Друга/Третя ліга Львівщини 2022



М.   Команда І В Н ПASC М'ячі +/- Очки
4 ФК "Качурівка-Радехів ОТГ" 6 0 0 6 3:25 -22 0
3 ФК "Лопатин" 6 3 1 2 14:10 4 10
2 "Січ" Заболотці 6 3 2 1 15:9 6 11
1 ФК "Олесько" 6 4 1 1 21:9 12 13
М.   Команда І В Н ПASC М'ячі +/- Очки
4 "Сокіл" Борщовичі 6 1 1 4 13:18 -5 4
3 СФК "Муроване" 6 2 2 2 15:12 3 8
2 ФК "Львів U-17" 6 2 2 2 10:12 -2 8
1 ФК "Ямпіль" 6 3 3 0 14:10 4 12
М.   Команда І В Н ПASC М'ячі +/- Очки
4 ФК "Покрова U-17" Львів 6 0 1 5 11:43 -32 1
3 "Галичина" Великий Дорошів 6 1 2 3 14:16 -2 5
2 ФК "Жовква/Артасів" 6 3 1 2 21:10 11 10
1 "Стріла" Сулимів 6 6 0 0 25:2 23 18
М.   Команда І В Н ПASC М'ячі +/- Очки
4 "Арсенал" Бучали 6 1 0 5 4:25 -21 3
3 "Стрілець" Стрілки 6 2 2 2 14:8 6 8
2 "Турбо" Березів 6 2 3 1 20:10 10 9
1 СК "Воля" Братковичі 6 3 3 0 11:6 5 12
М.   Команда І В Н ПASC М'ячі +/- Очки
4 "Юність-2" Верхня Білка 6 1 1 4 8:12 -4 4
3 "Жупан" Винники 6 1 2 3 8:13 -5 5
2 "Берізка" Підберізці 6 3 1 2 12:11 1 10
1 "Босота" Чорнушовичі 6 5 0 1 12:4 8 15
М.   Команда І В Н ПASC М'ячі +/- Очки
4 "Рух-Збірна" Репехів 6 0 0 6 3:29 -26 0
3 "Скала" Вільховець 6 3 1 2 23:8 15 10
2 "Захід" Бібрка 6 4 0 2 13:10 3 12
1 "Сокіл" В.Глібовичі 6 4 1 1 18:10 8 13
М.   Команда І В Н ПASC М'ячі +/- Очки
4 СКК "Острів" Чорний Острів 6 1 0 5 8:27 -19 3
3 ФК "Троянда" Ходорів 6 3 0 3 19:13 6 9
2 "Кохавинка" Гніздичів 6 3 1 2 13:9 4 10
1 ФК "Новий Розділ" 6 4 1 1 17:8 9 13
М.   Команда І В Н ПASC М'ячі +/- Очки
4 ДЮФК "Галичина U-19" Львів 6 0 1 5 5:17 -12 1
3 "Богун" Підзвіринець 6 1 2 3 14:19 -5 5
2 ФК "Патріот" Підгородище 6 3 1 2 16:18 -2 10
1 "Темп" Гірське 6 6 0 0 24:5 19 18

1 тур
21-08-2022
events.png 13:00
СФК "Муроване" -
ФК "Ямпіль"
 3 - 4   
events.png 13:00
"Босота" Чорнушовичі -
"Берізка" Підберізці
 2 - 0   
events.png 13:00
"Скала" Вільховець -
"Сокіл" В.Глібовичі
 3 - 3   
events.png 13:00
ДЮФК "Галичина U-19" Львів -
ФК "Патріот" Підгородище
 0 - 3   
03-09-2022
events.png 17:00
"Січ" Заболотці -
ФК "Олесько"
 2 - 2   
04-09-2022
events.png 13:00
ФК "Качурівка-Радехів ОТГ" -
ФК "Лопатин"
 0 - 5   
10-09-2022
events.png 15:00
"Темп" Гірське -
"Богун" Підзвіринець
 5 - 2   
events.png 16:00
"Сокіл" Борщовичі -
ФК "Львів U-17"
 5 - 1   
events.png 16:00
ФК "Троянда" Ходорів -
СКК "Острів" Чорний Острів
 1 - 0   
events.png 17:00
ФК "Покрова U-17" Львів -
"Стріла" Сулимів
 1 - 2   
11-09-2022
events.png 12:00
"Юність-2" Верхня Білка -
"Жупан" Винники
 1 - 1   
events.png 12:00
"Рух-Збірна" Репехів -
"Захід" Бібрка
 2 - 4   
events.png 12:00
ФК "Жовква/Артасів" -
"Галичина" Великий Дорошів
 3 - 2   
events.png 15:00
СК "Воля" Братковичі -
"Турбо" Березів
 1 - 1   
events.png 16:00
ФК "Новий Розділ" -
"Кохавинка" Гніздичів
 2 - 1   
events.png 16:00
"Стрілець" Стрілки -
"Арсенал" Бучали
 5 - 0   
2 тур
27-08-2022
events.png 13:00
ФК "Троянда" Ходорів -
ФК "Новий Розділ"
 2 - 3   
28-08-2022
events.png 13:00
СКК "Острів" Чорний Острів -
"Кохавинка" Гніздичів
 1 - 4   
events.png 13:00
"Берізка" Підберізці -
"Жупан" Винники
 2 - 2   
events.png 13:00
ФК "Покрова U-17" Львів -
"Галичина" Великий Дорошів
 3 - 8   
events.png 13:00
ФК "Олесько" -
ФК "Качурівка-Радехів ОТГ"
 6 - 1   
events.png 13:00
"Стріла" Сулимів -
ФК "Жовква/Артасів"
 2 - 1   
events.png 13:00
"Арсенал" Бучали -
"Турбо" Березів
 3 - 2   
events.png 13:00
ФК "Патріот" Підгородище -
"Богун" Підзвіринець
 4 - 2   
events.png 13:00
"Юність-2" Верхня Білка -
"Босота" Чорнушовичі
 1 - 2   
events.png 13:00
ФК "Ямпіль" -
"Сокіл" Борщовичі
 3 - 1   
events.png 13:00
"Захід" Бібрка -
"Скала" Вільховець
 1 - 0   
events.png 13:00
"Темп" Гірське -
ДЮФК "Галичина U-19" Львів
 3 - 0   
21-09-2022
events.png 13:00
"Сокіл" В.Глібовичі -
"Рух-Збірна" Репехів
 2 - 0   
events.png 13:00
СК "Воля" Братковичі -
"Стрілець" Стрілки
 2 - 1   
events.png 13:00
ФК "Лопатин" -
"Січ" Заболотці
 0 - 4   
events.png 13:00
ФК "Львів U-17" -
СФК "Муроване"
 3 - 2   
3 тур
03-09-2022
events.png 12:00
ФК "Львів U-17" -
ФК "Ямпіль"
 1 - 1   
events.png 15:00
ФК "Патріот" Підгородище -
"Темп" Гірське
 0 - 3   
events.png 16:00
"Скала" Вільховець -
"Рух-Збірна" Репехів
 6 - 1   
events.png 16:00
"Юність-2" Верхня Білка -
"Берізка" Підберізці
 1 - 3   
events.png 16:00
"Арсенал" Бучали -
СК "Воля" Братковичі
 0 - 1   
events.png 17:00
"Босота" Чорнушовичі -
"Жупан" Винники
 3 - 0   
04-09-2022
events.png 12:00
"Турбо" Березів -
"Стрілець" Стрілки
 2 - 2   
events.png 13:00
ФК "Новий Розділ" -
СКК "Острів" Чорний Острів
 9 - 0   
events.png 15:00
"Богун" Підзвіринець -
ДЮФК "Галичина U-19" Львів
 3 - 1   
events.png 16:00
"Кохавинка" Гніздичів -
ФК "Троянда" Ходорів
 3 - 2   
events.png 16:00
"Сокіл" В.Глібовичі -
"Захід" Бібрка
 3 - 2   
events.png 16:00
"Сокіл" Борщовичі -
СФК "Муроване"
 1 - 2   
events.png 16:00
"Галичина" Великий Дорошів -
"Стріла" Сулимів
 0 - 3   
events.png 17:00
ФК "Жовква/Артасів" -
ФК "Покрова U-17" Львів
 8 - 2   
10-09-2022
events.png 17:00
"Січ" Заболотці -
ФК "Качурівка-Радехів ОТГ"
 4 - 0   
11-09-2022
events.png 13:00
ФК "Лопатин" -
ФК "Олесько"
 3 - 2   
4 тур
11-09-2022
events.png 12:00
ФК "Патріот" Підгородище -
ДЮФК "Галичина U-19" Львів
 2 - 1   
events.png 16:00
"Берізка" Підберізці -
"Босота" Чорнушовичі
 3 - 2   
events.png 16:00
"Сокіл" В.Глібовичі -
"Скала" Вільховець
 3 - 2   
events.png 16:00
ФК "Ямпіль" -
СФК "Муроване"
 1 - 1   
17-09-2022
events.png 15:00
"Турбо" Березів -
СК "Воля" Братковичі
 2 - 2   
events.png 16:00
"Жупан" Винники -
"Юність-2" Верхня Білка
 2 - 4   
events.png 16:00
"Богун" Підзвіринець -
"Темп" Гірське
 0 - 2   
18-09-2022
events.png 11:00
ФК "Львів U-17" -
"Сокіл" Борщовичі
 3 - 1   
events.png 12:00
СКК "Острів" Чорний Острів -
ФК "Троянда" Ходорів
 4 - 10   
events.png 15:00
"Галичина" Великий Дорошів -
ФК "Жовква/Артасів"
 1 - 1   
events.png 16:00
"Стріла" Сулимів -
ФК "Покрова U-17" Львів
 14 - 0   
events.png 16:00
"Кохавинка" Гніздичів -
ФК "Новий Розділ"
 1 - 1   
01-10-2022
events.png 13:00
ФК "Олесько" -
"Січ" Заболотці
 5 - 2   
02-10-2022
events.png 13:00
ФК "Лопатин" -
ФК "Качурівка-Радехів ОТГ"
 4 - 1   
06-10-2022
  13:00
"Арсенал" Бучали -
"Стрілець" Стрілки
 0 - 3   
events.png 16:00
"Захід" Бібрка -
"Рух-Збірна" Репехів
 3 - 0   
5 тур
24-09-2022
events.png 13:00
"Січ" Заболотці -
ФК "Лопатин"
 1 - 1   
events.png 13:00
ДЮФК "Галичина U-19" Львів -
"Темп" Гірське
 0 - 3   
events.png 15:00
"Галичина" Великий Дорошів -
ФК "Покрова U-17" Львів
 3 - 3   
25-09-2022
events.png 11:30
"Рух-Збірна" Репехів -
"Сокіл" В.Глібовичі
 0 - 6   
events.png 12:00
"Турбо" Березів -
"Арсенал" Бучали
 11 - 1   
events.png 12:00
"Сокіл" Борщовичі -
ФК "Ямпіль"
 3 - 3   
events.png 13:00
"Богун" Підзвіринець -
ФК "Патріот" Підгородище
 4 - 4   
events.png 13:00
"Босота" Чорнушовичі -
"Юність-2" Верхня Білка
 2 - 0   
  14:00
"Кохавинка" Гніздичів -
СКК "Острів" Чорний Острів
 3 - 0   
events.png 14:00
"Скала" Вільховець -
"Захід" Бібрка
 4 - 0   
events.png 15:00
ФК "Жовква/Артасів" -
"Стріла" Сулимів
 0 - 1   
events.png 16:00
"Стрілець" Стрілки -
СК "Воля" Братковичі
 2 - 2   
events.png 16:00
СФК "Муроване" -
ФК "Львів U-17"
 1 - 1   
events.png 16:00
ФК "Качурівка-Радехів ОТГ" -
ФК "Олесько"
 0 - 4   
events.png 16:00
"Жупан" Винники -
"Берізка" Підберізці
 3 - 2   
27-09-2022
events.png 17:00
ФК "Новий Розділ" -
ФК "Троянда" Ходорів
 2 - 1   
6 тур
17-09-2022
events.png 16:00
ФК "Качурівка-Радехів ОТГ" -
"Січ" Заболотці
 1 - 2   
01-10-2022
  13:00
СКК "Острів" Чорний Острів -
ФК "Новий Розділ"
 3 - 0   
  13:00
"Стріла" Сулимів -
"Галичина" Великий Дорошів
 3 - 0   
events.png 15:00
"Темп" Гірське -
ФК "Патріот" Підгородище
 8 - 3   
events.png 15:00
ДЮФК "Галичина U-19" Львів -
"Богун" Підзвіринець
 3 - 3   
events.png 16:00
ФК "Троянда" Ходорів -
"Кохавинка" Гніздичів
 3 - 1   
events.png 17:00
ФК "Покрова U-17" Львів -
ФК "Жовква/Артасів"
 2 - 8   
02-10-2022
events.png 13:00
ФК "Ямпіль" -
ФК "Львів U-17"
 2 - 1   
events.png 16:00
"Рух-Збірна" Репехів -
"Скала" Вільховець
 0 - 8   
events.png 16:00
"Берізка" Підберізці -
"Юність-2" Верхня Білка
 2 - 1   
events.png 16:00
"Жупан" Винники -
"Босота" Чорнушовичі
 0 - 1   
events.png 16:00
"Захід" Бібрка -
"Сокіл" В.Глібовичі
 3 - 1   
events.png 16:00
СФК "Муроване" -
"Сокіл" Борщовичі
 6 - 2   
08-10-2022
  14:30
СК "Воля" Братковичі -
"Арсенал" Бучали
 3 - 0   
09-10-2022
events.png 13:00
"Стрілець" Стрілки -
"Турбо" Березів
 1 - 2   
events.png 13:00
ФК "Олесько" -
ФК "Лопатин"
 2 - 1   

© 2021 ГС Асоціація футболу Червоноградського району