Результати матчів першої ліги, група А. 15-й тур
 

Футбол Сокальщини

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта

Результати матчів першої ліги, група А. 15-й тур

e-mail Друк PDF

1 вересня відбулись матчі 15-го туру Чемпіонату Сокальського району з футболу серед команд першої ліги.

Результати матчів групи А:

 
СФК "Боб'ятин"   -   ФСК "ТЕКО" Теляж   -    2 - 3 
СК "Нива" Забужжя   -   ФК "Вікторія" Волсвин   -    3 - 0 
ФК "Фусів"   -   ФСК "Волинь-1" Шпиколоси   -    2 - 1 
ФСК "Стенятин"   -   ФК "Ватра" Добрячин   -    3 - 3 
ФК "Сокіл" Перв'ятичі   -   СК "Вол-Ком" Волиця   -    2 - 1 
СК "Галич-Фортуна" Бендюга   -   ФК "Воля" Горбків   -    1 - 2 
 
Турнірна таблиця першої ліги, група А, після 15-го туру має вигляд:
Місце КомандаІ В Н П ЗМ ПМ +/- Очки
1     СК "Галич-Фортуна" Бендюга 15 10 2 3 36 16 20 32
2     ФСК "Стенятин" 15 10 1 4 38 24 14 31
3     ФК "Фусів" 15 9 1 5 35 21 14 28
4     ФСК "ТЕКО" Теляж 15 9 1 5 34 31 3 28
5     ФСК "Волинь-1" Шпиколоси 15 9 0 6 35 19 16 27
6     ФК "Ватра" Добрячин 15 8 2 5 36 24 12 26
7     ФК "Воля" Горбків 15 7 3 5 33 25 8 24
8     ФК "Вікторія" Волсвин 15 7 1 7 34 27 7 22
9     СК "Вол-Ком" Волиця 15 7 0 8 32 32 0 21
10     СФК "Боб'ятин" 15 4 0 11 28 49 -21 12
11     СК "Нива" Забужжя 15 2 2 11 22 43 -21 8
12     ФК "Сокіл" Перв'ятичі 15 1 1 13 11 63 -52 4

 

 

 

 

Вища ліга

Команди І О
1 Сілець 14 34
2 В.Мости 14 29
3 Поториця 14 27
4 Гірник 14 23
5 Соснівка 14 21
6 Хоробрів 14 20
7 Діброва 14 18
8 Свитазів 14 14
9 Яструбичі 14 14
10 Тартаків 14 3

Перша ліга, гр. "А"

Команди І О
1 Бендюга 17 35
2 Теляж 17 32
3 Фусів 17 31
4 Стенятин 17 31
5 Шпиколоси 17 31
6 Горбків 17 30
7 Волиця 17 27
8 Добрячин 17 26
9 Волсвин 17 26
10 Боб'ятин 17 12
11 Забужжя 17 9
12 Перв'ятичі 17 7

Перша ліга, гр. "Б"

Команди І О
1 Белз 15 41
2 Себечів 15 35
3 Хлівчани 16 33
4 Домашів 16 29
5 Межиріччя 16 22
6 Карів 16 22
7 Бутини 15 17
8 Гута 15 17
9 Низи 15 15
10 Куличків 15 8
11 Поздимир 16 3

Вища ліга. Бомбардири

Голи
М Гравець Команда Голи
1 Олег Божик В.Мости 24
2 Михайло Цьмух Сілець 10
3 Євген Турко Соснівка 9
4 Руслан Мартич Сілець 8
- Василь Кріль Поториця 8