Червоноград

    М Команда І РМ О
    1 Гірник 10 25 27
    2 В.Мости 10 24 23
    3 Межиріччя 10 12 23
    4 Острів 9 15 20
    5 Бутини 10 -4 18
    6 Яструбичі 10 4 16
    7 Волсвин 10 4 13
    8 Пристань 10 -9 12
    9 Сілець 10 -3 7
    10 Бендюга 10 -8 7
    11 Куличків 9 -10 6
    12 Добрячин 10 -50 0

    ПЛЛ

    М Команда І О
    1 Білка 12 31
    2 Куликів 12 30
    3 Миколаїв 12 30
    4 Підмонастир 12 27
    5 Торчиновичі 12 21
    6 Стрий 12 20
    7 Погонь 12 16
    8 Дрогобич 12 14
    9 Відники 12 12
    10 Корміл 12 10
    11 Самбір 12 9
    12 ДЮШ 12 6
    13 Рух-2 12 0

    1 ліга, гр. А

    М Команда І О
    1 Яворів 9 21
    2 Лео-Кераміка 9 20
    3 Золочів 9 16
    4 Брюховичі 9 15
    5 Новояворівськ 9 14
    6 Винники 9 11
    7 Кам'янка 9 11
    8 Червоноград 9 8
    9 Н.Яричів 9 6
    10 "Богун" 9 2

    ПЛЛ, бомбардири

    Гол
    М Гравець Команда Гол
    1 Фещук М. Підм 11
    2 Балух І. Микл 8
    - Дева А. Кулк 8
    4 Черепушак Ю. Стрй 7
    - Залога М. Торч 7
    
    Чемпіонат Червоноградського району



    М.   Команда І В Н П М +/- Очки Ост.матчі
    1 ФСК "Вугільник" Гірник 10 9 0 1 32:7 25 27
    thumbs_up.png
    thumbs_up.png
    thumbs_down
    thumbs_up.png
    thumbs_up.png
    2 ФСК "Рата" Великі Мости 10 7 2 1 29:5 24 23
    thumbs_up.png
    thumbs_up.png
    thumbs_up.png
    draw.png
    thumbs_down
    3 ФСК "Межиріччя" 10 7 2 1 30:18 12 23
    thumbs_up.png
    thumbs_up.png
    thumbs_up.png
    thumbs_up.png
    thumbs_up.png
    4 ФК "Шахтар" Острів 9 6 2 1 28:13 15 20
    thumbs_up.png
    thumbs_up.png
    thumbs_up.png
    thumbs_up.png
    draw.png
    5 ФСК "Бутини" Бутини 10 6 0 4 15:19 -4 18
    thumbs_down
    thumbs_down
    thumbs_down
    thumbs_up.png
    thumbs_up.png
    6 ФК "Прибужжя" Яструбичі 10 5 1 4 24:20 4 16
    thumbs_down
    thumbs_down
    thumbs_up.png
    thumbs_up.png
    thumbs_down
    7 ФК "Вікторія" Волсвин 10 4 1 5 23:19 4 13
    thumbs_up.png
    thumbs_down
    thumbs_up.png
    thumbs_down
    thumbs_up.png
    8 ФК "Пристань" 10 4 0 6 17:26 -9 12
    thumbs_down
    thumbs_up.png
    thumbs_up.png
    thumbs_down
    thumbs_up.png
    9 СК "Легенда" Сілець 10 2 1 7 16:19 -3 7
    thumbs_down
    thumbs_up.png
    thumbs_down
    thumbs_down
    thumbs_down
    10 ФК "Галич-Фортуна" Бендюга 10 2 1 7 16:24 -8 7
    thumbs_down
    thumbs_down
    thumbs_down
    thumbs_up.png
    thumbs_down
    11 ФК "Куличків" 9 2 0 7 14:24 -10 6
    thumbs_down
    thumbs_up.png
    thumbs_down
    thumbs_down
    thumbs_down
    12 ФК "Ватра" Добрячин 10 0 0 10 7:57 -50 0
    thumbs_down
    thumbs_down
    thumbs_down
    thumbs_down
    thumbs_down


    1 тур
    09-05-2021
    events.png 13:00
    ФК "Пристань" -
    ФК "Ватра" Добрячин
     3 - 2  Судді: Степан Чоп (Головний суддя), Ігор Хас (Асистент), Ігор Келба (Асистент), Стадіон: с. Бутини
    events.png 13:00
    ФСК "Межиріччя" -
    ФК "Шахтар" Острів
     3 - 1  Судді: Петро Іваницький (Головний суддя), Ігор Іваницький (Асистент), Роман Пелех (Асистент), Стадіон: с. Межиріччя
    events.png 15:30
    ФСК "Бутини" Бутини -
    ФК "Галич-Фортуна" Бендюга
     2 - 1  Судді: Ігор Келба (Головний суддя), Ігор Хас (Асистент), Степан Чоп (Асистент), Стадіон: с. Бутини
    events.png 16:00
    ФК "Прибужжя" Яструбичі -
    ФК "Вікторія" Волсвин
     2 - 2  Судді: Роман Пелех (Головний суддя), Петро Іваницький (Асистент), Ігор Іваницький (Асистент), Стадіон: с. Яструбичі
    events.png 16:00
    ФК "Куличків" -
    ФСК "Вугільник" Гірник
     1 - 2  Судді: Володимир Чугай (Головний суддя), Павло Калиневич (Асистент), Ігор Павлівський (Асистент), Стадіон: с. Куличків
    07-07-2021
    events.png 18:00
    ФСК "Рата" Великі Мости -
    СК "Легенда" Сілець
     2 - 1  Судді: Руслан Тимофієв (Головний суддя), Петро Іваницький (Асистент), Ігор Іваницький (Асистент), Стадіон: "Будівельник", м. Великі Мости
    2 тур
    16-05-2021
    events.png 13:00
    ФК "Галич-Фортуна" Бендюга -
    ФК "Шахтар" Острів
     4 - 4  Судді: Валерій Бабко (Головний суддя), Ігор Келба (Асистент), Андрій Романчук (Асистент), Стадіон: с. Бендюга
    events.png 13:00
    ФК "Вікторія" Волсвин -
    ФСК "Бутини" Бутини
     1 - 2  Судді: Микола Пелех (Головний суддя), Ігор Іваницький (Асистент), Петро Іваницький (Асистент), Стадіон: с. Волсвин
    events.png 13:00
    ФСК "Вугільник" Гірник -
    ФК "Пристань"
     5 - 1  Судді: Ігор Павлівський (Головний суддя), Василь Замощак (Асистент), Юрій Гавенко (Асистент), Стадіон: смт Гірник
    events.png 13:30
    ФСК "Межиріччя" -
    ФСК "Рата" Великі Мости
     1 - 1  Судді: Володимир Чугай (Головний суддя), Павло Калиневич (Асистент), Руслан Кінах (Асистент), Стадіон: с. Межиріччя
    events.png 16:00
    СК "Легенда" Сілець -
    ФК "Куличків"
     1 - 2  Судді: Володимир Чугай (Головний суддя), Павло Калиневич (Асистент), Руслан Кінах (Асистент), Стадіон: "Сілець-Арена"
    events.png 16:00
    ФК "Ватра" Добрячин -
    ФК "Прибужжя" Яструбичі
     0 - 5  Судді: Ігор Келба (Головний суддя), Валерій Бабко (Асистент), Андрій Романчук (Асистент), Стадіон: с. Добрячин
    3 тур
    23-05-2021
    events.png 13:00
    ФСК "Бутини" Бутини -
    ФК "Ватра" Добрячин
     7 - 0  Судді: Павло Калиневич (Головний суддя), Володимир Чугай (Асистент), Руслан Кінах (Асистент), Стадіон: с. Бутини
    events.png 13:00
    ФСК "Рата" Великі Мости -
    ФК "Галич-Фортуна" Бендюга
     3 - 0  Судді: Валерій Бабко (Головний суддя), Ігор Келба (Асистент), Ігор Хас (Асистент), Стадіон: "Будівельник", м. Великі Мости
    events.png 13:00
    СК "Легенда" Сілець -
    ФСК "Вугільник" Гірник
     2 - 4  Судді: Микола Пелех (Головний суддя), Петро Іваницький (Асистент), Ігор Іваницький (Асистент), Стадіон: "Сілець-Арена"
    events.png 16:00
    ФК "Прибужжя" Яструбичі -
    ФК "Пристань"
     2 - 0  Судді: Петро Іваницький (Головний суддя), Ігор Іваницький (Асистент), Микола Пелех (Асистент), Стадіон: с. Яструбичі
    events.png 16:00
    ФК "Шахтар" Острів -
    ФК "Вікторія" Волсвин
     2 - 1  Судді: Ігор Келба (Головний суддя), Ігор Хас (Асистент), Валерій Бабко (Асистент), Стадіон: с. Острів
    events.png 16:00
    ФК "Куличків" -
    ФСК "Межиріччя"
     0 - 4  Судді: Володимир Чугай (Головний суддя), Павло Калиневич (Асистент), Руслан Кінах (Асистент), Стадіон: с. Куличків
    4 тур
    06-06-2021
    events.png 13:00
    ФК "Вікторія" Волсвин -
    ФСК "Рата" Великі Мости
     0 - 4  Судді: Валерій Бабко (Головний суддя), Володимир Гнатів (Асистент), Володимир Музичук (Асистент), Стадіон: с. Волсвин
    events.png 13:00
    ФК "Ватра" Добрячин -
    ФК "Шахтар" Острів
     2 - 6  Судді: Ігор Павлівський (Головний суддя), Юрій Гавенко (Асистент), Андрій Бусько (Асистент), Стадіон: с. Добрячин
    events.png 13:00
    ФК "Пристань" -
    ФСК "Бутини" Бутини
     0 - 1  Судді: Петро Іваницький (Головний суддя), Ігор Іваницький (Асистент), Микола Пелех (Асистент), Стадіон: с. Пристань
      14:00
    ФСК "Межиріччя" -
    СК "Легенда" Сілець
     0 - 0  Судді: Павло Калиневич (Головний суддя), Андрій Романчук (Асистент), Григорій Романчук (Асистент), Стадіон: с. Межиріччя
    events.png 16:00
    ФК "Галич-Фортуна" Бендюга -
    ФК "Куличків"
     2 - 0  Судді: Валерій Бабко (Головний суддя), Володимир Гнатів (Асистент), Володимир Музичук (Асистент), Стадіон: с. Бендюга
    events.png 16:00
    ФСК "Вугільник" Гірник -
    ФК "Прибужжя" Яструбичі
     3 - 0  Судді: Микола Пелех (Головний суддя), Ігор Іваницький (Асистент), Петро Іваницький (Асистент), Стадіон: смт Гірник
    5 тур
    13-06-2021
    events.png 13:00
    ФК "Шахтар" Острів -
    ФК "Пристань"
     7 - 1  Судді: Павло Калиневич (Головний суддя), Володимир Чугай (Асистент), Руслан Кінах (Асистент), Стадіон: с. Острів
    events.png 13:00
    ФСК "Рата" Великі Мости -
    ФК "Ватра" Добрячин
     6 - 0  Судді: Степан Лементарьов (Головний суддя), Ігор Павлівський (Асистент), Юрій Гавенко (Асистент), Стадіон: "Будівельник", м. Великі Мости
    events.png 13:00
    СК "Легенда" Сілець -
    ФК "Галич-Фортуна" Бендюга
     3 - 0  Судді: Ігор Келба (Головний суддя), Ігор Хас (Асистент), Ігор Іваницький (Асистент), Стадіон: "Сілець-Арена"
    events.png 15:00
    ФСК "Межиріччя" -
    ФСК "Вугільник" Гірник
     0 - 4  Судді: Ігор Келба (Головний суддя), Ігор Іваницький (Асистент), Ігор Хас (Асистент), Стадіон: с. Межиріччя
    events.png 16:00
    ФСК "Бутини" Бутини -
    ФК "Прибужжя" Яструбичі
     1 - 3  Судді: Ігор Павлівський (Головний суддя), Степан Лементарьов (Асистент), Юрій Гавенко (Асистент), Стадіон: с. Бутини
    events.png 16:00
    ФК "Куличків" -
    ФК "Вікторія" Волсвин
     2 - 5  Судді: Володимир Чугай (Головний суддя), Павло Калиневич (Асистент), Руслан Кінах (Асистент), Стадіон: с. Куличків
    6 тур
    20-06-2021
    events.png 13:00
    ФК "Пристань" -
    ФСК "Рата" Великі Мости
     1 - 3  Судді: Володимир Чугай (Головний суддя), Павло Калиневич (Асистент), Руслан Кінах (Асистент), Стадіон: с. Бутини
    events.png 13:00
    ФСК "Вугільник" Гірник -
    ФСК "Бутини" Бутини
     7 - 0  Судді: Роман Пелех (Головний суддя), Ігор Павлівський (Асистент), Юрій Гавенко (Асистент), Стадіон: смт Гірник
    events.png 14:00
    ФК "Галич-Фортуна" Бендюга -
    ФСК "Межиріччя"
     3 - 5  Судді: Валерій Бабко (Головний суддя), Володимир Музичук (Асистент), Ігор Келба (Асистент), Стадіон: с. Бендюга
    events.png 14:00
    ФК "Вікторія" Волсвин -
    СК "Легенда" Сілець
     3 - 0  Судді: Петро Іваницький (Головний суддя), Ігор Іваницький (Асистент), Степан Лементарьов (Асистент), Стадіон: с. Волсвин
    events.png 16:00
    ФК "Ватра" Добрячин -
    ФК "Куличків"
     0 - 7  Судді: Павло Калиневич (Головний суддя), Володимир Чугай (Асистент), Руслан Кінах (Асистент), Стадіон: с. Добрячин
    events.png 16:00
    ФК "Прибужжя" Яструбичі -
    ФК "Шахтар" Острів
     1 - 2  Судді: Ігор Келба (Головний суддя), Володимир Музичук (Асистент), Валерій Бабко (Асистент), Стадіон: с. Яструбичі
    7 тур
    04-07-2021
    events.png 13:00
    СК "Легенда" Сілець -
    ФК "Ватра" Добрячин
     7 - 0  Судді: Ігор Павлівський (Головний суддя), Ігор Іваницький (Асистент), Роман Пелех (Асистент), Стадіон: "Сілець-Арена"
    events.png 13:00
    ФК "Галич-Фортуна" Бендюга -
    ФСК "Вугільник" Гірник
     1 - 3  Судді: Ігор Келба (Головний суддя), Володимир Чугай (Асистент), Павло Калиневич (Асистент), Стадіон: с. Бендюга
    events.png 14:00
    ФСК "Рата" Великі Мости -
    ФК "Прибужжя" Яструбичі
     6 - 0  Судді: Петро Іваницький (Головний суддя), Володимир Мигаль (Асистент), Микола Пелех (Асистент), Стадіон: "Будівельник", м. Великі Мости
    events.png 15:30
    ФСК "Межиріччя" -
    ФК "Вікторія" Волсвин
     4 - 3  Судді: Роман Пелех (Головний суддя), Ігор Іваницький (Асистент), Ігор Павлівський (Асистент), Стадіон: с. Межиріччя
    events.png 16:00
    ФК "Шахтар" Острів -
    ФСК "Бутини" Бутини
     4 - 0  Судді: Володимир Чугай (Головний суддя), Павло Калиневич (Асистент), Ігор Келба (Асистент), Стадіон: с. Острів
    events.png 16:00
    ФК "Куличків" -
    ФК "Пристань"
     1 - 3  Судді: Микола Пелех (Головний суддя), Петро Іваницький (Асистент), Володимир Мигаль (Асистент), Стадіон: с. Куличків
    8 тур
    11-07-2021
    events.png 13:00
    ФК "Вікторія" Волсвин -
    ФК "Галич-Фортуна" Бендюга
     1 - 0  Судді: Роман Пелех (Головний суддя), Ігор Іваницький (Асистент), Ігор Павлівський (Асистент), Стадіон: с. Волсвин
    events.png 13:00
    ФК "Ватра" Добрячин -
    ФСК "Межиріччя"
     3 - 7  Судді: Ігор Келба (Головний суддя), Павло Калиневич (Асистент), Андрій Романчук (Асистент), Стадіон: с. Добрячин
    events.png 13:00
    ФК "Пристань" -
    СК "Легенда" Сілець
     4 - 1  Судді: Володимир Чугай (Головний суддя), Руслан Кінах (Асистент), Валерій Бабко (Асистент), Стадіон: с. Бутини
    events.png 13:00
    ФСК "Вугільник" Гірник -
    ФК "Шахтар" Острів
     0 - 1  Судді: Петро Іваницький (Головний суддя), Микола Пелех (Асистент), Володимир Мигаль (Асистент), Стадіон: смт Гірник
    events.png 15:00
    ФСК "Бутини" Бутини -
    ФСК "Рата" Великі Мости
     0 - 3  Судді: Валерій Бабко (Головний суддя), Руслан Кінах (Асистент), Володимир Чугай (Асистент), Стадіон: с. Бутини
    events.png 16:00
    ФК "Прибужжя" Яструбичі -
    ФК "Куличків"
     6 - 1  Судді: Роман Пелех (Головний суддя), Ігор Іваницький (Асистент), Ігор Павлівський (Асистент), Стадіон: с. Яструбичі
    9 тур
    18-07-2021
    events.png 13:00
    ФСК "Межиріччя" -
    ФК "Пристань"
     2 - 1  Судді: Павло Калиневич (Головний суддя), Руслан Кінах (Асистент), Валерій Бабко (Асистент), Стадіон: с. Межиріччя
    events.png 13:00
    ФК "Галич-Фортуна" Бендюга -
    ФК "Ватра" Добрячин
     3 - 0  Судді: Андрій Романчук (Головний суддя), Роман Пелех (Асистент), Ігор Іваницький (Асистент), Стадіон: с. Бендюга
    events.png 14:00
    СК "Легенда" Сілець -
    ФК "Прибужжя" Яструбичі
     1 - 3  Судді: Микола Пелех (Головний суддя), Петро Іваницький (Асистент), Володимир Мигаль (Асистент), Стадіон: "Сілець-Арена"
    events.png 16:00
    ФСК "Рата" Великі Мости -
    ФК "Шахтар" Острів
     1 - 1  Судді: Петро Іваницький (Головний суддя), Микола Пелех (Асистент), Володимир Мигаль (Асистент), Стадіон: "Будівельник", м. Великі Мости
    events.png 16:00
    ФК "Куличків" -
    ФСК "Бутини" Бутини
     0 - 1  Судді: Валерій Бабко (Головний суддя), Павло Калиневич (Асистент), Руслан Кінах (Асистент), Стадіон: с. Куличків
    events.png 16:00
    ФК "Вікторія" Волсвин -
    ФСК "Вугільник" Гірник
     1 - 3  Судді: Роман Пелех (Головний суддя), Ігор Іваницький (Асистент), Андрій Романчук (Асистент), Стадіон: с. Волсвин
    10 тур
    01-08-2021
    events.png 13:00
    ФК "Ватра" Добрячин -
    ФК "Вікторія" Волсвин
     0 - 6  Судді: Валерій Бабко (Головний суддя), Ігор Іваницький (Асистент), Ігор Павлівський (Асистент), Стадіон: с. Добрячин
    events.png 13:00
    ФК "Пристань" -
    ФК "Галич-Фортуна" Бендюга
     3 - 2  Судді: Руслан Тимофієв (Головний суддя), Руслан Кінах (Асистент), Павло Калиневич (Асистент), Стадіон: с. Бутини
    events.png 13:00
    ФСК "Вугільник" Гірник -
    ФСК "Рата" Великі Мости
     1 - 0  Судді: Степан Чоп (Головний суддя), Петро Іваницький (Асистент), Володимир Мигаль (Асистент), Стадіон: смт Гірник
    events.png 15:00
    ФСК "Бутини" Бутини -
    СК "Легенда" Сілець
     1 - 0  Судді: Руслан Тимофієв (Головний суддя), Руслан Кінах (Асистент), Павло Калиневич (Асистент), Стадіон: с. Бутини
    events.png 16:00
    ФК "Прибужжя" Яструбичі -
    ФСК "Межиріччя"
     2 - 4  Судді: Степан Чоп (Головний суддя), Петро Іваницький (Асистент), Володимир Мигаль (Асистент), Стадіон: с. Яструбичі
    24-08-2021
      13:00
    ФК "Шахтар" Острів -
    ФК "Куличків"
     _ - _    Стадіон: с. Острів
    11 тур
    08-08-2021
      12:00
    ФК "Пристань" -
    ФК "Вікторія" Волсвин
     _ - _   
      13:00
    ФК "Ватра" Добрячин -
    ФСК "Вугільник" Гірник
     _ - _   
      13:00
    СК "Легенда" Сілець -
    ФК "Шахтар" Острів
     _ - _   
      13:00
    ФСК "Межиріччя" -
    ФСК "Бутини" Бутини
     _ - _   
      16:00
    ФК "Куличків" -
    ФСК "Рата" Великі Мости
     _ - _   
      16:00
    ФК "Галич-Фортуна" Бендюга -
    ФК "Прибужжя" Яструбичі
     _ - _   
    12 тур
    15-08-2021
      13:00
    ФК "Вікторія" Волсвин -
    ФК "Прибужжя" Яструбичі
     _ - _   
      13:00
    ФК "Галич-Фортуна" Бендюга -
    ФСК "Бутини" Бутини
     _ - _   
      13:00
    ФК "Шахтар" Острів -
    ФСК "Межиріччя"
     _ - _   
      13:00
    СК "Легенда" Сілець -
    ФСК "Рата" Великі Мости
     _ - _   
      13:00
    ФСК "Вугільник" Гірник -
    ФК "Куличків"
     _ - _   
      13:00
    ФК "Ватра" Добрячин -
    ФК "Пристань"
     _ - _   
    13 тур
    22-08-2021
      13:00
    ФК "Куличків" -
    СК "Легенда" Сілець
     _ - _   
      13:00
    ФСК "Рата" Великі Мости -
    ФСК "Межиріччя"
     _ - _   
      13:00
    ФК "Шахтар" Острів -
    ФК "Галич-Фортуна" Бендюга
     _ - _   
      13:00
    ФСК "Бутини" Бутини -
    ФК "Вікторія" Волсвин
     _ - _   
      13:00
    ФК "Пристань" -
    ФСК "Вугільник" Гірник
     _ - _   
      13:00
    ФК "Прибужжя" Яструбичі -
    ФК "Ватра" Добрячин
     _ - _   
    14 тур
    29-08-2021
      13:00
    ФК "Пристань" -
    ФК "Прибужжя" Яструбичі
     _ - _   
      13:00
    ФК "Вікторія" Волсвин -
    ФК "Шахтар" Острів
     _ - _   
      13:00
    ФК "Галич-Фортуна" Бендюга -
    ФСК "Рата" Великі Мости
     _ - _   
      13:00
    ФСК "Межиріччя" -
    ФК "Куличків"
     _ - _   
      13:00
    ФСК "Вугільник" Гірник -
    СК "Легенда" Сілець
     _ - _   
      13:00
    ФК "Ватра" Добрячин -
    ФСК "Бутини" Бутини
     _ - _   
    15 тур
    05-09-2021
      13:00
    СК "Легенда" Сілець -
    ФСК "Межиріччя"
     _ - _   
      13:00
    ФК "Куличків" -
    ФК "Галич-Фортуна" Бендюга
     _ - _   
      13:00
    ФСК "Рата" Великі Мости -
    ФК "Вікторія" Волсвин
     _ - _   
      13:00
    ФСК "Бутини" Бутини -
    ФК "Пристань"
     _ - _   
      13:00
    ФК "Прибужжя" Яструбичі -
    ФСК "Вугільник" Гірник
     _ - _   
      13:00
    ФК "Шахтар" Острів -
    ФК "Ватра" Добрячин
     _ - _   
    16 тур
    12-09-2021
      13:00
    ФК "Прибужжя" Яструбичі -
    ФСК "Бутини" Бутини
     _ - _   
      13:00
    ФК "Пристань" -
    ФК "Шахтар" Острів
     _ - _   
      13:00
    ФК "Вікторія" Волсвин -
    ФК "Куличків"
     _ - _   
      13:00
    ФК "Галич-Фортуна" Бендюга -
    СК "Легенда" Сілець
     _ - _   
      13:00
    ФСК "Вугільник" Гірник -
    ФСК "Межиріччя"
     _ - _   
      13:00
    ФК "Ватра" Добрячин -
    ФСК "Рата" Великі Мости
     _ - _   
    17 тур
    19-09-2021
      13:00
    ФСК "Межиріччя" -
    ФК "Галич-Фортуна" Бендюга
     _ - _   
      13:00
    СК "Легенда" Сілець -
    ФК "Вікторія" Волсвин
     _ - _   
      13:00
    ФСК "Рата" Великі Мости -
    ФК "Пристань"
     _ - _   
      13:00
    ФК "Шахтар" Острів -
    ФК "Прибужжя" Яструбичі
     _ - _   
      13:00
    ФСК "Бутини" Бутини -
    ФСК "Вугільник" Гірник
     _ - _   
      13:00
    ФК "Куличків" -
    ФК "Ватра" Добрячин
     _ - _   
    18 тур
    26-09-2021
      13:00
    ФСК "Бутини" Бутини -
    ФК "Шахтар" Острів
     _ - _   
      13:00
    ФК "Прибужжя" Яструбичі -
    ФСК "Рата" Великі Мости
     _ - _   
      13:00
    ФК "Пристань" -
    ФК "Куличків"
     _ - _   
      13:00
    ФК "Вікторія" Волсвин -
    ФСК "Межиріччя"
     _ - _   
      13:00
    ФСК "Вугільник" Гірник -
    ФК "Галич-Фортуна" Бендюга
     _ - _   
      13:00
    ФК "Ватра" Добрячин -
    СК "Легенда" Сілець
     _ - _   
    19 тур
    03-10-2021
      13:00
    ФК "Галич-Фортуна" Бендюга -
    ФК "Вікторія" Волсвин
     _ - _   
      13:00
    СК "Легенда" Сілець -
    ФК "Пристань"
     _ - _   
      13:00
    ФК "Куличків" -
    ФК "Прибужжя" Яструбичі
     _ - _   
      13:00
    ФСК "Рата" Великі Мости -
    ФСК "Бутини" Бутини
     _ - _   
      13:00
    ФК "Шахтар" Острів -
    ФСК "Вугільник" Гірник
     _ - _   
      13:00
    ФСК "Межиріччя" -
    ФК "Ватра" Добрячин
     _ - _   
    20 тур
    10-10-2021
      13:00
    ФК "Шахтар" Острів -
    ФСК "Рата" Великі Мости
     _ - _   
      13:00
    ФСК "Бутини" Бутини -
    ФК "Куличків"
     _ - _   
      13:00
    ФК "Прибужжя" Яструбичі -
    СК "Легенда" Сілець
     _ - _   
      13:00
    ФК "Пристань" -
    ФСК "Межиріччя"
     _ - _   
      13:00
    ФСК "Вугільник" Гірник -
    ФК "Вікторія" Волсвин
     _ - _   
      13:00
    ФК "Ватра" Добрячин -
    ФК "Галич-Фортуна" Бендюга
     _ - _   
    21 тур
    17-10-2021
      13:00
    ФК "Галич-Фортуна" Бендюга -
    ФК "Пристань"
     _ - _   
      13:00
    ФСК "Межиріччя" -
    ФК "Прибужжя" Яструбичі
     _ - _   
      13:00
    СК "Легенда" Сілець -
    ФСК "Бутини" Бутини
     _ - _   
      13:00
    ФК "Куличків" -
    ФК "Шахтар" Острів
     _ - _   
      13:00
    ФСК "Рата" Великі Мости -
    ФСК "Вугільник" Гірник
     _ - _   
      13:00
    ФК "Вікторія" Волсвин -
    ФК "Ватра" Добрячин
     _ - _   
    22 тур
    24-10-2021
      13:00
    ФСК "Рата" Великі Мости -
    ФК "Куличків"
     _ - _   
      13:00
    ФК "Шахтар" Острів -
    СК "Легенда" Сілець
     _ - _   
      13:00
    ФСК "Бутини" Бутини -
    ФСК "Межиріччя"
     _ - _   
      13:00
    ФК "Вікторія" Волсвин -
    ФК "Пристань"
     _ - _   
      13:00
    ФК "Прибужжя" Яструбичі -
    ФК "Галич-Фортуна" Бендюга
     _ - _   
      13:00
    ФСК "Вугільник" Гірник -
    ФК "Ватра" Добрячин
     _ - _   

    © 2021 ГС Асоціація футболу Червоноградського району