Футбол Сокальщини
 

Футбол Сокальщини

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Футбол Сокальщини

Результати матчів вищої ліги. 10-й тур

18 серпня відбулось матчі 10-го туру чемпіонату Сокальського району з футболу серед команд вищої ліги.

Детальніше...
 

Час та місце проведення матчів першої ліги 18 серпня

Визначено місце та час проведення матчів Чемпіонату Сокальського району з футболу серед команд першої ліги 18 серпня 2019 року

Детальніше...
 

Час та місце проведення матчів вищої ліги 18 серпня

Визначено час та місце проведення матчів Чемпіонату Сокальського району з футболу серед команд вищої ліги 18 серпня 2019 року

Детальніше...
 

Результати матчів першої ліги, група Б. 12-й тур

11 серпня відбулись матчі 12-го туру Чемпіонату Сокальського району з футболу серед команд першої ліги.

Результати матчів групи Б:

Детальніше...
 

Результати матчів першої ліги, група А. 12-й тур

11 серпня відбулись матчі 12-го туру Чемпіонату Сокальського району з футболу серед команд першої ліги.

Результати матчів групи А:

Детальніше...
 

Результати півфінальних матчів Кубка Незалежності

11 серпня відбулись півфінальні матчі Кубка Незалежності.

Результати матчів:

Детальніше...
 

Результати матчів Кубка Незалежності серед юнаків. Півфінал

10 серпня відбулись півфінальні матчі Кубку Незалежності Сокальського району з футболу серед юнаків.

В обох матчах переможця визначала серія пенальті.

Результати матчів:

Детальніше...
 

Завершився Чемпіонат Сокальського району серед юнаків

10 серпня двома матчами завершився Чемпіонат Сокальського району з футболу серед юнаків.

Результати матчів:

Детальніше...
 

Час та місце проведення матчів першої ліги 11 серпня

Визначено місце та час проведення матчів Чемпіонату Сокальського району з футболу серед команд першої ліги 11 серпня 2019 року

Детальніше...
 


Сторінка 7 з 14

Вища ліга

Команди І О
1 Сілець 18 43
2 В.Мости 18 39
3 Поториця 18 32
4 Соснівка 18 30
5 Гірник 18 30
6 Діброва 18 27
7 Свитазів 18 21
8 Хоробрів 18 20
9 Яструбичі 18 15
10 Тартаків 18 3

Перша ліга, гр. "А"

Команди І О
1 Горбків 22 45
2 Шпиколоси 22 42
3 Бендюга 22 42
4 Фусів 22 40
5 Стенятин 22 38
6 Теляж 22 38
7 Волиця 22 35
8 Добрячин 22 32
9 Волсвин 22 31
10 Боб'ятин 22 16
11 Забужжя 22 16
12 Перв'ятичі 22 7

Перша ліга, гр. "Б"

Команди І О
1 Белз 20 52
2 Себечів 20 47
3 Домашів 20 39
4 Хлівчани 20 35
5 Карів 20 31
6 Межиріччя 20 29
7 Гута 20 23
8 Бутини 20 20
9 Низи 20 19
10 Куличків 20 14
11 Поздимир 20 3

Вища ліга. Бомбардири

Голи
М Гравець Команда Голи
1 Олег Божик В.Мости 27
2 Назарій Муха Поториця 10
- Євген Турко Соснівка 10
- Михайло Цьмух Сілець 10
5 Руслан Мартич Сілець 9

Результати




Суперкубок 2019

НД, 20.10.2019 року

СК
Сілець
ФСК
В.Мости
2:1



Перша ліга 2019

НД, 20.10.2019 року

ФК
Поздимир
ФК
Куличків
0:3
т/п



ФК
Фусів
СК
Забужжя
2:1



ФК
Перв'ятичі
СФК
Боб'ятин
1:2



ФСК
Стенятин
ФСК
Теляж
1:2



ФСК
Гута
ФСК
Бутини
4:1



ФК
Карів
ФК
Себечів
0:1



ФК
Низи
ФСК
Межиріччя
1:2



ФК
Горбків
ФК
Волсвин
5:2



ФК
Добрячин
ФСК
Шпиколоси
2:3



СК
Волиця
СК
Бендюга
3:0



ФК
Белз
ФК
Хлівчани
1:1