Червоноград

М Команда І РМ О
1 Гірник 22 61 59
2 Межиріччя 22 37 51
3 В.Мости 22 56 47
4 Острів 22 33 47
5 Волсвин 22 6 32
6 Бутини 22 -20 30
7 Яструбичі 22 0 28
8 Сілець 22 3 26
9 Пристань 22 -40 19
10 Бендюга 22 -25 14
11 Добрячин 22 -59 14
12 Куличків 22 -52 11

ПЛЛ

М Команда І О
1 Білка 24 64
2 Миколаїв 24 58
3 Підмонастир 24 55
4 Куликів 24 47
5 Стрий 24 42
6 Торчиновичі 24 41
7 Відники 24 28
8 Дрогобич 24 26
9 Погонь 24 22
10 Корміл 24 21
11 Рух-2 24 18
12 Самбір 24 17
13 ДЮШ 24 10

1 ліга, гр. А

М Команда І О
1 Яворів 18 44
2 Лео-Кераміка 18 37
3 Брюховичі 18 34
4 Червоноград 18 25
5 Новояворівськ 18 24
6 Кам'янка 18 21
7 "Богун" 18 20
8 Винники 18 20
9 Золочів 18 16
10 Н.Яричів 18 12

ПЛЛ, бомбардири

Гол
М Гравець Команда Гол
1 Балух І. Микл 22
2 Фещук М. Підм 20
3 Черепушак Ю. Стрй 15
4 Гнатів Р. Підм 13
5 Дева А. Кулк 10


Події - Всі події - Чемпіонат Червоноградського району



Гол

Місце Гравець Команда Гол
1 Олег Божик ФСК "Рата" Великі Мости 34
2 Володимир Боднар ФСК "Межиріччя" 26
3 Віталій Троць ФК "Шахтар" Острів 17
4 Василь Луцьків ФК "Пристань" 16
- Олексій Отрошко ФК "Прибужжя" Яструбичі 16
6 Василь Чорноусько ФСК "Вугільник" Гірник 11
- Олександр Пушанко ФСК "Вугільник" Гірник 11
- Петро Романчук ФК "Вікторія" Волсвин 11
9 Вадим Герус ФСК "Вугільник" Гірник 10
10 Олег Вільгаш ФК "Шахтар" Острів  9

Попередження

Місце Гравець Команда Попередження
1 Богдан Білецький ФК "Пристань"  4
- Олег Жук ФСК "Вугільник" Гірник  4
3 Денис Скрипка ФК "Куличків"  3
- Ігор Береза ФСК "Рата" Великі Мости  3
- Василь Дацьків ФСК "Бутини" Бутини  3
6 Степан Демків ФК "Пристань"  2
- Матвій Гоневич ФК "Ватра" Добрячин  2
- Тарас Шнайдер ФСК "Межиріччя"  2
- Роман Копоть СК "Легенда" Сілець  2
- Павло Цюпа СК "Легенда" Сілець  2

Друга жовта картка

Місце Гравець Команда Друга жовта картка
1 Ігор Береза ФСК "Рата" Великі Мости  2
2 Михайло Хас ФК "Пристань"  1
- Валентин Шевчук ФК "Пристань"  1
- Михайло Мельничук ФК "Галич-Фортуна" Бендюга  1
- Богдан Білецький ФК "Пристань"  1
- Тарас Приставський ФК "Пристань"  1
- Назар Турко СК "Легенда" Сілець  1
- Сергій Піх ФСК "Вугільник" Гірник  1
- Денис Скрипка ФК "Куличків"  1
- Василь Булик ФК "Пристань"  1

Червона картка

Місце Гравець Команда Червона картка
1 Віктор Абрамчук ФК "Вікторія" Волсвин  1
- Степан Демків ФК "Пристань"  1
- Володимир Мельник ФК "Прибужжя" Яструбичі  1
- Михайло Мельничук ФК "Галич-Фортуна" Бендюга  1
- Анатолій Крук ФСК "Рата" Великі Мости  1
- Володимир Білецький ФК "Пристань"  1
- Олег Козицький ФК "Куличків"  1
- Вадим Герус ФСК "Вугільник" Гірник  1
- Володимир Крокош ФК "Прибужжя" Яструбичі  1
- Володимир Самборський ФК "Ватра" Добрячин  1

Нереалізований пенальті

Місце Гравець Команда Нереалізований пенальті
1 Андрій Поліщук ФК "Вікторія" Волсвин  1
- Едуард Крук ФК "Прибужжя" Яструбичі  1

Автогол

Місце Гравець Команда Автогол
1 Михайло Ричак ФК "Вікторія" Волсвин  1
- Віталій Васько ФК "Шахтар" Острів  1
- Олександр Головатюк ФСК "Межиріччя"  1
- Іван Лебідь ФСК "Рата" Великі Мости  1
- Олександр Іванець ФК "Прибужжя" Яструбичі  1
- Володимир Владика ФСК "Бутини" Бутини  1
- Дмитро Равлінко ФСК "Межиріччя"  1
- Володимир Мазник ФК "Пристань"  1
- Іван Тимчак ФК "Шахтар" Острів  1
- Юрій Збишко СК "Легенда" Сілець  1
© 2021 ГС Асоціація футболу Червоноградського району