Червоноград

    М Команда І РМ О
    1 Гірник 16 47 45
    2 Острів 16 29 38
    3 В.Мости 16 37 33
    4 Межиріччя 16 14 33
    5 Бутини 16 0 27
    6 Волсвин 16 10 26
    7 Яструбичі 16 2 21
    8 Пристань 16 -16 18
    9 Сілець 16 -2 15
    10 Бендюга 16 -19 8
    11 Куличків 16 -42 7
    12 Добрячин 16 -60 5

    ПЛЛ

    М Команда І О
    1 Білка 18 46
    2 Миколаїв 16 40
    3 Куликів 17 37
    4 Підмонастир 17 36
    5 Торчиновичі 17 31
    6 Стрий 18 29
    7 Дрогобич 18 22
    8 Погонь 16 21
    9 Відники 18 18
    10 Корміл 18 14
    11 Самбір 19 14
    12 ДЮШ 19 10
    13 Рух-2 17 9

    1 ліга, гр. А

    М Команда І О
    1 Яворів 13 33
    2 Лео-Кераміка 13 30
    3 Брюховичі 13 24
    4 Винники 15 20
    5 Новояворівськ 13 17
    6 Кам'янка 14 17
    7 Золочів 14 16
    8 Червоноград 13 15
    9 "Богун" 13 10
    10 Н.Яричів 15 9

    ПЛЛ, бомбардири

    Гол
    М Гравець Команда Гол
    1 Фещук М. Підм 16
    2 Черепушак Ю. Стрй 11
    3 Балух І. Микл 10
    4 Дева А. Кулк 9
    5 Залога М. Торч 8

    Результати

    
    

    Чемпіонат Червоноградського району

    Нд., 19.09.2021 року
    17 тур

    Межиріччя
    Межиріччя
    Бендюга
    Бендюга
    13:00

    

    Сілець
    Сілець
    Волсвин
    Волсвин
    13:00

    

    Бутини
    Бутини
    Гірник
    Гірник
    13:00

    

    В.Мости
    В.Мости
    Пристань
    Пристань
    15:30

    

    Куличків
    Куличків
    Добрячин
    Добрячин
    15:30

    

    Острів
    Острів
    Яструбичі
    Яструбичі
    16:00

    

    Прем'єр-ліга 2021

    Пт., 17.09.2021 року
    20 тур

    Самбір
    Самбір
    Дрогобич
    Дрогобич
    0:0

    
    Нд., 19.09.2021 року

    Миколаїв
    Миколаїв
    Відники
    Відники
    16:00

    

    Корміл
    Корміл
    Погонь
    Погонь
    16:00

    
    Ср., 22.09.2021 року
    21 тур

    ДЮШ
    ДЮШ
    Білка
    Білка
    17:00

    

    Підмонастир
    Підмонастир
    Миколаїв
    Миколаїв
    17:00

    

    Торчиновичі
    Торчиновичі
    Рух-2
    Рух-2
    17:00

    

    Перша ліга Львівщини 2021

    Пт., 17.09.2021 року
    18 тур

    Пісочна
    Пісочна
    Ходорів
    Ходорів
    4:1

    
    Сб., 18.09.2021 року
    14 тур

    Золочів
    Золочів
    Кам'янка
    Кам'янка
    0:3

    

    Винники
    Винники
    Новояворівськ
    Новояворівськ
    1:0

    


    "Богун"
    Н.Яричів
    Н.Яричів
    6:4

    
    18 тур

    С.Вишня
    С.Вишня
    Жидачів
    Жидачів
    1:2

    

    Комарно
    Комарно
    Мостиська
    Мостиська
    3:1

    
    Нд., 19.09.2021 року

    Городок
    Городок
    Борислав
    Борислав
    14:00

    
    14 тур

    Лео-Кераміка
    Лео-Кераміка
    Червоноград
    Червоноград
    16:00

    

    Брюховичі
    Брюховичі
    Яворів
    Яворів
    16:00

    

    Друга ліга Львівщини 2021

    Чт., 16.09.2021 року
    14 тур

    Рудки
    Рудки
    Раденичі
    Раденичі
    5:1

    
    Сб., 18.09.2021 року
    15 тур

    Lion
    Lion
    Радехів
    Радехів
    0:3

    

    Гірське
    Гірське
    П'ятничани
    П'ятничани
    1:2

    

    Братковичі
    Братковичі
    Берездівці
    Берездівці
    4:2

    

    Пустомити
    Пустомити
    Трускавець
    Трускавець
    перенесено

    
    Нд., 19.09.2021 року

    Янів
    Янів
    В.Глібовичі
    В.Глібовичі
    13:00

    

    Раденичі
    Раденичі
    Гніздичів
    Гніздичів
    13:00

    

    Сулимів
    Сулимів
    Артасів
    Артасів
    14:00

    

    Олесько
    Олесько
    ДТ Сокаль
    ДТ Сокаль
    16:00

    

    Добротвір
    Добротвір
    Чорнушович
    Чорнушович
    16:00

    

    Третя ліга Львівщини

    Сб., 18.09.2021 року
    18 тур

    Павлів
    Павлів
    Заболотці
    Заболотці
    0:3

    

    Лопатин
    Лопатин
    Давидів
    Давидів
    0:1

    

    В.Білка-2
    В.Білка-2
    Соснівка
    Соснівка
    6:2

    

    Бібрка
    Бібрка
    Суховоля
    Суховоля
    перенесено

    © 2021 ГС Асоціація футболу Червоноградського району