Календар матчів - Перша ліга 2019
 

Футбол Сокальщини

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта

Перша ліга 2019 - Група "А"
Турнірна таблиця

Група "А"
Місце   Команда І В Н П ЗМ ПМ +/- Очки
1 ФК "Воля" Горбків 22 14 3 5 56 33 23 45
2 ФСК "Волинь-1" Шпиколоси 22 13 3 6 54 29 25 42
3 СК "Галич-Фортуна" Бендюга 22 13 3 6 48 27 21 42
4 ФК "Фусів" 22 13 1 8 52 33 19 40
5 ФСК "Стенятин" 22 12 2 8 54 40 14 38
6 ФСК "ТЕКО" Теляж 22 12 2 8 42 41 1 38
7 СК "Вол-Ком" Волиця 22 11 2 9 44 39 5 35
8 ФК "Ватра" Добрячин 22 10 2 10 52 45 7 32
9 ФК "Вікторія" Волсвин 22 9 4 9 51 38 13 31
10 СФК "Боб'ятин" 22 5 1 16 34 76 -42 16
11 СК "Нива" Забужжя 22 4 4 14 35 55 -20 16
12 ФК "Сокіл" Перв'ятичі 22 2 1 19 20 86 -66 7



1 тур

05-05-2019
events.png А 12:00 ФК "Ватра" Добрячин - СК "Вол-Ком" Волиця  3 - 1 
events.png А 13:00 ФК "Фусів" - СФК "Боб'ятин"  7 - 2 
events.png А 13:00 ФСК "Стенятин" - ФК "Вікторія" Волсвин  2 - 0 
events.png А 13:00 ФК "Воля" Горбків - ФСК "Волинь-1" Шпиколоси  2 - 3 
events.png А 16:00 ФК "Сокіл" Перв'ятичі - ФСК "ТЕКО" Теляж  3 - 4 
30-06-2019
events.png А 16:00 СК "Галич-Фортуна" Бендюга - СК "Нива" Забужжя  3 - 1 

2 тур

12-05-2019
events.png А 12:00 ФСК "Волинь-1" Шпиколоси - ФСК "Стенятин"  0 - 2 
events.png А 13:00 СФК "Боб'ятин" - СК "Нива" Забужжя  4 - 0 
events.png А 13:00 ФСК "ТЕКО" Теляж - ФК "Фусів"  1 - 0 
events.png А 13:00 СК "Вол-Ком" Волиця - ФК "Воля" Горбків  1 - 0 
events.png А 13:00 ФК "Ватра" Добрячин - СК "Галич-Фортуна" Бендюга  2 - 1 
events.png А 16:00 ФК "Вікторія" Волсвин - ФК "Сокіл" Перв'ятичі  6 - 1 

3 тур

19-05-2019
events.png А 13:00 ФК "Воля" Горбків - ФК "Ватра" Добрячин  2 - 3 
events.png А 13:00 ФСК "Стенятин" - СК "Вол-Ком" Волиця  2 - 1 
events.png А 13:00 ФК "Сокіл" Перв'ятичі - ФСК "Волинь-1" Шпиколоси  0 - 1 
events.png А 13:00 СК "Галич-Фортуна" Бендюга - СФК "Боб'ятин"  2 - 1 
events.png А 16:00 ФК "Фусів" - ФК "Вікторія" Волсвин  3 - 1 
events.png А 16:00 СК "Нива" Забужжя - ФСК "ТЕКО" Теляж  3 - 4 

4 тур

02-06-2019
events.png А 13:00 ФСК "Волинь-1" Шпиколоси - ФК "Фусів"  1 - 0 
events.png А 13:00 ФК "Ватра" Добрячин - ФСК "Стенятин"  1 - 2 
events.png А 13:00 ФК "Воля" Горбків - СК "Галич-Фортуна" Бендюга  0 - 2 
events.png А 16:00 ФСК "ТЕКО" Теляж - СФК "Боб'ятин"  4 - 0 
events.png А 16:00 ФК "Вікторія" Волсвин - СК "Нива" Забужжя  5 - 1 
events.png А 16:00 СК "Вол-Ком" Волиця - ФК "Сокіл" Перв'ятичі  7 - 0 

5 тур

09-06-2019
events.png А 13:00 ФСК "Стенятин" - ФК "Воля" Горбків  1 - 2 
events.png А 13:00 ФК "Сокіл" Перв'ятичі - ФК "Ватра" Добрячин  1 - 4 
events.png А 13:00 СФК "Боб'ятин" - ФК "Вікторія" Волсвин  1 - 3 
events.png А 13:00 СК "Галич-Фортуна" Бендюга - ФСК "ТЕКО" Теляж  0 - 0 
events.png А 15:30 ФК "Фусів" - СК "Вол-Ком" Волиця  4 - 0 
events.png А 16:00 СК "Нива" Забужжя - ФСК "Волинь-1" Шпиколоси  1 - 3 

6 тур

16-06-2019
events.png А 13:00 ФК "Ватра" Добрячин - ФК "Фусів"  4 - 0 
events.png А 13:00 ФК "Воля" Горбків - ФК "Сокіл" Перв'ятичі  6 - 0 
events.png А 13:00 ФСК "Стенятин" - СК "Галич-Фортуна" Бендюга  5 - 4 
events.png А 16:00 ФК "Вікторія" Волсвин - ФСК "ТЕКО" Теляж  3 - 0 
events.png А 16:00 ФСК "Волинь-1" Шпиколоси - СФК "Боб'ятин"  4 - 1 
events.png А 16:00 СК "Вол-Ком" Волиця - СК "Нива" Забужжя  2 - 0 

7 тур

23-06-2019
events.png А 13:00 ФК "Сокіл" Перв'ятичі - ФСК "Стенятин"  0 - 2 
events.png А 13:00 СФК "Боб'ятин" - СК "Вол-Ком" Волиця  2 - 4 
events.png А 13:00 ФСК "ТЕКО" Теляж - ФСК "Волинь-1" Шпиколоси  2 - 5 
events.png А 13:00 СК "Галич-Фортуна" Бендюга - ФК "Вікторія" Волсвин  4 - 1 
events.png А 16:00 ФК "Фусів" - ФК "Воля" Горбків  2 - 2 
events.png А 16:00 СК "Нива" Забужжя - ФК "Ватра" Добрячин  1 - 5 

8 тур

30-06-2019
events.png А 11:00 СК "Вол-Ком" Волиця - ФСК "ТЕКО" Теляж  6 - 3 
07-07-2019
events.png А 13:00 ФСК "Волинь-1" Шпиколоси - ФК "Вікторія" Волсвин  2 - 0 
events.png А 13:00 ФК "Ватра" Добрячин - СФК "Боб'ятин"  2 - 3 
events.png А 13:00 ФК "Сокіл" Перв'ятичі - СК "Галич-Фортуна" Бендюга  1 - 4 
events.png А 16:00 ФК "Воля" Горбків - СК "Нива" Забужжя  3 - 2 
events.png А 16:00 ФСК "Стенятин" - ФК "Фусів"  1 - 3 

9 тур

14-07-2019
events.png А 13:00 ФК "Фусів" - ФК "Сокіл" Перв'ятичі  4 - 0 
events.png А 13:00 СФК "Боб'ятин" - ФК "Воля" Горбків  0 - 3 
events.png А 13:00 ФСК "ТЕКО" Теляж - ФК "Ватра" Добрячин  2 - 1 
events.png А 13:00 СК "Галич-Фортуна" Бендюга - ФСК "Волинь-1" Шпиколоси  1 - 0 
events.png А 16:00 СК "Нива" Забужжя - ФСК "Стенятин"  1 - 4 
events.png А 16:00 ФК "Вікторія" Волсвин - СК "Вол-Ком" Волиця  4 - 1 

10 тур

21-07-2019
events.png А 13:00 ФК "Ватра" Добрячин - ФК "Вікторія" Волсвин  2 - 0 
events.png А 13:00 ФК "Воля" Горбків - ФСК "ТЕКО" Теляж  0 - 3 
events.png А 13:00 ФСК "Стенятин" - СФК "Боб'ятин"  6 - 1 
events.png А 13:00 ФК "Фусів" - СК "Галич-Фортуна" Бендюга  0 - 1 
events.png А 16:00 СК "Вол-Ком" Волиця - ФСК "Волинь-1" Шпиколоси  2 - 1 
events.png А 16:00 ФК "Сокіл" Перв'ятичі - СК "Нива" Забужжя  0 - 0 

11 тур

28-07-2019
events.png А 16:00 ФСК "ТЕКО" Теляж - ФСК "Стенятин"  1 - 4 
04-08-2019
events.png А 12:30 СК "Нива" Забужжя - ФК "Фусів"  2 - 3 
events.png А 12:30 ФСК "Волинь-1" Шпиколоси - ФК "Ватра" Добрячин  2 - 0 
events.png А 13:00 СФК "Боб'ятин" - ФК "Сокіл" Перв'ятичі  6 - 2 
events.png А 13:00 ФК "Вікторія" Волсвин - ФК "Воля" Горбків  1 - 1 
events.png А 16:00 СК "Галич-Фортуна" Бендюга - СК "Вол-Ком" Волиця  4 - 0 

12 тур

11-08-2019
events.png А 13:00 СК "Вол-Ком" Волиця - ФК "Ватра" Добрячин  1 - 3 
events.png А 13:00 ФСК "Волинь-1" Шпиколоси - ФК "Воля" Горбків  2 - 4 
events.png А 13:00 ФК "Вікторія" Волсвин - ФСК "Стенятин"  3 - 2 
events.png А 13:00 ФСК "ТЕКО" Теляж - ФК "Сокіл" Перв'ятичі  3 - 0 
events.png А 13:00 СФК "Боб'ятин" - ФК "Фусів"  3 - 2 
events.png А 16:00 СК "Нива" Забужжя - СК "Галич-Фортуна" Бендюга  2 - 2 

13 тур

18-08-2019
events.png А 13:00 СК "Галич-Фортуна" Бендюга - ФК "Ватра" Добрячин  3 - 1 
events.png А 13:00 ФСК "Стенятин" - ФСК "Волинь-1" Шпиколоси  2 - 1 
events.png А 13:00 ФК "Фусів" - ФСК "ТЕКО" Теляж  2 - 1 
events.png А 13:00 СК "Нива" Забужжя - СФК "Боб'ятин"  3 - 2 
events.png А 16:00 ФК "Воля" Горбків - СК "Вол-Ком" Волиця  4 - 2 
events.png А 16:00 ФК "Сокіл" Перв'ятичі - ФК "Вікторія" Волсвин  1 - 6 

14 тур

25-08-2019
events.png А 13:00 ФК "Ватра" Добрячин - ФК "Воля" Горбків  2 - 2 
events.png А 13:00 СК "Вол-Ком" Волиця - ФСК "Стенятин"  3 - 0 
events.png А 13:00 ФСК "Волинь-1" Шпиколоси - ФК "Сокіл" Перв'ятичі  9 - 0 
events.png А 13:00 ФК "Вікторія" Волсвин - ФК "Фусів"  1 - 3 
events.png А 13:00 ФСК "ТЕКО" Теляж - СК "Нива" Забужжя  3 - 2 
events.png А 13:00 СФК "Боб'ятин" - СК "Галич-Фортуна" Бендюга  0 - 4 

15 тур

01-09-2019
events.png А 13:00 СФК "Боб'ятин" - ФСК "ТЕКО" Теляж  2 - 3 
events.png А 13:00 СК "Нива" Забужжя - ФК "Вікторія" Волсвин  3 - 0 
events.png А 13:00 ФК "Фусів" - ФСК "Волинь-1" Шпиколоси  2 - 1 
events.png А 13:00 ФСК "Стенятин" - ФК "Ватра" Добрячин  3 - 3 
events.png А 16:00 ФК "Сокіл" Перв'ятичі - СК "Вол-Ком" Волиця  2 - 1 
events.png А 16:00 СК "Галич-Фортуна" Бендюга - ФК "Воля" Горбків  1 - 2 

16 тур

08-09-2019
events.png А 13:00 ФК "Ватра" Добрячин - ФК "Сокіл" Перв'ятичі  2 - 3 
events.png А 13:00 СК "Вол-Ком" Волиця - ФК "Фусів"  2 - 0 
events.png А 13:00 ФСК "Волинь-1" Шпиколоси - СК "Нива" Забужжя  2 - 2 
events.png А 13:00 ФСК "ТЕКО" Теляж - СК "Галич-Фортуна" Бендюга  1 - 0 
events.png А 16:00 ФК "Воля" Горбків - ФСК "Стенятин"  4 - 2 
events.png А 16:00 ФК "Вікторія" Волсвин - СФК "Боб'ятин"  5 - 0 

17 тур

15-09-2019
events.png А 13:00 ФСК "ТЕКО" Теляж - ФК "Вікторія" Волсвин  1 - 1 
events.png А 13:00 СФК "Боб'ятин" - ФСК "Волинь-1" Шпиколоси  0 - 3 
events.png А 13:00 ФК "Фусів" - ФК "Ватра" Добрячин  2 - 1 
events.png А 15:00 СК "Нива" Забужжя - СК "Вол-Ком" Волиця  2 - 3 
events.png А 16:00 ФК "Сокіл" Перв'ятичі - ФК "Воля" Горбків  2 - 5 
events.png А 16:00 СК "Галич-Фортуна" Бендюга - ФСК "Стенятин"  1 - 0 

18 тур

22-09-2019
events.png А 12:00 ФСК "Волинь-1" Шпиколоси - ФСК "ТЕКО" Теляж  4 - 1 
events.png А 13:00 ФСК "Стенятин" - ФК "Сокіл" Перв'ятичі  3 - 1 
events.png А 13:00 ФК "Воля" Горбків - ФК "Фусів"  3 - 2 
events.png А 13:00 ФК "Ватра" Добрячин - СК "Нива" Забужжя  2 - 6 
events.png А 13:00 СК "Вол-Ком" Волиця - СФК "Боб'ятин"  1 - 1 
events.png А 16:00 ФК "Вікторія" Волсвин - СК "Галич-Фортуна" Бендюга  2 - 2 

19 тур

29-09-2019
events.png А 11:30 ФСК "ТЕКО" Теляж - СК "Вол-Ком" Волиця  2 - 0 
events.png А 13:00 ФК "Вікторія" Волсвин - ФСК "Волинь-1" Шпиколоси  2 - 2 
events.png А 13:00 СФК "Боб'ятин" - ФК "Ватра" Добрячин  1 - 6 
events.png А 13:00 СК "Галич-Фортуна" Бендюга - ФК "Сокіл" Перв'ятичі  5 - 1 
events.png А 13:30 СК "Нива" Забужжя - ФК "Воля" Горбків  0 - 2 
events.png А 15:00 ФК "Фусів" - ФСК "Стенятин"  5 - 1 

20 тур

06-10-2019
events.png А 13:00 ФК "Ватра" Добрячин - ФСК "ТЕКО" Теляж  3 - 1 
events.png А 13:00 СК "Вол-Ком" Волиця - ФК "Вікторія" Волсвин  1 - 0 
events.png А 13:00 ФСК "Волинь-1" Шпиколоси - СК "Галич-Фортуна" Бендюга  3 - 1 
events.png А 15:30 ФК "Сокіл" Перв'ятичі - ФК "Фусів"  1 - 5 
events.png А 15:30 ФСК "Стенятин" - СК "Нива" Забужжя  1 - 1 
  А 15:30 ФК "Воля" Горбків - СФК "Боб'ятин"  3 - 0 

21 тур

13-10-2019
events.png А 12:30 СК "Нива" Забужжя - ФК "Сокіл" Перв'ятичі  1 - 0 
events.png А 12:30 СК "Галич-Фортуна" Бендюга - ФК "Фусів"  3 - 1 
events.png А 13:00 ФСК "Волинь-1" Шпиколоси - СК "Вол-Ком" Волиця  2 - 2 
events.png А 14:30 ФК "Вікторія" Волсвин - ФК "Ватра" Добрячин  5 - 0 
events.png А 15:00 ФСК "ТЕКО" Теляж - ФК "Воля" Горбків  0 - 1 
events.png А 15:30 СФК "Боб'ятин" - ФСК "Стенятин"  2 - 8 

22 тур

20-10-2019
events.png А 12:00 ФК "Фусів" - СК "Нива" Забужжя  2 - 1 
events.png А 12:00 ФК "Сокіл" Перв'ятичі - СФК "Боб'ятин"  1 - 2 
events.png А 12:00 ФСК "Стенятин" - ФСК "ТЕКО" Теляж  1 - 2 
events.png А 15:00 ФК "Воля" Горбків - ФК "Вікторія" Волсвин  5 - 2 
events.png А 15:00 ФК "Ватра" Добрячин - ФСК "Волинь-1" Шпиколоси  2 - 3 
events.png А 15:00 СК "Вол-Ком" Волиця - СК "Галич-Фортуна" Бендюга  3 - 0 

1/2 фіналу

27-10-2019
events.png Б/А 13:00 ФК "Єдність" Себечів - ФК "Воля" Горбків  0 - 1 
events.png А/Б 13:00 ФСК "Волинь-1" Шпиколоси - ФК "Белз"  2 - 1 

1/2 фіналу

03-11-2019
events.png Б/А 13:00 ФК "Белз" - ФСК "Волинь-1" Шпиколоси  1 - 0 
events.png А/Б 13:00 ФК "Воля" Горбків - ФК "Єдність" Себечів  2 - 2 

Матч за третє місце

10-11-2019
events.png Б/А 12:00 ФК "Єдність" Себечів - ФСК "Волинь-1" Шпиколоси  2 - 0 

Фінал

10-11-2019
events.png Б/А 14:00 ФК "Белз" - ФК "Воля" Горбків  2 - 0 


Вища ліга

Команди І О
1 Сілець 18 43
2 В.Мости 18 39
3 Поториця 18 32
4 Соснівка 18 30
5 Гірник 18 30
6 Діброва 18 27
7 Свитазів 18 21
8 Хоробрів 18 20
9 Яструбичі 18 15
10 Тартаків 18 3

Перша ліга, гр. "А"

Команди І О
1 Горбків 22 45
2 Шпиколоси 22 42
3 Бендюга 22 42
4 Фусів 22 40
5 Стенятин 22 38
6 Теляж 22 38
7 Волиця 22 35
8 Добрячин 22 32
9 Волсвин 22 31
10 Боб'ятин 22 16
11 Забужжя 22 16
12 Перв'ятичі 22 7

Перша ліга, гр. "Б"

Команди І О
1 Белз 20 52
2 Себечів 20 47
3 Домашів 20 39
4 Хлівчани 20 35
5 Карів 20 31
6 Межиріччя 20 29
7 Гута 20 23
8 Бутини 20 20
9 Низи 20 19
10 Куличків 20 14
11 Поздимир 20 3

Вища ліга. Бомбардири

Голи
М Гравець Команда Голи
1 Олег Божик В.Мости 27
2 Назарій Муха Поториця 10
- Євген Турко Соснівка 10
- Михайло Цьмух Сілець 10
5 Руслан Мартич Сілець 9