ЗСУ Червоноградського району



М.   Команда І В Н П М +/- Очки
1 "Датський текстиль" Сокаль 5 5 0 0 21:1 20 15
2 ФСК "Тартаків" 5 2 2 1 8:11 -3 8
3 ФК "Вікторія" Волсвин 5 2 1 2 15:12 3 7
4 ФСК "Буг" Жвирка 5 1 2 2 5:7 -2 5
5 ФК "Воля" Горбків 5 1 2 2 7:10 -3 5
6 "Датський текстиль" (юнаки) Сокаль 5 0 1 4 5:20 -15 1
М.   Команда І В Н П М +/- Очки
1 ФК "Прибужжя" Яструбичі 5 4 0 1 14:6 8 12
2 "Шахтар" Червоноград 5 4 0 1 21:3 18 12
3 ФСК "Межиріччя" 5 3 0 2 9:8 1 9
4 ФК "Шахтар" Острів 5 2 0 3 8:15 -7 6
5 ФСК "Вугільник" Гірник 5 2 0 3 5:7 -2 6
6 ФК "Ватра" Добрячин 5 0 0 5 3:21 -18 0
М.   Команда І В Н П М +/- Очки
1 ФСК "Рата" Великі Мости 5 4 0 1 16:11 5 12
2 СК "Легенда" Сілець 5 4 0 1 7:2 5 12
3 ФК "Куличків" 5 3 1 1 11:7 4 10
4 ФК "Пристань" 5 1 1 3 10:12 -2 4
5 ФК "Сокіл" Хлівчани 5 1 0 4 9:15 -6 3
6 ФК "Белз" 5 1 0 4 6:12 -6 3

1 тур
29-05-2022
events.png А 13:00 год.
ФК "Воля" Горбків -
ФСК "Тартаків"
 2 - 3  Стадіон: с. Горбків
events.png Б 13:30 год.
ФСК "Межиріччя" -
"Шахтар" Червоноград
 0 - 4  Стадіон: "Шахтар" ім. П.Олійника, м. Червоноград
events.png А 14:00 год.
ФК "Вікторія" Волсвин -
"Датський текстиль" (юнаки) Сокаль
 8 - 1  Стадіон: "Буг", смт Жвирка
events.png Б 14:00 год.
ФСК "Вугільник" Гірник -
ФК "Ватра" Добрячин
 2 - 1  Стадіон: с. Добрячин
events.png В 14:00 год.
ФК "Белз" -
СК "Легенда" Сілець
 0 - 2  Стадіон: м. Белз
events.png А 16:00 год.
"Датський текстиль" Сокаль -
ФСК "Буг" Жвирка
 2 - 0  Стадіон: "Буг", смт Жвирка
events.png Б 16:00 год.
ФК "Прибужжя" Яструбичі -
ФК "Шахтар" Острів
 2 - 1  Стадіон: с. Добрячин
events.png В 16:00 год.
ФК "Пристань" -
ФСК "Рата" Великі Мости
 3 - 4  Стадіон: "Будівельник", м. Великі Мости
events.png В 16:00 год.
ФК "Сокіл" Хлівчани -
ФК "Куличків"
 1 - 2  Стадіон: с. Куличків
2 тур
05-06-2022
events.png А 14:00 год.
ФСК "Тартаків" -
ФК "Вікторія" Волсвин
 2 - 2  Стадіон: "Тартак Арена", с. Тартаків
events.png В 14:00 год.
ФСК "Рата" Великі Мости -
ФК "Белз"
 3 - 2  Стадіон: с. Куличків
events.png В 14:00 год.
СК "Легенда" Сілець -
ФК "Сокіл" Хлівчани
 2 - 0  Стадіон: смт Гірник
events.png Б 14:00 год.
ФК "Ватра" Добрячин -
ФСК "Межиріччя"
 1 - 2  Стадіон: с. Добрячин
events.png Б 14:00 год.
ФК "Прибужжя" Яструбичі -
"Шахтар" Червоноград
 2 - 1  Стадіон: с. Яструбичі
  А 16:00 год.
ФСК "Буг" Жвирка -
ФК "Воля" Горбків
 0 - 0  Стадіон: с. Добрячин
events.png А 16:00 год.
"Датський текстиль" (юнаки) Сокаль -
"Датський текстиль" Сокаль
 0 - 5  Стадіон: "Тартак Арена", с. Тартаків
events.png В 16:00 год.
ФК "Куличків" -
ФК "Пристань"
 3 - 3  Стадіон: с. Куличків
events.png Б 16:00 год.
ФК "Шахтар" Острів -
ФСК "Вугільник" Гірник
 2 - 1  Стадіон: смт Гірник
3 тур
12-06-2022
events.png Б 12:00 год.
ФК "Ватра" Добрячин -
"Шахтар" Червоноград
 0 - 8  Стадіон: "Шахтар" ім. П.Олійника, м. Червоноград
events.png А 13:00 год.
ФК "Воля" Горбків -
"Датський текстиль" (юнаки) Сокаль
 2 - 2  Стадіон: с. Горбків
events.png Б 13:00 год.
ФСК "Вугільник" Гірник -
ФК "Прибужжя" Яструбичі
 1 - 3  Стадіон: с. Яструбичі
events.png А 14:00 год.
ФСК "Буг" Жвирка -
ФСК "Тартаків"
 1 - 1  Стадіон: "Буг", смт Жвирка
events.png В 14:00 год.
ФК "Сокіл" Хлівчани -
ФСК "Рата" Великі Мости
 3 - 6  Стадіон: с. Бутини
events.png В 14:00 год.
СК "Легенда" Сілець -
ФК "Куличків"
 2 - 0  Стадіон: "Сілець-Арена"
events.png Б 14:00 год.
ФСК "Межиріччя" -
ФК "Шахтар" Острів
 4 - 1  Стадіон: с. Межиріччя
events.png А 16:00 год.
"Датський текстиль" Сокаль -
ФК "Вікторія" Волсвин
 5 - 1  Стадіон: "Буг", смт Жвирка
events.png В 16:00 год.
ФК "Белз" -
ФК "Пристань"
 2 - 1  Стадіон: с. Бутини
4 тур
19-06-2022
events.png А 13:00 год.
"Датський текстиль" (юнаки) Сокаль -
ФСК "Буг" Жвирка
 1 - 3  Стадіон: "Буг", смт Жвирка
events.png А 13:00 год.
ФК "Вікторія" Волсвин -
ФК "Воля" Горбків
 1 - 3  Стадіон: с. Волсвин
events.png В 14:00 год.
ФСК "Рата" Великі Мости -
СК "Легенда" Сілець
 2 - 0  Стадіон: "Будівельник", м. Великі Мости
events.png В 14:00 год.
ФК "Пристань" -
ФК "Сокіл" Хлівчани
 3 - 2  Стадіон: с. Хлівчани
events.png Б 14:00 год.
ФК "Прибужжя" Яструбичі -
ФСК "Межиріччя"
 1 - 3  Стадіон: с. Острів
events.png А 15:00 год.
ФСК "Тартаків" -
"Датський текстиль" Сокаль
 0 - 5  Стадіон: "Тартак Арена", с. Тартаків
events.png Б 15:00 год.
"Шахтар" Червоноград -
ФСК "Вугільник" Гірник
 1 - 0  Стадіон: "Шахтар" ім. П.Олійника, м. Червоноград
events.png В 16:00 год.
ФК "Куличків" -
ФК "Белз"
 3 - 0  Стадіон: "Будівельник", м. Великі Мости
events.png Б 16:00 год.
ФК "Шахтар" Острів -
ФК "Ватра" Добрячин
 3 - 1  Стадіон: с. Острів
5 тур
26-06-2022
events.png А 14:00 год.
"Датський текстиль" (юнаки) Сокаль -
ФСК "Тартаків"
 1 - 2  Стадіон: "Тартак Арена", с. Тартаків
events.png В 14:00 год.
ФК "Сокіл" Хлівчани -
ФК "Белз"
 3 - 2  Стадіон: с. Хлівчани
events.png В 14:00 год.
СК "Легенда" Сілець -
ФК "Пристань"
 1 - 0  Стадіон: "Сілець-Арена"
events.png Б 14:00 год.
ФСК "Вугільник" Гірник -
ФСК "Межиріччя"
 1 - 0  Стадіон: смт Гірник
events.png Б 14:00 год.
ФК "Ватра" Добрячин -
ФК "Прибужжя" Яструбичі
 0 - 6  Стадіон: с. Добрячин
events.png Б 14:00 год.
"Шахтар" Червоноград -
ФК "Шахтар" Острів
 7 - 1  Стадіон: "Шахтар" ім. П.Олійника, м. Червоноград
events.png А 16:00 год.
ФК "Воля" Горбків -
"Датський текстиль" Сокаль
 0 - 4  Стадіон: "Тартак Арена", с. Тартаків
events.png А 16:00 год.
ФК "Вікторія" Волсвин -
ФСК "Буг" Жвирка
 3 - 1  Стадіон: с. Волсвин
events.png В 16:00 год.
ФСК "Рата" Великі Мости -
ФК "Куличків"
 1 - 3  Стадіон: "Сілець-Арена"

© 2021 ГС Асоціація футболу Червоноградського району