Футбол Сокальщини
 

Футбол Сокальщини

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Футбол Сокальщини

Результати матчів Чемпіонату серед юнаків

6 липня відбулись матчі 1 та 2-го туру Чемпіонату Сокальського району з футболу серед юнаків.

Результати матчів:

Детальніше...
 

Стартує Чемпіонат Сокальського району з футболу серед юнаків

6 липня 2019 року стартує Чемпіонат Сокальського району з футболу серед юнаків.

Детальніше...
 

Час та місце проведення матчів першої ліги 7 липня

Визначено місце та час проведення матчів Чемпіонату Сокальського району з футболу серед команд першої ліги 7 липня 2019 року

Детальніше...
 

Час та місце проведення матчів вищої ліги 7 липня

Визначено час та місце проведення матчів Чемпіонату Сокальського району з футболу серед команд вищої ліги 7 липня 2019 року

Детальніше...
 

Результати матчів 1/8 фіналу Кубка Незалежності

30 червня відбулись матчі 1/8 фіналу Кубка Незалежності.

Результати матчів:

Детальніше...
 

Результати матчів першої ліги, група А. 30 червня

30 червня відбулось два матчі Чемпіонату Сокальського району з футболу серед команд першої ліги, групи А.

Результати матчів групи А:

Детальніше...
 

Час та місце проведення матчів Кубка Незалежності

30 червня відбудуться матчі 1/8 фіналу кубка Незалежності серед команд Сокальського району з футболу.

До Вашої уваги склади пар, час та місце проведення матчів.

Детальніше...
 

Результати матчів першої ліги, група Б. 7-й тур

23 червня відбулись матчі 7-го туру Чемпіонату Сокальського району з футболу серед команд першої ліги.

Результати матчів групи Б:

Детальніше...
 

Результати матчів першої ліги, група А. 7-й тур

23 червня відбулись матчі 7-го туру Чемпіонату Сокальського району з футболу серед команд першої ліги.

Результати матчів групи А:

Детальніше...
 


Сторінка 7 з 9

Вища ліга

Команди І О
1 Сілець 11 28
2 В.Мости 11 20
3 Гірник 11 20
4 Поториця 11 18
5 Соснівка 11 18
6 Хоробрів 11 17
7 Діброва 11 15
8 Яструбичі 11 11
9 Свитазів 11 8
10 Тартаків 11 3

Перша ліга, гр. "А"

Команди І О
1 Бендюга 14 32
2 Стенятин 14 30
3 Шпиколоси 14 27
4 Теляж 14 25
5 Добрячин 14 25
6 Фусів 14 25
7 Волсвин 14 22
8 Горбків 14 21
9 Волиця 14 21
10 Боб'ятин 14 12
11 Забужжя 14 5
12 Перв'ятичі 14 1

Перша ліга, гр. "Б"

Команди І О
1 Белз 12 34
2 Себечів 12 28
3 Хлівчани 13 27
4 Домашів 13 22
5 Карів 13 21
6 Межиріччя 13 18
7 Гута 13 14
8 Бутини 13 13
9 Низи 13 12
10 Куличків 12 8
11 Поздимир 13 3

Вища ліга. Бомбардири

Голи
М Гравець Команда Голи
1 Олег Божик В.Мости 20
2 Михайло Цьмух Сілець 10
3 Василь Кріль Поториця 7
- Назарій Муха Поториця 7
- Євген Турко Соснівка 7

Результати




Вища ліга 2019

НД, 25.08.2019 року

СК
Сілець
ФСК
Тартаків
3:0



ФК
Яструбичі
СК
Хоробрів
1:2



Перша ліга 2019

НД, 25.08.2019 року

ФК
Добрячин
ФК
Горбків
2:2



СК
Волиця
ФСК
Стенятин
3:0



ФСК
Шпиколоси
ФК
Перв'ятичі
9:0



ФК
Волсвин
ФК
Фусів
1:3



ФСК
Теляж
СК
Забужжя
3:2



СФК
Боб'ятин
СК
Бендюга
0:4



ФК
Хлівчани
ФК
Поздимир
3:2



ФСК
Межиріччя
ФК
Карів
1:0



ФСК
Бутини
ФК
Себечів
2:3



ФК
Белз
ФК
Низи
4:1



ФСК
Домашів
ФСК
Гута
3:1



Кубок Незалежності 2019

СБ, 24.08.2019 року

ФСК
В.Мости
СК
Поториця
2:1



Кубок Незалежності (юнаки) 2019

СБ, 24.08.2019 року

СК
Поториця
ФСК
Жвирка
1:5