kolida1Сьогодні на 43-ому році життя відійшов у вічність фанат футболу, хороший товариш, колега, президент та тренер ФК "Волсвин" Петро КОЛІДА!

Асоціація футболу Червоноградського району, адміністрація сайту від імені всієї футбольної спільноти району висловлює щирі співчуття рідним та близьким.

Петро Іванович запам'ятається як людина, котра вкладала в розвиток футболу села душу, час, гроші.

Спочивай з богом, друже!



Події - Всі події - Вища ліга 2023



Гол

Місце Гравець Команда Гол
1 Олег Божик ФСК "Рата" Великі Мости 22
2 Тарас Шокало ФК "Пристань" 14
3 Андрій Лозовий СК "Легенда" Сілець 11
- Михайло Діденко ФСК "Вугільник" Гірник 11
- Володимир Крупник ФК "Промінь" Тетевчиці 11
6 Віталій Троць СК "Легенда" Сілець 10
7 Тарас Ткачук ФК "Промінь" Тетевчиці  8
- Ігор Береза ФСК "Рата" Великі Мости  8
- Віктор Троць ФК "Боянець"  8
10 Назар Старощук ФК "Прибужжя" Яструбичі  7

Попередження

Місце Гравець Команда Попередження
1 Кемал Куртбарієв ФК "Боянець"  7
2 Богдан Білецький ФК "Пристань"  6
- Василь Пахолок ФК "Прибужжя" Яструбичі  6
4 Роман Крук ФК "Прибужжя" Яструбичі  5
- Дмитро Антошик ФК "Шахтар-2" Червоноград  5
- Віктор Троць ФК "Боянець"  5
7 Микола Пилипів ФК "Пристань"  4
- Олег Отрошко ФК "Прибужжя" Яструбичі  4
- Юрій Калачник ФК "Боянець"  4
10 Олексій Отрошко ФК "Прибужжя" Яструбичі  3

Друга жовта картка

Місце Гравець Команда Друга жовта картка
1 Віктор Троць ФК "Боянець"  2
2 Роман Цвях ФК "Прибужжя" Яструбичі  1
- Роман Ковальчук СК "Воля" Поториця  1
- Назарій Шипот ФСК "Межиріччя"  1
- Володимир Заремський ФК "Пристань"  1
- Тарас Скоропад ФСК "Вугільник" Гірник  1
- Дмитро Равлінко ФСК "Вугільник" Гірник  1
- Роман Крук ФК "Прибужжя" Яструбичі  1
- Тарас Малко ФК "Пристань"  1
- Дмитро Антошик ФК "Шахтар-2" Червоноград  1

Червона картка

Місце Гравець Команда Червона картка
1 Василь Бовтюх ФК "Пристань"  1
- Руслан Парадінець ФСК "Рата" Великі Мости  1
- Ігор Кулинич ФК "Пристань"  1
- Тарас Малко ФК "Пристань"  1
- Василь Стецейко ФК "Боянець"  1
- Максим Василишин ФК "Промінь" Тетевчиці  1
- Олексій Отрошко ФК "Прибужжя" Яструбичі  1
- Олег Кохан СК "Воля" Поториця  1
- Руслан Троцевич ФСК "Межиріччя"  1

Нереалізований пенальті

Місце Гравець Команда Нереалізований пенальті
1 Олександр Чорній ФСК "Рата" Великі Мости  1
- Олег Чорний ФК "Промінь" Тетевчиці  1
- Олег Божик ФСК "Рата" Великі Мости  1
- Дмитро Соляник ФК "Шахтар-2" Червоноград  1
- Кемал Куртбарієв ФК "Боянець"  1
- Андрій Лозовий СК "Легенда" Сілець  1

Автогол

Місце Гравець Команда Автогол
1 Назар Собчук ФК "Промінь" Тетевчиці  1
- Петро Дроздовський СК "Воля" Поториця  1
- Андрій Березюк ФК "Боянець"  1
- Андрій Крук ФК "Боянець"  1
© 2021 ГС Асоціація футболу Червоноградського району