добрячин 22 32
9 Волсвин 22 31
10 Боб'ятин 22 16
11 Забужжя 22 16
12 Перв'ятичі 22 7

Перша ліга, гр. "Б"

Команди І О
1 Белз 20 52
2 Себечів 20 47
3 Домашів 20 39
4 Хлівчани 20 35
5 Карів 20 31
6 Межиріччя 20 29
7 Гута 20 23
8 Бутини 20 20
9 Низи 20 19
10 Куличків 20 14
11 Поздимир 20 3

Вища ліга. Бомбардири

Голи
М Гравець Команда Голи
1 Олег Божик В.Мости 27
2 Назарій Муха Поториця 10
- Євген Турко Соснівка 10
- Михайло Цьмух Сілець 10
5 Руслан Мартич Сілець 9

Результати




Кубок "Золота осінь" 2019

НД, 17.11.2019 року

ФСК
Теляж
СК
Волиця
1:2