Друга/Третя ліга Львівщини 2022



М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки
1 "Січ" Заболотці 5 3 2 0 13:4 9 11
2 ФК "Олесько" 4 2 1 1 14:6 8 7
3 ФК "Лопатин" 4 2 1 1 9:7 2 7
4 ФК "Качурівка" Радехів 5 0 0 5 2:21 -19 0
М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки
1 ФК "Ямпіль" 5 2 3 0 12:9 3 9
2 ФК "Львів U-17" 5 2 2 1 9:10 -1 8
3 СФК "Муроване" 5 1 2 2 9:10 -1 5
4 "Сокіл" Борщовичі 5 1 1 3 11:12 -1 4
М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки
1 "Стріла" Сулимів 5 5 0 0 22:2 20 15
2 ФК "Жовква/Артасів" 5 2 1 2 13:8 5 7
3 "Галичина" Великий Дорошів 5 1 2 2 14:13 1 5
4 ФК "Покрова U-17" Львів 5 0 1 4 9:35 -26 1
М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки
1 СК "Воля" Братковичі 5 2 3 0 8:6 2 9
2 "Турбо" Березів 5 1 3 1 18:9 9 6
3 "Стрілець" Стрілки 4 1 2 1 10:6 4 5
4 "Арсенал" Бучали 4 1 0 3 4:19 -15 3
М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки
1 "Босота" Чорнушовичі 5 4 0 1 11:4 7 12
2 "Берізка" Підберізці 5 2 1 2 10:10 0 7
3 "Жупан" Винники 5 1 2 2 8:12 -4 5
4 "Юність-2" Верхня Білка 5 1 1 3 7:10 -3 4
М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки
1 "Сокіл" В.Глібовичі 5 4 1 0 17:7 10 13
2 "Скала" Вільховець 5 2 1 2 15:8 7 7
3 "Захід" Бібрка 4 2 0 2 7:9 -2 6
4 "Рух-Збірна" Репехів 4 0 0 4 3:18 -15 0
М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки
1 ФК "Новий Розділ" 5 4 1 0 18:6 12 13
2 "Кохавинка" Гніздичів 5 3 1 1 12:6 6 10
3 ФК "Ходорів/Вовчатичі" 5 2 0 3 17:13 4 6
4 СКК "Острів" Чорний Острів 5 0 0 5 5:27 -22 0
М.   Команда І В Н П М'ячі +/- Очки
1 "Темп" Гірське 5 5 0 0 16:2 14 15
2 ФК "Патріот" Підгородище 5 3 1 1 13:10 3 10
3 "Богун" Підзвіринець 5 1 1 3 11:16 -5 4
4 ДЮФК "Галичина U-19" Львів 5 0 0 5 2:14 -12 0

1 тур
21-08-2022
events.png 13:00
СФК "Муроване" -
ФК "Ямпіль"
 3 - 4   
events.png 13:00
"Босота" Чорнушовичі -
"Берізка" Підберізці
 2 - 0   
events.png 13:00
"Скала" Вільховець -
"Сокіл" В.Глібовичі
 3 - 3   
events.png 13:00
ДЮФК "Галичина U-19" Львів -
ФК "Патріот" Підгородище
 0 - 3   
03-09-2022
events.png 17:00
"Січ" Заболотці -
ФК "Олесько"
 2 - 2   
04-09-2022
events.png 13:00
ФК "Качурівка" Радехів -
ФК "Лопатин"
 0 - 5   
10-09-2022
events.png 15:00
"Темп" Гірське -
"Богун" Підзвіринець
 5 - 2   
events.png 16:00
"Сокіл" Борщовичі -
ФК "Львів U-17"
 5 - 1   
events.png 16:00
ФК "Ходорів/Вовчатичі" -
СКК "Острів" Чорний Острів
 1 - 0   
events.png 17:00
ФК "Покрова U-17" Львів -
"Стріла" Сулимів
 1 - 2   
11-09-2022
events.png 12:00
"Юність-2" Верхня Білка -
"Жупан" Винники
 1 - 1   
events.png 12:00
"Рух-Збірна" Репехів -
"Захід" Бібрка
 2 - 4   
events.png 12:00
ФК "Жовква/Артасів" -
"Галичина" Великий Дорошів
 3 - 2   
events.png 15:00
СК "Воля" Братковичі -
"Турбо" Березів
 1 - 1   
events.png 16:00
ФК "Новий Розділ" -
"Кохавинка" Гніздичів
 2 - 1   
events.png 16:00
"Стрілець" Стрілки -
"Арсенал" Бучали
 5 - 0   
2 тур
27-08-2022
events.png 13:00
ФК "Ходорів/Вовчатичі" -
ФК "Новий Розділ"
 2 - 3   
28-08-2022
events.png 13:00
СКК "Острів" Чорний Острів -
"Кохавинка" Гніздичів
 1 - 4   
events.png 13:00
"Берізка" Підберізці -
"Жупан" Винники
 2 - 2   
events.png 13:00
ФК "Покрова U-17" Львів -
"Галичина" Великий Дорошів
 3 - 8   
events.png 13:00
ФК "Олесько" -
ФК "Качурівка" Радехів
 6 - 1   
events.png 13:00
"Стріла" Сулимів -
ФК "Жовква/Артасів"
 2 - 1   
events.png 13:00
"Арсенал" Бучали -
"Турбо" Березів
 3 - 2   
events.png 13:00
ФК "Патріот" Підгородище -
"Богун" Підзвіринець
 4 - 2   
events.png 13:00
"Юність-2" Верхня Білка -
"Босота" Чорнушовичі
 1 - 2   
events.png 13:00
ФК "Ямпіль" -
"Сокіл" Борщовичі
 3 - 1   
events.png 13:00
"Захід" Бібрка -
"Скала" Вільховець
 1 - 0   
events.png 13:00
"Темп" Гірське -
ДЮФК "Галичина U-19" Львів
 3 - 0   
21-09-2022
events.png 13:00
"Сокіл" В.Глібовичі -
"Рух-Збірна" Репехів
 2 - 0   
events.png 13:00
СК "Воля" Братковичі -
"Стрілець" Стрілки
 2 - 1   
events.png 13:00
ФК "Лопатин" -
"Січ" Заболотці
 0 - 4   
events.png 13:00
ФК "Львів U-17" -
СФК "Муроване"
 3 - 2   
3 тур
03-09-2022
events.png 12:00
ФК "Львів U-17" -
ФК "Ямпіль"
 1 - 1   
events.png 15:00
ФК "Патріот" Підгородище -
"Темп" Гірське
 0 - 3   
events.png 16:00
"Скала" Вільховець -
"Рух-Збірна" Репехів
 6 - 1   
events.png 16:00
"Юність-2" Верхня Білка -
"Берізка" Підберізці
 1 - 3   
events.png 16:00
"Арсенал" Бучали -
СК "Воля" Братковичі
 0 - 1   
events.png 17:00
"Босота" Чорнушовичі -
"Жупан" Винники
 3 - 0   
04-09-2022
events.png 12:00
"Турбо" Березів -
"Стрілець" Стрілки
 2 - 2   
events.png 13:00
ФК "Новий Розділ" -
СКК "Острів" Чорний Острів
 9 - 0   
events.png 15:00
"Богун" Підзвіринець -
ДЮФК "Галичина U-19" Львів
 3 - 1   
events.png 16:00
"Кохавинка" Гніздичів -
ФК "Ходорів/Вовчатичі"
 3 - 2   
events.png 16:00
"Сокіл" В.Глібовичі -
"Захід" Бібрка
 3 - 2   
events.png 16:00
"Сокіл" Борщовичі -
СФК "Муроване"
 1 - 2   
events.png 16:00
"Галичина" Великий Дорошів -
"Стріла" Сулимів
 0 - 3   
events.png 17:00
ФК "Жовква/Артасів" -
ФК "Покрова U-17" Львів
 8 - 2   
10-09-2022
events.png 17:00
"Січ" Заболотці -
ФК "Качурівка" Радехів
 4 - 0   
11-09-2022
events.png 13:00
ФК "Лопатин" -
ФК "Олесько"
 3 - 2   
4 тур
11-09-2022
events.png 12:00
ФК "Патріот" Підгородище -
ДЮФК "Галичина U-19" Львів
 2 - 1   
events.png 16:00
"Берізка" Підберізці -
"Босота" Чорнушовичі
 3 - 2   
events.png 16:00
"Сокіл" В.Глібовичі -
"Скала" Вільховець
 3 - 2   
events.png 16:00
ФК "Ямпіль" -
СФК "Муроване"
 1 - 1   
17-09-2022
events.png 15:00
"Турбо" Березів -
СК "Воля" Братковичі
 2 - 2   
events.png 16:00
"Жупан" Винники -
"Юність-2" Верхня Білка
 2 - 4   
events.png 16:00
"Богун" Підзвіринець -
"Темп" Гірське
 0 - 2   
18-09-2022
events.png 11:00
ФК "Львів U-17" -
"Сокіл" Борщовичі
 3 - 1   
events.png 12:00
СКК "Острів" Чорний Острів -
ФК "Ходорів/Вовчатичі"
 4 - 10   
events.png 15:00
"Галичина" Великий Дорошів -
ФК "Жовква/Артасів"
 1 - 1   
events.png 16:00
"Стріла" Сулимів -
ФК "Покрова U-17" Львів
 14 - 0   
  16:00
"Захід" Бібрка -
"Рух-Збірна" Репехів
 _ - _   
events.png 16:00
"Кохавинка" Гніздичів -
ФК "Новий Розділ"
 1 - 1   
27-09-2022
  13:00
"Арсенал" Бучали -
"Стрілець" Стрілки
 _ - _   
01-10-2022
  13:00
ФК "Олесько" -
"Січ" Заболотці
 _ - _   
02-10-2022
  13:00
ФК "Лопатин" -
ФК "Качурівка" Радехів
 _ - _   
5 тур
24-09-2022
events.png 13:00
"Січ" Заболотці -
ФК "Лопатин"
 1 - 1   
events.png 13:00
ДЮФК "Галичина U-19" Львів -
"Темп" Гірське
 0 - 3   
events.png 15:00
"Галичина" Великий Дорошів -
ФК "Покрова U-17" Львів
 3 - 3   
25-09-2022
  11:30
"Рух-Збірна" Репехів -
"Сокіл" В.Глібовичі
 0 - 6   
  12:00
"Турбо" Березів -
"Арсенал" Бучали
 11 - 1   
  12:00
"Сокіл" Борщовичі -
ФК "Ямпіль"
 3 - 3   
  13:00
"Богун" Підзвіринець -
ФК "Патріот" Підгородище
 4 - 4   
  13:00
"Босота" Чорнушовичі -
"Юність-2" Верхня Білка
 2 - 0   
  14:00
"Кохавинка" Гніздичів -
СКК "Острів" Чорний Острів
 3 - 0   
  14:00
"Скала" Вільховець -
"Захід" Бібрка
 4 - 0   
  15:00
ФК "Жовква/Артасів" -
"Стріла" Сулимів
 0 - 1   
  16:00
"Стрілець" Стрілки -
СК "Воля" Братковичі
 2 - 2   
  16:00
СФК "Муроване" -
ФК "Львів U-17"
 1 - 1   
  16:00
ФК "Качурівка" Радехів -
ФК "Олесько"
 0 - 4   
  16:00
"Жупан" Винники -
"Берізка" Підберізці
 3 - 2   
27-09-2022
  17:00
ФК "Новий Розділ" -
ФК "Ходорів/Вовчатичі"
 3 - 2   
6 тур
17-09-2022
events.png 16:00
ФК "Качурівка" Радехів -
"Січ" Заболотці
 1 - 2   
18-09-2022
  13:00
ФК "Олесько" -
ФК "Лопатин"
 _ - _   
02-10-2022
  13:00
ФК "Ямпіль" -
ФК "Львів U-17"
 _ - _   
  13:00
"Темп" Гірське -
ФК "Патріот" Підгородище
 _ - _   
  13:00
"Рух-Збірна" Репехів -
"Скала" Вільховець
 _ - _   
  13:00
"Берізка" Підберізці -
"Юність-2" Верхня Білка
 _ - _   
  13:00
СК "Воля" Братковичі -
"Арсенал" Бучали
 _ - _   
  13:00
"Жупан" Винники -
"Босота" Чорнушовичі
 _ - _   
  13:00
"Стрілець" Стрілки -
"Турбо" Березів
 _ - _   
  13:00
СКК "Острів" Чорний Острів -
ФК "Новий Розділ"
 _ - _   
  13:00
ДЮФК "Галичина U-19" Львів -
"Богун" Підзвіринець
 _ - _   
  13:00
ФК "Ходорів/Вовчатичі" -
"Кохавинка" Гніздичів
 _ - _   
  13:00
"Захід" Бібрка -
"Сокіл" В.Глібовичі
 _ - _   
  13:00
СФК "Муроване" -
"Сокіл" Борщовичі
 _ - _   
  13:00
"Стріла" Сулимів -
"Галичина" Великий Дорошів
 _ - _   
  13:00
ФК "Покрова U-17" Львів -
ФК "Жовква/Артасів"
 _ - _   

© 2021 ГС Асоціація футболу Червоноградського району