Благодійні турніри

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

Фінал

Золота ліга

ЗСУ Червоноградського району - фінал

М Команда І В Н П М РМ О
1 "Шахтар" Червоноград 5 5 0 0 27:3 24 15
2 "Датський текстиль" Сокаль 5 4 0 1 18:5 13 12
3 ФК "Прибужжя" Яструбичі 5 2 1 2 7:16 -9 7
4 СК "Легенда" Сілець 5 1 1 3 7:15 -8 4
5 ФСК "Рата" Великі Мости 5 1 0 4 4:16 -12 3
6 ФСК "Тартаків" 5 1 0 4 8:16 -8 3

Срібна ліга

ЗСУ Червоноградського району - фінал

М Команда І В Н П М РМ О
1 ФСК "Вугільник" Гірник 5 5 0 0 24:4 20 15
2 ФК "Шахтар" Острів 5 4 0 1 15:10 5 12
3 ФСК "Межиріччя" 5 3 0 2 17:9 8 9
4 ФК "Пристань" 5 2 0 3 13:14 -1 6
5 ФК "Куличків" 5 1 0 4 9:24 -15 3
6 ФК "Вікторія" Волсвин 5 0 0 5 5:22 -17 0

Бронзова ліга, п. А

ЗСУ Червоноградського району - фінал

М Команда І В Н П М РМ О
1 "Датський текстиль" (юнаки) Сокаль 4 3 1 0 12:6 6 10
2 ФК "Воля" Горбків 4 3 0 1 9:7 2 9
3 ФСК "Стенятин" 4 1 2 1 9:9 0 5
4 ФСК "Волинь-1" Шпиколоси 4 1 1 2 12:11 1 4
5 СК "Свитазів" 4 0 0 4 3:12 -9 0

Бронзова ліга, п. Б

ЗСУ Червоноградського району - фінал

М Команда І В Н П М РМ О
1 ФСК "Домашів" 4 2 2 0 8:5 3 8
2 ФК "Ватра" Добрячин 4 2 2 0 10:6 4 8
3 ФК "Белз" 4 2 2 0 9:3 6 8
4 ФК "Сокіл" Хлівчани 4 1 0 3 7:10 -3 3
5 ФК "Фенікс" Жужеляни 4 0 0 4 4:14 -10 0
 
Груповий етап

А

ЗСУ Червоноградського району

М Команда І В Н П М РМ О
1 "Датський текстиль" Сокаль 5 5 0 0 21:1 20 15
2 ФСК "Тартаків" 5 2 2 1 8:11 -3 8
3 ФК "Вікторія" Волсвин 5 2 1 2 15:12 3 7
4 ФСК "Буг" Жвирка 5 1 2 2 5:7 -2 5
5 ФК "Воля" Горбків 5 1 2 2 7:10 -3 5
6 "Датський текстиль" (юнаки) Сокаль 5 0 1 4 5:20 -15 1

Б

ЗСУ Червоноградського району

М Команда І В Н П М РМ О
1 ФК "Прибужжя" Яструбичі 5 4 0 1 14:6 8 12
2 "Шахтар" Червоноград 5 4 0 1 21:3 18 12
3 ФСК "Межиріччя" 5 3 0 2 9:8 1 9
4 ФК "Шахтар" Острів 5 2 0 3 8:15 -7 6
5 ФСК "Вугільник" Гірник 5 2 0 3 5:7 -2 6
6 ФК "Ватра" Добрячин 5 0 0 5 3:21 -18 0

В

ЗСУ Червоноградського району

М Команда І В Н П М РМ О
1 ФСК "Рата" Великі Мости 5 4 0 1 16:11 5 12
2 СК "Легенда" Сілець 5 4 0 1 7:2 5 12
3 ФК "Куличків" 5 3 1 1 11:7 4 10
4 ФК "Пристань" 5 1 1 3 10:12 -2 4
5 ФК "Сокіл" Хлівчани 5 1 0 4 9:15 -6 3
6 ФК "Белз" 5 1 0 4 6:12 -6 3

 

Юнаки

ЗСУ Червоноградського району - юнаки

М Команда І В Н П М РМ О
1 "Шахтар" Червоноград (Ю-16) 10 10 0 0 63:5 58 30
2 ДЮФК "Арсенал" Сокаль 10 7 0 3 48:14 34 21
3 ФК "ВМГ" Великі Мости 10 6 0 4 32:21 11 18
4 СК "Свитазів" (юн.) 10 5 0 5 21:26 -5 15
5 "Футзал Юніор" (Ю-16) Червоноград 10 2 0 8 25:62 -37 6
6 ФСК "Вугільник" Гірник (юн.) 10 0 0 10 8:69 -61 0

 МАТЧІ



МАТЧІВ НЕМАЄ

 

 БОМБАРДИРИ

ЗСУ Червоноградського району - фінал

Гол
М Гравець Команда Гол
1 Олег Жабін ФСК "Вугільник" Гірник 10
2 Володимир Боднар ФСК "Межиріччя" 7
- Дмитро Музиченко ФК "Ватра" Добрячин 7
4 Юрій Масюк ФК "Фенікс" Жужеляни 6
5 Олег Галянт "Шахтар" Червоноград 5

ЗСУ Червоноградського району - юнаки

Гол
М Гравець Команда Гол
1 Павло Ляшук ДЮФК "Арсенал" Сокаль 13
2 Іван Яцишин ФК "ВМГ" Великі Мости 11
3 Максим Дубас "Шахтар" Червоноград (Ю-16) 10
4 Михайло Гаврик "Шахтар" Червоноград (Ю-16) 8
5 Олександр Микитко ДЮФК "Арсенал" Сокаль 7