Меморіал Ернеста Юста 2022



М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки
1 ФК "Рух U-19" Львів 3 3 0 0 26:2 24 9
2 СКК "Пісочна" 3 2 0 1 11:10 1 6
3 "Ватра" Тарасівка 3 1 0 2 6:18 -12 3
4 "Скала" Вільховець 3 0 0 3 4:17 -13 0
М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки
1 "Лео-Кераміка" Львів 3 2 1 0 8:1 7 7
2 ФК "Львів U-19" 3 2 0 1 7:2 5 6
3 "Стріла" Сулимів 3 1 1 1 2:5 -3 4
4 ФК "Дубляни" 3 0 0 3 0:9 -9 0
М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки
1 "Юність" Верхня/Нижня Білка 3 3 0 0 26:0 26 9
2 ФК "Мостиська" 3 2 0 1 9:10 -1 6
3 "Турбо" Березів 3 1 0 2 7:16 -9 3
4 "Скеля" Жовква 3 0 0 3 4:20 -16 0
М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки
1 ФК "Миколаїв" 2 2 0 0 9:0 9 6
2 "Легінь" Брюховичі 2 2 0 0 9:4 5 6
3 СКК "Острів" Чорний Острів 3 1 0 2 5:10 -5 3
4 ФК "Ямпіль" 3 0 0 3 3:12 -9 0
М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки
1 "Фенікс" Підмонастир 3 2 0 1 11:3 8 6
2 СФК "Муроване" 3 2 0 1 6:5 1 6
3 "Жупан" Винники 3 2 0 1 3:2 1 6
4 "Магнето" Запитів 3 0 0 3 3:13 -10 0
М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки
1 ФК "Куликів" 3 3 0 0 13:1 12 9
2 "Вишня" Судова Вишня 3 2 0 1 13:5 8 6
3 "Босота" Чорнушовичі 3 0 1 2 2:11 -9 1
4 "Львівська хвиля" Львів 3 0 1 2 0:11 -11 1
М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки
1 "Темп" Відники 3 3 0 0 10:1 9 9
2 "Берізка" Підберізці 3 2 0 1 6:7 -1 6
3 ФК "Топорів" 3 1 0 2 5:4 1 3
4 "Сокіл" Сокільники 3 0 0 3 3:12 -9 0
М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки
1 "Темп" Гірське 3 3 0 0 8:4 4 9
2 "Корміл" Давидів 3 2 0 1 12:5 7 6
3 "Old School" Львів 2 0 0 2 3:6 -3 0
4 "Рух-Збірна" Репехів 2 0 0 2 1:9 -8 0
М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки
1 ЛСК "Погонь" Львів 3 2 1 0 7:1 6 7
2 ФК "Жовква/Артасів" 3 1 2 0 6:3 3 5
3 "Фенікс-Стефано-2" Підмонастир 2 0 1 1 2:3 -1 1
4 ФК "Давидів" 2 0 0 2 0:8 -8 0
М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки
1 ДЮШ "Львів"/СКК "Демня" 3 3 0 0 15:0 15 9
2 "Сокіл" В.Глібовичі 3 2 0 1 7:4 3 6
3 ФСК "Вугільник" Гірник 3 1 0 2 5:10 -5 3
4 "Камула" Романів 3 0 0 3 3:16 -13 0
М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки
1 "Високий Замок" Львів 2 2 0 0 6:3 3 6
2 ЛУФК U-17 2 1 0 1 3:2 1 3
3 "Агрон" Великогаївська ОТГ 2 1 0 1 2:3 -1 3
4 "Шахтар" Червоноград 2 0 0 2 3:6 -3 0
М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки
1 ФК "Щирець" 3 2 1 0 10:7 3 7
2 ЛСТМ "Луцьксантехмонтаж №536" Луцьк 3 2 0 1 11:5 6 6
3 СК "Воля" Братковичі 3 0 2 1 8:12 -4 2
4 ДЮФК "Галичина U-19" Львів 3 0 1 2 4:9 -5 1
М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки
1 "Тандем" Жовтанці 3 2 1 0 11:4 7 7
2 ФК "Олесько" 3 1 2 0 5:4 1 5
3 "Датський текстиль" Сокаль 2 0 1 1 2:6 -4 1
4 ФСК "Яворів" 2 0 0 2 2:6 -4 0
М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки
1 ФК "П'ятничани" 3 2 0 1 9:6 3 6
2 СКК "Крупсько" Крупське 3 2 0 1 11:9 2 6
3 "Кар'єр/Дністер" Торчиновичі/Ст.Самбір 2 1 0 1 4:4 0 3
4 СК "Дубляни" 2 0 0 2 4:9 -5 0
М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки
1 "Скала 1911" Стрий 3 2 0 1 9:3 6 6
2 ФК "Рудки" 3 2 0 1 8:6 2 6
3 СОК "Пульс-Авангард" Жидачів 3 1 1 1 6:6 0 4
4 ФК "Новий Розділ" 3 0 1 2 3:11 -8 1
М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки
1 МФК "Галичина" Дрогобич 3 2 0 1 8:4 4 6
2 СК "Нафтовик" Борислав 3 1 2 0 3:2 1 5
3 Збірна Стрілківської ТГ 2 0 1 1 3:5 -2 1
4 ФК "Ходорів/Вовчатичі" 2 0 1 1 0:3 -3 1

1 тур
27-01-2022
events.png 20:30
"Корміл" Давидів -
"Old School" Львів
 4 - 2  Судді: Андрій Чулик (Головний суддя), Юрій Ковальчук (Асистент), Андрій-Степан Гой (Асистент), Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
29-01-2022
events.png 14:00
ФК "Рух U-19" Львів -
"Скала" Вільховець
 7 - 0  Судді: Богдан Горошко (Головний суддя), Василь Притула (Асистент), Михайло Савка (Асистент), Стадіон: Академія "Руху", Винники
events.png 15:00
ФК "П'ятничани" -
СКК "Крупсько" Крупське
 2 - 5  Судді: Олег Кузик (Головний суддя), Олег Патик (Асистент), Ігор Кахнич (Асистент), Стадіон: "Арена-Довге"
events.png 16:00
"Жупан" Винники -
"Магнето" Запитів
 1 - 0  Судді: Андрій Смольський (Головний суддя), Тарас Путас (Асистент), Юрій Пилипів (Асистент), Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
events.png 17:00
ФК "Львів U-19" -
"Стріла" Сулимів
 4 - 0  Судді: Володимир Міняйло (Головний суддя), Олег Федьків (Асистент), Тетяна Гринишена (Асистент), Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
30-01-2022
events.png 12:00
ФК "Куликів" -
"Вишня" Судова Вишня
 3 - 1  Судді: Тарас Козак (Головний суддя), Тарас Путас (Асистент), Андрій Смольський (Асистент), Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
events.png 14:00
"Високий Замок" Львів -
"Шахтар" Червоноград
 5 - 3  Судді: Юрій Пилипів (Головний суддя), Юрій Ковальчук (Асистент), Назарій Цмоканич (Асистент), Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
events.png 16:00
"Сокіл" В.Глібовичі -
"Камула" Романів
 5 - 0  Судді: Тарас Путас (Головний суддя), Олег Кузик (Асистент), Андрій Смольський (Асистент), Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
events.png 18:00
ФК "Жовква/Артасів" -
ФК "Давидів"
 3 - 0  Судді: Михайло Савка (Головний суддя), Тетяна Гринишена (Асистент), Олег Федьків (Асистент), Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
events.png 20:00
ФК "Ямпіль" -
СКК "Острів" Чорний Острів
 1 - 3  Судді: Олег Ващишин (Головний суддя), Анатолій Валенко (Асистент), Андрій-Степан Гой (Асистент), Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
03-02-2022
events.png 20:30
"Темп" Гірське -
"Рух-Збірна" Репехів
 3 - 1  Судді: Андрій Чулик (Головний суддя), Олег Кузик (Асистент), Степан Сольчаник (Асистент), Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
05-02-2022
events.png 11:00
"Темп" Відники -
ФК "Топорів"
 2 - 0  Судді: Андрій Смольський (Головний суддя), Юрій Ковальчук (Асистент), Анастасія Янтуріна (Асистент), Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
events.png 15:00
ДЮШ "Львів"/СКК "Демня" -
ФСК "Вугільник" Гірник
 5 - 0  Судді: Володимир Міняйло (Головний суддя), Ігор Козоріз (Асистент), Назарій Цмоканич (Асистент), Стадіон: "Сокіл", м. Львів
events.png 15:00
"Юність" Верхня/Нижня Білка -
"Турбо" Березів
 9 - 0  Судді: Василь Файда (Головний суддя), Тарас Путас (Асистент), Андрій Чулик (Асистент), Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
events.png 15:00
МФК "Галичина" Дрогобич -
Збірна Стрілківської ТГ
 4 - 2  Судді: Борис Гребінь (Головний суддя), Роман Келеман (Асистент), Михайло Костів (Асистент), Стадіон: "Арена-Довге"
events.png 17:00
СКК "Пісочна" -
"Ватра" Тарасівка
 4 - 1  Судді: Андрій Чулик (Головний суддя), Олександра Вдовіна (Асистент), Тарас Путас (Асистент), Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
06-02-2022
events.png 11:00
"Сокіл" Сокільники -
"Берізка" Підберізці
 2 - 4  Судді: Михайло Савка (Головний суддя), Тетяна Гринишена (Асистент), Олег Федьків (Асистент), Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
events.png 13:00
"Скала 1911" Стрий -
ФК "Новий Розділ"
 3 - 0  Судді: Ігор Кахнич (Головний суддя), Борис Гребінь (Асистент), Степан Лужецький (Асистент), Стадіон: "Арена-Довге"
13-02-2022
events.png 12:00
ФСК "Яворів" -
ФК "Олесько"
 1 - 2  Судді: Володимир Міняйло (Головний суддя), Юрій Кравченко (Асистент), Ростислав Якимик (Асистент), Стадіон: "Сокіл", м. Львів
events.png 14:00
"Датський текстиль" Сокаль -
"Тандем" Жовтанці
 1 - 5  Судді: Ігор Савка (Головний суддя), Степан Сольчаник (Асистент), Юрій Голубець (Асистент), Стадіон: "Сокіл", м. Львів
  14:00
"Босота" Чорнушовичі -
"Львівська хвиля" Львів
 0 - 0  Судді: Сергій Валенко (Головний суддя), Анатолій Валенко (Асистент), Василь Верблянський (Асистент), Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
17-02-2022
events.png 19:45
ФК "Щирець" -
СК "Воля" Братковичі
 4 - 4  Судді: Юрій Пилипів (Головний суддя), Назарій Цмоканич (Асистент), Олег Патик (Асистент), Стадіон: "Сокіл", м. Львів
19-02-2022
events.png 14:00
ФК "Рудки" -
СОК "Пульс-Авангард" Жидачів
 2 - 1  Судді: Борис Гребінь (Головний суддя), Роман Келеман (Асистент), Михайло Костів (Асистент), Стадіон: "Арена-Довге"
  16:00
СК "Нафтовик" Борислав -
ФК "Ходорів/Вовчатичі"
 0 - 0  Судді: Ігор Кахнич (Головний суддя), Борис Гребінь (Асистент), Олег Патик (Асистент), Стадіон: "Арена-Довге"
events.png 18:30
ЛСК "Погонь" Львів -
"Фенікс-Стефано-2" Підмонастир
 1 - 0  Судді: Андрій Чулик (Головний суддя), Роман Фредина (Асистент), Ігор Дорош (Асистент), Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
20-02-2022
events.png 12:00
ЛУФК U-17 -
"Агрон" Великогаївська ОТГ
 3 - 1  Судді: Степан Лапко (Головний суддя), Роман Любінець (Асистент), Ростислав Якимик (Асистент), Стадіон: Училище фізичної культури, Львів
events.png 13:00
ЛСТМ "Луцьксантехмонтаж №536" Луцьк -
ДЮФК "Галичина U-19" Львів
 4 - 0  Судді: Андрій Смольський (Головний суддя), Юрій Ковальчук (Асистент), Василь Притула (Асистент), Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
events.png 16:00
"Лео-Кераміка" Львів -
ФК "Дубляни"
 5 - 0  Судді: Володимир Міняйло (Головний суддя), Анатолій Валенко (Асистент), Ігор Козоріз (Асистент), Стадіон: "Сокіл", м. Львів
23-02-2022
events.png 20:30
ФК "Мостиська" -
"Скеля" Жовква
 4 - 2  Судді: Михайло Савка (Головний суддя), Степан Сольчаник (Асистент), Андрій Гірковий (Асистент), Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
29-03-2022
  13:00
"Кар'єр/Дністер" Торчиновичі/Ст.Самбір -
СК "Дубляни"
 _ - _   
  20:30
ФК "Миколаїв" -
"Легінь" Брюховичі
 _ - _  Судді: Степан Лапко (Головний суддя), Юрій Ковальчук (Асистент), Юрій Суряк (Асистент), Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
19-06-2022
  14:30
"Фенікс" Підмонастир -
СФК "Муроване"
 3 - 0    Стадіон: "Арена Фенікс", с.Підмонастир
2 тур
05-02-2022
events.png 19:00
"Жупан" Винники -
СФК "Муроване"
 0 - 1  Судді: Юрій Пилипів (Головний суддя), Олег Кузик (Асистент), Юрій Кравченко (Асистент), Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
events.png 21:00
ФК "Львів U-19" -
ФК "Дубляни"
 3 - 0  Судді: Олег Ващишин (Головний суддя), Тетяна Гринишена (Асистент), Андрій Гірковий (Асистент), Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
06-02-2022
events.png 12:00
"Легінь" Брюховичі -
СКК "Острів" Чорний Острів
 5 - 2  Судді: Андрій Чулик (Головний суддя), Тарас Путас (Асистент), Юрій Суряк (Асистент), Стадіон: "Сокіл", м. Львів
events.png 13:00
ФК "Куликів" -
"Босота" Чорнушовичі
 7 - 0  Судді: Юрій Пилипів (Головний суддя), Андрій Смольський (Асистент), Юрій Ковальчук (Асистент), Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
events.png 14:00
ЛСК "Погонь" Львів -
ФК "Давидів"
 5 - 0  Судді: Василь Верблянський (Головний суддя), Юрій Голубець (Асистент), Ростислав Якимик (Асистент), Стадіон: "Сокіл", м. Львів
events.png 15:00
ЛСТМ "Луцьксантехмонтаж №536" Луцьк -
ФК "Щирець"
 2 - 4  Судді: Андрій Смольський (Головний суддя), Юрій Ковальчук (Асистент), Анастасія Янтуріна (Асистент), Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
events.png 16:00
"Лео-Кераміка" Львів -
"Стріла" Сулимів
 1 - 1  Судді: Володимир Міняйло (Головний суддя), Роман Любінець (Асистент), Василь Верблянський (Асистент), Стадіон: "Сокіл", м. Львів
events.png 17:00
ФК "Миколаїв" -
ФК "Ямпіль"
 5 - 0  Судді: Богдан Горошко (Головний суддя), Юрій Кравченко (Асистент), Василь Притула (Асистент), Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
events.png 19:00
СК "Воля" Братковичі -
ДЮФК "Галичина U-19" Львів
 3 - 3  Судді: Тарас Путас (Головний суддя), Богдан Горошко (Асистент), Василь Притула (Асистент), Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
07-02-2022
events.png 20:30
ФК "Жовква/Артасів" -
"Фенікс-Стефано-2" Підмонастир
 2 - 2  Судді: Сергій Валенко (Головний суддя), Степан Сольчаник (Асистент), Олег Федьків (Асистент), Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
09-02-2022
events.png 20:30
"Темп" Гірське -
"Old School" Львів
 2 - 1  Судді: Андрій Чулик (Головний суддя), Тарас Путас (Асистент), Степан Сольчаник (Асистент), Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
10-02-2022
events.png 20:30
"Датський текстиль" Сокаль -
ФК "Олесько"
 1 - 1  Судді: Михайло Савка (Головний суддя), Андрій Гірковий (Асистент), Степан Сольчаник (Асистент), Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
11-02-2022
events.png 20:30
"Корміл" Давидів -
"Рух-Збірна" Репехів
 6 - 0  Судді: Андрій Чулик (Головний суддя), Володимир Болізюк (Асистент), Юрій Ковальчук (Асистент), Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
12-02-2022
events.png 11:00
"Фенікс" Підмонастир -
"Магнето" Запитів
 7 - 1  Судді: Степан Лапко (Головний суддя), Юрій Ковальчук (Асистент), Андрій Смольський (Асистент), Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
events.png 12:00
СК "Нафтовик" Борислав -
Збірна Стрілківської ТГ
 1 - 1  Судді: Олег Кузик (Головний суддя), Роман Келеман (Асистент), Михайло Костів (Асистент), Стадіон: "Арена-Довге"
events.png 13:00
"Юність" Верхня/Нижня Білка -
"Скеля" Жовква
 12 - 0  Судді: Андрій Смольський (Головний суддя), Юрій Ковальчук (Асистент), Тарас Путас (Асистент), Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
events.png 14:00
МФК "Галичина" Дрогобич -
ФК "Ходорів/Вовчатичі"
 3 - 0  Судді: Борис Гребінь (Головний суддя), Роман Келеман (Асистент), Михайло Костів (Асистент), Стадіон: "Арена-Довге"
events.png 15:00
ФК "Рух U-19" Львів -
"Ватра" Тарасівка
 13 - 0  Судді: Богдан Горошко (Головний суддя), Юрій Кравченко (Асистент), Степан Сольчаник (Асистент), Стадіон: Академія "Руху", Винники
events.png 15:00
ДЮШ "Львів"/СКК "Демня" -
"Камула" Романів
 6 - 0  Судді: Володимир Міняйло (Головний суддя), Ігор Козоріз (Асистент), Володимир Болізюк (Асистент), Стадіон: "Сокіл", м. Львів
events.png 18:00
"Сокіл" Сокільники -
ФК "Топорів"
 1 - 5  Судді: Андрій-Степан Гой (Головний суддя), Тетяна Гринишена (Асистент), Роман Любінець (Асистент), Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
13-02-2022
events.png 11:00
"Кар'єр/Дністер" Торчиновичі/Ст.Самбір -
ФК "П'ятничани"
 0 - 2  Судді: Борис Гребінь (Головний суддя), Олег Кузик (Асистент), Орест Дуцяк (Асистент), Стадіон: "Арена-Довге"
events.png 12:00
"Агрон" Великогаївська ОТГ -
"Шахтар" Червоноград
 1 - 0  Судді: Василь Верблянський (Головний суддя), Олег Патик (Асистент), Андрій-Степан Гой (Асистент), Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
events.png 12:00
ЛУФК U-17 -
"Високий Замок" Львів
 0 - 1  Судді: Степан Лапко (Головний суддя), Андрій Смольський (Асистент), Тарас Путас (Асистент), Стадіон: Училище фізичної культури, Львів
events.png 13:00
СОК "Пульс-Авангард" Жидачів -
ФК "Новий Розділ"
 3 - 3  Судді: Олег Кузик (Головний суддя), Борис Гребінь (Асистент), Ігор Кахнич (Асистент), Стадіон: "Арена-Довге"
events.png 15:00
"Скала 1911" Стрий -
ФК "Рудки"
 5 - 1  Судді: Ігор Кахнич (Головний суддя), Роман Келеман (Асистент), Михайло Костів (Асистент), Стадіон: "Арена-Довге"
events.png 16:00
СКК "Пісочна" -
"Скала" Вільховець
 5 - 3  Судді: Тарас Путас (Головний суддя), Юрій Ковальчук (Асистент), Андрій Смольський (Асистент), Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
events.png 18:00
"Сокіл" В.Глібовичі -
ФСК "Вугільник" Гірник
 2 - 0  Судді: Роман Холявко (Головний суддя), Богдан Лепак (Асистент), Тетяна Гринишена (Асистент), Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
events.png 18:00
"Темп" Відники -
"Берізка" Підберізці
 5 - 1  Судді: Ярослав Леськів (Головний суддя), Андрій Чулик (Асистент), Ігор Козоріз (Асистент), Стадіон: "Сокіл", м. Львів
16-02-2022
events.png 20:30
СК "Дубляни" -
СКК "Крупсько" Крупське
 3 - 4  Судді: Василь Файда (Головний суддя), Степан Сольчаник (Асистент), Тарас Путас (Асистент), Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
17-02-2022
events.png 20:30
"Вишня" Судова Вишня -
"Львівська хвиля" Львів
 8 - 0  Судді: Андрій Чулик (Головний суддя), Тетяна Гринишена (Асистент), Олег Кузик (Асистент), Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
19-02-2022
events.png 15:00
ФСК "Яворів" -
"Тандем" Жовтанці
 1 - 4  Судді: Олег Кузик (Головний суддя), Мирон Гапчин (Асистент), Роман Любінець (Асистент), Стадіон: "Сокіл", м. Львів
19-06-2022
  15:00
ФК "Мостиська" -
"Турбо" Березів
 5 - 3   
3 тур
12-02-2022
events.png 15:00
ФК "Миколаїв" -
СКК "Острів" Чорний Острів
 4 - 0  Судді: Юрій Пилипів (Головний суддя), Анастасія Янтуріна (Асистент), Тарас Путас (Асистент), Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
13-02-2022
events.png 11:00
ФК "Дубляни" -
"Стріла" Сулимів
 0 - 1  Судді: Михайло Савка (Головний суддя), Олег Федьків (Асистент), Василь Притула (Асистент), Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
events.png 13:00
ЛСТМ "Луцьксантехмонтаж №536" Луцьк -
СК "Воля" Братковичі
 5 - 1  Судді: Олег Ващишин (Головний суддя), Василь Притула (Асистент), Андрій Гірковий (Асистент), Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
events.png 15:00
ЛСК "Погонь" Львів -
ФК "Жовква/Артасів"
 1 - 1  Судді: Юрій Пилипів (Головний суддя), Данило Навка (Асистент), Анастасія Янтуріна (Асистент), Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
events.png 16:00
ФК "Щирець" -
ДЮФК "Галичина U-19" Львів
 2 - 1  Судді: Андрій Чулик (Головний суддя), Юрій Голубець (Асистент), Степан Сольчаник (Асистент), Стадіон: "Сокіл", м. Львів
events.png 17:00
ФК "Львів U-19" -
"Лео-Кераміка" Львів
 0 - 2  Судді: Василь Файда (Головний суддя), Назарій Цмоканич (Асистент), Роман Любінець (Асистент), Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
18-02-2022
events.png 20:00
"Темп" Відники -
"Сокіл" Сокільники
 3 - 0  Судді: Сергій Валенко (Головний суддя), Роман Любінець (Асистент), Тетяна Гринишена (Асистент), Стадіон: "Сокіл", м. Львів
19-02-2022
events.png 11:00
"Турбо" Березів -
"Скеля" Жовква
 4 - 2  Судді: Тарас Путас (Головний суддя), Степан Сольчаник (Асистент), Олег Федьків (Асистент), Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
events.png 12:00
СК "Дубляни" -
ФК "П'ятничани"
 1 - 5  Судді: Степан Лужецький (Головний суддя), Роман Келеман (Асистент), Михайло Костів (Асистент), Стадіон: "Арена-Довге"
events.png 13:00
"Фенікс" Підмонастир -
"Жупан" Винники
 1 - 2  Судді: Ярослав Леськів (Головний суддя), Тарас Путас (Асистент), Анастасія Янтуріна (Асистент), Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
events.png 15:00
ФК "Рух U-19" Львів -
СКК "Пісочна"
 6 - 2  Судді: Василь Файда (Головний суддя), Юрій Ковальчук (Асистент), Юрій Кравченко (Асистент), Стадіон: Академія "Руху", Винники
events.png 15:00
"Юність" Верхня/Нижня Білка -
ФК "Мостиська"
 5 - 0  Судді: Степан Лапко (Головний суддя), Андрій Смольський (Асистент), Анастасія Янтуріна (Асистент), Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
events.png 17:00
СФК "Муроване" -
"Магнето" Запитів
 5 - 2  Судді: Юрій Пилипів (Головний суддя), Андрій-Степан Гой (Асистент), Андрій Смольський (Асистент), Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
20-02-2022
events.png 11:00
"Берізка" Підберізці -
ФК "Топорів"
 1 - 0  Судді: Михайло Савка (Головний суддя), Юрій Ковальчук (Асистент), Андрій Смольський (Асистент), Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
events.png 12:00
"Кар'єр/Дністер" Торчиновичі/Ст.Самбір -
СКК "Крупсько" Крупське
 4 - 2  Судді: Василь Верблянський (Головний суддя), Юрій Кравченко (Асистент), Тарас Путас (Асистент), Стадіон: "Сокіл", м. Львів
events.png 12:00
"Корміл" Давидів -
"Темп" Гірське
 2 - 3  Судді: Василь Файда (Головний суддя), Павло Кравчук (Асистент), Роман Фредина (Асистент), Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
events.png 14:00
ДЮШ "Львів"/СКК "Демня" -
"Сокіл" В.Глібовичі
 4 - 0  Судді: Сергій Валенко (Головний суддя), Юрій Голубець (Асистент), Василь Верблянський (Асистент), Стадіон: "Сокіл", м. Львів
events.png 14:00
"Скала" Вільховець -
"Ватра" Тарасівка
 1 - 5  Судді: Юрій Пилипів (Головний суддя), Данило Навка (Асистент), Станіслав Ткач (Асистент), Стадіон: "Школяр", СДЮШОР, Львів
events.png 15:00
"Камула" Романів -
ФСК "Вугільник" Гірник
 3 - 5  Судді: Богдан Лепак (Головний суддя), Василь Притула (Асистент), Анастасія Янтуріна (Асистент), Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
29-03-2022
  13:00
"Агрон" Великогаївська ОТГ -
"Високий Замок" Львів
 _ - _    Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
  13:00
"Шахтар" Червоноград -
ЛУФК U-17
 _ - _   
  13:00
ФК "Ходорів/Вовчатичі" -
Збірна Стрілківської ТГ
 _ - _   
  13:00
ФСК "Яворів" -
"Датський текстиль" Сокаль
 _ - _   
  13:00
ФК "Давидів" -
"Фенікс-Стефано-2" Підмонастир
 _ - _   
  20:00
"Old School" Львів -
"Рух-Збірна" Репехів
 _ - _    Стадіон: "Сокіл", м. Львів
29-04-2022
  13:00
ФК "Куликів" -
"Львівська хвиля" Львів
 3 - 0   
19-06-2022
  17:00
СК "Нафтовик" Борислав -
МФК "Галичина" Дрогобич
 2 - 1   
  17:00
ФК "Олесько" -
"Тандем" Жовтанці
 2 - 2    Стадіон:
  18:00
"Босота" Чорнушовичі -
"Вишня" Судова Вишня
 2 - 4   
22-06-2022
  17:00
СОК "Пульс-Авангард" Жидачів -
"Скала 1911" Стрий
 2 - 1   
  18:00
ФК "Новий Розділ" -
ФК "Рудки"
 0 - 5   
  19:00
ФК "Ямпіль" -
"Легінь" Брюховичі
 2 - 4   
1/16 фіналу
25-06-2022
  16:00
ДЮШ "Львів"/СКК "Демня" -
"Тандем" Жовтанці
 2 - 2 (Пен. 6 - 5)    Стадіон: "Сокіл", м. Львів
  17:00
"Лео-Кераміка" Львів -
"Шахтар" Червоноград
 1 - 0    Стадіон: "Сокіл", с.Суховоля
  17:00
СКК "Пісочна" -
"Вишня" Судова Вишня
 3 - 0    Стадіон:
  17:30
"Скала 1911" Стрий -
СКК "Крупсько" Крупське
 13 - 1    Стадіон: "Центральний", с.Миртюки
  18:00
"Юність" Верхня/Нижня Білка -
"Жупан" Винники
 3 - 0    Стадіон: "Юність", с.Нижня Білка
26-06-2022
  13:00
ФК "Рух U-19" Львів -
"Легінь" Брюховичі
 1 - 0    Стадіон: ім. Б.Маркевича, Винники
  13:00
СК "Нафтовик" Борислав -
"Темп" Гірське
 1 - 0    Стадіон:
  16:00
ФК "Куликів" -
ФК "Жовква/Артасів"
 3 - 0    Стадіон: "Куликів-Арена", смт.Куликів
  16:00
"Фенікс" Підмонастир -
"Агрон" Великогаївська ОТГ
 3 - 0    Стадіон: "Арена Фенікс", с.Підмонастир
  17:00
"Берізка" Підберізці -
"Корміл" Давидів
 1 - 4    Стадіон: "СКА", м.Львів
  17:00
ФК "Миколаїв" -
ФК "Щирець"
 1 - 0    Стадіон: "Міський", м.Миколаїв
  17:00
МФК "Галичина" Дрогобич -
ФК "Рудки"
 2 - 2 (Пен. 5 - 3)    Стадіон: "Каменяр", м.Дрогобич
28-06-2022
  16:00
ЛСК "Погонь" Львів -
ЛСТМ "Луцьксантехмонтаж №536" Луцьк
 1 - 3    Стадіон: "Гарт"/"Трудові резерви", м.Львів
  18:00
"Сокіл" В.Глібовичі -
ФК "Львів U-19"
 1 - 1 (Пен. 5 - 3)    Стадіон:
  18:00
ФК "П'ятничани" -
ФК "Мостиська"
 1 - 5    Стадіон:
29-06-2022
  19:00
"Темп" Відники -
ФК "Олесько"
 1 - 3    Стадіон: "Зубр", с.Зубра
1/8 фіналу
01-07-2022
  19:00
ФК "Миколаїв" -
ФК "Мостиська"
 2 - 1    Стадіон: "Міський", м.Миколаїв
02-07-2022
  17:00
"Фенікс" Підмонастир -
СКК "Пісочна"
 _ - _    Стадіон: "Арена Фенікс", с.Підмонастир
  17:00
"Корміл" Давидів -
СК "Нафтовик" Борислав
 _ - _    Стадіон: "Зубр", с.Зубра
  18:00
ФК "Рух U-19" Львів -
ДЮШ "Львів"/СКК "Демня"
 _ - _    Стадіон: Академія "Руху", Винники
03-07-2022
  15:00
"Скала 1911" Стрий -
ЛСТМ "Луцьксантехмонтаж №536" Луцьк
 _ - _    Стадіон: "Центральний", с.Миртюки
  17:00
"Юність" Верхня/Нижня Білка -
"Сокіл" В.Глібовичі
 _ - _    Стадіон: "Юність", с.Нижня Білка
  17:00
ФК "Куликів" -
ФК "Олесько"
 _ - _    Стадіон: "Куликів-Арена", смт.Куликів
  17:00
МФК "Галичина" Дрогобич -
"Лео-Кераміка" Львів
 _ - _    Стадіон: "Каменяр", м.Дрогобич

© 2021 ГС Асоціація футболу Червоноградського району